Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luna-luluna

KWIECIEŃ 2009

Polecane posty

Witam :)) Mini. gratulacj!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Super że już masz ze sobą synka :)) Czekamy teraz na relacje. Ale odpocznij sobie troszkę, bo pewnie jesteś przemęczona :( Alexandra, wg tabelki to moja kolej teraz, ale wiesz że różnie z tym bywa. Wczoraj wieczorem myślałam że się powoli zaczyna :) Strasznie dziwnie się czułam, dziwny niepokój, biegunka, lekkie skurcze. Ale dzisiaj rano już spokój. Jak tylko coś się będzie działo to napiszę. Mam nadzieję że zdążę. Kurcze dziewczyny, zaczęło się nie na żarty :)) Buziaczki dla mamusi i dla zapakowanych jeszcze :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny !! mini- GRATULACJE!! całusku dla Wiktorka. Poprawiam tabelke. Alexandra dodam pare informacji do tabelki wiec sie nie obraz :) Nick.............wiek..........woj..........data porodu....płec Aleks29...........29.......Kraków..............30.03.... ...synek smart231.........21.......uk....................03.04... ....Ada Natalia............20.......Warszawa..........03.04..... ..Zuzia ..megi.............27.......Warszawa..........04.04..... . Laura rozalka82.........27.......Kraśnik..............04.04(16 . 04)....synio umbrella 82.......27......Małopolska..........05.04.......Adaś mela09............31......Wielkopolska........08.04..... ..chłopiec pilkaplazowa.....25.......Lubuskie............08.04..... ..Chłopak Lilka79............29.......Warszawa..........09.04..... . dziewczyna MaggieBlue.......26.......Wielkopolska.......09.04...... .Wojtek Bobasekm.........26......Kielce................09.04.... ..Lilia, albo Lena Martenka84......24.......Pomorze............10.04...... Martyna hugosia ...........28...... Katowice...........10.04...... Paulinka mareneu1.........26.......Gdańsk.............11.04...... .Lea Mama Fragglesa..32......Szkocja.............13.04...... Fraggles Kasia cieszyn.....24.......cieszyn............13.04.......Michałek kamea76...........32......warszawa..........17.04....... jeremi annaoj.............31.......Wielkopolska......19.04..... ..maleństwo basiunia*..........30........Śląsk...............22.04. ......Miłosz cielica..............31.......Wadowice.........23.04.... ...chłopiec Luiza_1988........21......Płock................25.04.... ...Lenka Andziulka1981…..28.......Warszawa.........25.04... ....dziewczynka joasia82...........26.......Poznań.............26.04.... ...Bartuś alexandraa2p…...30……...Dublin… 230 …..26.04……… 230;Olivia mamusia77........31.......Śląsk................26.04.... ....Kamil Marlonka..........34.......Bielsko-Biała….....27.0 4……....Julcia Mamusie i malenstwa NICK D.P T.C PORÓD IMIE WAGA WZROST mini-1981.....12.03 .....38?........sn ........Wiktor....3100.......53...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.............wiek..........woj..........data porodu....płec Aleks29...........29.......Kraków..............30.03.... ...synek smart231.........21.......uk....................03.04... ....Ada Natalia............20.......Warszawa..........03.04..... ..Zuzia ..megi.............27.......Warszawa..........04.04..... . Laura rozalka82.........27.......Kraśnik..............04.04(16 . 04)....synio umbrella 82.......27......Małopolska..........05.04.......Adaś mela09............31......Wielkopolska........08.04..... ..chłopiec pilkaplazowa.....25.......Lubuskie............08.04..... ..Chłopak Lilka79............29.......Warszawa..........09.04..... . dziewczyna MaggieBlue.......26.......Wielkopolska.......09.04...... .Wojtek Bobasekm.........26......Kielce................09.04.... ..Lilia, albo Lena Martenka84......24.......Pomorze............10.04...... Martyna hugosia ...........28...... Katowice...........10.04...... Paulinka mareneu1.........26.......Gdańsk.............11.04...... .Lea Mama Fragglesa..32......Szkocja.............13.04...... Fraggles Kasia cieszyn.....24.......cieszyn............13.04.......Michałek kamea76...........32......warszawa..........17.04....... jeremi annaoj.............31.......Wielkopolska......19.04..... ..maleństwo basiunia*..........30........