Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luna-luluna

KWIECIEŃ 2009

Polecane posty

Majeczko to moze warto zalozyc konto na innym portalu?? ja od zawsze mialam na o2 i nigdy nie narzekalam :) na wp nie korzystam. raz na jakis czas sprawdzam czy cos przyszlo. a swojego czasu tez byl straszny problem z onetem. na strone glowna nie dalo rady sie wejsc nawet przez 10 minut. wiem, ze tez niektorzy polecaja na gmail. zasmarkana a moze tesciowa jest po prostu zazdrosna?? do poki byliscie para to bylo ok, ale teraz dzieck ow drodze, slub zaplanowany... moze sie boi, ze ukradniesz jej syna?? tak tez moze byc. a tesc jak to facet, niestety lubia sie wymadrzac, olac ich :P pogadaja, pogadaja az w koncu im sie znudzi. a jak nie to sie nie czaic i poslac zjebke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki:) Miałam dziś melodię do spania:D A wszystko przez to, że póki co (odpukać!) plecy w ogóle nie bolą! Wszystko przeszło po tym masażu! W nocy nic mnie nie bolało i w końcu się wyspałam! Jestem strasznie szczęśliwa i mam nadzieję, że będzie to trwało cały czas:) Cieszę się, Gosia, że po Twojej wizycie wszystko ok i że i położna i lekarz tacy mili:) Odnośnie tych ślubów cywilnych to strasnie mi przykro, że rodziny tak na was naciskają a Mróweczki jeszcze pisze, że przy okazji chrztu nawet w kościele tak zostali potraktowani. Nie miałam pojęcia, że tak to teraz wygląda. Jestem zdania, że ślub to ślub. Moi rodzice też mają tylko cywilny, bo mój tata był wcześniej żonaty. Jak byłam mała to często miałam z tego powodu nieprzyjemności. Ale to było dawno. Np rodzice mieli problem z tym, żeby mnie ochrzcić, bo każdy ich odsyłał z powodu tego cywilnego. Zazdroszczę dziewczynom u których gotuje mąż:) Mój potrafi kilka rzeczy zrobić, ale żeby tak codziennie to nie da rady:) A na koniec - słuchajcie co moje dziecko wczoraj wieczorem wyprawiało - oboje byliśmy zdziwieni:) Tak jakby chciał się wyprostować cały w jednym miejscu. Bolało bardzo, ale widoki też ciekawe. Podeślę zdjęcie na naszą skrzynkę. I łóżeczko też przy okazji bo obiecałam Kasiak i zapomniałam wczoraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiak79.....Kasia......29........Żary.........30.....28 .03.09.....córcia filka ..........Kasia......28........Mikołów............01.04.09. ... Agatka kkarolina.....Karolina..28........Szczecin...........01 .04.09.....Gabryś mroweczki...Martyna..25........Mielec...............01.0 4.09.....Kubuś Inka83.......Irena.......25........Pszczyna..........02 .04.09 ....Robert syla-k........Sylwia......33........Wielkopolska......0 2.04.09...Gabriela mikolajamama Aga......27.........Poznań.....29 .....03.04.09... Mikołaj zasmarkana mama .....20.........Malbork............ 03.04.09.... Fabian MaJa86......Marzena...22........ Kraków............05.04.09MaTeUsZeK limetka82....Danka.....26........Wolsztyn......05.04.09..dziewczynka Arleta........Anka.......24........Płock............... 06.04.09..... Dawid Apple_Seed..Weronika. 30...... Bielsko-Biała....... 07.04.09...chłopiec legally blonde 86.Marta.22.......Warszawa...28 ...08.04.09.....Bartek wesolutka...Marta......24.... ..podlaskie.. ..28.....08.04.09...Michał izabart......Iza..........29..... .Mysłowice...........08.04.09. Samanta naan.........Ania.........29.... ..Sosnowiec.... ..... 10.04.09... synuś Orzeszek83.Kasia......25.......Lublin..... .. ........10.04.09 .. .Krzyś martusiatko.Marta.....24.......Szczecin............ 10.04 .09... Wojtuś Martenka84.Marta.....24.......Koszalin..............10.0 4.09... matyjasowa.Malwina..23........Będzin....... .......11.04.09.. Wiktoria mareneu1....Milena....25.......Gdańsk...............11.0 4.09. ..Lea Nikola79......Kaska....30.......Malopolska.........14. 