Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luna-luluna

KWIECIEŃ 2009

Polecane posty

:):):):):)Witajcie kochane ja już po USG no i musze powiedzieć że moje dzieciątko będzie w większości...czyli chłopczyk:) :)Małżonek sie ucieszył no i oczywiscie syn powiedział że od początku czuł że to będzie barciszek:) Dostaliśmy płytkę z nagraniem i opis...póki co to pamietam ze waży 533g:)Wszystko w normie i to jest najważniejsze:) Pozdrawiam wszystkie Mamusie:) PS: Jutro idziemy na urodziny Tescia do knalpy i próbowałam sobie coś kupic ..wiecie coś eleganckiego a zarazem wygodnego...no i co...klapa na całej lini..nawet w sklepie dla cieżarnych nic mi się nie spodobało...załamka na cąłej lini..chyba tak jak piszecie ten worek będzie jnajlepszym wyjscie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Chciałam się tylko przywitać. Basiunia gratuluję synusia. U mnie już tak trochę świątecznie :) Choinka się świeci, świąteczna muzyczka w głośnikach. Bardzo się cieszę bo obawiałam się o naszą choinkę, że synuś ją wytarmosi, ale wcale go nie rusza, mam nadzieję, że tak już zostanie. MIłego weekendu Wam życzę koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć brzusie:) oglądałam ten film, bardzo fajny tylko mogli go jakoś puścić bez tych komentarzy jak to robili albo puścić to na końcu lub początku moja Fasolka dokazuje mi ostatnio i bawi się ze mną w chowanego:) jak chce luknąć pod koszulkę żeby zobaczyć jak się brzuch rusza to się nie rusza a jak zasłaniam to zgadnijcie co ...:) byłam też po filmie na zakupach, teraz czekam aż mi się mąż po nocce wybudzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa bym zapomniała ... Basiunia gratuluję synka, masz już imię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dziewuszki i ja juz po zakupkach... Basiunia gratuluje synusia:):) Filmik baaaardzo mi sie podobał.. oczywiscie jak dzidzia sie juz urodziła tez sie poplakałam jak bóbr a ze mna moja mama bo ze mna ogladała;) heheh...piekny moment,...ja tez juz tak chce;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już po badaniach,wszystko jest super,maluch waży 550g no i kolejny chłopak w naszej tabelce!!!!! Jesteśmy przeszczęśliwi,wiadomo najważniejsze było,żeby było zdrowe ale w głębi serca marzyłam o synku:):):) No i lekarz mnie uspokoił,bo ta przegroda,przez którą groził mi przedwczesny poród przesuneła się całkowicie na bok i dziecko ma wystarczająco dużo miejsca!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiak79......Kasia...29......Żary...............30.03.0 9. ..córcia Roxelka.......Magda..29......Hockley,U.K......31.03.09.. .Xavier filka ...........Kasia...28......Mikołów...........01.04.09 ...Agatka kkarolina......Karolina. 28...Szczecin..........01.04.09...Gabryś mroweczki...Martyna..25......Mielec........ ..01.04.09...Kubuś rrothka......Dorota......20.........Lublin.......02.04.0 9... lady_panth..Małgosia.25...Varese/Mediolan.. 02.04.09...Noemi Inka83.........Irena.....25........Pszczyna.....02.04.09 ...Robert mikolajamama...Aga....26.........Poznań.......03 .04.09.Mikołaj eliza ............Eliza.....25......Białystok...... 03.04.09... Mamuśka26..Karolina...26......Mazury ........03.04.09... umbrella82......Kinga...26.....małopolska......05.04. 09 Adaś Monixyz........Monika..29......Mazury.........05.04.09.. . MaJa86....Marzena.....22......Kraków.........05.04.0 9.MaTeUsZeK syla-k........Sylwia...33......Wielkopolska......06.04.0 9.Gabriela natala007...Natalia...20......Warszawa..... ..04.04.09...Zuzia Arleta.......Anka.......24......Płock......... ....06.04.09...Dawid Apple_Seed...Weronika...30...Bielsko-Biała....07.04. 