Śląsk...............22.04. ......Miłosz cielica..............31.......Wadowice.........23.04.... ...chłopiec Luiza_1988........21......Płock................25.04.... ...Lenka Andziulka1981…..28.......Warszawa.........25.04... ....dziewczynka joasia82...........26.......Poznań.............26.04.... ...Bartuś alexandraa2p…...30……...Dublin… 230 …..26.04……… 230;Olivia mamusia77........31.......Śląsk................26.04.... ....Kamil Marlonka..........34.......Bielsko-Biała….....27.0 4……....Julcia Mamusie i malenstwa NICK ...........D.P....... T.C ....PORÓD....... IMIE.... WAGA... WZROST mini-1981.....12.03 .....38?........sn ........Wiktor....3100.......53...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mini-1981
Nick.............wiek..........woj..........data porodu....płec Aleks29...........29.......Kraków..............30.03.... ...synek smart231.........21.......uk....................03.04... ....Ada Natalia............20.......Warszawa..........03.04..... ..Zuzia ..megi.............27.......Warszawa..........04.04..... . Laura rozalka82.........27.......Kraśnik..............04.04(16 . 04)....synio umbrella 82.......27......Małopolska..........05.04.......Adaś mela09............31......Wielkopolska........08.04..... ..chłopiec pilkaplazowa.....25.......Lubuskie............08.04..... ..Chłopak Lilka79............29.......Warszawa..........09.04..... . dziewczyna MaggieBlue.......26.......Wielkopolska.......09.04...... .Wojtek Bobasekm.........26......Kielce................09.04.... ..Lilia, albo Lena Martenka84......24.......Pomorze............10.04...... Martyna hugosia ...........28...... Katowice...........10.04...... Paulinka mareneu1.........26.......Gdańsk.............11.04...... .Lea Mama Fragglesa..32......Szkocja.............13.04...... Fraggles Kasia cieszyn.....24.......cieszyn............13.04.......Michałek kamea76...........32......warszawa..........17.04....... jeremi annaoj.............31.......Wielkopolska......19.04..... ..maleństwo basiunia*..........30........Śląsk...............22.04. ......Miłosz cielica..............31.......Wadowice.........23.04.... ...chłopiec Luiza_1988........21......Płock................25.04.... ...Lenka Andziulka1981…..28.......Warszawa.........25.04... ....dziewczynka joasia82...........26.......Poznań.............26.04.... ...Bartuś alexandraa2p…...30……...Dublin… 230 …..26.04……… 230;Olivia mamusia77........31.......Śląsk................26.04.... ....Kamil Marlonka..........34.......Bielsko-Biała….....27.0 4……....Julcia Mamusie i malenstwa NICK ...........D.P....... T.C ....PORÓD....... IMIE.... WAGA... WZROST mini-1981.....12.03 .....37.........sn ........Wiktor....3100.......53 Poprawiłam bo Wiktorek urodził się w 37 tygodniu - jak trochę odsapnę to wszystko Wam opiszę. Buziaki Ps. Przypomnijcie mi naszego maila to wyślę fotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuśki widzę, że też macie forumowego maila... czy i ja mogłabym dostać do niego dostęp?? gratuluje serdecznie świeżutkiej mamusi...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mini serdeczne gratulacje i buziaki dla Was 😘 :D:D:D Ale super, ze już jesteście po porodzie. Spokojnie sobie odpocznij, a później zdaj relację. Jeszcze raz gratuluję :D No jak widać ja jeszcze w dwupaku :D W piątek wizyta u gini, tylko pytanie czy zdołamy wytrwać. W nocy mąż spać nie mógł, bo się kręciłam na łóżku i po domu, nawet prysznic ciepły brałam, bo takie miałam skurcze. Teraz też lepiej nie jest, ale kurcze ja chcę rodzic w kwietniu. Chociażby i pierwszego ;) Wczoraj dzwoniła koleżanka spytać czy już jestem wyszykowana do spzitala, bo poród tuż tuż, a jak Ona coś powie to tak jest. Nawet mówię jej, ze ja chce w kwietniu rodzić, a ona mówi, o kochana o kwietniowym dziecku to ty zapomnij, bo to będzie marcowe. No zobaczymy. Przecież do kwietnia juz tak niewiele zostało. No, a poza tym choroba jeszcze całkiem nie przeszła. Jej jak tak czytam o tych zwolnieniach i cudowaniach to... dobrze, ze ja mam z tym spokój. Jak urodzę to tylko męzuś zawiezie papierek do UP i po sprawie. Ciekawe jak tam Kkarolina. Czy już się "rozpakowała"? I która zostanie kolejną mamusią na forum? Mocno całuję 😘 i pozdrawiam 🖐️ życząc miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smart231