04.09....Kacperek alison28... ..Justyna..29......Krakow...... 27.......18. 04.09... Jakub kijaki.........Justyna. 23.....Andrychów...27.......20.04.09. .. Kubuś martazaw...Marta... .33.....zachodniopo.......... 21.04.09 ... córcia gosian.......Gosia.....29......Gostyń............25.04.0 9 Oleńka i Bartuś baderka....Justyna...31......Piła..................... 26. 04.09.. .Natalka pyshotka. ..Agnieszka.30....Śląsk.................... 26.04.09.. .Maciuś Menia21.....Marzena..23....Edinburgh.... ..........26.04.09 ... Peggy81....Gosia......27.....Małopolska............. 26.04. 09... Nadia Angela26...Ania........26.....Warszawa..............28. 0 4.09 ..Kamilek Pola_2009..Karolina...32...Warszawa................28 .04.09.. synek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WESOLUTKA - masz racje, faktycznie... ona nawet nie chciała żeby przyjechał do mnie w wigilię wieczorem już po ich kolacji.. a ona i tak szła na noc do pracy wiec nie wiem w czym widziała problem. Ale w stosunku do mnie stara się być milsza bo wie że mam niewyparzoną gębę jak mi coś się nie spodoba... ;] Zmiany w wyglądzie w ciąży... Mi się poprawiła cera, chociaż zlej nie miałam. Zachwalają że promiennie wyglądam i takie tam :D miło. ;D Ale jak tu promiennie nie wyglądając jak się bierze rożne witaminki których przed ciąża się nie brało bo i po co :D Sie smaruje kremami, balsamami itp. ;] A wszystko z czasem przynosi jakieś efekty... aaa... dietka zmieniona ;D Więc co sie dziwic, chociaż każdy organizm inaczej ma, prawda ;D Mi wczoraj moja psorka z polskiego powiedziała ze ona by nigdy nie powiedziała że jestem w ciąży... Stałam na przeciwko niej, bluzka mi sie opinała na brzuszku... a ja jej mówiłam o przyczynie przekładania egzaminów.... A ona wielkie oczy I COOOO? Ciąża??!! Ty... gdzie...? ;] musiałam jej bokiem stanąć i pokazać... a ona ze faktycznie.. i ze taka chuda jestem.. a ja przyznałam sie ze już 15 kg przytyłam. ;D zrobiło mi sie miło jak sie zachwycała ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orzeszku faktycznie smiesznie sie wypial :D a nie bolalo cie to?? bo moj jak kilka razy zrobil cos podobnego to jednak troszke sprawilo mi to bolu. a lozeczko sliczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orzeszku - jakiś akrobata Ci w brzuszku rośnie :D Mój też przyjmuje dziwne pozycje i się wypycha ale nie aż tak... co prawda pobolewa trochę ale da się znieść ;D Ja jak widzę jakąś wypukłość na brzuszku to sie śmieje sama do siebie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh w czasie jak ja piszę odpowiedź to już kilka nowych długich się pojawia:P Inka to chyba będziesz naszą pierwszą mamusią skoro tak szybko masz się zgłosić do szpitala. Ciekawe kto będzie drugi?:) Zasmarkana, teściowa chyba faktycznie próbuje jeszcze pokazać kto to rządzi, ale w końcu będzie się musiała pogodzić z tym, że na pierwszym miejscu dla Twojego męża jesteś Ty. Wesolutka, bolało strasznie jak się tak wypinał. Pierwszy raz tak wczoraj robił i wszystko było strasznie naciągnięte w środku. Aż zaczęłam się martwić, że jemu tam może za ciasno jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zasmarkana ja kilka lat temu bylam zareczona z pewnym chlopakiem. chyba po 7 miesiacach bycia razem sie zareczylismy. i pamietam piersza wigilie jak to niedoszla tesciowa chciala abym przyszla. ja sie strasznie krepowalalam, bo tam miala byc ciotka, wujek, dziadek babcia. powiedzialam, ze nie przyjde na wigilie tylko po, zeby najpierw Kamil do mnie przyszedl. to ona sie uniosla, ze jak to przeciez zareczeni jestesmy itd. a ja do niej, ze to jeszcze nie powod abym byla na wiglilii, ze nie jestesmy jeszcze rodzina. to stwierdzila, ze