Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sylwia766

ostry sex

Polecane posty

Przepraszam, ale kiedy ja stąd wychodziłam, to Amorek jeszcze tu nie zdążył dotrzeć. A Ćwirka już nie było. Co było później i kto się dorwał do barku Stanowczego i Jego 15-letniej whisky to już nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To whisky też nie ma? O NIE!!!! Tak to się nie będziemy bawić! Ja kurde nie jestem kaktus, pić muszę!! W ostatnim pewexie kupiłem tą whisky, przetrwała zmiany rządu, zatonięcie Heweliusza, atak na WTC, nawet katastrofe Columbii a wczoraj ktoś ją po prostu wychlał? O, to jest niewybaczalne 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie ja nie..to nie byłam ja:D Ms...Ty lepiej sprawdź swoje kubańskie cygara:classic_cool:... ja nie palę:p..i kto jest winny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz zaraz...ja pisałam o 15letniej...jeśli jeszcze Peweks i zmiany ustrojowe...ile to lat bo się nie mogę połapać..? Moja głowa...ojej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecież mnie tam nie byłoooooooooo😭... ja nie pamiętam nic...to dogadałyście się pomiędzy sobą...o Wy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaznaczam na wszelki wypadek, ze nie palę :-D Przynajmniej cygar :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A, to o tej piszesz? A to OK, myślałem, że ta z 89... Tamta to bejca była, tylko w butelkach po whisky... Kto dał radę to wypić??? Zastanawiam się... czy lepiej, żeby zginęły moje cygara od Fidela czy dynamit w kształcie cygar, ten nasz ostatni projekt na oszukanie celników :O I Amorek - ostatnio na imprezie znalazłaś zupełnie inne zastosowanie dla cygar niż palenie... nie pamiętasz? :classic_cool: Ale za to, że w puszki kawioru bieługi napakowałyście ryżu i położyłyście obok okulary przeciwsłoneczne to nie wybaczę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj..Ms...proszę Cię..nie mów publicznie o tej imprezie.... człowiek się lekko rozluznił i zaraz afera:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaaak... Alkohol, cygara, ogólnie rzecz ujmując - wyuzdany seks. Ale nieco odtwórczy :-D Gdzieś jakbym już o tym słyszłla :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koci - Ty zaraz się popłaczesz za ten kefirek :D Czy ja jestem matka Teresa, żeby ulżyć w cierpieniu? :classic_cool: No dobra Amorek, to już nie powiem, że koniecznie chcialaś wtedy udowodnić, że można się napić tak, żeby drogówka nie wyczuła...ups...wymskło mi się :O Brumko a mi się skojarzyło z wielkim żarciem, nie wiem czemu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z wielkim tak :-D Ale nie żarciem :-D Amorku - tylko ze słyszenia :-D Wyłącznie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M_S ja wiem jak bylo, ale nie powiem :P W sobote powtoreczka dziewczynki ;) Ale bez Matejka, on jakis taki sztywny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( brum :( Czy ktos jeszcze nie moze? Nie wiem ile szykowac ;) A co tam, najwyzej sama sie zabawie, ups, pobawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra doopko... czy chcesz być piekąca doopka? :classic_cool: Pisz jak było i kto zeżarł kawior! :classic_cool: I dlaczego w butelce po curacao jest denaturat? Myślałyście, że nie poznam? Blue drinków się zachciało? Coraz lepiej... normalnie pozamykam Was w łazience...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
curacao bylo niezłe, szkoda że przeterminowane :O Kawior zeżarł taki duży wąż, i ten wąż miał skrzydła... :D Dobrze, że nie dopatrzyłes się, 😠 nie, nie powiem To ja pójde po ten kawior, tzn kefir dla Koci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak przeterminowane, Rosjanie twierdzili, że to świeża dostawa :O Dooopko... jak się dopatrzę to nie będzie pomiłuj... i kefirek będzie Ci potrzebny na dooopkę.... 🖐️ 🖐️ 🖐️ 🖐️ I marsz do kąta :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×