Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luna-luluna

KWIECIEŃ 2009

Polecane posty

KIJAKI JA TEZ kupilam z tej firmy body na allegro tylko 3 pak bo tak sie zastanawiam czy ten 7 pak zdaze zuzyc czy baby zaszybko nie wyrosnie i kupilam tez z tej firmy pajacyki po 3 sztuki za 34 zl chyba bardzo fajne o takie http://www.allegro.pl/item544988695_pajace_spiochy_early_days_0_3m_r_62_rozne_wzory.html o tutaj nawet sa tansze naprawde fajne gatunkowo i bardzo tanie :) dzisiaj mam wizyte u lekarza ciekawe co powie ja czuje sie do bani ciagle skurcze mnie mecza i ogolnie jakas taka slaba jestem :( i ociezala co do siary to w pierwszej ciazy wogole nie pojawila sie teraz tez nie i oby tak dalej :) ktoras pytala o fotelik samochodowy ja mam wlasnie z ta podstawa naprawde super sprawa bo wydaje mi sie to jakies takie bezpieczniejsze, ktoras pytala tez o kolko ja po porodzie mialam normalne do plywania i moje krocze bez niego nie dalo by rady ehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Legally ja też już chce wiosnę:) Ostatnio u Nas nie było juz śniegu i tak się fajnie czulam,a teraz od paru dni znów zima blee:( Ja śnieg lubie tylko w świeta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie - hehe może głupie ale nie mogę się dogadać z moim facetem. http://www.allegro.pl/item534300800_pieluchy_pieluszki_flanelowe_mega_obnizka_ceny.html na tej aukcji są fajne pieluchy - jest napisane że pakują po 10 ale na życzenie wysyłają każdą ilośc - jak wpiszę 3 to dostanę 3 czy 30 ?? Ja twierdzę że 3 a on że 30 :P A z innej beczki - na poprawienie humorów - jeśli Wasi faceci mają już wszystko ( wspaniałe kobietki i super dzieciaczki) to potrzeba im tylko tego http://www.allegro.pl/item540524867_drapaczka_do_jajek_dla_dzentelmena.html heh ale się wczoraj z moim uśmialiśmy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kijaki, bardzo ładne te pajacyki, te co pokazała Nikola również. Może zamówię też któreś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sie po weekendzie:)....który swoja droga był strasznie meczacy,bo kinderbal musiałam przygotowac dla synka:) Legally Naan wspólczuje tego leżenia:( A ja dziewczny nie wiem co sie ze mną dzieje...bez przerwy boli mnie głowa,dzisiaj od rana znowu migrena(na szczęscie bez wymiotów),to już trzeci raz w tym tygodniu...nie mam juz sił....i nie wiem co sie dzieje:( Peggi Ty też na Ujastek planujesz poród? Maja a Ty w którym szpitalu byłaś na to ciśnienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orzeszku podobały mi się,ale właśnie wpisałam sobie nazwe tej firmy z której masz body i tam maja ładniejsze:) Te body napewno zamówie i pajace chyba też:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra ta drapaczka :) Legally dobrze ze ci troche przeszlo.. ja dzisiaj normalnie w lozku nie moge ysiedziec- energia mnie rozpiera... pogoda za oknem wiosenna, slonlo swieci, cieplutko, ptaszki spiewaja... ehhhh.... kijaki a widzialas Leviroo.. http://www.allegro.pl/item542453884_wielofunkcyjny_leviroo_spacerowka_folia_i_fotelik.html my postanowilismy ze ten kupujemy tylko teraz nad kolorem myslimy.. niebieski czy czarny...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałam i szukałam go w sklepie ale nie było. Szkoda,bo jest bardzo fajny,a jeśli chodzi o takie rzeczy to żeby kupic muszę najpierw dotknąć. Niedawno mialam upatrzony na allegro wózek,byliśmy akurat niedaleko hurtowni i podjechaliśmy zobaczyć,no i dobrze zrobiłam,bo na żywo był okropny i do tego niesamowicie ciężki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam sie i ja. nie wiem co mi sie stalo ale spałam ponad 13 godz. z małymi pobudkami na tabletki w nocy, a teraz dojsc do siebie nie moge.ale sliczne te bodziaki, popatrzcie jeszcze w sklepach poki sa ostatnie dni wyprzedazy tez mozna za bezcen kupic, ja kupilam malemu welurowy kombinezon za 17 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Nie było mnie dni, bo miałam kłopoty z netem, oby teraz było ok. U mnie w mieście też na nowo zawitała zima i śnieg.Ta pogoda też mnie już przygnębia, chciałabym już wiosnę.Wczoraj też tak sobie myślałam, że na dobrą sprawę kwietniówki z początku miesiąca mogą już urodzić za 6 tyg. Zasmarkana jeszcze tydzień i ślub, podziwiam cię dziewczyno, że tak dobrze dajesz sobie z tym wszystkim radę. Ja mam dziś wizytę u gina, no i jak zwykle stresuję się. Czy któraś z dziewczyn ma dziś też wizytę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam się!! ;] Właśnie wróciłam od lekarza i z zakupów. Jestem zmęczona jakoś, teraz czekam aż mój ukochany zaserwuje capucinko ;] U doktorka wszystko dobrze, maluszek prawidłowo się rozwija i wszystko w normie ;] Już główką ku piczce :D Mojemu mężczyźnie podobało się jak słyszał serduszko ;) Dostałam skierowanko na kolejne badania z serii morfologia i inne ;] Legally - uważaj na siebie!! Ja dzisiaj tez miałam dziwny sen. Śniło mi się że urodziłam córkę przez cesarskie cięcie bo była taką duża dziewczynką jakby miała roczek ;] Urodziłam przedwcześnie, a ciuszki nadal były w worach i musiałam szukać dla niej czegoś do ubrania