Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luna-luluna

KWIECIEŃ 2009

Polecane posty

A z tym przewracaniem się to nie ma żartów.Kurcze jest tak ślisko,że nie trudno jest wyrrznąć.A co będzie jak będziemy miały wielkie brzuchy i nie będziemy widziały chodnika pod sobą:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiunia powodzenia na wizycie:) Alison ja bym na Twoim miejscu wybrała się prywatnie do innego lekarza, najlepiej takiego o którym dobrze mówią ale nie martw się na zapas, bądź dobrej myśli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wreszcie w domciu:) Pojechałam kupić parę drobiazgów do naszej nowej łazienki i wydałam tyle kasy,że szok:( Już widze mine lubego jak wróci do domu. Ten pęcherz to już mnie tak męczy,wystarczy,ze pochodzę dłużej niż 15 minut i już mi coś na niego uciska. Ktoś napisał ,ze w 5/6miesiącu ,macica sie unosi i nie powinno się czuć takiego nacisku na pęcherz. Mam nadzieję,ze to nic poważnego, ogólnie to mam cały czas shizy ,że szyjka mi się może skrócić. Mam nadzieję,ze przy drugim dziecku już nie będę tak szaleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martenka84
Czesc dziewczyny.Czy ktoras z was jest na zwolnieniu od poczatku ciazy, bo ja juz od 7 tyg. i jak to jest po uplywie 180 dnia na zowlnieniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera teraz poczytałam sobie o tej krótkiej szyjce i mam do siebie pretensje,że nie zapytałam ile dokładnie ma centymetrów,bo ponoć poniżej 3 jest juz to niebezpieczne.Nic więcej nie mówiła tylko tyle żebym nie dzwigała. Macie dziewczyny jakieś doświadczenia albi wiadomości na ten temat???? A z tym sikaniem to też wcale u mnie się nie zmniejszyło a wręcz odwronie.Często czuje ucisk na pęcherz a w nocy wstaje 3,4 razy. Mróweczki chyba tez Kubus będzie:)Co z tego ,ze popularne skoro od zawsze mi się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filka poczekam chyba jeszcze tydzień do tego usg w przychodni.Jeśli nadal będą jakieś wątpliwości to napewno będę chciała poradzic się kogos innego.Podobno nie ma sensu iść robić usg,bo jeszcze jest za wcześnie i niewiele widać.Przynajmniej tak mówi Pani doktor...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też sie Kubuś podoba:) :) :) :) Jeśli bedzie chłopiec to całkiem możliwe,ze właśnie tak damy na imie:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć brzuszki! Orzeszku moja pierworodna w brzuchu szalała, po urodzeniu ciągle płakała, kiedyś jak miała ok 6 miesięcy płakała pól nocy i prawie cały dzień, wezwaliśmy lekarza do domu, zbadał ją uśmiechnął i powiedział, że jest dzieckiem nadpobudliwym.Jak zaczęla chodzić to rodzice zabierali ją na działkę, żeby się wyszalała. Alison ja mam szyjkę od początku ciąży obniżoną dlatego uważam, oszczędzaj się kochanie. Martenka o Zusie już pisałyśmy, musisz się cofnąć o kilka stron. Zasiłek chorobowy trwa 182 dni, 6 tyg. przed upływem tego terminu należy zgłosić się do ZUS. Wrzucłam na fotosk 3d maluszka w 12 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki byłam dzis w pracy zaniesc zwolnienie i dziewczyny stwierdziły ze nadal nie widac po mnie tej ciazy ja jestem na zwolnieniu od 6tc po 180 dniach musisz wystapic o zasiłek rehabilitacyjny on wynosi dokładnie tyle samo co chorobowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martenka84
A w jakiej wysokosci jest zasilek macierzynski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ale jak to jest ja planuje isc na l4 od lutego wiec bede na nim okolo 70dni czy tezbede musiala pisac o tej zasilek czy to juz mnie nie bedzie dotyczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Alison! Przykro mi, że to Cię spotyka, ale póki nic nie potwierdzą na 100 to nie można się zadręczać, bo by człowiek zgłupiał. Mojej koleżance lek. powiedział, że zaobserwował lekką niedomykalność jednej z zastawek, po czym stwierdził, że na razie to nic poważnego, ma przyjść za miesiąc bo jak przyjdzie wcześniej to nic to nie zmieni, bo na to potrzeba czasu. Widzisz tacy są właśnie lekarze dla nich to zawsze nic poważnego, bo to nie ich dotyczy, mam nadzieję, że w obu przypadkach i twoim i jej będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hej dziewuszki:) Maja86-> Wstawiam foto mojego dzidziusia inne, obrócone w 16 tyg z USG 4 D:) Oraz moje aktualne... w ciemnych włosach... heheh dla mniej wtajemniczonych jeszcze mies temu miałam blond ,ale powróciłam do natural( ciemne oczy ,karnacja,oprawa oczu).. teraz powinnam zmienic nick na legally brunette heheh;) To link do moich fotencji;) http://legallyblonde86.fotosik.pl/ Orzeszku -> W moim szpitalu od 21/22 tyg przyjmuja do szkoły rodzenia... ciekawe od czego to zależy;) Alison28-> Mi moja lekarz juz tydz temu dała skier na glukoze.. przezyjesz nie takie straszne..ja juz robiłam w pt( mój Gin pow ,ze sopkojnie mozna już zrobić) Dzis w pracy tyle roboty ,ze padam ze zmęczenia..koniec roku zawsze najgorszy:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
