Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luna-luluna

KWIECIEŃ 2009

Polecane posty

Wesolutka Przeciez tylko kilka rzeczy trzeba ograniczyc, a na swiecie jest milion innych produktow ktore mozna jesc... Ja tak jak radzi PPK, zrobilam liste (bardzo krotka) rzeczy ktorych nie bede jest w ciazy albo w malych ilosciach. Nie ma na tej mojej liscie ani parowek ani fasoli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja parówki jem.. tyle że te dziecięce Morlinki.. ale nic nie słyszałam, że nie wolno.. W pierwszej ciąży jadłam normalnie - nawet czasami jakiegoś fast fooda i wszystko jest oki :D Nawet tatara sprobowałam bo uwielbiałam, ale tak mi było niedobrze po nim że do tej pory na to patrzeć nie mogę... Apple, tsk naprawde jakbys chciala jesc tylko to co nie ma konserwantów to byś nic nie jadła.. Myśłisz że wszystkie owocki które jesz są bez konserwantów? Kiedyś byłam z mamą na rynku po warzywa jak córci rozszerzałam dietę i pytam pana czy nawozi sztucznie marchewkę bo to dla dziecka.. on, że nie, że naturalne.. Moja mama na to że może jednak nie kupimy bo takie nienawożone to chore mogą być jakieś... a facet: no wie pani zawsze sie tam cos podsypie.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarina67
hello...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarina67
(-:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny tak sobie czytam te wasze posty i nie rozumiem dlaczego wystrzegacie sie niektórych produktów ja w pierwszej ciaży jadłam wszystko (dosłownie) i zdarzyło sie fast fooda i tatarka mniam mniam aż ślinka cieknie jak to piszę , jadłam wiec wszystko i nic sie nie wydarzyło Kuba urodził sie zdrowiutki (jak widziały niektóre z was ;) teraz tez nie zamierzam rezygnować z pyszności. przed porodem mogę sobie pozwolic bo jak urodzę to dopiero będę musiała drastycznie zmniejszyć jadłospis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mysle, ze kazda z nas podchodzi do tego po swojemu. Ja na przyklad bede sie lepiej czula psychicznie nie jedzac tego a tamtego, a inna dziewczyna bedzie sie lepiej czula wlasnie z tego nie rezygnujac.. i tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmudka90
czesc dziewczyny:) ja mam termin na 10 kwietnia;) przyjmiecie mnie/???;) buziaki;*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmudka90 zapraszamy do tabelki :) eliza ...........Eliza.......25..........Białystok.....4 ..............02.04.09 wesolutka.......Marta.......24.......Łomża.........4.... .........08.04.09 ppk..............Matylda.....31....Warszawa.......4.... ..........04.04.09 mroweczki......Martyna....25..........Mielec.......6.... ........01.04.09 Apple_Seed.....Weronika.....30....Bielsko-Biala...6..... ........07.04.09 filka .............Kasia........28.........Mikołów.....5 .............05.04.09 Monixyz.........Monika.....29.........Olsztyn.....6..... .........05.04.09 maja79..........Ania........28........Augustów.....4 .............02.04.09 ewapit..........Ewa..........29....Częstochowa...5...... .......09.04.09 Orzeszek83....Kasia........25.........Lublin.......5.... .........10.04.09 syla-........Sylwia........33.........Kościan.........6 ..............03.04.09 kasiak79........Kasia.....29.........Żary.....6..... ..29.03.09- 06.04.09 nick-imie-wiek-miasto-tydzien ciazy- przewidywana data porodu :) u was tez tak brzydko?? bo u nas pada straszna jest pogoda a mamy jechac na grilla do znajomych z noclegiem :( kiszka bedzie mam nadzieje ze sie nie rozmysla z tego wyjazdu bo maja male dziecko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmudka90
eliza ...........Eliza.......25..........Białystok.....4 ..............02.04.09 wesolutka.......Marta.......24.......Łomża.........4.... .........08.04.09 ppk..............Matylda.....31....Warszawa.......4.... ..........04.04.09 mroweczki......Martyna....25..........Mielec.......6.... ........01.04.09 Apple_Seed.....Weronika.....30....Bielsko-Biala...6..... ........07.04.09 filka .............Kasia........28.........Mikołów.....5 .............05.04.09 Monixyz.........Monika.....29.........Olsztyn.....6..... .........05.04.09 maja79..........Ania........28........Augustów.....4 .............02.04.09 ewapit..........Ewa..........29....Częstochowa...5...... .......09.04.09 Orzeszek83....Kasia........25.........Lublin.......5.... .........10.04.09 syla-........Sylwia........33.........Kościan.........6 ..............03.04.09 kasiak79........Kasia.....29.........Żary.....6..... ..29.03.09- 06.04.09 zmudka90...anna....18...poznan...6...10.04.2008 a u mnie w norwegi gdzie ejstem teraz na wakacjach jest pieknie i upalnie:) mam nadzieje ze jak za tydz wroce do polski to bedzie jakos w mie=are cieplo jeszcze:) pozdrawiam:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmudka90
