Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sylwia766

ostry sex

Polecane posty

Suczydło, stwierdziłem, że jestem mało stanowczy i to wszystko :) W zasadzie to chyba nawet za bardzo mnie nie ma... jestem tak zajebiaszczo wirtualny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie becz, dziś lania nie będzie. Ani stania w kącie. A jak się zdenerwuję to zacznę przytulać, pisać wierszem... no metroseksualny sie nie zrobię, aż tak zdesperowany nie jestem... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brumko, bo ja Cie do pionu postawię:) honor, godność i głowa do góry! zakładasz szpile, obcisła kieckę, piękny makijaż i pokazujesz swój pazur:) najlepszym lekarstwem są pożądliwie patrzące oczy:) na Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coraz bardziej jestem pociągająca. Z godziny na godzinę. Az sie boje patrzeć w lustro, bo się w sobie zakocham :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to może nie być złe :-D Bedę non stop z ukochaną :-) Kolacje, obiady, noce, zakupy, wyjścia do kina :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mało- czemu się udzielam? a co Cię to? o tej godzinie pewnie zamiatasz kuchnię a więc nie FILOZOFUJJJJJJ.. dlaczego? na co? po co? z jakiej przyczyny? myślenie zostaw innym., ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej suczki 🖐️ Purpurko, widzę, że tęskniłaś :D Z przyjemnością zostawiam myślenie Tobie, w związku z czym liczę na odpowiedź co nowego w kwestii robienia laski? Już próbowałaś? Ja przynajmniej potrafię zamieść kuchnię... Czy jak zwykle stwierdzisz, że nie chce Ci się ze mną gadać - co będzie kolejnym dowodem na to, że Twoja logika jest...dziwna - czy może odpowiesz w stylu ostatniego postu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×