Ja czulam,ze mini po cichaczu poszla rodzic:) A cioesze sie prawei takl, jak ja bym urodzila, bo codziennie czytam forum i czekam na kolejne rozwiazania. Mini jak bedziesz miala wolna chwilke to koniecznie daj znac, z jakimi objawami jechalas do spzitala. Buziaki dla Ciebie i zapewne przystojnego Wiktorka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki Podaje namiary na nasza skrzyneczke kwietniowki09@interia.pl Wyslijcie tam maila a dostaniecie na niego zwrotnego maila z haslem do naszej skrzynki. Mini jeszcze raz gratulacje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moni-k
Witajcie! to moja pierwsza ciąża, 36 tc już za mną, czekam na szczęśliwe!!! rozwiązanie, ale czym bliżej tym barxdziej się niepokoję, termin mam na 20 kwiecień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Mini ale wieści suuuper! Gratuluję. Monik - to dopisz się do naszej tabelki. Ja pierwszy dzień na permanentnym zwolnieniu z pracy, ale dziwnie, wzięłam się za dopakowywanie torby. Własnie czytam opis na laktatorze, który mi kolezanka dała. U mnie w szpitalu na stronie laktator jest na liście \"zalecane\", więc go wezme. Umyłam i wygotowałam elementy wg instrukcji we wrzątku przez 5 min. Ale tak mysle, że przecież jakby trzeba go uzyc w szpitalu to pewnie będzie za 2-3 tygodnie i do tej pory nie bedzie już jałowy? A w ogóle laktator jest NUK-a i butelka Aventu, która mam, nie pasuje do niego, ah:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany, mini, ale szybko.. gratulacje, kochana!! 🌼 🌼 37tydzien? nie strasz hehe, jestem w polowie 37.. witam nowe kwietniowki!! wczoraj bylismy w kinie i nie moglam wysiedziec takie mialam skurcze. ale nieregularne i po powrocie i polozeniu sie minely. boje sie troche, bo maz dzis wyjezdza, nie bedzie go do piatku poznym wieczorem. mala odstawiam na 3 dni(wlasciwie wieczory i noce, bo chodzi do przedszkola) do babci, jakby co to przynajmniej ten klopot z glowy..a i odpadnie mi wozenie i odwozenie(zapinanie jej w foteliku nie nalezy teraz do latwych:) ) ciagle jeszcze pracuje, ale juz nawet te 3godzinki mnie mecza.. regeneruje sie dopiero jak mam wolny dzien, a i tak mam jeszcze troche do zrobienia przed porodem w domu. pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, mam pytanko :) Czy Wasze dzieciaczki ruszają sie tak samo intensywnie jak wcześniej? Ja od wczoraj zauważyłam że nie ma juz takich energicznych ruchów. Czuje dzidzię ale słabo. Nie wiem czy to jest normalne czy mam sie niepokoić? Dlatego chciałabym wiedzieć jak to jest u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleks, ja mam to samo, od kilku dni ruchy są słabsze ale są. Gdzieś tam czytałam, ze dziecko mniej się rusza od 2 tyg. przed porodem. ale tak naprawde nie wiem. Mam o 20 wizyte u gina to z nim o tym porozmawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, dawno sie nie odzywałam ale poczytuje was tylko ciezko mi pisac z pozycji leżącej bo mam nakaz lezenia. Pozdrawiam Was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleks podobno to normalne, bo dzidziuś ma już malutko miejsca w brzuszku, a poza tym układa się do porodu, ale jeśli to Cię nurtuje to dzwoń do ginekologa, albo jedź do szpitala, niech zbadają i po problemie. Wszystko będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie, z tego co pamietam z poprzednich porodow to pod sam koniec juz mniej sie rusza bobok. moje jak narazie to tak roznie, bo ma dzien szalenstw a pozniej dzien spokoju w tym sensie ze nie rozciąga mojego brzucha w kazda strone. ale na wszelki wielki lepiej to