legally a powiedz jak wyglalo to badanie cukru chodzi mi o pobranie krwi dwa razy ci pobierali ? normalnie strzykawka z zyly czy z palca??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Matyjasowa.. kupialm 50 g glukozy jak mi kazał mój Gin... poszłam rano na cczo na pobranie krwi( pierw bez glukozy)..potem pielegniarka sama rozcienczyla mi glukoze ja wypiłam ( nie takie straszne.. jak woda z cukrem tylko taki mydlany zapach troche przeszkadza:/) i za godz miałam sie pojawic znowu na poranie.. pobierali mi z zyły... normalnie jak do ogolnego badania krwi z reki.. nie z palca;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha dzieki za info :P dszkoda ze z zyly ostatnio mialm pobierana krew i strasznie bolalo jak nigdy :( nie wiem jak ja wytrzymam tyle czasu naczczo ahahha no ale mus to mus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Matyjasowa a masz juz skierowanie;>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Legaly to ja chciałam żebyś zdjęcie wrzuciła, niezła laska z ciebie , wrzuć w jasnych włosach fotkę, bo nie mogę sobie ciebie wyobrazić. Roxelka ja mam hemoglobinę też 10 i biorę żelazo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jescze nie ma ale jutro bede szla do lekarza wiec zapewne juz mi da i poczekam 2 tyg i zrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dzięki Martus:) Wrzuce cos na pewno w jasniejszych wloskach.. choc wiekszosc osób mi mowi ,ze ciemny kolor to mój kolor.. bo do jasnych mam za czarne oczy i zbyt sniada karnacje;)..heh Tu dziewuszki znajdziecie fajne rzeczy oneline...:) Można obliczyc wage maluszka, wiek płodu ,prawidłowa mase w ciązy itp;) http://mediweb.pl/interactive/calc.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Panie! 🌻 🌻 🌻 I Panów oczywiście! (jeśli tu zaglądają) Pozwólcie że się przedstawię. Jestem wielkim przyjacielem ludzi a zwłaszcza kobiet. Dlatego zaglądam często na fora i portale dla kobiet a szczególnie na kafeterię. Pisuje też tutaj ale nicku nie zdradzę! ;) Zapraszam do przeczytania mojego artykułu dotyczącego obecności ojca przy porodzie: http://www.femia.pl/content/view/392/1/ Życzę miłej lektury i zachęcam do komentowania artykułu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleś postanowił się żenić, idzie rozmawiać ze swoja matką: Mamo, zakochałem się i będę się żenił, ona też mnie kocha i będzie nam wspaniale. - Eh, no dobrze, ale muszę ją poznać. - To ja ją przyprowadzę, ale przyprowadzę też dwie inne koleżanki a ty zgadniesz, która jest moją wybranką. - Niech i tak będzie. Następnego dnia typ przyprowadza trzy laski. Dziewczyny siadają na kanapie, naprzeciw nich staje mama kolesia, przypatruje się chwilkę - To ta ruda pośrodku. - Dokładnie. Skąd wiedziałaś? - Bo już mnie wkurwia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARTAZAW zgadzam sie z Toba z Leggaly naprawde niezła laska...a raczej niezła mamusia bedzie:):):) WESOLUTKA buaaahhhaaahhhaaa DOBRY KAWAŁ...:):):)hehe:) LEGGALY dzieki...dzidziunia słodka:):):)Ja mam porownanie...ciemnych włoskow z jasnymi pamietam z NK:):):)I juz mówiłam ze w brazie Cie lepiej...:):):)a Twoja stopka wzruszajaca...:Dz tego co pamietam mamy razem USG...2 GRUDNIA:)juz sie nie moge doczekaaaaac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie forumowiczki. Podczytywalam dzis caly dzien ale nie mialam czasu nic napisac bo pisalam referat dla mojego mezulka.... Alison nie przejmuj sie za bardzo i badz dobrej mysli, gdyby dolegalo ci cos groznego juz bys byla w szpitalu. *basiunia czekam na relacje z usg i pomiary maluszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tak Maja ja też mam 2 grudnia USG a na która h masz:>? Ja na 9.40:) Dziekuje Wam za tak miłe słowa:) Basiunia czekamy na relacje i dokładne wymiary maluszka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×