Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luna-luluna

KWIECIEŃ 2009

Polecane posty

Gość balcerkowa
hehe angela,no cóż,jakoś ci nie wierzę,ze do tej pory ani razu nie zajrzałas co tam u marcówek:)a w to że siedząc na swoim tajemniczym privie tylko dla wybranych nie bedziesz zaglądac tutaj nie uwierzy nikt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ze bede tu zagladac nigdy nie mowiłam ze bedzie inaczej bo poto sa otwarte fora a szczerze u marcowek ani raz nie byłam ale podczytywałam styczniowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny proszę was nie kłóćcie się bo to nikomu nie pomoże.To jest forum dla wszystkich każdy może tu pisać i czytać.Czym więcej dziewczyn się udziela tym lepiej a jak ktoś nie chce pisać tylko czyta to jego sprawa.Ale mam nadzieję że znajdą się dziewczyny które będą pisać na tym forum w dalszy ciągu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA mykam już spać, zmeczona jestem ale fajnie ze jutro niedziela, przyszły tydzien jest dla mnie pracowity wiec musze nabrac sił... papapa do jutra... JA CHCE ISC SPAC A BRZUSZEK MI SKACZE ŻE HEJ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusiu77 masz rację czasami przesadzam ze sprzątaniem ale są takie dni że nie mam siły nic robić i wtedy odpoczywam.Mój mężuś też mi pomaga ale niestety musiał wyjechać i wróci dopiero w przyszłym tygodniu więc dzisiaj sama robiłam porządki(córka niby mi pomagała).Dzisiaj u mnie była śliczna pogoda słoneczko ciepełko w powietrzu było czuć wiosnę i miałam taki przypływ energii i dobrego nastroju. Odnośnie wyprawki to mam na razie kupione ciuszki pieluszki tetrowe i 2 pościele po córce a reszta nie wiem kiedy bo w mojej miejscowości są az 2 sklepy dla dzidzi i ceny kosmiczne.Ciuszki kupowałam na allegro i raczej łóżeczko i wózek też tam będę zmuszona kupić ale trochę się obawiam. Odnośnie wózka to czy może ktoś użytkował do starszych pociech x landera xa bo taki mi się podoba i jestem ciekawa jak się sprawuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, wróciłam po wielkim sprzątaniu kuchni po remoncie i brzuszek oczywiscie napięty ;( Ach skończcie juz pisac o tamtym prywatnym forum bo szkoda czasu, rozpocznimy nowe zapoznawanie i nowe znajomości i myśle, że bedzie przyjemnie a jak potrzebuje intymności i prywatności i wolę na live pogadac z mężem,przyjaciółką, siostrą. Ale własnie czuje potrzebe pisac z Wami z tego powodu , że mogę zadac \"najgłupsze\" pytanie w wy mnie zrozumiecie bo tak samo o wszystko sie boicie itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie ja też już uciekam ale raczej tak szybko nie zasnę bo jak się położę to mój synek daje mi takie słodkie kopniaczki że aż boli i spać się nie da.Dobrej nocki dla wszystkich brzuszków papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, wróciłam po wielkim sprzątaniu kuchni po remoncie i brzuszek oczywiscie napięty ;( Ach skończcie juz pisac o tamtym prywatnym forum bo szkoda czasu, rozpocznimy nowe zapoznawanie i nowe znajomości i myśle, że bedzie przyjemnie a jak potrzebuje intymności i prywatności i wolę na live pogadac z mężem,przyjaciółką, siostrą. Ale własnie czuje potrzebe pisac z Wami z tego powodu , że mogę zadac "najgłupsze" pytanie w wy mnie zrozumiecie bo tak samo o wszystko sie boicie itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziulka widzę że też przesadziłaś ze sprzątaniem.Współczuję remontu ja przerabiałam to rok temu.Całe mieszkanko remontowaliśmy i wiem jaki to bałagan.Podziwiam że miałaś siłe na taki sprzątanie.Teraz to naprawdę zmykam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..megi..
