Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sylwia766

ostry sex

Polecane posty

....... jak na typowego lenia przystało, zrobiłem sobie kawę odwlekając moment powrotu do pracy ;) Wysłałem wszystkich w miasto to mogę pogrzeszyć nieróbstwem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak już ciało ciało powąchało to mu sie tak w głowie poprzestawiało, i tak bardzo się spodobało, że już nigdy więcej na inne ciało nawet nie spojrzało ( rany boskie co za popier.dolona grafomania hyhy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciało się bardzo zestresowało i się chyba napić będzie musiało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na moment, nie mogłem tak pozostawić tego wątku ;) suczydło....a lepiej jak kłuje czy szturcha? kłuć nie za bardzo umiem, ale szturchnąć to i owszem ;) brum..nie stresuj, pomyśl, że zawsze jest ktoś kto ma gorzej, nie pij bo będziesz łatwiejsza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i za moment wpadnie tu gburia furia w postaci samego Pana prezesa ....z pacholikiem moim, który był do pomocy mu dany :) ...więc..... buziaki, trzymajcie się ciepło.... sprawdzę Was wieczorem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh.....zobaczyłem coś warte skomentowania :) na temat skończenia i trwania.... a nie jest lepiej jak się kilka razy z rzędu kończy? :P Jakby się tak zastanowić, to lepiej jest ciastko długo? czy kilka razy? ;) oczywista...kilka razy nie oznacza na łapu capu.... ... zabierzcie mi klawiature bo coraz mądrzej piszę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i część oficjalną mamy za sobą......znaczy się pozostało 10 minut oficjalnego czasu pracy - to chyba czas na końcową kawę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje ciało będzie miodowe, Twoje bedzie kruszyło :-D moje ciało się zmęczyło i szybciutko mówi paaaa :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszyło...czy będzie kruszało.... ot jedna literka a znaczenie jak różne jedna literka, jeden literek...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i stukamy nadgodziny :D całe szczęście niepłatne, bo firma by poszła z torbami :)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierdzielę, fajnie tak :) całe forum Moje :)))))))) nikt mnie nie przegada..... nikt ner przerywa, nie wtrąca się ;) I jaki wysoki poziom interlokutora :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×