Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luna-luluna

KWIECIEŃ 2009

Polecane posty

Gość
Dziewczynki złozyłam marcówkom swiateczne zyczonka i wszystkie hórem Kazały mi przekazac kazdej z Nas- kwietniówek WESOLUTKICH ŚWIĄT:):) Wiec przekazuje ..hehe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też życzę wszystkim radosnych,wesołych i przede wszystkim SPOKOJNYCH Świąt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja dołączam się do życzeń:) Zdrowych, wesołych, spokojnych i rodzinnych świąt dla wszystkich!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane! Byłam na USG połówkowym maleństwo waży 442 g nie za dużo, ale najważniejsze, że zdrowe. Będzie druga córcia starsza siostra zadowolona, że zabawki ma komu przekazać w spadku.Potem wrzucę fotkę małej z 3D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Martus GRATULUJE córci:):) Swietnie,ze wszystko oki:) Mnie tak boli kregosłup w kosci ledzwiowej... ze czuje jakby 100 igiel ktos mi wbijal w plecy masakra;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOCHANE MAMUSIE:) Również przyłączam się do życzeń aby te wyjątkowe dla Nas Święta upłynęły w spokoju i radości.Jedzcie i pijcie do syta tylko tak żeby Was brzuchy nie bolały:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARTUS ja rowniz gratuuuluujjjeee wspaniały prezent na siweta:):):) WESOŁYCH ZDROWYCH ŚWIAT kochane...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta gratuluję córeczki:) JAk mi sie nic nie chce,Legally mnie też plecy bolą,nie jesteś sama. Miałam ukąpać moja psinkę,ale nie dam rady:( Idę spać,dobranoc dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki na początku chciałam Wam serdecznie podziękować za wsparcie po śmierci babci.Jesteście niezastąpione. Chciałam Wam życzyć przede wszystkim zdrówka, bo ono jest dla nas teraz najistotniejsze, ale również pięknych, pachnących, rodzinnych świąt i wszelkiej pomyślności w Nowym Roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki. ostatnio sie nie udzielam, ale czytam regularnie. jakos nie mam weny do tego wszystkiego :( zaraz ide sie polozyc moj A wlasnie dokancza sprzatanko, my codzien w biegu albo ja za kierownica albo on. takze mam juz dosc i chcialabym aby w koncu przyszly te swiateczne dni kiedy w spokoju sobie odpoczniemy razem. przesylam zyczonka i gratulujke wszystkim mamuskom synkow i coreczek :) pa Wesołych Świąt! Bez zmartwień, Z barszczem, z grzybami, z karpiem, Z gościem, co niesie szczęście! Czeka nań przecież miejsce. Wesołych Świąt! A w Święta, Niech się snuje kolęda. I gałązki świerkowe Niech Wam pachną na zdrowie. Wesołych Świąt! A z Gwiazdką! Pod świeczek łuną jasną Życzcie sobie - najwięcej: Zwykłego, ludzkiego szczęścia WSZYSTKIEGO DOBREGO Z OKAZJI ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA ŻYCZĄ MARTA Z ANDRZEJEM ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdy przyjdą święta w srebrenj bieli Gdy Stary Rok w Nowy sie zmieni Przyjmijcie gorące życzenia Niech spełnią się wszystkie Wasze marzenia. Z okazji Świąt BOżego Narodzenia i nadchodzącego Nowego Roku najserdeczniejsze życzenia zdrowia, szczęśćia oraz wszelkiej pomyślności. Na szczęście moje obawy się nie potwierdziły i wszystko z moimi dzieciątkami jest w należytym porządku. Szkraby rosną książkowo, szyjka trzyma choć napór na nią jest ogromny. Aby tak dalej. Wygląda na to, że będzie parka, ale wiadomość nie jest jeszcze pewna bo drugie dzieciątko nadal wstydliwe nie chciało pokazać co tam ma między nóżkami w przeciwieństwie do drugiego, który to swoje klejnoty pokazuje już chyba trzeci raz, ale jest duże prawdopodobieństwo, że córeczka :) Może w końcu następnym razem już się dowiemy, ale to dopiro 13.01.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wsyztskim :):) wczoraj wreszcie wyszlam ze spitala :) wsyztsko ok Zycze wsyztskim wesoluch swita i musze poczytac bo mam ogromne zaleglosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Gosian wspaniale by było jakby byla parka:)... marzenie:) Super,ze wszystko dobrze...teraz tylko rozkoszować się Świetami;) heh http://www.strykowski.net/kubastudio/Dziecko_w_czapce_sw._Mikolaja._Boze_Narodzenie._2562.jpg :):):):) Matyjasowa dobrze,ze wszystko ok..jak bedziesz miała chwilke napisz coś wiecej...miałas kontrole ciśnienia 3-4 razy dziennie?? Wyrównali ci je? Czy okazało sie w normie jednak? (jak u mnie;)....:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cisnienie mi mierzyli raz dziennie 0 6 rano i mialam dobre poprostu tajk jak wczesbniej mowilam zdenerwowana bylam w przychodni i dlatego mialam podwyzzone Trzymali mnie tez o bakterie w moczu wyniki bdee miala 30.12 polezalam tydzien i nasczescie na swieta mnie wypuscili za to wczoraj szallll musialam gotowac i troche sie nadwyrezylam ale dziisja juz ok muze wieciej opdoczywacJak tak lezalam caly dzien w lozku mala kopala praktycznie tez caly dzien hahah fajnie :) umilalam mi pobyt w szpitalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
