Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sylwia766

ostry sex

Polecane posty

nie smuc sie to mi nie przeszkadza napijmy sie razem -prosze to dla ciebie .Moze brudzia wypijemy -w koncu sie nie znamy :)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brum..? Nie uważasz,że to jest podstęp..? Przecież przy takim przedstawieniu się obowiązkowy jest...ło matko!...pocałunek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie juz niestety czas na mnie ale jutro bede to dokonczymy Lecz tylko do 16;30 moge praca mnie wzywa pa milo bylo .Wszystko co dobre to sie konczy 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAŁO STAN: Szczerze mówiąc nie spodziewałam się tak złośliwej i pełnej jadu odpowiedzi na swój niedługi, zwierający niewinne pytania post. Zamurowało mnie po prostu. Jeśli masz taki totalny luz i dystans do świata i ludzi to dlaczego tak bardzo zdenerwowała Cię wypowiedź kogoś kogo nawet nie znasz i nigdy nie poznasz? :D Zachowujesz sie jak zakompleksiona małolata, która na słowa krytyki reaguje histerycznie...:D ,używa prześmiesznych argumentów i próbuje mnie \"poniżyć\" zarzucając że nie potrafię budować zdań złożonych :D:D no ok niech Ci będzie, pisz co chcesz jeśli ma Ci to w czymś pomóc i sprawić że się dowartościujesz. Poza tym słowa \"suka\" użyłam dokładnie tylko RAZ, a Ty mi zarzucasz że nadużywam tego słowa :D. Mało tego - :D że nie rozumiem jego znaczenia. Otóż zmartwię Cię - wiem na czym polega układ pan-suka, wiem co to są za klimaty i na czym polega cała zabawa. Włącznie z tym że wymaga ogromnego zaufania do partnera itd (oczywiście jeśli chodzi o taki układ w realu). I nie interesuje mnie to, czy Cię to kręci czy nie, nie oceniam tych dziewczyn które tu piszą ( w większości naprawdę bardzo fajnych - jak brum, koci czy amorek, chociaż nie - pozwolę sobie jednak stwierdzić ze prawdziwych pustaków tu też nie brakuje :D taka drobna uwaga). a co do Twojego pytania czy miejsce w którym sie pracuje świadczy o tym czy ktoś ma charyzmę czy nie? Otóż czasem chyba ma, bo prawda jest taka że osoba z charyzmą, przebojowa raczej nie jest szeregowym urzędasem od 7 do 15 . ZWŁASZCZA mężczyzna. AHA a tak na marginesie również \"kierownicza\" kadra w tego typu urzędach(ZUS, US) nie oszukujmy się, ma się nijak do \"kierowania\" i bycia liderem. ;) A swoją drogą jeszcze jedno mnie trochę dziwi - na jednej z pierwszych stron napisałeś że bardzo kochasz swoją kobietę. A jednocześnie nie przeszkadza Ci to uprawiać wirtualnego sexu z innymi kobietami? Moim zdaniem to jednak zdrada. Wiem że masz inne zdanie i odpowiesz na to w obraźliwy dla mnie sposób, ale wiesz co? mam to naprawdę gdzieś:) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę zastanawiające - dla Ciebie to był jad? No od razu widać, że mnie nie znasz. Złośliwe? - Jak najbardziej, starałem się odpowiedzieć w tonie podobnym do Twojego. Zgadza szię, że słowa "suka" użyłaś raz. O raz za dużo. I wcale nie twierdzę, że nie wiesz co to za klimaty, chodziło mi o coś zupełnie innego, ale wybacz - nie chce mi się tłumaczyć :D Kolejka w okienku :D Dla Ciebie wirtualny seks to zdrada? OK, niech Ci będzie, dla mnie nie. Jak widzę jesteś jeszcze bardzo młoda i myślę, że daruję sobie kilka złośliwości, które miałem w zanadrzu. Bo tak naprawdę nie wiesz czy nie widujemy się co drugi dzień a może nawet codziennie. I może się doskonale znamy. OK, "doskonale" to przegięcie :D Znasz kierowniczą kadrę ZUS czy US? Chcesz mnie oceniać? Twoje prawo. Tylko nie pisz, że jestem cieciem z 3 cm członkiem, gnomem, który mieszka w bloku obok...Amelki(?) a mojej żony (!) nikt by nie chciał po 10 piwach :D Te określenia już są zajęte :D Mam taką wadę genetyczną, że zapamiętuję prawie wszystko :D Tylko zdradź mi tajemnicę, gdzie dokładnie masz moją odpowiedź? Bo w pewnych okolicznościach, przez czystą sympatię, byłbym skłonny ją znacznie skrócić:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach, przy okazji jeszcze jedno - podobno mam jakieś poprzednie nicki i podobno potrafisz to udowodnić. Zrób to. Udowodnij mi jakikolwiek poprzedni nick. Absolutnie dowolny. Albo przeproś za to, że skłamałaś. Gdybyś nie napisała, że potrafisz udowodnić, to podobnie jak robiłem to wcześniej, olałbym głupie gadanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nic nie wiem na ten temat :) ja tu tylko przelotwm bylam :) Przyjdzie reszta to sie wutlumaczy... A tak swoja droga.... tylko jak sie za mna dzrzwii zamknelu, slyszalam jakby dzwiek wyjmowanego korka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ms...ja nic nie wiem...noc spędziłam z... Matejką..:classic_cool: Ja myślę,że KOCIIIIII....I DOOOOPKA:classic_cool: mają więcej do powiedzenia na ten temat niż ja:) prawda dziewczyny???:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buuuuuuu...Ms..nie bądz brutalny dla mnie;) a kto to jest Matejka?...zapytaj DOOOOPKII:classic_cool: spiły mnie i zostawiły wczoraj;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amorek, spałaś z nim (nią?? ;) ) i nie wiesz kto to? A czy ktoś wlewał w Ciebie siłą zawartość tych butelek? Żeby było jasne - w Twoje usta? ;) I Ty nie chcesz, żebym Cię bił? :classic_cool: Ja po prostu muszę... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mowimy na husarza, ktory stoi przy schodach... Amorek, czy cos mu zrobilas? ;) bo jesli znow bede musiala polerowac blache.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej Ms ...noc z nim spędziłam ale nie spałam:classic_cool: facet był zimny i twardy jak stal , nie słyszysz co mówi Doopka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie spałaś...? ;) Lubisz zimnych drani... czyli mnie :D To co Ty z nim wyprawiałaś?? ;) A doopka - do polerowania. żeby żadjen ryski nie było. Już nawoskowany to szybko pójdzie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przekonywałam sama siebie,że lubię tylko jednego zimnego drania czyli Ciebie;) ale mi sie zrymowało;) Dobra Doopko👄gdzie Kociaka zostawiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×