skontrolowac....przy drugiej ciązy wylądowałam 2 tyg przed w szpitalu z powodu ruchow...na szczescie nie było zagrozenia ale wypuscic juz nie chcieli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :/ Właśnie wróciłam ze szpitala... wczoraj pojechałam bo rano miałam ciśnienie 160/120 !!! Pojechałam do mojego szpitala ( w którym pracuję), do tego w którym chciałam rodzić, ale już nie chcę. Po wzięciu dwóch tabletek ciśnienie spadło mi do 140/100 i takie było na izbie przyjęć. Zostałam przyjęta na oddział gdzie zrobiono mi KTG. Potem przeniosłam się na położnictwo, po zrobieniu badania moczu ( sladowe ilości białka) lekarz stwierdził, że pewnie czymś się wkurzyłam i dlatego mimo leków mam wciąż dolne ciśnienie 100 :/ I tak cały dzień, górne spadało a dolne było bez zmian. Między czasie miałam jeszcze 2 zapisy KTG i badanie ginekologiczne. Dzisiaj rano miałam (podobno ) ciśnienie 130/80 ( nie chce mi się wierzyć, bo dolnego 80 to nie miałam już od ponad miesiąca) i po jednokrotnym zmierzeniu ciśnienia stwierdzono, że moge iść do domu. Między tym pomiarem ok 6.00 a wypuszczeniem mnie do domu 12.30 nikt nie powtórzył pomiaru!! A jak wróciłam to mam znowu 140/100...nie zmieniono leków ani dawkowania... I tym sposobem chyba się rozmyśliłam z \"mojego\" szpitala...Jestem strasznie rozgoryczona...nie oczekiwałam że będą koło mnie skakać bo też tam pracuję ale jest mi najzwyczajniej w świecie przykro...następnym razem pojadę do innego szpitala :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maggie przykro słyszeć, że tak Cię potraktowali. Jeśli będziesz znowu mieć podwyzszone ciśnienie lepiej jedź do innego szpitala. Nie jestem lekarzem, ale moim zdaniem powinni Cię dłużej zatrzymać i zrobić kilkukrotne badania krwi, moczu i cisnienia, ustawić Cię porządnie na lekach i dopiero wypisać. Moja kolezankę w zeszłym miesiącu z podobnych przyczyn trzymali 4 dni w szpitalu, robiąc wielokrotne badania. Dopiero jak ustawili jej dobrze ciśnienie, w moczu nie było bialka i wzrosły jej leukocyty w morfologii (ich spadek to jeden z pobocznych objawów zatrucia ciążowego) wówczas ją wypisano. (zreszta 3 dni temu urodzila w terminie zdrowego synka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej MaggieBlue mam nadzieje ze twoje cisnienie juz mniej skacze. Oszczedzaj sie kochaniutka. Ja na twoim miejscu to tez bym byla na „twoj” szpital wkurzona. Rozumiem twoje rozgoryczenie w szczegolnosci ze pracujesz z tymi ludzimi i masz do nich zaufanie – co niestety teraz sie zmienilo. Moze sie wybierz prywatnie do lekarza to moze on bedzie w stanie ci leki zmienic. Trzymaj sie i przede wszystkim sie nie denerwuj bo to tez nie pomaga. Jeszcze tylko 2 tygodnie i maluszek bedzie z toba. Daj znac jak sie czujesz – trzymam kciuki zeby wszytko bylo ok :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narazie ciśnienie spadło, al e do jutra mogę wziąć tylko jedną tabletkę i już się boję co będzie w nocy :/ A poza tym mam rozwarcie na 1,5 cm i według jednej położnej całkiem regularne skurcze ( z zapisu KTG) a według innej nie ma skurczy... co tu duzo mówić :/ Jeszcze kilka tygodni temu wiedziałam że mój synek jest o ok 2 tyg większy niż wskazuje wiek ciąży a teraz okazuje się że mieści się w normie do 37 tyg ale jest tylko w 25 centylu... Pod moim wypisem podpisało się 3 wysokiej klasy specjalistów więc chyba nie ma się czym martwić ?? :/ Test biofizyczny na 8 punktów, chociaż to dobra wiadomość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!!! Gratuluje mini zdrowego synusia!!!!! U nas zimno szaro i ponuro az nie chce się wierzyć że już wiosna... Megi z tym ciśnieniem to jest faktycznie problem, ja miałam takie w pierwszej ciąży, ale nie brałam zadnych leków tylko mi wywoływali ciąże w 38 tygodniu... jak wzielam tabletke na ciśnienie strasznie żle się czułam wiec dlatego zdecydowano się na wywołanie pordu... Teraz też mam lekko podwyższone ale nie ma zagrożenia, tylko musze mierzyć sobie, co czynie. Wczoraj udało nam się z