Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luna-luluna

KWIECIEŃ 2009

Polecane posty

Gość 25wiki
hej dziewczyny! ja własnie wrocilam od lekarza i kilo mnie przybyło. Brzusio mały ale kopie baaardzo, wiec tym sie pocieszam ze wszystko ok. moze ktoras vz was tez schudla na poczatku sporo? ja 6 kilo i moze dlatego tak powoli rosniemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mróweczki ja własnie powiedziałam do męża,że zaczynam czuć się znowu jak w 2 miesiącu.Spie od razu jak tylko przyloże głowe do poduszki i toche znowu mi niedobrze.Zeby tylko znowu nie mdłośi.Poza tym od wczoraj dokuczaja mi plecy.No i ten brzuch mam wrazenie,że zaraz mi pęknie na pół taki jest napiety. Poza tym doluje się brakiem kurtki zimowej.Czy Wy macie specjalne ciążowe,bo ja mierzyłam wczoaj L i wyglądam jak słoń-W Brzuchu ok za to w ramionach wisi na mnie strasznie. Poza tym wszystko ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj bylam u lekarza i w sumie juz 5 kilo na plusie :) Maja super masz ten brzusio :P Lekarka dala mi skeirownaie do ordynatora u nas bo mialam dzisiaj wysokie cieśnienie i jak cos moge dostac skierowanie do spzitala na obserwacje ale narazie sie nie denerwuje bow sumie dzisiaj wypilam kawe i troche sie denetrwowalam przed wizyta wiec moze przejdzie :) a teraz siedze w pracy bo mam nocke :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam jeszcze dobrą z ubiegłego roku,ale i tak pewnie wystarczy mi do stycznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matyjasowa to niedobrze.Ile mialas tego ciśnienia?Jak znowu będziesz miala wysokie to na stówe Cię polożą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
140 na 80 ale sumie to dzisiaj pierwszy raz mialam takie kurde mam nadzieje ze jednak to nic powaznego i nie poloza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja kurtka jeszcze jest oki, ale tez mysl ze tylko do stycznia.. potem bede kombinowac, bo na dwa miesiace napewno kupowac nie bede :) DZisiaj w szkole dzieciaki mialy dyskoteke Andrzejkowa.. wrozyly mi ile bede miala dzieci -wyszlo ze pierwsza corka (zgadza sie), potem syn (Kubus) i jeszcze corka... tego sie nie spodziewalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny piekne brzuszki:) Mróweczki ty to masz zgrabny brzuszek:) a Kijaki taki fajny włochaty:) Alison ja nie mam specjalnej kurtki, kupiłam sobie płaszczyk w którym jest dużo miejsca na przesuwanie guzików i mam nadzieje że jakoś to będzie a tymczasem mieszcze się jeszcze w normalnej kurtce. Dziewczyny czy czujecie kopniaczki codziennie? bo u mnie znowu jest jakby zastój, od dwóch dni niewiele czuje co mnie trochę martwi:( może mała się tak ułożyła że kopie w drugą strone i nie czuję tego? zrobiłam sobie dzisiaj gimnastykę dla ciężarówek bo ta moja waga jednak mnie dobija:( mama \'\'na pocieszenie\'\' powiedziała mi, że przytyła ze mną 20kg, mąż nazywa mnie foczką, masakra:( na szczęście rozstępów jeszcze nie mam ale lepiej nie wywołuję wilka z lasu ... ciiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matyjasowa to jeszcze nie tak tragicznie.Ja jak poszlam w 37 tyg na wizyte i polozna zmierzyla mi ciśnienie(150/120 zdaje się)to od razu lekarka dala mi skierowanie do szpitala.Lezalam 3 dni pod krplówką. Wysokie ciśnienie w ciąży jest niebezpieczne. Oczywiście nie chce Cie straszyć napewno Twoj lekarz wie co robi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