09...chłopiec legally blonde 86..Marta..22..Warszawa........08.04.09...Bartek wesolutka......Marta.......24.....podlaskie.....08. 04.09...Michał izabart.......Iza.......29.......Mysłowice.......08.04.0 9.Samanta Lilka79......Lilka......29.....Warszawa..... ....09.04.09... Orzeszek83....Kasia.....25....Lublin............10.04.09 ...Krzyś Oliwka103.....Roksana...27...Małopolskie......10.04.09.. . martusiatko....Marta....24.....Szczecin.......10.04 .09...Wojtuś Martenka84....Marta....24.....Koszalin........10.04.09.. . matyjasowa...Malwina..23......Będzin..........11.04.09.. . Wiktoria mareneu1.....Milena....25.....Gdańsk...........11.04.09. .. 25wiki........... Diana.........25.....Kielce.......13.04.09....Patryk Mocca85.........23............Warszawa....... 14.04.09....chłopiec rozalka82.......Kasia.....26....Kraśnik.........15.04.09 ... NIKOLA79......Kasia.....29...malopolska.......15.04 .09.Kacperek alison28.......Justyna...28.......Krakow.......18. 04.09...Jakub kijaki......Justyna..23.......Andrychów........20.04.09. ..Synuś Sunn9 Olka........24......pomorskie............20.04.09..Nikodem mimmy.....Aga......32.......Krakow.............20.04.09. .. katarina67....Kasia....29....grudziadz........20.04 .09...Cyprian martazaw...Marta....33......zachodniopo....21.04.09 ... basiunia*...Basia....29........Śląsk..............22.04. 09... Ajkaa......Asia......25........Śląsk...............24.04 .09... gosian.....Gosia....28........Gostyń............25.04.09 ... joasia82...Asia......26........Poznań...........25.04.09 ... baderka...Justyna...31.........Piła..............26. 04.09...Natalka pyshotka..Agnieszka..30....Śląsk......... ......26.04.09...Maciuś Menia21...Marzena...23....Edinburgh..........26.04.09 ... Peggy81.....Gosia.....27.....Małopolska........26.04. 09...Nadia alexandra2p..Ola......29.....Dublin..............26.0 4.09...Olivia venita.... .Natalia.....24.....podlaskie/uk......27.04.09... Angela26...Ania......26.......Warszawa........28.04.09 ...Kamilek nandii........Ela........32........Złotoryja.........28 .04.09.. Malutkadrobniutka.....Kasia...24...__..........30.04.09 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Kijaki gratuluje:):):) Wiec jakie imie ostatecznie juz wiesz:>:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie wróciłam...MAM śliczną choineczke...i dokupiłam jeszcze ozdób(mimo protestów męża ze mamy juz za duzo)Teraz sobie wcinam kanapeczki z weczki...OCZYWISCIE MÓJ GŁODOMÓR W krakowie kupił sobie hamburgerka i frytasy...a ja nie bo mnie boli buzia jeszcze i jem tylko weke pomalutku...:( Byłam w H&M i nie kupiłam nic....poprostu MASAKRA jakies resztki normalnie...chciałam jasne jeansy ale były tylko dwie pary i to rozmiar 36 wiec odpada reszta sztruksy albo eleganckie naszczescie przypomnialam sobie ze mam wizytówke sklepu dla ciezarnych...i pojkechalismy i tam kupiłam spodenki...120zł bardzo faje takie jak chciałam:):):)za to sweterka nie kupiłam NIC MI SIE NIE PODOBAŁO:(:(:(ale jade jeszze jutro...z tesciowa na zakupy wiec MOZE...:) Teraz biore sie za ubieranie choinki...NIE WYTRZYMAM DŁUZEJ to nasza pierwsza wspolna choinka i w nowym domu:)musze tylko troche kuchnie ogarnać:)pozniej moze jeszcze zagladne:) KIJAKI BASIUNIA moje GRATTTUUUULLLLLAAAAAAACCJJJJJJEEEEE:):):)SUPEROWO:) Co