Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luna-luluna

KWIECIEŃ 2009

Polecane posty

Gość
Gosian gratuluje!!!:) I trafny wybór imienia Bartek:) U mnie też bedzie Bartuś heh;)I extra,że druga bedzie dziewuszka! Nie am to jak parka!:) Swietny lekarz! naprawde z powołania:) Wiecie co dziewczyny ja też mam dziwaczne sny,...albo snia mi sue jakies porody albo mam zboczone sny!!!!! Serio;) Ja nie wiem co sie ze mną stało.. nigdy tak nie było heheh..Wu tez miewacie zboczone sny w ciązy:>? :D Kupiłam dzis materacyk..do lóżeczka korkowo-piankowy..jak chyba ma wiekszosc z Was:) Jestem zadowolona:)Kupiłam też z przeceny sliczne spodenki rozm 68:)... czerwone w paseczki dla maluszka:) Piekne!:) Ja mimo,ze mam prawie 170 cm wzrostu przy 67 kg czuje sie jak słon..:( Rok temu wazylam 53 kg... w lato 58 kg...i juz mialam sie odchudzac do 55 przynajmniej a tu niespodzianka:) Ciąża.. wiec nie mozna..i teraz waze 67 kg:D... Mi buzka nie utyla.. cere mam sliczna jak nigdy:) mam brzuszek..cyc:D jak sie patrzy i pelniejsze uda...jak narazie;) Ale dzis wszamałam 2 Kinder Bueno:D... Nie moglam sie oprzec:) Ja tez sie zastanawiam nad laktatorem Aventu recznym.Musze sie rozejrzec min jeszcze cenowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
legally zboczone sny w ciąży to norma, czytalam ostatnio o tym, to wina nadmiaru hormonów w organizmie, a porody ze ci sie snia tez norma bo duzo myslisz o dziecku porodzie itp. ja kupie materacyk gryczano-kokosowy to chyba jest najpopularniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylvi_a
witam co jakis czas tutaj zagladam ale jakos brakuje mi czasu na dyskusje :) jestem w 25 tc termin 27 kwietnia widze ze wiekszosc przyszlych mam ma juz zrobione zakupy ja mam troszke obawy i narazie nie mam nic kupione.mam pytanie czy wy tez tak macie ze czujecie slabsze ruchy bo ja coraz gorzej jeszcze ostatnio snia mi sie same koszmary odnosnie porodu i dzidziusia troche sie obawiam wizyte mam w ten poniedzialek ,,,ale te koszmarne sny i brak wyraznej reakcji ze strony bobaska mnie przeraza.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvia, może Twój maluch ostatnio po prostu ciut mniej aktywny jest. A jeśli masz się uspokoić to może po prostu zadzwoń do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
legally polecam ci sklep gucio na pacazu stakłosy maja tam korzystne ceny laktatorów aventu i medeli i wogole rozne rzeczy dla dzieci w dobrych cenach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pasazu stokłosy miało byc legally ja tez mam takie sny i to dosc czesto ale ostatnio przewazaja sny o przedwczesnym porodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylvi_a
Orzeszek83 poczekam jeszcze dzien i jutro zadzownie i tak mialam isc na pare dni do szpitala zrobic dokladnie wszystkie potrzebne badania( chodz nie lubie szpitali).... mam nadzieje ze bedzie ok :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dołączam do klubu dziwnych snów:D dzisiaj mi się śniło że dostałam skurczy i do szpitala zawiózł mnie szwagier i on był przy porodzie,bo mąż był w delegacji i nie zdążył wrócić bo wszystko stało się na końcu marca,mam nadzieję że tak nie będzie:( dziewczyny które mają dziś wizytę życzę samych dobrych wiadomości;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylvi_a - ja też ostatnio czuję słabsze ruchy, zdziwiłam się bardzo, bo na USG maluch wyprawiał niezłe harce, przy słuchaniu serduszka zauważa się, kiedy \"ucieka\" a mimo tego, ja nie wszystkie te ruchy czuje. Wcześniej czułam mocniejsze i z wiekszą częstotliwością...Podobno mając łożysko na ścianie przedniej tak właśnie jest, że ruchy czuje się słabsze. Ja mam właśnie tam. Wie któraś coś na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie zawsze czuje