Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luna-luluna

KWIECIEŃ 2009

Polecane posty

JEJKU KIJAKI ale mi smaka narobiłas...:)ja dzis na obiad mam wątróbke mąż sobie zazyczył:((ja NIE JEM bo jakis czas temu miałam \"TYDZIEN WĄTRÓBKOWY\'tzn cały tydzien jadłam watrobke z bardzo...bardzo...bardzo duzo iloscia CEBULI)i teraz juz mam uraz i nie zjem:(BBLLlleee:(:(:(zreszta podobna w ciazy nie powinno sie jest watrobki:) Własnie gadałam z kolezanka ktora mieszka w SZwecji urodziła juz dwójke chłopakow i mi opowiadala o porodzie BBBbbbRRRRRrrrr:(:( A tak wogole to jutro mam tate na obiedzie bo przyjezdza pomuc mojemu MENOWI wstawic dzrzwi balkonowie...bo okna dał rade sam a niestety z potrojnymi dzrwiami juz sobie za cholere nie poradzi...:( I tak sie zastanawiam co jutro ugotowac w sumie piatek...to chyba RYBCIE zrobie...:) Od paru dni chodzi za mna BIGOS....taki mega kwasny....z mega iloscia grzybów...zrobie raczej w weekend bo nie wytrzymam...:( JESZCZE CO CHWILKE WIDZE REKLAME\"Biedronki\"----PRODUKTY Z BIDRONKI POLECAJA SIE NA BIGOS...:D;D;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Orzeszku w szkole rodzenia byłam z przyjaciółką bo mój facet jest na kursie kadrowym do jutra..wiec na nast wizytę dop zabierze się ze mną.Moja przyjaciółka była zachwycona! Stw,że też chce juz dzidziusia heh;) Matyjasowa koniecznie zrezygnuj z nocek!!!!! To rozkaz ;P;P Martusiątko- fajne te spodenki..mi się osobiscie najbardziej te najciemniejsze podobaja:) Moje malenstwo cos dzisiaj spokojne jest hehe;)kiedy wczoraj brykało jak oszalałe;)... zjem cos słodkiego to może się rozrusza..kupiłam sobie owocowe..słodkie MUSLI.. strasznie mi smakuje w ciąży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ORZESZKU nawet mi nie mów....:(a mi sie tak chce ze nie wytrzymam chyba do soboty...a miałam zamrozony na "CZARNĄ GODZINĘ:to mi mąz "zeżarł":(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe :D orzeszku nie prowokuj....wiesz ze KOBIETA W CIĄŻY ZDOLNA JEST DO WIELU RZECZY hehehe:):):) Własnie mialam nieprzyjemny incydent...dzwonek do dzrwi poszłam otworzyc(DZIS MA PRZYJECHAC SZFAGIER Z ŻONKA...i czekam na nich)mojego meza jeszcze nie ma...:(i podeszłam do drzwi i pytam kto tam...i nic...i za chwile słysze...ze MOJ SASIAD(wprowadzilismy sie w sierpniu nie zdazyłam jeszzcze wszytskkich poznac)i powiedział ze ma sprawe do mojego meza otworzyłam drzwi pomyslałam ze moze trzba cos komus pomuc patrze a to faktycznie sasiad aLE TAKI PIJAK SPOD SKLEPU co nie wezmie sie za robote tylko zyje z renty matki...(biedna kobieta)i mi mowi ze chce pieniadze pozyczyc:):):)powiedziałam ze nie ma mowy i zeby sobie szedł a probował wejsc ale sie zdziwił...Bo mój pies był cały zcas obok mnie a on nie lubi obcych i nie lubi jak ktos jest dla mnie nie miły...i dostał AGRESJI i sie ten TYP przestraszył....i poszedł...naszczescie!dobrze ze mam swojego OSKARKA...i nastepnym razem juz nie otworze dzrwi...na 100 % dzwoniłam juz do meza zdenerwował sie strasznie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja dobrze, że tego psiaka masz. Ja też nikomu drzwi nie otwieram, a non stop ktoś chodzi z czymś, bo albo ktoś coś sprzedaje albo coś innego chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć brzuszki! Orzeszku pięknie wyglądałaś bukiecik cudny, brzusio super. Wklejcie fotosik w stopkę to będą fotki cały czas pod tematem rozmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma to jak mieć takiego obrońcę w domu:) Kiedy do mojego domu ktoś wchodzi naszemu psiakowi od razu sie włącza agresor, tylko,że wystarczy tupnąć nogą a psina spieprza i chowa się za mna:) Ja jestem strasznie strachliwa,nawet w dzień nie lubię zostawać sama w domu,może dlatego,ze od zawsze w domu było dużo osób. W lecie zawsze czekam aż mąż zaśnie żeby zamknąć okno,bo mam shize,ze ktoś wejdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dziewczyny MEGASZOK!!!!! Okazało sie,że mąz wrócił dzis z delegacji ok godz 18... i jak tylko przyszedł stesknieni wskoczylismy do łózeczka