syna do mnie nie pusci. na co ja ze trudno, nie bede plakac. a trzy miesiace pozniej zerwalam z tym chlopakiem. moj A jak mieszkal ze swoja siostra to tez czesto gesto ona zabraniala jemu przychodzic do mnie, bo szkola itd... bo jej bylo wygodniej jak byli goscie a on nad wszystkimi skakal, uslugiwal a pozniej pijanych odwozil do domu... dopiero teraz troche do mnie zmienila stosunek. chociaz to jeszcze nie jest to czego bym chciala. ostatnio nawet malo brakowalo a bysmy sie niezle sciely, bo ona brata traktuje jak gowniarza i z tego wzgledu ze jest starsza,to ona wszystko najlepiej wie itd. a mnie boli to strasznie gdy np rozmawiaja on chce jej cos powiedziec a ona do niego "zamknij morde" ugryzlam sie tylko w jezyk, bo nie chcialam sie klocic. ale przyjdzie chwila kiedy wybuchne, bo ile to tak mozna?? on nie ma 15 lat :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natala007
Witajcie dziewczyny ! :) nie bylo mnie 3 dni i wykasowałyście mnie z tabelki...:( u mnie z dzidzia wszystko w porzatku wazy 1kg czyli przybiera na wadze bo juz sie bałam ze cos nie tak bedzie. Lekarz powiedział tylk ze urodze ok 3kg nie wiecej bo jestem drobna co do pościeli piekna jest z firmy www.gluck.pl to niemiecka pościel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wsolutka - ehh... nie bez powodu ktoś powymyślał te wszystkie dowcipy o teściowej :D hha Moja jeszcze często chodzi i mówi " Ja się do Was wtrącać nie będę" A za jakiś czas przychodzi i już coś swojego musi dodać... Ale cóż... czasami lepiej zacisnąć zęby.. zrobić dobrą minę do złej gry bo po co być tą najgorszą, prawa?? Laleczki moje kochane.. a powiedzcie mi... kiedy maluszek już tak na dobre przekręca się główką w dół? Jest jakaś reguła czy nie? Pytam się Was bo dopiero za 2 tyg. mam doktorka a do tego czasu pewnie zapomnę że chciałam się o to zapytać :D i powie mi jeszcze któraś ( wcześniej gdzieś o tym pisałam ale chyba zostało pominięte) Wszędzie piszą że trzeba wybrać sobie szpital w którym chce się rodzic... no dobrze... powiedzmy że wybrałam sobie i co? Musze tam jechać i powiedzieć ze tego i tego dnia będę rodziła? Bo ja nie wiem :D ciemnota jakaś ze mnie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc brzuszki. współczuje przepraw z teściami o śluby, ja na szczęscie nie mam tego problemu, ale z tesciowa tez latwo nie jest bo ona ma wiecznie pretensje, a cierpi na tym tylko ona bo przez to do niej nie jezdzimy a moglibysmy. o 15 ide na usg 3d, mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze bo ostatnio jakos dziwnie sie czuje i kopanie czuje w dziwnych miejscach, wczoraj mój mąż sie zastanawiał czy mały moze sie zaplątac w pępowine bo sie jakos tak dziwnie rzucał,zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natala007
kasiak79.....Kasia......29........Żary.........30.....28 .03.09.....córcia filka ..........Kasia......28........Mikołów............01.04.09. ... Agatka kkarolina.....Karolina..28........Szczecin...........01 .04.09.....Gabryś mroweczki...Martyna..25........Mielec...............01.0 4.09.....Kubuś Inka83.......Irena.......25........Pszczyna..........02 .04.09 ....Robert syla-k........Sylwia......33........Wielkopolska......0 2.04.09...Gabriela mikolajamama Aga......27.........Poznań.....29 .....03.04.09... Mikołaj zasmarkana mama .....20.........Malbork............ 03.04.09.... Fabian natala007.........20.....Warszawa.......04.04.09 .........Zuzia MaJa86......Marzena...22........ Kraków............05.04.09MaTeUsZeK limetka82....Danka.....26........Wolsztyn......05.04.09. .dziewczynka Arleta........Anka.......24........Płock............... 06.04.09..... Dawid Apple_Seed..Weronika. 30...... Bielsko-Biała....... 