do filmu: 1.Bardzo fajny dowiedziałam sie wiele ciekawych rzeczy:) 2.Mój męzulek dowiedział sie wiele ciekaweych rzeczy(mimo ze ogladał tylko ostatnie 20min.filmu 3.Oczywiscie ze sie popłakałam jak Barbara urodziła córeczke:)Nawet mój mąz miał łezki:) 4.Nie fajne było tylko tracenie czasu na opowiadanie jak powstawał film:( ALE OGÓLNIE MI SIE PODOBAŁ:):):) ZAKUPIŁAM TEZ M jak Mama oczywiscie...ale za czytanie zabieram sie dopiero wieczorkiem:) UCIEKAM buziaki BRZUSZKI:) PS.mój maluch tez jest wsydliwy i potrafi sie ruszac jak szalony a jak tylko odkrywam brzuszek...zeby zobaczyc te jego wigbasy...KONIEC:)czekam nieraz tak z brzuche 15min.i nic i zakrywa i znow szalenstwo:)Ciekawe czemu sie tak dzieje??? ALE ZDARZA MI SIE ZOBACZYC...OSTATNIO TO JUZ NAWET PRZEZ BLUZKE WIDZE:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niewiem jak będzie miał na imię, mam Marcela,Eryka i Kubusia. Jacek chce Kubusia,ale jeszcze się zastanawiamy. Popłakałam się kiedy zobaczyłam jego buźkę i cały czas starał się ją zasłonić rączkami,a potem jeszcze nóżkę zakładał na głowkę i tak fajnie było widać siusiaka:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25wiki
hej brzusie:) Mam jedno pytanko czy mozecie mi powiedziec jakie mialyscie wyniki po tescie obciazenia glukoza? zna moze ktos przedział w jakim my piekne kobitki z brzuszkami mamy sie zmiescic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiunia i kijaki gratuluje synków:):):) normalnie jestem zła ,zapisałam sobie na kartce o tym programie i zapomniałam:o:o:o jak Was czytam to mi jest przykro że taki filmik opuściłam:( skończyłam ubierać choinkę,zaraz nastrój się zrobił świąteczny chociaż za oknem mam pogodę bardziej jesienną😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
wiki25 podobno do 140 jest norma.. ja milam 120 po wypiciu 50 g glukozy.A ile masz:>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Kijaki mi sie Kubuś podoba najbardziej z Twoich wybranych chociaż każde ma swój urok:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25wiki
To mnie troce zmarwilas bo ja miałam 190 po godzinie od wyipcia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też,ale mam słabość do Eryczka,ale chyba jednak będzie Kubuś:))) Jetsem w takiej euforii,ze szok:):):) Ostatnio mówiłam wszystkim,że jeszcze niecałe 4 miesiące i szybko przeleci,ale teraz ,kiedy przypominam sobie twarzyczkę mojego synka wydaje mi się,że to wieczność,już bym go chciała mieć przy sobie:) Jeszcze jak mi lekarz powiedział,że malutki ma tam tyle miejsca ile trzeba,cały stres ze mnie spłynął, przedtem byłam strasznie pesymistycznie nastawiona,wydawało mi się,ze coś się stanie i miałam obsesję na punkcie wcześniakow. Teraz już wierzę,ze wszystko będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiki ja miałam 109, najlepiej zadzwoń do lekarza i podaj mu wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25wiki
Mam wizyte w poniedzialek i juz chyba poczekam, nie czuje sie zle nic mi sie nie dzieje, ehhh sama nie wiem. dzieki za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamuśki! Kijaki, Basiunia gratulacje! Policzyłam dziewczynki i chłopców w naszej tabelce i różnica jest duża. Powiedziałam mojemu I., że przewaga chłopców, to powiedział żebym poinformowała mamusie oczekujące synków, że on ma wymagania duże co do zięcia- musi być wysoki i brunet, haha. Wymagania tatuś ma;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zaległości