Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luna-luluna

KWIECIEŃ 2009

Polecane posty

Cześć dziewczynki :) Dawno sie nie odzywałam ale jakoś nie miałam natchnienia do pisania i troszke miałam problemy ze zdrowiem ale teraz juz jest lepiej. legally ja też jak byłąm na Ulopie w Warszawie u mamy to tez byłąm w śiwecie dziecka i kupiłam tam kocyk , ręczniczek do kompania i rożek w koloże żółtym bardzo mi sie podobał ten sklep bo są różne kolory ciuszkó i wózki fajne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki i gratuluje wam synkó i córeczek ja tez juz sie nie moge doczekać aż sie dowiem co bedziemy mieli, znaleźliśmy w miare tanie usg 3D/4D i chcemy sobie zrobić prezent pod choinke. tylko tam robią takie usg dopiero od 24 tygodnia wiec musze poczekać przynajmniej jeszcze 2 bo dzisija zaczoł sie 22 tydzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) U mnie ju z po śniegu:( Za to deszcze pada. Byliśmy na zakupach,dokupiliśmy prezenty i bombki na choinkę:))) Ja znów ma spokój kiedy śpię na boku,ale wystarczy,że położe się na plecach już malutki kopie,teraz coraz mocniej i chcąc zasnąc muszę się obrócić. Coraz mocniejsze są te kopniaki, Jacek się cieszy,ze synuś sie uczy piłkę wykopywać:):):) No i mamy wkońcu imię, odpuściłam juz Marcela, bedzie Kubuś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiak79......Kasia...29......Żary...............30.03.0 9. ..córcia Roxelka.......Magda..29......Hockley,U.K......31.03.09.. .Xavier filka ...........Kasia...28......Mikołów...........01.04.09 ...Agatka kkarolina......Karolina. 28...Szczecin..........01.04.09...Gabryś mroweczki...Martyna..25......Mielec........ ..01.04.09...Kubuś rrothka......Dorota......20.........Lublin.......02.04.0 9... lady_panth..Małgosia.25...Varese/Mediolan.. 02.04.09...Noemi Inka83.........Irena.....25........Pszczyna.....02.04.09 ...Robert mikolajamama...Aga....26.........Poznań.......03 .04.09.Mikołaj eliza ............Eliza.....25......Białystok...... 03.04.09... Mamuśka26..Karolina...26......Mazury ........03.04.09... umbrella82......Kinga...26.....małopolska......05.04. 09 Adaś Monixyz........Monika..29......Mazury.........05.04.09.. . MaJa86....Marzena.....22......Kraków.........05.04.0 9.MaTeUsZeK syla-k........Sylwia...33......Wielkopolska......06.04.0 9.Gabriela natala007...Natalia...20......Warszawa..... ..04.04.09...Zuzia Arleta.......Anka.......24......Płock......... ....06.04.09...Dawid Apple_Seed...Weronika...30...Bielsko-Biała....07.04. 09...chłopiec legally blonde 86..Marta..22..Warszawa........08.04.09...Bartek wesolutka......Marta.......24.....podlaskie.....08. 04.09...Michał izabart.......Iza.......29.......Mysłowice.......08.04.0 9.Samanta Lilka79......Lilka......29.....Warszawa..... ....09.04.09... Orzeszek83....Kasia.....25....Lublin............10.04.09 ...Krzyś Oliwka103.....Roksana...27...Małopolskie......10.04.09.. . martusiatko....Marta....24.....Szczecin.......10.04 .09...Wojtuś Martenka84....Marta....24.....Koszalin........10.04.09.. . matyjasowa...Malwina..23......Będzin..........11.04.09.. . Wiktoria mareneu1.....Milena....25.....Gdańsk...........11.04.09. .. 25wiki........... Diana.........25.....Kielce.......13.04.09....Patryk Mocca85.........23............Warszawa....... 14.04.09....chłopiec rozalka82.......Kasia.....26....Kraśnik.........15.04.09 ... NIKOLA79......Kasia.....29...malopolska.......15.04 .09.Kacperek alison28.......Justyna...28.......Krakow.......18. 04.09...Jakub kijaki......Justyna..23.......Andrychów........20.04.09. ..Kubuś Sunn9 Olka........24......pomorskie............20.04.09..Nikodem mimmy.....Aga......32.......Krakow.............20.04.09. .. katarina67....Kasia....29....grudziadz........20.04 .09...Cyprian martazaw...Marta....33......zachodniopo....21.04.09 ... basiunia*...Basia....29........Śląsk..............22.04. 09... Ajkaa......Asia......25........Śląsk...............24.04 .09... gosian.....Gosia....28........Gostyń............25.04.09 ... joasia82...Asia......26........Poznań...........25.04.09 ... baderka...Justyna...31.........Piła..............26. 04.09...Natalka pyshotka..Agnieszka..30....