mężem wyskoczyć do kina na milonera z ulicy fajny film bardzo mi się podobał...dzieci dałam pod opiekę moim rodzicom.... Skurczów mam mało raczej spina mi się brzuch troszeczka, ale to nic nie znaczy bo ostatnio wszystko się zaczeło bez jakichkolwiek zapowiedzi... Pozdrawiam i zmykam spać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry mamuśki z zamego rana..:D kurcze ale dzisiaj paskudna pogoda.. za oknem wieje... zacina deszcz, a chmury czarne jakby miał nastąpić koniec świata. bleee.. i jak tu miło zacząć dzien??!! W nocu 3 razy budziły mnie skurcze.. i to takie mocne... Mamuśli, czy u was też rak się dzieje? Zaczyna mi się wydawać, że teraz to juz do porodu bliżej niż dalej... Ciągle czuje jakieś kłucie, ciągniecię, spinanie.. jak myślicie długo to jeszcze moze potrwac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry w ten zimowo? wiosenny dzień. U mnie za oknem pogoda oszalała - z jednej strony słońce świeci, a z drugiej śnieg sypie. No i to okropne wietrzycho :( Nie podoba mi się pogoda. Gdzie ta wiosna? Meggi strasznie potraktowali Cię w szpitalu. Jeśli uważasz, ze gdzie indziej będzie lepiej to zmień szpital, bo po co masz się niepotrzebnie stresować. A jak minęła nocka? Jak ciśnienie? Rozalka teraz to juz chyba do końca będziemy mieć takie objawy jak kłucie, ciągnięcie i takie tam, ale za to później... :D Miłego dnia życzę wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smart231
Jak komus chce sie rodzic -to smialo:) U mnie tylko klucie w nocy i mialam taki skorcz lydki,ze szok. Pierwszy raz w zyciu, myslalam,ze noga mi odpadnie i caly czas ta lydka delikatnie mnie boli. Nigdy bym nie pomyslala,ze to objaw porodu;p;p albo ciazy;p;p. U nas slonce swieci, ale ogladam codziennie pogode i wiem,ze w Polsce jeszcze zima. niestetty milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meggi strasznie potraktowali Cię w szpitalu. Jeśli uważasz, ze gdzie indziej będzie lepiej to zmień szpital, bo po co masz się niepotrzebnie stresować. A jak minęła nocka? Jak ciśnienie? - sorki, pomyliłam się. To miało być do Maggi Blue Mamusia to mówisz, ze milioner z ulicy jest fajny? W takim razie go obejrzę, bo póki co nie miałam na to ochoty. Smart a może Ty na ochotnika na porodówkę? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki :-) Długo mnie tu nie było ale najpierw miałam ten ostatni egzamin :-) ZALICZONY :-) potem Łukasz wziął kilka dni wolnego na pozałatwianie spraw w urzędach i ogarnięcie piwnicy i częściowo domku a w piątek ja dostałam tak nagle gorączki i wylądowaliśmy u lekarza a ja dostałam 2 zastrzyki dożylne. Co prawda homeopatyczne ale sam fakt że zastrzyki nie był miły. Teraz gorączki już brak, czuję się lepiej ale najepiej wychodzi mi leżenie :-) Oczywiście zaraziłam Łukasza i on też od wczoraj chory tylko on niestety do pracy chodzi. W czasie tej choroby schudłam 2 kg bo apetytu brak. Coś tam jadłam ale nie za dużo i waga poleciała w dół. Zaraz postaram się nadrobić i przeczytać wszystko co napisałyście przez ten czas :-) Widzę że mamy już nawet jedno dzieciątko :-) Mocno Was wszystkie ściskam i uciekam czytać zaległości :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smart231
Jestem za, ale niestety nie ode mnie to zalezy, a w czwartek mam jeden egzamin wiec tez nie po drodze;) Pozdrawiam , trzymajcie sie dziewczyny z tymi ostanimi dolegliwosciami!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Ja po wczorajszej wizycie u gina mam pozwolenie na sprzątanie, bieganie i kochanie się:-) Czyli jednym słowem mogę rodzić. A ma gronkowca dostalam globulki tak profilaktycznie, ale mam sie nie martwić bo to nic powaznego. Uff... Na milionera też się wybieramy z moim, ale jeszcze nie dotariśmy. Za to w weekend bylam z koleżanka na \"Kochaj i tańcz\" i stwierdzam, że całkiem przyzwoita, chwilami zabawna i sympatyczna bajka. Wprawiła mnie w dobry nastroj, choć gorzej bylo ze wstawaniem z fotela po 2h w zastygłej pozycji, he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×