filka Ty mnie nie dobijaj z tym moim kudłatym brzuchem:) Tak to jest,jak się było głupią 14 latką ktora goliła ręce i brzuch, teraz wygladam jak małpa. Jak będę miała córkę to jej kiedyś pokaże brzuch,zeby jej jakieś głupoty do głowy nie wpadły:) Co do kopniaczków to ostatnio miałam też takie ciche dni, tzn czułam,sle nie intensywnie,ale potem znów się maluch rozszalał, poza tym zauważyłam,ze kiedy wstaje w nocy do ubikacji,to on wtedy bardzo kopie,takze się nie przejmuj,może Twoj bobas też w nocy szaleje?:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narazie nie bede sie sterowac mam nadzieje ze bedzie doibrez ale dzieki za rade:) lekaraka dala mi skierowanie na badania i potem z wynikami mam isc do ordynatora jutro zmierze cisnienie tez kolo 17 i zobaczymy jakie bedzie troche sie boje ale narazie musze sie uspokoic(bo straszny ze mnie nerwos) i juz nie napije sie kawy (chociaz byla rozpuszczalna z duza iloscia mnleka) i zawsze jak mam na nocke tro strasznie sie niepokoje w srodku wiec i to tez mialo napewno jakis wplyw a byly dziisaj 3 ciezarne i kazda miala podwyzszone cisnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kijaki fajny brzusio :) a ze troche ma wloskow, ja teraz tez jestem wlochata na brzuchu, ale to przez ciaze akurat. matyjasowa a czemu dalej na nocki chodzisz? powinnas sie oszczedzac, przeciez nam nie wolno :( dbaj o siebie kobitko szczegolnie teraz :) filka u mnie tez maly czasem robi sobie przerwe. czasem czuje go przez caly dzien a czasem jest tak ze w ciagu dnia praktycznie sie nie udziela. za to wieczorem zawsze czuje, np teraz mam wrazenie ze boksuje na raczki i nozki naraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kijaki mam nadzieje, że się nie gniewasz? dziewczyny tu pisały, że im się brzuchy włochate robią w ciąży więc myślałam, że Ty też tak masz:) Matyjasowa może powinnaś zrezygnować z nocnych zmian? w ciąży jest zakaz pracy w nocy, albo idź na L4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no co Ty Filka:))) Akurat już się przyzwyczaiłam i swojego męskiego owłosienia,a poza tym mam to na własne zyczenie:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wwiem ze nie powinno sie pracowac w nocy ale jak wczesniej pisalam ja mam tylko 2 nocki w tym miesaicu a od przyszlego juz nie bede robic nocek a pozatym moge sobie juzo 23 spac na fotelu wiec nie ejst tak zle ale juz teraz powaznie zastanawiam sie nad L4 . powiem wam ze ja pracuje tylko dlatego ze mamy dostan w grudniu 800 zł za urlop( bo dostaje na lewo) a jak pojde na L4 to nie dostane wiadomo ale jak tak dalej bedzie to na kase nie bede patrzec wogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIJAKI uśmiałam sie jak przeczytałam to co napisałaś.Ja miałam dokładnie tyle samo lat jak ogoliłam sobie ręce,wąsy i \"skorygowałam\"brwie.Też klne do tej pory. Matyjasowa też uważam,że przy nadciśnieniu nie powinnaś pracowac w nocy.Lekarka nie powiedziała Ci.,że powinnaś sie oszczędzać?Nie chcemy udzielać Ci mądrych rad martwimy się tylko o Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nna bank to moja juz ostatnia nocka juz nie bede pracowac na nocki wogole dzisiaj mam taka chandre i zastanaiwma sie na L4 bo juz mi sie tu nie chce pracowac a w sumie nie wroce tu do pracy tlyko bede szukala czegos innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dziewuszki dopiero wróciłam ze szkoły rodzenie- było naprawde extra:)... kobitki od ok 21-30 tyg ciazy wiec róznorodnie w miare...Pozanalismy szpital w którym zamierzam rodzic( szkólka jest przy szpitalu) heh...były lekarki położne- rozwiały nasze watpliwosci.. zajec bedzie caly grudzien intensywnie..za tydz zwiedzac mamy sale porodowa i oddział:)Naprawde mi sie podobało:) Dostalismy tez rózne próbki, gazetki, ksiązeczki itp...oraz rozkład całych zajec.. zajecia ok 2 h...cwiczenia równiez beda:) Całosc zakonczy sie certyfikatem:) heh Bardzo miłe wrażenie:) Majka piekny brzusio:)... rozstepami sie nie przejmuj...nie sa az