razem... po w miare stonowanych chrcach zauwazyłam,że mam plamki krwi na bieliznie:(..nigdy mi sie to wczesniej nie zdarzylo... do tego zaczał mnie strasznie bolec brzuch na dole... i pojechalismy do lekarza... okazało sie,ze po badaniu wszystko oki pekło mi jakies wieksze naczynko..lekarz zabronil mi dzwigac hehe;).. i seksu niestety tez heh;)..dzidzius wszystko oki bo zrobbili tez UASG czy krwawienie nie z łozyska..ale tez wszystko ok.. i lekarz mnie sie pyta czy znam płec?... ja ,ze lekarz w 16 tyg pow mi,ze raczej dziewczynka...a on.. to sie kopsnał bo to 100% chłopak... pokazał mi zdjatko siusiaczaka i wydrukował nawet:D Wiec dziewczynki mega niespodzianka bedzie synek:) Kolejny heheh.. chłopak;) Zmieniam tabelke... bedzie Mateuszek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Legally heh no to ladnie sie pomylil lekarz :) w takim razie gratuluje synka :D ale mialam doczytywania ehh od poltorej godziny nadrabiam oba moje fora :P az z tego wszystkiego spalilam bulki na hotdogi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Legally gratuluję synusia. Mój mężuś jutro wraca :) ale niestety nie mogę go tak przywitać bo mamy ostry zakaz seksu od gina, ale czego się nie robi dla dobra dzidzi. Już to przerabialiśmy w poprzedniej ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyyyyyy moj jutro tez wraca. ale jak znam zycie pukanka nie bedzie, bo bede zmeczona... jutro znowu dwie godziny jazdy mam, jedna na 12 a druga na 16 niestety... dzis mialam diwe pod rzad i przejechalam ok 70-80 km. myslalam ze pecherz mi peknie i do tego plecy bolaly... za szybko sie mecze. a i komputer robi swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
;);) Zmiana heh;) NICK.........IMIĘ....WIEK...MIEJSCOWOŚĆ...MIESIĄC ... PORÓD ..PŁEĆ kasiak79......Kasia...29......Żary............3. .......29.03.09... Roxelka.......Magda..29......Hockley,U.K...5.... ....31.03.09...Xavier filka ...........Kasia...28......Mikołów........5.........01.04.09 ...Agata kkarolina......Karolina. 28...Szczecin.......5..........01.04.09... mroweczki...Martyna..25......Mielec...........5.... ..01.04.09...Kubuś rrothka......Dorota......20.........Lublin.........5 .....02.04.09... lady_panth..Małgosia.25...Varese/Mediolan....3.... 02.04.09... Inka83.........Irena.....24........Pszczyna.......5.... 02.04.09... eliza ............Eliza.....25......Białystok.....2....... 03.04.09... Mamuśka26..Karolina...26......Mazury .......2........03.04.09... Monixyz........Monika..29......Mazury........4.. .....05.04.09... MaJa86....Marzena.....22......Kraków........5.... ...05.04.09... syla-k........Sylwia...33......Wielkopolska ....5.......06.04.09... natala007...Natalia...20......Warszawa.......5... ..04.04.09...Zuzia Arleta.......Anka.......24......Płock......... ...5......06.04.09...Dawid Apple_Seed...Weronika...30...Bielsko-Biała....5...07.04. 09... legally blonde 86..Marta..22..Warszawa.....5........08.04.09...Mateusz wesolutka......Marta.......24.....podlaskie....5.....08. 04.09...Michał izabart.......Iza.......29.......Mysłowice......4 .......08.04.09... Lilka79......Lilka......29.....Warszawa......5.... ....09.04.09... Orzeszek83....Kasia.....25....Lublin.........5. .......10.04.09... Oliwka103.....Roksana...27...Małopolskie....4. ....10.04.09... martusiatko....Marta....24.....Szczecin......5.....10.04 .09...Franek matyjasowa...Malwina..23......Będzin....5.....08.0 4.09...Wiktoria mareneu1.....Milena....25.....Gdańsk.........5. ....11.04.09... rozalka82.......Kasia.....26....Kraśnik......3 .......15.04.09... NIKOLA79......Kasia.....29...malopolska.....5......15.04 .09...Alan? alison28.......Justyna...28.......Krakow.....5.......18. 04.09... kijaki......Justyna..23.......Andrychów..... 3.......20.04.09... mimmy.....Aga......32.......Krakow.........4. ......20.04.09... katarina67....Kasia....29....grudziadz......4......20.04 .09...Cyprian martazaw...Marta....33......zachodniopom...4....21.04.09 ... basiunia*...Basia....29........Śląsk.......... .4......22.04.09... Ajkaa......Asia......25........