Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sylwia766

ostry sex

Polecane posty

Mój siódmy zmysł Cię lokalizuje :classic_cool: Tak, SIÓDMY :classic_cool: Brumko - walcz! Do ostatniego klawisza klawiatury! Do ostatniego kliknięcia myszki! Za rodinu! Wpieriod! Uraaaaaa! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brum.
siódmy zmysł, ósme niebo słaba jesem i mała. Siły nie mam :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brum.
taki mundur to jest bardzo fajna rzecz chciałabym go mieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brumko, mundur oficera KGB? Pazurek, propusk u was jest.... ili niet..? :classic_cool: Wołga, Wołga, mat radnaja... Kurna, jak napisać "mać" inaczej? :D Amorek, nie mówię o fiucie :classic_cool: Akurat wyjątkowo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Amorku:-) a w które to oko Mało Stanowczego trafiłaś? Od zawietrznej usiąść to bezpiecznie? Jak myślisz? Widzi... Czy nie widzi..?;) aaaa, bym zapomniała 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz nadlatuja amierykany... w tle gwiaździsty sztandar i śpiew "Oh say, can you see By the dawns early light What so proudly we haled..... I kontra USSR "Wybieżała na bierieg Katiusza" A USA "And the rocket red glare The bombs burst in the air Gave proof thru the night Our flag was still there" Kalinka, Kalinka, Kalinka maja Już przyjechali po mnie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko Ms..weź sobie wolne..odpocznij...przepraszam ,ze użyłam łuku nie myślałam ,ze takie skutki będą...no cóż przecież ja tylko amorek jestem nooo😭to nie moja wina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyklety powstań ludu ziemi powstańcie, którch dręczy głód myśl nowaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mało Stanowczy-powiedz proszę czy wiesz jaki mamy rok? A system gospodarczy? zaczynam się bać...Amorku, może zamiast w oko trafiłaś w jakąś Jego piętę..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjechali...w białych kitlach...ojej, Brumkę też zabierają...że fałszuje coś mówią...to na pewno lekarze, czy jedyni słuszni historycy z IPN? No bo po co im tyle żółtych kaczuszek w karetce?...? Yyyy! Będą ich indokrynować!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIedługo będzie rocznika wybuchu rewolucji październikowej. Widmo komunizmu krązy po Europie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Palców? Ale w którym rzędzie? Rok Pański mamy... kolejny. Azaliż powiadam Wam, wojny nie będzie! Idźmy i rozmnażajmy się, Alleluja! Tylko kurde, to Morze Czerwone jakieś takie mokre, a na plecach gorący oddech Rzymian czy Egipcjan, wszystko jedno, od zeszłego księżyca mamy już koło, %^$# %!@& &%3&**$% #@^$#@!% !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×