07.04.09...chłopiec legally blonde 86.Marta.22.......Warszawa...28 ...08.04.09.....Bartek wesolutka...Marta......24.... ..podlaskie.. ..28.....08.04.09...Michał izabart......Iza..........29..... .Mysłowice...........08.04.09. Samanta naan.........Ania.........29.... ..Sosnowiec.... ..... 10.04.09... synuś Orzeszek83.Kasia......25.......Lublin..... .. ........10.04.09 .. .Krzyś martusiatko.Marta.....24.......Szczecin............ 10.04 .09... Wojtuś Martenka84.Marta.....24.......Koszalin..............10.0 4.09... matyjasowa.Malwina..23........Będzin....... .......11.04.09.. Wiktoria mareneu1....Milena....25.......Gdańsk...............11.0 4.09. ..Lea Nikola79......Kaska....30.......Malopolska.........14. 04.09....Kacperek alison28... ..Justyna..29......Krakow...... 27.......18. 04.09... Jakub kijaki.........Justyna. 23.....Andrychów...27.......20.04.09. .. Kubuś martazaw...Marta... .33.....zachodniopo.......... 21.04.09 ... córcia gosian.......Gosia.....29......Gostyń............25.04.0 9 Oleńka i Bartuś baderka....Justyna...31......Piła..................... 26. 04.09.. .Natalka pyshotka. ..Agnieszka.30....Śląsk.................... 26.04.09.. .Maciuś Menia21.....Marzena..23....Edinburgh.... ..........26.04.09 ... Peggy81....Gosia......27.....Małopolska............. 26.04. 09... Nadia Angela26...Ania........26.....Warszawa..............28. 0 4.09 ..Kamilek Pola_2009..Karolina...32...Warszawa................28 .04.09.. synek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natala nikt na pewno specjalnie ciebie nie wykasowal. wystarczy sie po prostu wpisac jeszcze raz. za duzo tutaj nas jest abysmy wszyskie spamietaly, dodatkowo kazda ma jakies problemy z pamiecia teraz :) mikolajamama moj czasem tez sie strasznie rzuca. a czasem jest cisza. od kilku dni czuje slabsze ruchy... a teraz np czuje jakby mi stopka albo piasteczka jezdzil po calym brzuchu na wysokosci pepka. od prawej do lewej i tak w kolko. zasmarkana no wlasnie moj A nie ma rodzicow. 4,5 roku temu zmarla jego mama, nawet nie mialam okazji jej poznac bo dokladnie pol roku po jej smierci sie poznalismy. 7 miesiecy temu zmarl jego tata. wiec zostal sierota. a jakies 5 lat mieszkal z siostra i ona przyzwyczaila sie do tego ze nim rzadzi. pomimo tego, ze jest dorosly to i tak jej nie odpysknie bo juz kilka razy probowal i taka woja byla ze szkoda gadac. ona ma swoje dobre strony bo nie powiem. ale tez chcialaby sie do wszystkiego wtracac. niby to z troski o nas ale to ona bardziej sie zastanawia niz my gdzie bedziemy mieszkac, z kim mamy o tym rozmawiac itd. z jednej strony dobrze z drugiej zle. nawet chce na mnie wplynac pod wzgledem imienia dla mojego dziecka. bo jej sie nie podoba :O i co rusz wymysla jakies nowe albo pyta sie swojego 7-letniego synka jak by chcial zeby sie braciszek nazywal?? porazka... wpychala nam lozeczko po swoim synku, wpycha tez wozek. ale wozek wezme jesli naprawde nie bedzie mnie stac na nowy, to juz wtedy ostatecznosc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opisalam sie jak glupia i wystapil blad.. :P Orzeszku moje malenstwo jest aktywne i od czasu do czasu ystawi to i owo ale twoje przechodzi samo siebie :D:D Zasmarkana wydaje mi sie ze musisz wybrac szpital, przejsc sie tam i pogadac z poloznymi jakie zasady w nim obowiazuja, co trzeba miec itp.. i trzecia rzecz juz zapomnialam... :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa juz pamietam :D:D :D Jak u was z waga?? BO u mnie przez 3 ostatnie tyg spadla o 1 kg.. obwod brzuszka stoi w miejscu.. nie wiem czy to normalne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ja witam sie troche pozno ale jakis spioch mi sie właczył przykro mi ze macie takie przejscia z tesciowymi