Śląsk.......... .3.......24.04.09... gosian.....Gosia....28........Gostyń.......... 4......25.04.09... joasia82...Asia......26........Poznań......... .4.....25.04.09... baderka...Justyna...31.........Piła............4.....26. 04.09...Natalka pyshotka..Agnieszka..30....Śląsk.......4. .........26.04.09... Menia21...Marzena...23....Edinburgh....4........26.04.09 ... Peggy81.....Gosia.....27.....Małopolska.....4.....26.04. 09... alexandra2p..Ola......29.....Dublin...........4.....26.0 4.09... venita.... .Natalia.....24.....podlaskie/uk....5....27.04.09... Angela26...Ania......26.......Warszawa......4...28.04.09 ... nandii........Ela........32........Złotoryja...4......28 .04.09.. Malutkadrobniutka.....Kasia...24...__.....4.....30.04.09 ... umbrella82......Kinga...26.....małopolska....5.....5.04. 2008 Adaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj mezus tez jutro wraca hihi sie podzieje......!!!! Gratulacje legally a przeczucia jakies mialas wczesniej co masz miec?? bo ja to bym sobie reke uciac dala ze bede miala core. Ciekawe co z tego bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witajcie, ja z samego rana;)... pedze zaraz do pracki:) heh... hymm Izabart..nie wiesz...nie miałam jakiegos większego przeczucia,ale moi znajomi wróżyli mi dziewczynke... a bedzie chłopiec;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki! LEGALY gratuluje synulka. Mojej koleżanki kumpela z pracy zaszła drugi raz w ciążę( miała już synka 4 latka) i lekarz stwierdził,że będzie drugi syn dziewczyna urządziła pokoik, pojechała do szpitala rodzić, lekarz do niej ma pani piękną córeczkę, a ona w tym szoku, że to nie możliwe to nie jej. Nie tylko ja mam celibat jest nas więcej ja tam wytrzymam, męża mi szkoda jeszcze chłopaka rozsadzi ha ha, ale jestem okropna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
legally no to gratulacje :) najadłaś się troche strachu, ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło... najważniejsze, że z maluszkiem wszystko ok :) miłego piątku Wam życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
legally widze ze mials niespodzianke tak jak jak :) gratuluje synka:) A ja od dzisiaj bede mierzyc to cisnienie tylko najlepse jest to ze jak tlyko zakladam aparat to odrazu sie denerwuje:( i mam wyzsze . Kupilam wczoraj aparat taki na nadgarstek ale nie wiem czy to bedzie wiarygodny wynik zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Legally GRATULACJE:):):)Fajniutko...:) Co do sexu to widze ze chyba wszystkie tu zyjemy w CELIBACIE...:)Bo mi tez nie WOLNO:(troche sie obawiałam bo podobno w ciazy strasznie sie ma ochote DZIWNA SPRAWA bo ja nie mam WOGOLE...:)Męzusia mi żal ale tłumacze ze wszytsko dla dzidziusia...TRZEBA SIE POSWIECIC:):):) POzatym jak sie bierze LUTEINE i inne świnstwa(sterovag) dopochwowo to nawet nie ma jak...:( EEEeeeHhhhhhHHHhhh:(:( Wczoraj dostało mi sie od męza KAZANIE...aby NIE OTWIERAC DRZWI nikomu...:(i w sumie ma racje nigdy nic nie wiadomo:(dobrze ze mam psiaka zawsze to lepiej...bo szczeka i ma agresje(a tak naprawde jest bardzo łagodny i jak sie krzyknie...to ucieknie...:)chociaz jak staje w mojej obronie to przewaznie jest MEGA ODWAŻNY...:):):) W sprawie bigosu to mój MEN zburzył mi koncepcje...bo przywiózł GROCH...na fasolke po bretońsku...i co mam zrobic ugotuje mu:)z racji tego ze grochu jest naprawde DUŻOOOO to przez najblizsze pare dni bedziemy jesc ta fasolke...:(:(i mój BIGOSIK musi poczekać...:(:(:(:(:( HEHEH dziś juz piatek....do wtorku jeszcze 4...DNI...;):):):):)chyba sie nie doczekam:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WESOLUTKA...szaleńcze kochany....co ja sie namyśłałam vo to Twoje zdjecie przedstawia....:):):):):):):):)skojarzenia miałam rózne....:D:D:D:Ddobrze ze sobie o tych hot-dogach przypomniałam:):):) KIJAKI śliczna z Ciebie MAMUSIA....:):):)Normalnie zaczynam miec kompleksy....wszystkie takie "chudzinki"jestescie....:(:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to powiem Wam co u nas . Wczoraj byłam u ginka