Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sylwia766

ostry sex

Polecane posty

i NFZ nie chce refundować in vitro. Ludzkość by się musiała skończyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brumka no ...a wiec jednak zle słyszałaś, ten penis jest potrzbny niektorym kobietom.. he..he... p.s. nie wiedzialam ,ze masz skłonnosci do uleglosci i SM?i ze lubisz być bita i poniewierana i zeby ktos do Ciebie mowił suko? ok- mogę zacząc tak? kcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co Purpurowa, nie lubię być bita i poniewierana. Mylisz dwie różne sprawy - brutalnego faceta, dla którego zupa jest za słona oraz pewien rodzaj seksu.I to wszystko. Jedni lubią pod kołderką inni lubią drapać partnera po zadku. I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chcesz nazywać mnie suką - masz do tego prawo. Ale nie sądzę, żeby nasza konwersacja trwałą długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brumka ale to ty nic nie rozumiesz przecież o tym piszę dla mnie super sex to delikatność niekoniecznie pod kolderką.. moze byc nawet na desce do prasowania a gdyby facet kazał mi kleczec w kącie, z wypietym tylkiem i waliłby mi rozga czy czymś tam po posladkach to bym go wykastrowała i dlatego wybrałabym in vitro niż tego rodzaju sex. dla mnie takie zachowania w sexie są ponizające dla kobiety, ajak by ktos do mnie powiedział- ty suko, to bym mu ugryzła, i wypluła przez okno z 11 pietra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdyby to facet klęczał bez ubrania w kącie :-D Albo przywiązany do łóżka :-D I mogłabyś rozbić z nim co tylko byś chciała :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brumka jak sie ma poglady na dany temat to sie powinno umiec ich obronic.. jeszcze raz napisze dla mnie Malo to taki kogutek wsrod kokoszek , wyidealizowane coś na kształt kafeteryjnrgo Don Juana a w rzeczywistosci zadna kobieta nie chciałby mieć faceta ktory ją bije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dajesz mi do zrozumienia, że nie jestem mądra do końca :-D Powiem tak - robię tylko to, co sprawia mi satysfakcję. I starm się odwdzięczać tym samym. Wszystko ma swoje granice. I na tym to polega. Trzeba mieć zaufanie do siebie i partnera.Trzeba go znać i wiedzieć, co można z nim zrobić i na co sobie pozwolić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brumka ja Cie nie oceniam- sama wiesz jaka jesteś? ale powiedz, chciałabyś mieć takiego bydlaka(znaczy- w moim mniemaniu) jak M.S.?? czy ten rodzaj sexu jest dla Ciebie dopuszczalny czy raczej odpada? oczywiscie ze wszystkimi urozmaiceniami o jakich pisal czyli, bicie szpicruta, klapsy, kleczenie i robienie laski, a on cie wyzywa od suk i innych zwierzat? cos takiego Cie kreci? jezeli tak- to sorki i daje Ci spokoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie piszmy Purpurowa o osobach, o któych nic nie wiemy. A na dodatek nie ma ich podczas naszej dyskusji. Pisłam już - nie robię niczego czego bym nie chciała robić. Nie wchodzę w relacje, w których czułabym się ofiarą, w których ktoś wykorzystywałby mnie. Sama też nie prowokuję takich sytuacji. Seks ma sprawiać przyjemność. I różnymi metodami można ją osiągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiesz doczego odnosi się moje "tak" Purpurowa :-) To, że ktos mówi do mnie "suko", nie oznacza, że nie jest moim partnerem i traktuje mnie jak zwierzę. Ale pisłam już - nie chcę się spierać. Ludzie są interesujący dlatego, że są takróżnorodni. Wybierają różne drogi do zaspokojenia swoich pragnień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Często są zachowawcze Purpurowa. Zadałaś pytanie, ja odpowiedziałam wprost. Ty założyłaś, że odpowiedź dotyczy wcześniejszego pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też kobieta ....
i gdzie ten ostry sex? w gębie? nawet nie przeklinacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brumka , no nie badz smieszna a jak to mialam zrozumiec? czy tanczy Pani czaczę? Tak! czy pije Pani wino? Tak. tak to miałam zrozumiec?? bez sensu jest ta gadka. Wredne suczydło - a co mnie M.S. obchodzi i jego zdanie na ten temat? mozesz mi powiedziec? ja nie gadam z nim a z brumkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×