moja chociaz jeszcze do konca tesciowa nie jest to istny anioł poprostu druga matka natala mysle ze nikt cie umyslnie z tabelki nie wykasował tylko moze przypadkiem dopisz sie ponownie wesolutka ja sie narazie nie dopisuje do maila bo dajecie do niego dostep wszystkim nawet tym osobam ktore pojawiaja sie na forum pierwszy dzien wiec wiesz nie wiadomo na kogo mozna trafic w sieci juz mi sie kiedys zdarzyło ze podałam numer a potem jakies dziwne osoby do mnie wydzwaniały szczegolnie w nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natala007
zasmarkana najlepiej jak przy szpitalu w ktorym chcesz rodzic bedzie szkola rodzenia tam powiedza Ci wszystko co i jak pokaza szpital poznasz połozne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angela, z tego co wiem namiary na skrzynkę mają tylko dziewczyny, które regularnie z nami piszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angela to nie jest tak, ze wszystkim. ja nie podawalam na siebie namiarow na nasza klase tak jak to wiekszosc dziewczyn robila, dopiero po jakims czasie poprosilam jedna aby podala mi namiary na reszte i wtedy tez wysylalam zaproszenia. jesli nie masz ochoty wpisywac sie do skrzynki, to po prostu sa tam maile ktore dziewczyny poprzesylaly swoje namiary i mozesz im na skrzynki prywatne podac namiar na siebie. a jesli nie i jesli dziewczyny ktore sie wpisaly powiedza, zeby zmienic haslo i aby te ktore sie wpisaly tylko mialy do niego dostep to tak zrobie. do tej pory nie ma problemu z dziewczynami ktore podaly na siebie namiary. wiec mysle ze niema obaw. ale decyzja nalezy do ciebie. ja niemam problemu z wyborem spisztaal bo u nas tylk ojeden jest :P no chyba ze w innym miescie sie znajde hehe ale to watpliwe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa pierdolca zaraz dostane!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jakies czubki znowu sobie remont robia i wierca, juz mam dosc!!!!!!!!!!!!!!!!!!! od wakacji te remonty sie ciagna, wrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wesolutka a czytałas post Gosi ???? jest na skrzynce i kilka dziewczyn na forum pisało ze sie zgadza ja tez sie zgadzam zeby najpierw poznac troche nowe dziewczyny zanim poda sie im te konto a jedna kolezanka po 2 dniach na forum ma juz dostep a i tak apropo nie jestem jedyna ktora nie podała swoich damych na koncie na nk ja nie podaje nr telefonu ani gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiak79.....Kasia......29........Żary.........30.....28 .03.09.....córcia filka ..........Kasia......28........Mikołów............01.04.09. ... Agatka kkarolina.....Karolina..28........Szczecin...........01 .04.09.....Gabryś mroweczki...Martyna..25........Mielec...............01.0 4.09.....Kubuś Inka83.......Irena.......25........Pszczyna..........02 .04.09 ....Robert syla-k........Sylwia......33........Wielkopolska......0 2.04.09...Gabriela mikolajamama Aga......27.........Poznań.....29 .....03.04.09... Mikołaj zasmarkana mama .....20.........Malbork............ 03.04.09.... Fabian natala007.........20.....Warszawa.......04.04.09 .........Zuzia MaJa86......Marzena...22........ Kraków............05.04.09MaTeUsZeK limetka82....Danka.....26........Wolsztyn......05.04.09. dziewczynka Arleta........Anka.......25........Płock......29...... 06.04.09..... Dawid Apple_Seed..Weronika. 30...... Bielsko-Biała....... 07.04.09...chłopiec legally blonde 86.Marta.22.......Warszawa...28 ...08.04.09.....Bartek wesolutka...Marta......24.... ..podlaskie.. ..28.....08.04.09...Michał izabart......Iza..........29..... .Mysłowice...........08.04.09. Samanta naan.........Ania.........29.... ..Sosnowiec.... ..... 