Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sylwia766

ostry sex

Polecane posty

Witam... Ale mam zamęt w pracy..az musiałem się odstresować i do Was wpaść na moment... O co chodzi z tą średnicą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie stałe rozważania o wyższości długosci nad gruboscia albo odwrotnie :-) Cześć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANDERS
HEYKA:-) WITAM WSZYSTKICH. . . TO JAK JEST Z TĄ DŁUGOŚCIĄ I GRUBOŚCIĄ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suczydło...a co Ty taka jesteś spragniona informacji? ;) mało to pism w kiosku? tu masz tylko suche fakty, (o ile rzeczony napisze rzeczywiste wymiary) tam zobaczysz więcej na zdjęciu ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czysta to by była jakbyś spytała jaki ma kolor oczu, Jak pytasz o rozmiary to już brudna ;) No dobrze...to co mam mieć grube? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Jak pytasz o rozmiary to już brudna\" brudna ciekawość- nie słyszałam o takim określeniu brudny rozmiar:P tym bardziej (fuj?;) ) dalej nie drążę, bo mam zbyt wybujałą fantazję:) mieć coś grubego wcale nie musisz- ewntualnie mogłbyś mieć, co jest dodatkowym atutem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też kobieta ....
o czym gadacie ? sex na ostro po węgiersku? z pieprzem, papryką i ....kolcami? może być ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Usiłujemy rozstrzygnąć bardzo poważny dylemat na temat długości i grubości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaale, brumka wiesz, sex jest bardzo intymnym przezyciem związanym z subiektywnymi odczuciami a te są uwarunkowane budową kobiety i dla jednej szerki penis będzie beee.. a dla innej dlugi i chudy bedzie beee... oj brumka coś kręcisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem więcej Purpurowa. Słyszałam, że kobiecie do szczęścia penies wogóle nie jest potrzebny :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×