Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sylwia766

ostry sex

Polecane posty

łiski w ciężkiej szklance cienki papieros...coś za szybko dzisiaj spalają się muza... dobrze, że ją miałam w kieszeni ja na hotelowej pościeli obleśnej, takiej sztywnej... nie lubię... lampka... butelki, chipsy z serem, mandarynki i wkurwiajacy dźwięk telefonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przynajmniej telefon już Ci nie przeszkadza:) dużo masz jeszcze w tej butelce? może zacznę teraz ja mieszać..czyli łiski z lodem i limonką..kola szkodzi na zęby:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tu niespodzianka
:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zupełnie niespodziewana
ale za to niezwykła :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niespodziewane niespodzianki mają swój urok :) Hej Suczydło. Mnie wali ta usługa i bez kaca :classic_cool: A swoją drogą to należał Ci się, za whisky z colą :O To... jak kawior z piwem :O :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
długie picie skraca życie. Whiski - nie jest dobtre dla wszystkich :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Amorek, widzę że brakowało Ci dyscypliny :classic_cool: To jeszcze 🖐️ Skoro śmierdzi wam "jasio" to dlaczego go pijecie? :classic_cool: Można coś innego zamiast, nieprawdaż? :) Suczydło, zauważyłem, tym bardziej że ślady postrzałów kiepsko się goją :classic_cool: Tylko dlaczego ze śrutówki w doopę?? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadstawić drugi pośladek Ms?:classic_cool: czemu piję?bo mnie po łiski głowa nie boli:p a jasia z musu bo nie miałam innej... pur mogę pić metaxe..bo lubię zapach..(wiem to nie łiski):p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×