Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luna-luluna

KWIECIEŃ 2009

Polecane posty

Martusiatko 👄 ja wybralabym Wojtusia z dwoch tych imion. osobiscie nie przepadam za starodawnymi imionami a Wojciech jakos inaczej brzmi niz Franciszek. tez mam wielki dylemat czy imie mojemu dziecku bedzie sie podobalo, bo np na na pierwsze mam Marzena, na drugie Marta ale zawsze od dziecka kazdy mowil do mnie Marta i mi z tym lepiej, nawet swego czasu chcialam tego pierwszego sie pozbyc z ukonczeniem pelnoletnosci ale pozniej stwierdzilam ze przeciez z tym imieniem da sie zyc :P ostatnio mialam problem jak zapisywalam sie na egzamin, bo babka zamiast Marzena wpisala Marlena, niby pomylka jednej litery ale pozniej bylby problem wielki. a teraz jak bylam u lekarza to tez chwilke trwalo zanim odszukali moja karte, bo maja dwie dziewczyny o takim samym nazwisku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw się martusiatko,każdemu sie zawsze jakieś inne imię podoba my jak będzie chłopiec to na bank damy Franek,tak samo wszyscy wydziwiali jak 14lat temu daliśmy Wiktorię,bo każdy się dziwił jak będziemy mówić,takie dziwne imię,dla nas od samego początku była i jest Wiktoria,w szkole zdrobniale do niej mówią Wiki.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Wesolutka...ja jestem Marta:):).. wpisałam w tabelke Julia bo tak mam na drugie imię i tak mnie wszyscy nazywaja;) hehe... wiec tak sie przyzwyczaiłam... W liceum były 4 Marty w klasie więc ja byłam Julią.. w pracy tez sie tak przyjęło;)ale moje pierwsze imię to Marta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Na zdjątku jakby ktoś nie dopatrzył mój maluszek jest profilem i bokiem ustawiony;) heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wesolutka, gratulacje! martusiako imię Franek jest słodkie, Franciszek strasznie poważnie brzmi. Wojtek kojarzy mi się z takim twardzielem więc ja głosuję na Wojtka, bo lubię twardzieli. A mi się Eryk podoba bo zdrobniale mówiłabym Riki. A i prababcia byłaby zadowolona bo tak prawie jak Ridż z mody na sukces\\ hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Wesolutka i znowu mamy coś wspolnego nie dosc ,ze termin porodu to obie "posługujemy sie" drugim imieniem;) heh;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza a czy ten eurobiznes to nie jest przypadkiem coś podobnego do Monopoly,bo to właśnie dostał\"od Mikołaja\"w tamtym roku.Rzeczywiście lubi w to grać. Prezenty kupujecie tylko 6 grudia czy pod choinke też?bo ja niestety dwa razy musze sie wykosztowac. Wesolutka fajny ten Twój maluszek:)Chłopaki górą:) Ktoś pytał o imie;oba mi sie podobają,ale Eryk chyba ładniejsze Mam takie pytanko:czuje od czasu taki kłujący ból bardzo nisko brzucha.Czy to normalne?Przeważnie jak stoje.Któraś z Was czuje też coś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też już powoli kupuję prezenty rodzince, teraz jest chyba najlepszy czas, potem będzie trudniej w tej przedświątecznej krzątaninie.Mimo wszystko nastrój świąteczny już mi się udziela, a tu jeszcze listopad. Wesolutka gratuluję chłopca, szkoda, że lek. nie pomierzył dł. Martusiątko według mnie z tych dwóch imion zdecydowanie lepsze jest Wojtek, ale wybór należy do was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiatko
Legally maleństwo jest słodkie :) i tak dokładnie widać (oczywiście jakość zdjęcia pozostawia trochę do życzenia). Gdybym ja miała decydować Eryk / Gabriel to też wybrałabym Eryka. Gabryś kojarzy mi się tak zniewieśczale i niemęsko. Ale się dzisiaj czuję ociężała... Jak słonica. I jak tu się poczuć seksownie z tym sapiącym oddechem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Wesolutka... bo ja mam to zdjęcie na papierku( dostałam przy USG od lekarza)..i zrobiłam temu foto tel kom i wrzuciłam na kompa- dlatego mało wyraźne..;) Dop teraz założyłam sobie konto na fotosiku;) heheh;) teraz regularnie powrzucam na bieżąco;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kkarolina dzieki :) hehe fajnie z tym Ridżem :P moja mama tez oglada mode na sukces i jakos przed jej wyjazdem byl ciekawy odcinek a ze ona wtedy nie obejrzalaby to chciala abym ja looknela i pozniej opowiedziala bo teraz powtorki o 5 rano sa i jej nie chcialo sie tak rano wstawac. a ze ja okazjonalnie jak u niej jestem ogladam, czesciej wtedy rozmowy w toku to nie spelnilam prosby mamuski hihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Alison ja mam takie kłucia brzuszka.. ale w różnych miejscach.. jak zjem czekolade to przy zoładku... czasami u dołu tez mam..wtedy się kłade;)albo prosze faceta o podrapanie po pleckach( mi to pomaga- na serio