Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sylwia766

ostry sex

Polecane posty

Na katar dobry jest okład z piersi :-D najlepiej młodych :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalunia69
wyluzowałam,,, co Twoim zdaniem oznacza zdanie : nie mój poziom intelektualny ?Prosze o odpowiedź pani : wredne suczydło Czy używanie takiego nicka i Twój pobyt na TYM topicu oznacza ,ze wspięłaś się na szczyty rozkoszy umysłowych, hę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcesz czytać, czytaj :-D Zauważyłaś, że stąd do reanego świata jest spory kawałek :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalunia69
na 11 masz suczydło ,,,i "11 minut ",,,? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieeeesz... w jakimś markecie była promocja na piersi ...nie pamiętam gdzie:(Kup ze trzy kg...najwyżej zamrozisz albo kotlety zrobisz:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopierdalam - piersi polecam dwie :-D Jeżeli chodzi o długość kuracji - jest to indywidualna sprawa. Ale zasadniczo - im dużej tym lepiej :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amorek - mają byc kobiece piersi :-D Chyba nie sprzedają ich jeszcze na wagę :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalunia69
Stąd do realnego świata jest bardzo blisko, klawiatura ,monitor i ...już I nie marudzę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lalunia, mieszkam w hotelu, salę konferencyjną mam 4 piętra niżej jakoś nie czuję potrzeby tłumaczenia się dalej proponuję zająć się czymś bardziej ambitnym, np. pomaluj paznokcie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopierdalam - to maja być kobiece piersi a nie słuchawka telefonu :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalunia69
oki. ambitnie pomaluje nawet oczy :P Sala konferencyjna , szkolenie , pokój nr. 11 do którego listonosz dzwoni zawsze 2 razy , i te slynne 11 minut , aha i duzy stoł w sali , choc to nie kuchnia ,,,:P i oklad z piersi ...kurczaka... ;) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalunia69
poziom krawężnika reprezentujesz Ty ---> suczydło :P wredna jesteś , trafny nick , wlaścwie dobrałaś, zgodnie z zainteresowaniami Twymi , leć i ssij co ci sie żywnie podoba tylko niech na drzewo nie ucieknie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lalunia, Suczydło - spokój. Trochę się nie zrozumiałyście na początku a teraz jedna drugiej oczy by wydrapała. Nie mam zamiaru opowiadać się po niczyjej stronie. Obie jesteście sympatyczne, oczywiście jeśli chcecie. Jutro rano widzę tu buziaczek Laluni dla Suczydła i Suczydła dla Laluni. I żeby było jasne - to nie podlega żadnej dyskusji :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalunia69
tak amorek precyzyjnie i z pelnym zaangażowaniem w interesujacą dyskusję o życiu...( czyt. o niczym ) dobiera slowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalunia69
I za to Cie lubię Mało Stanowczy :D To taka bezpretensjonalna wymiana zdań tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej...teraz to i mnie się dostanie?:) coś mi ta złośliwość przypomina...taki ładny nick z topiku obok:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalunia69
Którym topiku , jesli łaska,,,? do żadnego nie jestem tak , przywiązana ;) amorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy ja powiedziałam,że Ty mi się kojarzysz z kimś laluniu?Nie;) powiedziałam tylko ,że Twoja złośliwość coś mi przypomina ale to tylko moja wyobraźnia:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalunia69
I nie zmieniam nicka , jesli o to chodzi,,, amorku Potafię się intelektualnie dostosowac do forumowiczów ,, prawie,, lubię Mało...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalunia69
brum ::classic_cool: Wyobrażnia czasem płata figla ,,,;) amorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×