Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luna-luluna

KWIECIEŃ 2009

Polecane posty

Witam. Chyba forum zamarło :(( Ja z nocnikiem jeszcze poczekam. Na razie pozbyliśmy się smoczka. Od piątku mały już śpi bez cycusia. Poszło bez problemu. Butelki też już nie używamy. Na noc jest kaszka z miseczki, rano płatki na mleku, kasza manna. Napiszcie jak u Waszych dzieci z mówieniem. U nas bardzo słabo, kilka pojedynczych słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umbrelka 82
mój super nocnikuje, mówi pupa i siku ale tez zdarza mu sie siknąc w pampersa. mówi bardzo ładnie, super sie rozwija, nie widac po nim że był maleńki (2500 w terminie!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! a wiec tak: Niestety Paulinka jeszcze nie korzysta z nocnika i szczerze zaczynam sie martwic bo jakos nie umi załapac o co w tym chodzi . Woła sisi ale jak poczuje ze to juz to zaraz wstaje z nocnika. Wyglada to tak jakby sie bała do niego wysikac. Smoczek: od 2 tyg tylko do zasypiania, ale w ciagu dnia chodzi i go szuka. Mowa: Noooo cos tam mowi ale raczej po swojemu.Ze zrozumiayłch to nowe wyrazy takie mowi Co chcesz? , Boże, nie bój sie , choc,idz,jesc , kotek ,piesek. wie jak robi kot,pies kura ,krowa. z jedzeniem to roznie raz je a raz nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja nauczyłam małą na nocnik w majówke zaparłam sie nauczyła się w 2 dni a jak było u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×