heheh... jakos sie rozlużniam i miesnie chyba "ustepuja";)...spróbuj;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arleta dzieki, no bardzo zaluje ze nie zmierzyl. a ta nastepna wizyta tak daleko :( Legally ja tez mam na papierku i robie komorka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wesolutka gratuluje chlopca superrr:) legally fajna foteczka maluszka :) ja juz po pracy wlasnie zjadlam jajeczniczke (taka mialam na nia ochote) i zaraz sie kompe i ide spac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alison to wlasnie to samo co monopoly heh Brzuchy nie powinny nas bolec kurcze ja nie pamietam zeby w pierwszej ciazy cokolwiek mnie bolalo a teraz zawsze cos. Ja leze wlasnie bo slaba jestem strasznie mam nadzieje ze nic mniie nie pobiera a po 2 ten klujacy bol w zebrach , poprostu nie moge siedziec czuje sie jak jaks stara babka tylko narzekam. Dobrze ze moj na tym szkoleniu bo ja jak inwalida jakis stekam i jecze wiecznie. A jak za dlugo leze to wstac nie moge bo mnie krzyz boli . Legally nic nie wspominalas ze bylas na tym usg 4d ja tez planuje sie wybrac ale troche pozniej ajk juz dzidzia bedzie wieksza moze kolo 28-30 tyg szkoda tylko ze to takie drogie bo za 250zł to juz nawet lozeczko kupic mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Izabart wspominałam... ale mi 4D zrobili w szpitalu.. jak tam trafiłam z powodu wysokiego cisnienia...(ok.16 tc) lekarz był tak miły( panstwowo co było dla mnie szokiem!!!) zrobił USG i wydrukował zdjecia...naprawde wspaniały persolnel:) Teraz USG mam 2 grudnia...ale nie 4D... normalne... Dziewczyny W Feminatalu jest beta karoten...czy Wy tez zauwazyłyscie ciemniejsza skóre po łykaniu tych witamin? Ja od urodzenia mam dosc ciemna karnacje, ciemą oprawe oczu i czarne oczka..łatwiutko sie opalam..ale naprawde ja widze róznice.. tez tak macie? czy Tylko na moja skóre to tak działa;) ? heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesolutka gratuluję:)))) Z imion o których piszecie najbardziej podobaja mi się Wojtek i Eryk, sama chciałabym dać synkowi na imię Eryk ale mężowi się nie podoba,tak samo Oskar. Chociaż z imieniem dla dziewczynki nie mamy problemu:) Mnie też czasem tak kłuje w brzuchu,a do tego ten pęcherz,cały czas czuję parcie na niego,dopiero jak sie położe to przechodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesolutka gratuluje synka:) A imię Michał bardzo mi się podoba może dlatego że mój mąż się tak nazywa:) ale tak w ogóle to znam samych fajnych Michałów a jakoś tak mam że przy wyborze imienia się tym sugeruję:) strasznie mało u nas dziewczynek mnie generalnie nic nie kłuje, czasami jak zjem za duzo albo za bardzo namieszam moje wszystkie bóle przejawiają się w nocy, jak się obracam na bok to zawsze jęczę, bolą mnie plecy, bok na którym leże, masakra, często mi cierpnie ręka albo noga, jak wstaje to jak babunia się ruszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczęta! Wesolutka gratuluję SYNUSIA! Legaly ja zuważyłam, że mi dłonie zbrązowiały chyba po tych witaminach. Legaly wklej fotosik tak jak masz suwaczek to cały czas będzie się wyświetlał, wrzuć jakieś swoje fotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dziewuszki mam pytanie... na USG w okolicy 10-13 tc jakie wasz maluszek miał pomiar NT????? Macie gdzies odnotowane na tym USG???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja miałam NT-1,7 mm ...podobno norma jest dla tyf 10-13 od 1 do 3 mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Wszysciutkie NT miarowe:) nie powninny byc wyzsze niz 2,5 mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak patrzę teraz na tabelkę i legally muszę przyznać ,ze piękne imię wybrałaś dla córeczki:) Jedno z 3 które najbardziej mi sie podobają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dziekuje Kijaki:) zadtanawiałam sie nad Blanką i Sarą...ale i mężowi się bardziej Blanka podobało heh;)..wiec będzie Blancia:) Na 80 % - wg lekarza bedzie to dziewczynka( USG robione miałam ost w 16 tc)...teraz chce jeszcze potwierdzic płec na połówkowym 2 grudnia;)..mam nadz,że pokaże pięknie dzidzia moja co tam ma miedzy nózkami ;) heh..bo zawsze może być niespodzianka w postaci chłopaka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja bym już chciała wiedzieć:)))) I chyba tylko ja i moja przyjaciółka,reszta się dziwi,ze chcę wiedzieć,według niektórych nie ma przy porodzie niespodzianki,ale co tam,chcę wiedzieć i już:) Mój Jacek tak się zapiera ,ze wytrzyma do porodu i mnie nie zapyta...aha już to widzę:) :) A czy Wasi Faceci chodzą z Wami na usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×