Śląsk......... ......26.04.09...Maciuś Menia21...Marzena...23....Edinburgh..........26.04.09 ... Peggy81.....Gosia.....27.....Małopolska........26.04. 09...Nadia alexandra2p..Ola......29.....Dublin..............26.0 4.09...Olivia venita.... .Natalia.....24.....podlaskie/uk......27.04.09... Angela26...Ania......26.......Warszawa........28.04.09 ...Kamilek nandii........Ela........32........Złotoryja.........28 .04.09.. Malutkadrobniutka.....Kasia...24...__..........30.04.09 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Angelka.. Smyk jest w samym Centrum... a na Towarowej jest tuż obok własnie JUPITERA wielki sklep \"swiat Dziecka\" dla mnie o wiele lepszy niz Smyk:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Angelka ten Swiat Dziecka jest jakby przyłaczony do Jupitera.. dzieli ich tylko sciana to tak jakby jeden wielki budynek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Angelka jeszcze jedno..jak jestes z Wawki to gdzie zamierzasz rodzic???:>Slyszalas jakies opinie o szpitalu Orłowskiego w Wawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj kijaki:) Śliczne imię wybrałaś, mam małego kuzyna o imieniu Kubuś ,mały djabełek ale jest bardzo słodki:) A co do kopniaczków to ostatnio nie spałam całą noc bo mąż miałna nocke do pracy i wrócił dopieor nad ranem a maluszek chyba to wyczuł bo całą noc mnie kopał a musiałam o 5 rano wstac do pracy , poprostu byłam nieprzytomna:( Nawet przez to w pracy długo nie posiedziałam i o 8.30 poszłam do domu bo zaczełam wymiotowac. ale pocieszam sie też tym ze juz w połowie lutego przechodze na macieżyńskie i bede miała świety spokój:) A teraz wziełam sie za gotowanie bigosu, i małe sprzątanko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje Menia:) Też mi się podoba,choć miałam w planach inne,ale po usg jestem taka szczęśliwa,ze już machnęłam ręka i zostałam przy Kubusiu:) Ja jestem na L4 od 2 miesięcy i tak się rozleniwiłam,ze jak czasem mam wstać o 7-8 to jest problem,nie wspomne co by się działo gdybym miała wstawać znow o 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też już mam dosyś tego wstawania, ale jakoś wytrzymam. Mj mąż teraz mnie denerwuje bo sam nie wiem jakie by chciał dać imię dziecku i tłumaczy sie tym ze po usg to on bedzie wiedział . No ale czy to problem aby sie troszke zastanowić , najpierw chciał Wiktor a teraz sam nie wie czego chce, ja sie nawet zastanawiam nad imieniem Alan,a dla dziewczynki to może Maja albo Hanah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc mamuski, u nas też jest problem z imieniem, sa 3 opcje: Kinga, Lena, Matylda. I ja mam wybrac i nie moge sie zdecydowac. A ktore wam sie podoba??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hanah sliczne imie:) Kinga kojarzy mi sie z moja serdeczna kolezanka z pracy wiec ja bym byla na tak:) heh .Lenka tez ładnie:) Mi lekarz w 16 tc powiedzial,ze raczej bedzie dziewuszka..wiec u mnie miala byc Blanka albo Mija...ale jest synuś...ku mojemu szczesciu bo w serduszku gleboko marzyłam o synku..i miałam rozkminke nad Alanem,Mateuszkiem, Bartkiem i Igorkiem i Szymkiem..i wspołnie podjelismy decyzje ,ze bedzie Bartek.. na drugie Szymek.. Czyli Bartosz Szymon;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Gratuluję kolejnych chłopców :) W Małopolsce śnieg padał tylko w piątek, co nastroiło mnie bardzo pozytywnie do życia. No ale cóż z tego skoro już wczoraj rano pozostało po nim wspomnienie i gdzieniegdzie kupy błota :( Dzisiaj dopadła mnie depresja związana z kupowaniem prezentów pod choinkę, bo z tym to ja jeszcze \"jestem w lesie\", a czasu za bardzo mieć nie będę ze względu na wzmożony ruch w naszej firmie. Kasiu, jak dla mnie Matylda odpada, natomiast Kinga i Lena ładnie. Dziewczyny, dołączam się do tych, które mają problem z poranną pobudką, dla mnie 7 rano to jest środek nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natomiast jeśli miałabym wybierać imię dla synka, wybrałabym Igor, Filip albo Alan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My na szczęście nie musimy robić w tym roku prezentów bo teraz juz mieszkamy za granicą ale dla nas prezentem bedzie usg trójwymiarowe i oczywiście płeć dziecka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiatko
Cześć dziewczyny Mój synuś też raczej zalicza sie do aktywnych- zwłaszcza w nocy. To on wybiera pozycję w jakiej będziemy spali. A co ciekawe, od kilku dni zauważyłam, że około godziny 23 ma porę największych szaleństw. Wtedy fika tak mocno, wypycha nogi, pupę aż brzuch faluje. Co chwilę sterczą jakieś wybrzuszenia. To trwa godzinę i jest naprawdę intensywne. Widzę, że wszystkie zabrałyśmy się za przygotowania świąteczne. Ja zabieram się za pakowanie prezentów. Dbajcie o siebie brzucholki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj martusiątko:) mnie jeszcze czeka robienie ryby po grecku, krokiety z kapustą i grzybami, piernik, sałatka jarzynowa i w sumie dużo szykować nie bede bo tylko dwoje nas bedzie wiec nie ma sensu. A i tak pracuje jedynie 24 mam wolne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tak przegladam to ost M jak mama...i na 1 str sa przedstawieni specjalisci , którzy wspieraja ten miesięcznik.. i na 1 pozycji jest dr.Dębski ze szpit im. W.Orłowskiego w Wawie... heheh ja tam zamierzam rodzic :):):)Chodze tam do lekarza i do Szkoły Rodzenia Powiem panu lekarzowi,ze go w gazecie widziałam eheheh;P:P:P Normlanie takiego lenia mam.. i jeszcze głowa mnie boli,ze ..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już też bigosik mam gotowy ale musze jeszcze go troche pogotować, oczywiście jak mąż wrócił z pracy to musiałam go odgonić nawet nie chcem wiedzieć co bedzie z resztą potraw:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maju brzusio masz prześliczny:) Ja dodałam nowe zdjątka brzusia na fotosiku wiec zapraszam do oglądania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki MENIA Twój brzusiu FANTASTYCZNY...taki okrąglutki:)I widze ślub mieliscie swietny...:):):)GRATULUJE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie mamusie i brzuszki w ten piekny deszczowy poranek legally ja bede rodzic na zelaznej z tamtad mam prowadzacego i tam do szkoły rodzenia bede chodzic od stycznia ale nie mam pewnosci bo ostatnio na wizycie jak byłam u mojego gina to stwierdził ze dzidzius jest bardzo nisko i niewie czy nie bedzie trzeba załozyc tego pierscienia na szyjke macicy a z tym podobno tylko do porodu na kasprzaka mozna bo tam jest patologia a na zelaznej takich skomplikowanych porodow nie przyjmuja bo nie maja sprzetu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć babeczki :) u mnie dziś dzień jak co dzień, znaczy jestem w pracy, ale od jutra urlopuję aż do 5.01... ale czad!!! gratuluję kolejnych odkrytych siusiaczków i ślicznych brzuszków :) a tak w ogóle to mi się przypomniało, że chciałam Wam cos polecić... chodzi o kosmetyki dla ciężarówek, bo ostanio o tym pisałyście... z czystym sumieniem polecam Was serię dla kobiet ciężarnych i karmiących babydream z rossmanna... ja jestem z nich super zadowolona juz drugą kadencję... u mnie sprawdzają się bardzo a i cene mają bardzo przystępną... polecam zwłaszcza balsam do ciała... i to nie reklama tylko moje osobiste przemyślenia :) miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie kwietnioweczki :) Dziewczynki brzuszki cudowne :D:D JA wlasnie z glukozy wrocilam - dla mnie jest to chyba najgorsze badanie w ciazy.. do tej pory mi niedobrze :( Zjadlam buleczke i mam nadzieje ze przejdzie ten slodki posmak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hej dziewuszki:) Angelka.. hymmm no fakt... słyszałam o tym pierscieniu..ale to szyjka Ci sie skraca??? No ale czego nie robi sie dla dzidziusia..prawda?Słyszałam pozytywne opienie i o Zelaznej i o Kasprzaka:). Maja Menia sliczne brzuszki:):) Ja mam pare swoich ost fot na naszej klasie :) Baderka te kosmetyki Babydream sa NAJLEPSZE!!! Ja uzywam płynu do kapieli,balsamu i oliwki tej firmy. Oliwka jest wlasnie przeciw rozstepom.. i jestem megaz niej zadowolona.. narazie nie mam rozstepów. Polecam równiez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja używam wszystkiego prócz oliwki, bo nie przepadam, ale jeśli jest tak dobra jak pozostała seria to znaczy, ze jest dobra i tyle... po co wydawać 100 zł jesli podobny efekt mozna osiągnąć za około 10 nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×