w czytaniu nadrabiam, i nadrobić nie mogę;(( Czytam i czytam i końca nie ma;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zaległości w czytaniu nadrabiam, i nadrobić nie mogę;(( Czytam i czytam i końca nie ma;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też tylko na chwilkę dziś:) Kijaki i Basiunia, gratulacje wielkie:) Ja też oglądałam film i też się popłakałam:)) Legally, widziałam zdjęcia na nk, ślicznie zaokrąglony brzuszek:) U nas wielkie świąteczne sprzątanie dziś:) Zadziwiające ile rzeczy trzyma się w domu, które są zupełnie niepotrzebne - wyrzuciliśmy ze 3 torby różnych papierów itp. Lecę robić kolacyjkę i czeka nas wieczorek z jakimś dobrym filmem. Jutro mamy gości więc może na chwilkę też wpadnę. Pozdrowionka dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witajcie brzuszki kochane:):):) Ja już na nogach:)... normalnie moja dzidzia to jest kapitalna! jak dotad spałam w pozycji brzuszno- bocznej.. pol na boku troszke na brzuszku( no coz ,,,uwielbiam spac na brzuszku a teraz nie moge)...to malec tak mnie kopal.. chyba bylo mu niewygodnie.. i tylko jak sie przewrócilam na plecy.. lub na poz bok-plecy byl spokój.. do momentu gdy nieswiadomie w pół juz snie wrocilam do wygodniejszej dla mnie tamtej pozycji znowu boksowanie mojego brzuszka hehehe;)..... jak tam u Was dziewuszki dzis samopoczucie:>? Ogladałam wczoraj pogode.. i ma padac snieg na swieta:) Extra:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miaaaaaaaaaaaaaaaaa
Dziewczyny mam pytanie.. jak byście określiły w tym mies w jakim teraz jesteście min 6-7 ruchy Waszych dzieci??? Ja jestem w mniej zaawansowanej ciąży bo dop. 4 mies..ale jestem ciekawa jak to czuc już bliżej rozwiązania ale jeszcze nie tuż przed... hym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka legally ja tez tak lubiłam spac lecz teraz juz nie moge wiec spie na boku a na wypadek jak by mi sie chciało przekrecicbiore sobie poduszke pod noge mam do ciebie jeszcze jedno pytanko gdzie kupowałas ciuszki dla malenstwa bo mi sie wydaje ze wszedzie sa tylko dziewczece a chłopiecych to 5 na krzyz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sie i ja:) dzisiaj ale miałam piękny sen:D śniło mi się że miałam robioną cesarkę i urodziłam ślicznego synka(a ma być córka)który miał czarne długie włoski rano jak się obudziłam to sprawdzałam czy mam brzuszek,taki realny sen:):):) zobaczymy jak będzie naprawde:D u mnie w wielkopolsce dalej nie ma widoków na śnieg:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Angelka.. ja kupowałam w Smyku takie podsatwowe body spioszki...pare spodenek i bluzeczek..a skad jestes? Moze jest jakis \"swiat dziecka\" w Twoim miescie??? Bo w Wawce polecam ten na ul.Towarowej:) Hymmm a ruchy mojej dzidzi? Teraz trudno to sprecyzowac jakby boksowanie kopanie... raz mocniej raz lzej.. róznie:) Ale o wiele intensywniej niz np w16-20 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
legally napewno na towarowej a nie na targowej ten smyk jesli na towarowej to powiedz w ktorym miejscu bo jakos nie kojaze tam zadnego smyka to gdzies koło jupitera??? ja byłam juz w smyku w Arkadii ale tam straszna bieda same dziewczece mieszkam w Warszawie dlatego własnie ciebie pytałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a sorki legally to swiat dziecka jest na tej towarowej ale gdzie dokładnie jakos mi sie pokreciło i zle przeczytałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×