dziecko. czasami sie zdarza ze przez caly dzien praktycznie nic nie czuje, ale widzialam na usg ze ciezko jest go uchwycic wiec sie tym nie martwie az tak bardzo. a czasami jest tak ze czuje go bardzo mocno caly dzien tak jak w poniedzialek i wczoraj. a dzis sie rusza ale tez duzo mniej niz ostatnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się na początku martwiłam, że nie czuję małego tak jak córy, ale - nie ma się co czarować, przy córci zdecydowanie mniej mam czasu na to, aby wsłuchać się w brzuch, jedynie wieczorami, a wtedy mały nie zawsze ma ochotę na harce. W ciągu dnia, kiedy jest się w ruchu, nawet niezłe kuksańce potrafią umknąć uwadze..Postanowiłam, że zacznę panikować dopiero, jeśli przez dwa dni nie poczuję ŻADNEGO ruchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylvi_a
troche mne pocieszylyscie ale chyba i tak jutro odezwe sie do swojego lekarza wole dmuchac na zimne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doczytałam się że miewacie zboczone sny ;D ufff... A myślałam że ja jakaś niewyżyta jestem... ależ mi miło ;D Zrobiłam sobie przerwę w nauce... uff.. mózg mi paruje a mały chyba nie bardzo lubi niemiecki bo okropnie mnie pokopał. Sącze sobie Vitaminke z Hortex\'u bo jakos mi sie jesc nie chce... nie mam ochoty przeżuwać, memłać... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero teraz nadrobiłam część czytania, jeszcze zostało mi kilka stronek ale już chciałam napisac :)) poproszę też namiary na skrzynkę : apartament@mpiw.pl Angela i Legally Blonde - chyba chcę rodzić na Karowej, lekarz powiedział że da mi skierowanie i jak się zacznie to niby nikt mnie nie odeśle. Na wszelki wypadek chodzę też jednocześnie do lekarza z Solca - koleżanka rodziła tam 2 razy i jest ładny, po remoncie. Mam nadzieję że w ten sposób gdzies mnie przyjmą a nie będę latała jak głupia po całej warszawie... przytyłam z 55 na 63, ale najwiecej chyba cycki - mam już DD, jak ostatnio kupowałam stanik to przymierzyłam na głowę i czapka byłaby mniejsza... Normalnie jakiś dramat. Na szczęście nie dyndają za bardzo, wciąż są jeszcze w miarę jędrne. dupka i uda tez się powiększyły, ale nie mam na szczęscie rozstępów choć się nie smaruję za często u lutowek są już 3 dzidzie - wiem od siostry, która rodzi pod koniec stycznia :) tak, tak, obie w tym samym czasi ebędziemy miały maluszki :) dziś godzinę oglądałyśmy w necie wózki. Ona już kupiła ja szukam i nie wiem co wybrać. Pewnie już o tym pisałyście, ale macie jakieś preferencje? co do księdza to w poniedziałek byłam na szkole rodzenia i nagle dzwonek - coś mu sie pomyliło, przyszedł i był taki speszony że nawet nas nie pobłogsławił ale zostawił święte obrazki :) może dlatego że od razu usłyszał okrzyki, że jest bardzo fajnie i polecamy :))) ale się rozpisałam :) acha, dziękuję wszystkim dziewczynom za miłe przyjęcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry mamuśki! Gosia, gratuluje parki. Orzeszku, a to łóżeczko jakie ma wymiary? Jak już wcześniej pisałam nie mogę otworzyć swojego maila, więc prześli fotke na naszą kwietniówkową poczte. Brzuchol mi nie rośnie;(( nadal 95 cm. zadroszcze wam że tak regularnie wam rośnie, z dnia na dzień. może moja dzidziulka nic nie rośnie i nie tyje, az sie martwie;(( Mikołaja mama pocieszyłaś mnie z tą swoją wagą, bo ja też 3 tyg temu jak ważyłam się u gin to było tylko 4,5 kg na plusie. Aż wstyd mi było się przyznawać, jak czytam ile reszta mamusiek przytyła. Wszyscy dookoła na mnie krzyczą że ja chyba na diecie jestem, a jem normalnie. Moja mama ze mną przytyła tylko 10 kg, wiec myśle że dlatego ja tak mało tyję. Legally co do snów, to raz miałam taki sen, że był sex z Cezarym Pazurą,ha ha, dzień wcześniej oglądałam z nim film i pewnie dlatego mi sie przysnił. I 2 razy