i wszystko było za małe... Nie miałam nosidełka ani kocyków. ( faktycznie jeszcze nie mam ) To chyba znak że już czas zorientować sie co w warach piszczy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ARLETKO - faktycznie to już niebawem. Byliśmy dziś zamówić tort piękny taki 5-cio piętrowy ;] Ślinka ciekła już w cukierni ;] Obrączki też odbieramy niedługo. Suknia z cała resztą i garniturem czeka :) Jeszcze tylko czekam aż mi przyślą mój meeega wielki stanik. Zakupy dla kucharza pod koniec tego tygodnia no i alkohol przyjeżdża w sobotę teraz :) Jeszcze z mym presji ślubu nie odczuwamy, póki co to tylko rodzice się stresują ;D No i fryzjer i kosmetyczka też już umówiona :D teraz tylko czekać do dnia by zapłacić księdzu " co łaska 500 zł" nie no tyle to mu nie damy ;D No i na TEN wielkie dzień ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zasmarkana ja miałam przedwczoraj podobny sen, tylko , że dziecko było znowu bardzo malutkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim :) Ja miałam dziś chyba po raz pierwszy męczącą noc, budziłam się kilka razy, maluch się kręcił a do tego głupie sny. Śniło mi się, że urodziłam teraz bobasa i w tym śnie myślałam o tym jak któraś z Was pisała: \"Ciekawe która z nas się rozpakuje pierwsza?\" :) No i ten bobas był jakiś taki duży jak na 7 miesiąc ciąży i uśmiechał się już. Brrrr....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa! Mam rozstepa na brzuchu!!! na piersiach przezyje ale to.... buuu kilka dni nie uzywalam ziajki bo sie skonczyla, ale smarowalam perfecta i mam rezultaty... wlasnie wysylam meza po ziajke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do rozstepow to ja na piersiach mam po ziajce ale na brzuchu nie, kupilam masc w aptece fissan i smaruje piersi, troche mi zbladły i nowych nie ma ale smierdzi strasznie ta masc, do tego uzywam do kapania z rossmana i do brodawek tez z rosmana zobaczymy ile mi to pomoze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikołajamamo - ja też używam na roztępy maść fissan, jak na razie nie jest tak źle, ale zapach też mi się nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodałm nowe zdjecie-wczorajsze :) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/fa84665433ab8448.html moje kolezanki mowily że na koniec ciazy dopiero im wyszly rozstepy wiec cale to smarowanie na nic sie zdało :) a co do porodów za 6 tyg. to ja chce urodzić 21 marca i sie ze mnie smieją znajomi bo powiedzialam sie ze sie zapre i urodze dokladnie wtedy :) ja mam urodziny 1 wrzesnia, imieniny w dzien babci wie moj maly tez musi miec jakąs pamiętną datę, juz w ostatecznosci może być 1 kwietnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak wogole Arletko czy ty jestes z plocka? ja sie wychowalam w Gostyninie 19 lat tam mieszkalam i dalej mieszka tam moja rodzinka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam nowych rozstepow za to stare ktore byly juz tak wygojone ze prawie niewidoczne teraz sa w calej okazalosci tylko ze cieliste a nie fioletowe. No i krecha na brzuchu mi sie zrobila na zdjeciu widac ale nie na srodku tylko tak jakby bardziej po lewej stronie. Pewnie dzidek wypycha sie po prawej... Mroweczki ja tez zdecydowana na leviroo jestem i tez jeszcze nie zamawiam bo nie wiem jaki kolor rozowy czy czarny.... Szczerze mowiac nie znalazlam nic lepszego w tak przystepnej cenie. I do tego ma gondole skladana wiec jak co to na wczasy moge zabrab bo po zlozeniu duzo miejsca nie zajmie bo bedzie plaska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maggie blue jak dla mnie to dostaniesz 3 pieluszki jak zamowisz 3 - po cenie mi to tak wyglada czyli 31,50 za 10 szt - to taki standart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikołajamama fantastyczne zdjecie to z tatusiem całującym brzusio:) Ja nie mam rozstępów nigdzie na razie az dziw przy moim wielkim brzucholu,ale mysle,ze to sie dopiero wyjaśni własnie po koniec ciąży albo po porodzie.Cyce najbardziej narażone sa na rozciaganie skóry przy karmieniu niestety. Ja mam pierogi z truskawkami na obiad...i śmietanką z cukrem...mniam...mniam....:) Arleta to nie Ty pisałaś swojego czasu o tej koleżance co podejrzewali wade serduszka u jej nienarodzonego dzidziusia?Wyjaśniło sie coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikolajamamo ja tez urodzinki mam 1 wrzesnia!!! Pierwszy raz sie spotykam z kims urodzonym w ten dzien co ja!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie tez podoba ten wozek, ale nieznosze czarnych wozków, jakos tak mi sie z pogrzebem kojarzą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie koło domu jest komis dziecięcy i są w nim wózki laviroo za 600zł w idealnym stanie.Ale przyznam sie Wam szczerze,ze jakos on nie bardzo mi sie podoba...choć pewnie wygodny. No Iza Twoj brzusio też juz spory..w Twoim wypadku to jeszcze dwa miesiace...... Od wczoraj brzuchol mi sie spina i teraz jestem pewn,ze to to..no i piska tez spuchnieta.....jutro ide do gina,bo ta głowa i reszta nie daja mi spokoju...musze sie upewnic,ze wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×