10.04.09... synuś Orzeszek83.Kasia......25.......Lublin..... .. ........10.04.09 .. .Krzyś martusiatko.Marta.....24.......Szczecin............ 10.04 .09... Wojtuś Martenka84.Marta.....24.......Koszalin..............10.0 4.09... matyjasowa.Malwina..23........Będzin....... .......11.04.09.. Wiktoria mareneu1....Milena....25.......Gdańsk...............11.0 4.09. ..Lea Nikola79......Kaska....30.......Malopolska.........14. 04.09...Kacperek alison28... ..Justyna..29......Krakow...... 27.......18. 04.09... Jakub kijaki.........Justyna. 23.....Andrychów...27.......20.04.09. .. Kubuś martazaw...Marta... .33.....zachodniopo.......... 21.04.09 ... córcia gosian.......Gosia.....29......Gostyń............25.04.0 9 Oleńka i Bartuś baderka....Justyna...31......Piła..................... 26. 04.09.. .Natalka pyshotka. ..Agnieszka.30....Śląsk.................... 26.04.09.. .Maciuś Menia21.....Marzena..23....Edinburgh.... ..........26.04.09 ... Peggy81....Gosia......27.....Małopolska............. 26.04. 09... Nadia Angela26...Ania........26.....Warszawa..............28. 0 4.09 ..Kamilek Pola_2009..Karolina...32...Warszawa................28 .04.09.. synek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja już w domu. Powiem Wam,ze ta glukoza w smaku nie jest taka zła i na poczatku bez problemu ją piłam(bez cytyny),dopiero przy końcu już nie mogłam. Wyszłam z gabinetu zadowolona,ze dałam radę,ale po 15 minutach miałam taki kryzys,ze ledwo się powstrzymałam wymioty. Ogólnie to nie było źle,miałam 3 razy krew pobieraną, wyniki dzis popołudniu. Wyszłam taka głodna,ze od razu pobiegłam na kebaba:) Orzeszek Twoje zdjęcie mnie zszokowało,ale dlatego,ze mój maluch wczoraj identycznie sie wypiął,tylko,że po drugiej stronie! Nie mogłam się ruszyć z bólu,ale też byłam wystraszona,bo nigdy ,aż tak nie wariował. Zanim znalazłam aparat,już sie uspokoił. Nie było mojego męża,a wiem,ze też byłby zdziwiony,mogę mu pokazać Twoje zdjęcie?:) Wracajac do teściowych,to ja mam naprawdę fajną, nie wtraca sie do nas, teść też jest wporządku,ale czasem ma jakieś Ale. W każdym razie nie narzekam i lubię tam jeździć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angela post Gosi byl po fakcie.. podejrzewam ze Wesolutkiej nawet do glowy by cos takiego nie przyszlo, z reszta mi tez nie.. jak sie boisz o swoje dane to ich poprostu nie podawaj i tyle.. niepotrzebne spiecia jakies powstaja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak czytalam i pisalam jeszcze do Gosi. ja na nk tez nie podaje komorki. jedynie gg. na gg zawsze moge kogos zablokowac wiec nie widze problemu. wiem ze nie jestes jedyna. ale jak beda wszystkie dziewczyny moze pozniej niech decyduja co robic dalej. ja nie zauwazylam aby ktoras z nas ucierpiala przez to. dziewczyny ktore maja dostep do skrzynki i ktore podaly miary na siebie tez nie zglaszaja nic. jest juz kwestia ustalona i bedziemy sie tego trzymac. a teraz prosze o wypowiedz innych kobitek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z wesolutką i mróweczką. Jeśli ktoś nie chce podawać telefonu czy gg to nie ma problemu,nikt nikogo tutaj do niczego nie zmusza. Ta skrzynka jest po to,zeby było Nam łatwiej,ale jeśli ktoś się czegoś obawia to ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wesolutka ja mam propozycje zeby tylko osoby ktore wysla na te konto swoje namiary miały do niego hasło czyli najpierw trzeba wysłac maila na ten adres ze swoimi danymi a potem dostaje sie zwrotny z hasłem nie dotyczyło by to oczywiscie dziewczyn ktore juz tan wpisały swoje dane prosze o wypowiedz wszystkie forumowiczki!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylvi_a