śniła mi się dzidzia. Za każdym razem córcia, i widziałam jej buźke, i że miała długie czarne włoski, i to że urodziła się z ząbkami, ciekawe czy faktycznie tak bedzie wygladać. Zasmarkana mama podziwiam Cie że zdecydowałaś się na ślub, a przede wszystkim wesele w tak późnyxh miesiącach ciąży. Ja to już bym padła przed oczepinami, a poza tym z bólem pleców to bym nie wysiedziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvi moje maleństwo też zbyt mocno nie rozrabia i też się tym martwię troszkę ale jak ostatni się żaliłam lekarzowi to mówił że nie ma powodu do niepokoju. Wizytę mam za tydzień w piatek i na pewno znowu go o to pomęczę zresztą od 30tyg chyba powinno się liczyć ruchy dziecka. Co do moich mlekodajek to nie urosły mi zbytnio, miałam B a teraz to chyba byłoby C, sama nie wiem bo mam od dłuższego czasu \'\'rosnący\'\' stanik ale wydaje się być dość \'\'pełny\'\'. W ogóle czy piersi rosną do konca ciąży tylko czy podczas karmienia też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz po wizycie,wszytsko jest dobrze i moge wreszcie odstwaić prochy:):):) Powiedziałam doktorkowi o tym,ze na usg wyszło,ze przegroda się całkiem odsunęła i czy jest szansa na poród naturalny,mine miał taka sobie,ale powiedział,ze jeszcze mam czas na to i że po 30tygodniu dokładnie sie wszystkiemu przyjrzymy. Czyli jest szansa,ze unikne cc:):):) Idę na ta glukozę, ile musiałyście czekać na drugie pobranie krwi przy 75g?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i kijaki super ze wszystko jest w porzadku i idzie ku lepszemu :) ja juz bym tez chciala byc po wizycie, uwielbiam patrzec na mojego synka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki tym, którym jeszcze nie dziękowałam :) Gratuluję dobrych wieści. Wysyłam wiadomość na skrzynkę. Dajcie znać czy się zgadzacie ze mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maiłam jechać na to badanie tam gdzie chodzę do lekarza,ale to trochę daleko i nie bardzo mi się chce busem,więc zrobię na miejscu i pielegniarka mi powiedziała,żeby mnie czasem nie kłuli po godzinie bo przy 75g trzeba czekać 2 inaczej wyjdzie za wysoka... Czekał ktoś 2 godziny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mareneu1
Byłam dziś na USG. Wszystko OK. Poznaliśmy też płeć choć dzidzia nie rozchyliła nóżek. Dla nas obrazekwyglądał na chłopca, toteż kiedy lekarz powiedział, że to dziewczynka- trochę się zdziwiliśmy. Ale niech mu tam będzie. Ogłaszam wszem i wobec, że spodziewamy się dziewczynki! :) Lea będzie miała na imię :) kasiak79.....Kasia......29........Żary.........30.....28 .03.09.....córcia filka ..........Kasia......28........Mikołów............01.04.09. ... Agatka kkarolina.....Karolina..28........Szczecin...........01 .04.09.....Gabryś mroweczki...Martyna..25........Mielec...............01.0 4.09.....Kubuś Inka83.......Irena.......25........Pszczyna..........02 .04.09 ....Robert syla-k........Sylwia......33........Wielkopolska......0 2.04.09...Gabriela mikolajamama Aga......27.........Poznań.....29 .....03.04.09... Mikołaj zasmarkana mama .....20.........Malbork............ 03.04.09.... Fabian MaJa86......Marzena...22........ Kraków............05.04.09MaTeUsZeK limetka82....Danka.....26........Wolsztyn......05.0 4.09..dziewczynka Arleta........Anka.......24........Płock............... 06.04.09..... Dawid Apple_Seed..Weronika. 30...... Bielsko-Biała....... 07.04.09...chłopiec legally blonde 86.Marta.22.......Warszawa...28 ...08.04.09.....Bartek wesolutka...Marta......24.... ..podlaskie.. ..28.....08.04.09...Michał izabart......Iza..........29..... .Mysłowice...........08.04.09. Samanta naan.........Ania.........29.... ..Sosnowiec.... ..... 10.04.09... synuś Orzeszek83.Kasia......25.......Lublin..... .. ........10.04.09 .. .Krzyś martusiatko.Marta.....24.......Szczecin............ 