Witajcie dziewczyny :) I ja się dołączę, jestem w 32 tygodniu ciąży, termin mam na 4 kwiecień, właśnie kończę szkołę rodzenia, ale wątpliwości mam coraz więcej ;) Cieszę się że jest nas coraz więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam No i u nas załamanie pogody leje od rana, witr i zimno a miałam nadzieje na niedzielny spacer z rodzinką... moze bede spac popoludniem a rodzinke wysle do kina.... Nie zazdrosze sprzatania po remoncie, my przeprowadzilismy sie do domku 4 lata temu, a i tak co chwile cos zmieniam... Mnie ciesza wszelkie zmiany bo szybko sie nudze... Witaj Megi i pisz jak bedziesz mogła jak najczesciej... szkołe rodzenia tez przerabiałam przy pierwszej ciazy... i to fakt mozna miec watpliwosci... Ja dwa razy urodziłam naturalnie ale teraz mały narazie jest zle odwrócony wiec nie wiem co z tego bedzie ... Mela 09 moja kolezanka miała xlandera i była zadowolona, ja wybrałam quinny SX spedi... Pozniej cos napisze bo synek wszedł mi na kolana i chce by mu pusciła świnkie peppe... narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny u mnie też załamanie pogody.Przed chwilą zaczął padać deszcz i jest zimno.Męża nie ma i siedzę w domku z córką a taką miałam ochotę isć na spacerek ale teraz to już nigdzie nie pójdę. Witaj megi jak fajnie że będziesz z nami pisać. Szkołę rodzenia też przerabiałam w poprzedniej ciąży i bardzo miło ją wspominam.U nas ta szkoła działa przy szpitalu prowadzą ją położne z oddziału połozniczego i na zajęcia przychodzi też gin. i odpowiada na wszystkie pytanka. Dziewczyny mam pytanko odnośnie kosmetyków dla maluszka.Bo 7 lat temu ja do kąpieli stosowałam mydełko, do włosków szampon chyba nivea a po kąpieli oliwkę i sudocrem do pupy a teraz słyszałam że niby oliwki to się nie stosuję wcale zamiast mydła to jakieś płyny może któraś wie coś na ten temat.Pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusiu77 quinny sx też mi się podoba i miałabym dylemat co wybrać ale mężuś uparł się na tego x landera i raczej go kupimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mela x lander tez mi sie podoba... A jesli chodzi o kosmetyki to ja kupiłam, z Nivei mydło w płynie szamponu narazie nie, oliwke kupuje bo ja stosuje, krem na odparzenia, sudokrem mam w domu wiec tez jest w razie czego, z tego co wiem to w paczkach tych reklamowcych ze szpitala tez jest maly sudokrem... narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smart231
Czesc dziewczyny, bardzo sie ciesze ze ktores z Was zostaly. Bedzie mi bardzo milo z Wami pisac, wiec moze wpiszcie sie do tabelki , te ktore jeszcze sie tam nbie znajduja. I pozdrawiam serdecznie do pozniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angela26 pewnie burza hormonow zadzialala dlatego odebralam to tak a nie inaczej tylko juz zbliza sie nasza koncowka i w sumie przyzwyczailam sie do tego forum u mnie maly kopie coraz bardziej jest coraz ciezej no i brzuszek wiekszy ale ogolnie dobrze sie czuje tylko znowu spiaca sie zrobilam no i to mierzenie cukru po kazdym posilku ogranicza mnie czasowo ale trzeba sobie jakos z tym radzic jak tam dziewczyny wasze samopoczucie ?? za tydzien bedzie 30tc zapisuje sie do szkoly rodzenia wkoncu :) buziaki spokojnej i przespanej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie robimy coś z tabelką? Mnie dziewczyny z niej wyrzucily jakiś cza temu, nie wiem czy robimy tabelkę od nowa czy ją sobie w ogole darować? Ja dla przypomnienia i dla nowych mam termin na 9 kwietnia, pierwsza ciąża, będzie dziewczynka. Jutro ide na powtorke testu obciazenia glukoza, bo poprzednie wyniki mialam raz dobre raz zle i nie wiadomo czy jest cukrzyca czy jej nie ma. Na