czesc dziewczynki normlanie tak gonicie z tematem ze nie nadazam :) ale fajnie widziec ze wiele z nas interesuje i cieszy sie swoim stanem .wrocilam od lekarza to ze maly tak slabo kopal to normalne wszystko jest ok potwierdzono ze to chlopczyk :) wszystko ma na swoim miejscu ;p narazie glowka w gorze .wedlug usg jest to moj 27 tydzien ciazy chodz liczac normlanie jak nic miedzy 25/26tc waga to 1020 g nie wiem czy to duzo czy malo ja przytylam 7 kg. co do slubow moja tesciowa jak sie dowiedziala ze bierzemy slub cywilny to az sie rozplakala ze jak to bez wielkiej ceremoni i wogole ale potem jakos jej przeszlo jesli chodzi o szkole no to sesja sie szykuje naraze dwa egzaminy zdane .jakies pol roku temu zapisalam sie na prawo jazdy ale strasznie sie to wszystko odciaga a to swieta a to zle sie czuje a musze sie wyrobic przed porodem z tym wszytskim widze ze wiekszosc z was ma profil na fotosik.pl chyba tez sobie zaloze mozecie mnie dopisac do listy sylvi_a sylwia l.27 woj.lubelskie 26tc termin na 27.04.09 synek...olivier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również uważam, że jeśli ktoś nie chce podawać swoich danych to po prostu niech tego nie robi i tyle.Ja bym nie zmieniała skrzynki, ale niech reszta dziewczyn się wypowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiak79.....Kasia......29........Żary.........30.....28 .03.09.....córcia filka ..........Kasia......28........Mikołów............01.04.09. ... Agatka kkarolina.....Karolina..28........Szczecin...........01 .04.09.....Gabryś mroweczki...Martyna..25........Mielec...............01.0 4.09.....Kubuś Inka83.......Irena.......25........Pszczyna..........02 .04.09 ....Robert syla-k........Sylwia......33........Wielkopolska......0 2.04.09...Gabriela mikolajamama Aga......27.........Poznań.....29 .....03.04.09... Mikołaj zasmarkana mama .....20.........Malbork............ 03.04.09.... Fabian natala007.........20.....Warszawa.......04.04.09 .........Zuzia MaJa86......Marzena...22........ Kraków............05.04.09MaTeUsZeK limetka82....Danka.....26........Wolsztyn......05.04.09. dziewczynka Arleta........Anka.......25........Płock......29...... 06.04.09..... Dawid Apple_Seed..Weronika. 30...... Bielsko-Biała....... 07.04.09...chłopiec legally blonde 86.Marta.22.......Warszawa...28 ...08.04.09.....Bartek wesolutka...Marta......24.... ..podlaskie.. ..28.....08.04.09...Michał izabart......Iza..........29..... .Mysłowice...........08.04.09. Samanta naan.........Ania.........29.... ..Sosnowiec.... ..... 10.04.09... synuś Orzeszek83.Kasia......25.......Lublin..... .. ........10.04.09 .. .Krzyś martusiatko.Marta.....24.......Szczecin............ 10.04 .09... Wojtuś Martenka84.Marta.....24.......Koszalin..............10.0 4.09... matyjasowa.Malwina..23........Będzin....... .......11.04.09.. Wiktoria mareneu1....Milena....25.......Gdańsk...............11.0 4.09. ..Lea Nikola79......Kaska....30.......Malopolska.........14. 04.09...Kacperek alison28... ..Justyna..29......Krakow...... 27.......18. 04.09... Jakub kijaki.........Justyna. 23.....Andrychów...27.......20.04.09. .. Kubuś martazaw...Marta... .33.....zachodniopo.......... 21.04.09 ... córcia gosian.......Gosia.....29......Gostyń............25.04.0 9 Oleńka i Bartuś baderka....Justyna...31......Piła..................... 26. 04.09.. .Natalka pyshotka. ..Agnieszka.30....Śląsk.................... 26.04.09.. .Maciuś Menia21.....Marzena..23....Edinburgh.... ..........26.04.09 ... Peggy81....Gosia......27.....Małopolska............. 26.04. 09... Nadia sylvi_a....sylwia.....27.......lubelskie........26......27.04.09...Oliwier Angela26...Ania........26.....Warszawa..............28. 0 4.09 ..Kamilek Pola_2009..Karolina...32...Warszawa................28 .04.09.. synek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×