10.04 .09... Wojtuś Martenka84.Marta.....24.......Koszalin..............10.0 4.09 matyjasowa.Malwina..23........Będzin....... .......11.04.09.. Wiktoria mareneu1....Milena....25.......Gdańsk...............11.0 4.09. ..Lea Nikola79......Kaska....30.......Malopolska.........14. 04.09....Kacperek alison28... ..Justyna..29......Krakow...... 27.......18. 04.09... Jakub kijaki.........Justyna. 23.....Andrychów...27.......20.04.09. .. Kubuś martazaw...Marta... .33.....zachodniopo.......... 21.04.09 ... córcia gosian.......Gosia.....29......Gostyń............25.04.0 9 Oleńka i Bartuś baderka....Justyna...31......Piła..................... 26. 04.09.. .Natalka pyshotka. ..Agnieszka.30....Śląsk.................... 26.04.09.. .Maciuś Menia21.....Marzena..23....Edinburgh.... ..........26.04.09 ... Peggy81....Gosia......27.....Małopolska............. 26.04. 09... Nadia Angela26...Ania........26.....Warszawa..............28. 0 4.09 ..Kamilek Pola_2009..Karolina...32...Warszawa................28 .04.09.. synek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję córci. Ja miałam glukozę 75 g. Krew pobierano mi 3 razy. Przed wypiciem, godzinę po i później jeszcze po 2 godzinach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosian zgadzam sie z toba. co do glukozy to mnie na szczescie nie kluli z żyly 3 razy, pierwszy raz byl z żyly a potem z palca.ja czekałam 2 godz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padam. Gosian - zazdroszczę grzeczniutkiego dzieciaczka. Moja Maja potrafi dopiec i dac w kość. Właśnie po walce o pójście od kąpieli (ona na NIE), potem po walce, że absolutnie z kąpieli nie wyjdzie, lezy w łóżku. Co prawda myje się sama, ale boję się jej zostawiać w łazience, a zdecydowanie tam dla mnie za gorąco. Potem schylanie od ubierania... Wychodze z łazienki półprzytomna. Kiedy jest mąż, on ją kąpie, ale teraz ma drugą zmianę... Mam trochę żal do dziadków (moich rodziców, z którymi mieszkamy), że jeszcze ANI razu, mimo, ze nieraz się paskudnie czułam, nie zaproponowali mi, ze ją wykąpia, położą spać... Pewnie, gdybym ja ich poprosiła to by nie odmówili ,ale to nie o to chodzi... A co do pytania, to choć świeża tu jestem, też się zgadzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mareneu - gratuluje Córci ;D Mój m chciał dziewuszkę ale ja już od samego początku wiedziałam że to bedzie chłopiec, no i nie pomyliłam się. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Gratuluje córci!!!!!:):):) Ja też mam łozysko na scianie przedniej..i gin mi mówil przy USG ,ze mozliwe ze mniej sie odczuwa ruchy przez tak usytułowane łozysko. Ja tez mam tak,ze maluch potrafi caly dzien nie kopac.. i wieczorkiem dop zaczyna harce... ;) To chyba normalne dziewuski;) Ale i ja panikuje i masuje brzuszek zaczepial malca by sie poruszyl;) Oczywiscie leciutko i z wyczuciem;) Pomagaja oddechy przepona brzuszna jak przy porodzie.. glebokie. Klade sie na pleckach i 3-4 takie oddechy i maluszek odrazu sie rusza;) Wypróbujcie ;) ehehh Filka mi biust urósł w 2-4 mies ciazy i teraz juz nie rosnie wraz z tyg tezn został taki jak w 4 mies np...czyli z b na d;)...Podobno po porodzie nieznacznie sie powieksza.. zasada duzo pokarmu- wiekszy cyc... nakarmiony maluch-adekwatnie cyc sie zmniejsza. Logika hehhe;P Polcia ja lezałam na Solcu na patologii ciazy w 16 tc..jak mialam e skoki cisnienia... bylo oki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Legally- masz rację wymiar cyca przy karmieniu zależy od popytu i podaży ;) największe miałam chyba na drugą, czy trzecią dobę - nawał. Miałam wrażenie, że jednym cycem mogłabym kogoś zabić, takie były ciężkie i tak twarde, niczym zbroja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×