wzelki wypadek jetem na diecie choc jedyne na co mam ochote to slodycze. Niestety nie moge ich jesc, na miesku, kaszy i warzywkach od miesiaca nic nie przytylam. Az sie boje co na to oktor powie podcza rodowej wizyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny co do tabelki to myślę żeby zrobić nową z tymi które będą teraz pisać ale najlepiej niech się wypowiedzą wszystkie zainteresowane. Ja cały dzień jakaś senna jestem ale to chyba z powodu tej deszczowej pogody. Ja do lekarza idę we wtorek i też mam jakieś obawy tak jak zawsze przed każdą wizytą. Teraz to idę już spać bo oczy mi się same zamykają .Spokojnej nocki dla wszystkich pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlonka
Cześc dziewczyny. Ostatnio strasznie źle sypiam, przewalam się z boku na bok obolała i ociężała, a co będzie dalej jak brzusio coraz większy ? Nie wiem jak u Was, ale u mnie dzisiaj w nocy zrobiła się zima, a było już tak fajnie :-(. Oj , chyba powieło pesymizmem z tej mojej pisaniny, chyba muszę nastawic się na pozytywne myślenie :-) Z tego co zauważyłam podczytując inne fora im bliżej rozwiązania, wszystkie więcej marudzą i każdej prawie coś dokucza, ale co tam , nie dajmy się ;-). Miłego dnia dziewczynki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochana:) Wczoraj sie tyle napisałam i kiedy wysyłamał moje wypociny \"strona wygasła\" tak się rozzłosciłam ze już nie pisałam drugi raz....ach ten internet czasem płata figle:) Ja tez ostatnio żle sypiam..z boczku na boczek...jeszcze dwa miesiące i będziemy zamiast przewracac sie na boczki to zaglądac do łożeczek:)- szczerze to już nie mogę sie doczekać...:):):) OD piatku już mam wózek Quinni - już pisałam wczesniej, testowany w domku i wydaje sie bardzo fajny- tak więc przygotowania do narodzin maluszka rozpoczęte.Przyzjaję że wczesniej jeszcze nic nie przygotowywałam bo ...jakoś wole z tym poczekac, ubranek mam sporo które podostawałam muszę je tylko wyprać i beda...pieluszki tetrowe tez są...tak więc jak widzicie to tylko kwestia uprania. Pozdrawiam wszystkie mamusie:) PS: CO to tabelki to może coś wspólnie wymyślimy...nie wiem czy nową czy odświeżymy starą- jak uważacie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smart231
Jestem za tabelka:) zawsze mozna podpatrzec kto na kiedy ma termin itd. niektore dodaja kilogramy ale to tezs pewnie nie kazdy chce ujawniac swoje tajemnice heh. Ja tez sie budze w nocy, glowa mnie prawei codziennie boli. Niby brzuch nie jest duzy a namecze sie jak nie wiem. Ja mam termin na 3.04 pierwszew dziecko dziewczynka i nie mam wyprawki dla malenstwa, po powrocie do domu bede wypytywac co dokladnie potrzeba.:) pozdrawiam serdecznie te ktore zagladaja pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexandraa2p
Cze Brzuchatki Ja tez troche wczesniej pisalam ale nie zaduzo bo bylam bardzo zapracowana: po pierwsze wielki remont nowo kupionego domku po drugie praca zawodowa. Wiec jeszcze raz pare slow o sobie. Mieszkam i pracuje w Dublinie a pierwszej pociechy oczekuje 26 kwietnia. Prawdopodobnie bedzie to dziewczynka - Olivia. Jutro mam kolejna wizyte wiec cos wiecej skrobne o naszym malenstwie. Troszke sie tej wizyty objawiam bo od kilku dni nie zaciekawie sie czuje - trwardnieje mi brzuszek - wiec podejrzewam ze lekarz zaleci lezenie - czego bym nie zabardzo chciala bo naleze do aktywnych kobiet. No ale czego sie dla maluszka nie robi. Jak trzeba to trzeba :-) Co do moich kilogramow to tez nie zaciekawie. Ja nigdy do drobin nie nalezalam 70kg 170 cm - ale teraz to mam dodatkowe 14kg - czuje sie jak maly slonik :-) Co do wozkow to mielismy dylemant pomiedzy Quinny a Maxi cosi. W koncu zdecydowalismy sie na Maxi Cosi bo moj M uwaza ze jest on bardziej stabilny :-) Mi sie oba podobaly wiec nie bylo zbyt wielu klotni :-) U nas bardzo zimno i pada snieg co jest tutaj nie bardzo spotykane ale przynajmniej dzieki temu czuje sie troszke jak w Polsce. A co tam u was dziewczynki jak tam po weekendzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexandraa2p