tak widoczne.. Kijaki Twój brzusio tez supcio:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dziewczynki ja polecam na kąpieli Oliwke Natural and Oil NIVEA do cery suchej... masuje na brzuszek w czasie kapieli i zostawiam na nim na ok 2-5 min.. w tym czasie myje wlosy, itp...potem spłukuje... i kłade oliwke na rozstepy z Rossmana ( taka seria żółtych kosmetyków dla kobiet w ciązy specjalistyczna)...naprawde extra bo nie mam jak narazie zadnego rozstepa na brzuszku.. nie liczac paru białych juz na biodrach z okresu dojrzewania heheh;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze zastanawiałam się jak jest w szkole rodzenia, nie wiedziałam,ze jest się oprowadzanym po szpitalu, naprawdę super sprawa:)))) Ja narazie smaruję się samą oliwką,ale nieregularnie, pewnie zacznę jak pojawią mi się pierwsze rozstępy na brzuchu. Żegnam się już, plecy mnie tak bolą:(((( DObranoc i do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana:) ja zaraz do domku :) tak sie zastanawialam i doszlam dow niosku ze bede teraz przez tydzien mierzyc cxiensinie 3 razy dziennie i wszystko notowac i jak pojde do ordynatora to juz bede miala co mu pokazac:) Napewno zadnych nocek (tak jak radzilyscie) i nie bede teraz wogole przejmowac sie praca jak bedzie trzeba odrazu ide na L4 :) Cala prawie noc moja mala figlowala w brzuszku wiedziala chyba ze ja sie denerwuje i uprzyjemniala mi czas dajac o sobie znac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry brzuchatki:) Matyjasowa mądra decyzja:) ja już też mam dość pracy, jakoś ten grudzień jeszcze przemęcze a potem będziemy odpoczywać, to wstawanie na 7 też jest dobijające ... dzisiaj to już chodzę na rzęsach, dobze, że na jutro mam urlop, kto jeszzce pracuje do konca roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki :) pięknie rosną Wam te brzuszki, oj pięknie... jest na co popatrzeć :) ja dalej nie mam czym się pochwalić, za tydzień zrobię kolejną fotkę może do tej pory wypchnie mnie nieco do przodu... wczoraj przeprosiłam sie z moimi spodniami ciążówkami i wyciągnęłąm je w końcu z szafy, ale w sumie nie z potrzeby a bardziej z czystej przyzwoitości... mają taki podwyższony pas i pod bluzką wygląda jakbym miała już brzuch :) a moje maleństwo jest sporo większe niż była moja córcia na tym etapie ciąży... Dominika miała przy urodzeniu 3800 i teraz stawiamy przynbajmniej na 4 kg... gratuluję Wam synków i czekam na kolejne wieści odnośnie płci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja popracuję chyba do końca stycznia... szczerze to wcale a wcale nie spieszy mi się na zwolnienie, bo w pracy mam mniejszą jazdę niz w domu z moją córcią, bo to taki mały diabełek wcielony... a na razie niestety do niej nie dociera, że mama musi czasem odpocząć i zwolnić nieco tempo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Ja tez sie mieszcze wg tego kalkulatora ufff heheh Ale mialam wczoraj dzien! Tak sie przeforsowalam ze wieczorem zaslablam. Nawet nie macie pojecia jak sie balam. A jeszcze dzien wczesniej trafilam na forum o poronieniach w 21 tygodniu ciazy. Macie racje. Nie warto czytac takich rzeczy bo jak cos sie potem dzieje to czlowiekowi w glowie sie rodza makabryczne scenariusze. Co do kopniaczkow to ja czuje juz z dwa tygodnie ponad pepkiem ale ja jestem bardzo niska- mam 150- chyba najmniejsza na naszym forum ;) A plaszczyk zimowy kupilam sobie taki w fasonie grzybka- w tym sezonie jest bardzo modny- jest odcinany pod piersiami i jednoczesnie na brzuszku jest tam bardzo duzo miejsca bo sie rozkloszowuje tak ze polecam bo nie jest to ubior ciazowy i cena tez jest normalna w porownaiu do plaszczow ciazowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×