ooooooooooo;( jetsem najmlodsza:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie widze, dzieki tobie teraz ja nie jestem najmlodsza chociaz i tak sporo starsza jestem :P ale to nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmudka90
a mam pytanie w ktorym miesiacu czy tygodniu pojawia sie ta ciemna kreska od pepka w dol? bo ja jeszcze nic tam nie mam:P bede miala????? :) mlodsza jestem ale mam nadzieje ze sie dogadamy :) caluje:**:*:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, witam się wieczornie. Widzę że dziś dużego ruchu nie było. Chyba każdy się porozjeżdżał. U nas było straaaasznie duszno i nie do wytrzymania. Nie padało. Zmudka witaj na forum. Dobrej nocki wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmudka90
witam cie orzeszku:* :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzica123
Witajcie dziewczyny! Jestem tu nowa, mam 25 lat, znalazłam ten topik własnie. Jestem w ciązy gdzies 4-5 tydzień, termin ok 20.04.09 z moich obliczeń. To moja druga ciąża, mam synka 16 miesiecy. jeszcze nie byłam u mojej lekarki bo jest na urlopie ale wybieram się pod konice sierpnia. Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmarła moja babcia:( dzisiaj rano. Nawet nie zdążyłam jej powiedzieć o wnuku. Nie mówiąc o tym, że nie będzie jej na ślubie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orzeszku, bardzo, bardzo mi przykro. Nie ma chyba slow pocieszenia w takiej sytuacji, ale trzymaj sie jakos... Sciskam mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
orzeszku - wyrazy współczucia wiem co czujesz ja jak byłam w pierwszej ciąży to zmarł mi dziadek jak byłam w 5 miesiącu i miesiąc później zmarł dziadek mojego męża ryczałam jak bóbr bo bardzo chciałam sie pożegnać ten ostatni raz a wszyscy mowili żeby nie jechać bo kobiecie w ciąży nie można bo to podobno nie wypada i wogóle .trzymaj sie cieplutko jestem z Tobą 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, Jestem tu nowa, mam nadzieję że mnie przyjmiecie, mój termin porodu 04.04.2009. Mam do was pytanie czy któraś z was miała wysoki poziom cukru, co na to lekarz i co zalecił? Orzeszku, bardzo mi przykro z powodu Twojej babci, wiem co czujesz, bo moja najukochańsza babcia ma zawaansowanego raka, już z przerzutami bardzo się o nią boję i boję się równiez że ją stracę, stracę napewno czy za miesiąc czy pół roku tego czasu zawsze będzie za mało dla nas!!!! Tak chciałabym żeby doczekała mojego maleństwa, ale to już raczej nie możliwe. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze jedno pytanie ile wizyt u lekarza już miałyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilismy po wczasowym weekendzie, z reszta bardzo przyjemnym :) Kasiu wyrazy współczucia... tulam mocno ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry ciezarowki 🌻 Jak minal wam dlugi weekend? Mnie leniwie ale o to chodzilo! Na szczescie nie bylo u nas huraganow... Witaj Mizo, ja mialam dopiero jedna wizyte (bez usg). Jesli masz podwyzszony cukier to idz do lekarza, on zaleci odpowiednia diete albo leki bo wszystko zalezy od tego jakie masz wyniki. A jak sie w ogole czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha, dziewczyny, u mnie juz 8 tydzien wiec aktualizuje tabelke. Nie wiem jakie sa wasze wyliczenia moze wiec niech kazda sama zmieni tydzien ciazy. Jezeli to bedzie zbyt uciazliwe to mozemy zrezygnowac z wpisywania tygodnia ciazy w naszej tabelce, no nie? eliza ...........Eliza.......25..........Białystok.....4 ..............02.04.09 wesolutka.......Marta.......24.......Łomża.........4.... .........08.04.09 ppk..............Matylda.....31....Warszawa.......4.... ..........04.04.09 mroweczki......Martyna....25..........Mielec.......6.... ........01.04.09 Apple_Seed.....Weronika...30....Bielsko-Biala....8..... ........07.04.09 filka .............Kasia........28.........Mikołów.....5 .............05.04.09 Monixyz.........Monika.....29.........Olsztyn.....6..... .........05.04.09 maja79..........Ania........28........Augustów.....4 .............02.04.09 ewapit..........Ewa..........29....Częstochowa...5...... .......09.04.09 Orzeszek83....Kasia........25.........Lublin.......5.... .........10.04.09 syla-........Sylwia........33.........Kościan.........6 ..............03.04.09 kasiak79........Kasia.....29.........Żary.....6..... ..29.03.09- 06.04.09 zmudka90...anna....18...poznan...6...10.04.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×