Ale sie rozpisalam ale jeszcze zapomnialam dodac ze tez jestem za tabelka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam się i ja.Ja też ostatnio coś gorzej sypiam.Właściwie wieczorem to jestem taka zmęczona że oczy mi się same zamykają a jak się położe to nie mogę zasnąć i kręce się z boku na bok i w nocy się budzę ze 2 razy do ubikacji ale za to rano to mogłabym spać do 11 ale niestety muszę wstać o 7 bo córka chodzi do zerówki. U mnie po wczorajszym deszczu dzisiaj dla odmiany słońce aż mi się lepiej wstało i mam ochotę wyjść z domu. Basiunia ja też cały czas mam opory przed skompletowaniem wyprawki a wszystko przez te ciotki i babcie które cały czas mi marudzą ze np wózek kupuje się po urodzeniu itd.Na szczęście mój mąż nie przejmuję się ich gadaniem i dlatego pomału kupujemy. Miłego dnia dla wszystkich mamusiów i ich dzieciątek papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzanna1980
czesc dziewczyny! ja mam termin na 9 kwietnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzanna1980
dla mojej przyszłej córci mam tylko ubranka i kołyskę. Ciągle mi się wydaje ze mam czas jeszcze zresztą kosmetyki i pieluchy to jest 10 minut w sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Dawno już nie pisałam, różne rzeczy się działy ale jestem w temacie, bo zawsze staram się nadrabiać :) Pozwolicie ze nie bedę wyrażać swojego zdania na temat przenoszenia sie z ogólnodostepnego forum na priva. :( Jestem z Poznania i oczekuje pierwszego dziecka synka Bartusia :) Termin mam na 26 kwietnia. Oczywiście jestem za tabelką to fajna sprawa :) Też ostatnio gorzej sypiam, budzę się w nocy i chciało by się obrócić na drugi boczek, a tu lekarz nakazał spać jak najwięcej na lewym boku i tylko na parę minutek leże na prawym i potem muszę wracać na lewy, no dla dzidzi wszystko :) Mój synek ma ułożenie miednicowe i kopie mnie czasami po pęcherzu, ale w zasadzie to bardzo spokojne dziecko czuje go w nocy i troszeczkę w ciągu dnia. Czasami to się denerwuje że go nie czuje, no ale lekarz mówi że wszystko jest oki. Wyprawkę z mężem kompletujemy powoli, ale jakoś to idzie :) Jedyny problem który mam i cały czas nie wiem co zrobić, to zastanawiam się nad kosmetykami, tyle tych firm i bardzo różne opinie, na szczęście jest jeszcze trochę czasu i na coś bedzię się trzeba zdecydować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexandraa2p
Witajcie Zuzanna i Joasia Zuzia rozumiem cie w 100 %. Ja do tej pory tez kupilam tylko duze rzeczy dla malenstwa – tj lozeczko z posciela, wozek, kolyska z posciela no I troche ciuszkow. Kosmetyki, pieluchy itd mam zamiar kupic jak juz odejde z pracy tj na 2 tygodnie przed porodem  Tez mam ten sam problem – nie bardzo wiem jakie fimy wybrac. Przeciez jest tyle na rynku – moze doswiadczone mamy nam cos doradza  Joasia ja tez mam termin na 26-go kwietnia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Aleksandra :) ciekawe która z nas pierwsza urodzi :) Ja dziewczyny siedzę w domku i raczej staram się odpoczywać, bo jak tylko coś wiecej porobie to mi się brzuszek napina, ale na szczęście szyjka się nie skraca. Potem bedzie wiecej do skracania :) Chodze tez na szkołe rodzenia z meżem :) Fajna sprawa. Któraś z Was też może uczeszcza w swoich miastach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×