z powodu okropnego swędzenia brrrr na początku postraszył mnie rzęsistkiem ale po dokładniejszym badaniu stwierdził zaawansowaną grzybicę i leczenie nystatynką. Oprócz tego biorę furagin bo się okazało że mam coś w moczu postraszył mnie też troszkę że nieleczone infekcje w drogach moczowych mogą się przenieść na dzidziusia dlatego też grzecznie łykam furagin. A teraz najciekawsze będę miała 3 synusia ! Troszkę ale naprawdę tylko troszkę się rozczarowałam bo chciałam małą księżniczkę ale najważniejsze że Adaś (bo chyba tak się będzie nazywał) ma się dobrze ! Czyli dalej chłopaki u kwietniówek w większości Pozdrawiam Was Aha ma 5kg na plusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Pyshotka, legally - gratuluje chlopakow! U mnie tez chyba bedzie synek, ale tak jak pisalam do tabelki sie wpisze jak gin bedzie pewna na 100%. Ide w srode na 4D wiem moze wtedy dzidzia ujawni swoje skarby? Maja ja od jakiegos czasu tez nie mam ochoty na mizianie, ostatnio troche mnie bolalo jak sie kochalismy, wiec stosujemy takie sposoby na.. \"rozladowanie\":) jak za nastoletnich czasow i tez jest ok:) Moj mezulek za to czesciej sie przytula i prawi mi komplementy, chociaz przed ciaza tez nie moglam narzekac, ale teraz to naprawde jest czuly. Strasznei go kocham ❤️ Maja mialas rzeczywiscie nieprzyjemna historie z tym pijakiem, do mnie w centrum handlowym podszedl ostatnio jakis typ i jak zobaczyl ze jestem w ciazy zaczal mi opowiadac jako go mamusia w piwnicy z ziemniakami urodzila i siekiera odrabala pepowine:( masakra! Nie moglam sie od niego opedzic a on dalej takie historie nawijal. Wariat jakis. Zazwyczaj mam poblazliwy stosunek do takich ludzi i nawet rozmawiam ale od niego to chcialam uciec, bo mowil o takich okropnosciach... Dziewczyny pisalyscie o ruchach dzidzi, moj szkrab spokojny jakis jest. Kopnie mnie czasem kilka razy a potem dlugie godziny nic:( Oczywiscie ja panikuje, no ale taka juz moja natura. Moze moj dzidziulek bedzie spokojny i opanowany, jak jego tatus. Nie wspominajcie o bigosach czy kulkach ziemniaczanych, bo mi slinka cieknie! Ja uwielbiam kapuste kiszona, ale niestety bardzo zle reaguje na nia od kiedy jestem w ciazy tzn. mam straszne wzdecia:) Milego dzionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Legally i psychotka gratuluję chłopców:) Chłopaki zdecydowanie górą jak na razie:) Mój mąż też dzisiaj wraca:) Na szczęście celibat już nie obowiązuje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
psychopatka gratuluje synka:) Ja tez na ostatniej wizycie dowiedzialm ze mam jakies bakterie(ziarniaki) i przepissalam mi 3 kapsulki leku (nie pamietam nazwy) co dwa dnia potem mam isc na badanie moczu morfologie i krzywa cukrowa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe witka :) Dla naszego Orzeszka specjalnie jeszcze tutaj zloze serdeczne zyczonka urodzinowe :) Więc 100 LAT Kasieńko :) zdrowia dla Ciebie, dzidziusia i mężusia :) ŁŁŁiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii Maja a ja na poczatku nie moglam dojsc skad ty te moje nieszczesne hotdogi dorwalas, bo tu foty nie wklejalam :P hehe ale sobie uswiadomilam ze masz wglad na fotosika :P szczerze powiedziawszy to ja tez nie zawsze mam chec na bzykanko. czasami nie powiem najdzie mnie ale akurat wtedy jestem sama :( ale cale szczescie tez zdarzaja sie weekendowe namietnosci, wiec nie jest tragicznie. zawsze znajdzie sie sposob :D:D:D pyshotka gratuluje 4 chlopaczka w domku :) (oczywiscie wliczajac meza) twoi panowie powinni cie teraz nosic pod niebiosa z racji jedynej plci pieknej w domku ;) heh i nie wiem co dalej wiec sie zabieram za sniadanko :) a to moja wczorajsza kolacja :O http://images45.fotosik.pl/35/5bcb0aa996d834abmed.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
psyhotka ale ten los przewrotny :) u nas marzeniem był chłopiec, będzie dziewczynka, oczywiście najbardziej kochana na świecie przez nas... u Was natomiast kolejny chłopaczek... no coż, cieszmy się z tego co mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×