No widzisz extra- wszystko jest dobrze:) Ja miałam tak samo jak Ty.. po prostu mamy "syndrom białego fartucha" :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzę Wam dziewczynki Wesołych Świąt i udanego sylwestra oraz Szczęśliwego Nowego Roku, aby nasze maluszki nie wykluły się za wcześnie i urodziły się zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matyjasowa dobrze, że wszystko w porządku i że święta spędzisz w domku z rodziną:) My wczoraj byliśmy u lekarza, żeby obejrzał wyniki. Badał mnie też, wszystko w porządku. Oglądał też piersi i powiedział, że trzeba je masować po kąpieli bo są bardzo delikatne i mogę mieć problem z karmieniem. A zaraz zabieram się za ostateczne dopakowanie prezentów, mąż jeszcze w pracy, więc muszę mu koszulę uprasować. I zaczynamy o 17. Uważajcie na siebie dziewczynki przez święta i jeszcze raz Wesołych Świąt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najserdeczniejsze życzenia, Cudownych Świąt Bożego Narodzenia, Rodzinnego ciepła i wielkiej radości, Pod żywą choinką zaś dużo prezentów, A w Waszych pięknych duszach, wiele sentymentów. Świąt dających radość i odpoczynek, oraz nadzieję na Nowy Rok, żeby był jeszcze lepszy niż ten, co właśnie mija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny. Ja rowniez przylaczam sie do wszystkich zyczen. Czasu mam mniej bo maz wrocil i robilismy swiateczne porzadki od poniedzialku, na szczescie juz sie ze wszystkim uporalismy lacznie z ubraniem choinki wiec luzik. Jeszcze tylko po chleb biegne i sernik upieke przed kolacja i swieta pelna geba hehh. Pozdrawiam wszystkie , gratuluje nowych wiadomosci o plci dzieciatek, ciesze sie ze szpitalne mamuski juz sa w domkacj i jeszcze raz Wesolych Świat i wszystkiego naj......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ześć dziewczynki :) Jestem dzisiaj zalatana bo mężuś jeszcze w pracy a wszystko na mojej głowie. Ale wkońcu dam rade bo co to by było jak by było juz maleństwo na świecie:) Matruniu gratuluje córeczki:) Dziewczynki życze wam miłych,spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz Duzo Radości i uśmiechu w Nowym Roku:) Buziaki dla was👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak po wigilii? Najedzone? Ja masakrycznie,nie mogę siedzieć bo tak mnie brzuch boli,ale wszystko pyszne było. Godzine przed kolacją zaczął padać śnieg:):) Teraz jest już wszędzie biało:):):) Jeszcze raz udanych świąt życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w Bożonarodzeniowy poranek ;) skurcz mnie zlapal i juz nie moglam zasnac. u nas kolacyjka tez byla pyszna. za duzo nie zjadlam, bo wczesniej do czegos innego sie dobieralam. a teraz jeszcze chwilke posiedze i wracam do wyrka i mojego prywatnego grzejnika :D:D:D ciesze sie, ze nasze mamuski szpitalne sa wsrod swoich rodzin i swieta spedzaja w domkach :) chyba kolejne wiadomosci co do plci dzieciaczkow nadeszly wiec serdecznie gratuluje. [niestety nie pamietam kto u kogo bedzie, wybaczcie]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hej dziewczynki:) A raczej dobry wieczór! ale dzisiaj tu cisza;) I ja zmykam sie położyc...;) buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja kochane:) Pięknie śniezek pada prawie na swieta:) Ja sie objadłam straszliwie...zarówno wczoraj na wigilii jak i dzisiaj i przypuszczam ze jutro tez sie objem HEHEHE:P Fajniutkie te swieta:)mhhmmmHHHhhmmMMM:):):) Pozdrawiam BUZIAKI...dla brzusiów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swieta swieta i po swietach heh. Moj malzonek juz w pracy tak ze moje swieta juz dobiegly konca. Wieczorem jeszcze tylko do rodzicow musze wpasc w odwiedziny a teraz zaczynam odliczanie do nowego roku. Tez sie obzarlam jak mala swinka az mnie zebra tak bolaly ze ani siedziec ani lezec nie moglam. Jeszcze do tego katar mi sie przyplatal tak ze ogolnie bylam slaba. Dzidzius wariowal na wigilii strasznie. POmyslalam sobie ze dokladnie za 3 miesiace o tej porze juz rodzina moze byc wieksza......czy wam tez tak szybko leci czas w tej ciazy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Izabart...mi tez szybciutko leci ten czas... ja to sie boje bym nie urodziła tuż na Wielkanoc;P..albo w wielki Piatek czy czwartek;P heheh... taka pustota w tych szpitalach jacys lekarze dyzurni:/ Bo... mam termin na 8 kwietnia ( z miesiaczki) ..a swieta wypadaja w Tym roku bardzo wczesbnie jakos ok 12 kwietnia;) heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Wczesniej myslałam... oby do Świat Bożego Narodzenia.. teraz myśle aby do Wielkanocy:) mam nadz,ze na Wielkanoc juz wróce do domku z moim malusim synkiem;) hehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamusie:) Ale jestem najedzona, ciągle coś przynoszę z lodówki, mam jeszcze pyszny żur z Wigilii i ciągle go odgrzewam:) Mi też czas szybko leci i też mówiłam byle do Bożego Narodzenia,bo ciągle czekałam ,aż brzuszek wreszcie urośnie,teraz kiedy go widać dni dużo szybciej mijają:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki dla mnie to swieta w sumie trwały jeden dzien bo juz 25 do pracy a dzisiaj ze była wielka wyprzedaz w całym kraju to kupilismy wózek o połowe tańszy, czaiłam sie tez na śliczne łóżeczko ale nie mielismy czym zabrac, ale i tak w styczniu je kupie:) I maluch kopie jak szalony:) Ja również do tej pory wyjadam wszystko z lodówki po świętach, no ale ile można:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×