Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sylwia766

ostry sex

Polecane posty

Wredne :) pan zim zamraża?....czy ja tak napisałem? hmmmmmm.... Zimne suki nie są zimne (zimne to mogą być co najwyżej nóżki) zimne suki nie znalazły odpowiedniego .... faceta? (tu miałem wstawić różne rzeczowniki, ale facet wydał mi się najmniej inwazyjny :P ) W TVN Silent Hill........dziwne.....chyba nawet troszke sexualne...ale mnie się wszystko z d..ą kojarzy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj no horror, horror, ale strach też działa podniecająco, czyż nie? Zresztą zastrzegłem, że ja mam bardzo zdrowe, jednokierunkowe skojarzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zależy z kim oglądasz ;) a strach oczywiście realny a nie na ekranie.....chociaż - popatrz jak to działa oglądasz->boisz się->przytulasz jeśli siedzi ktoś obok->bliskość+ciepło+...->i różnie się może skończyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mhmmm😭 siedzę na fotelu..z laptopem na kolanach...kocem nakryta aż po czubek głowy tylko oczy i palce wystają..i jestem saaaama😭jak mam się nie bać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może będę powtarzać to całą drogę aż do łóżka:classic_cool:co tam zakończenie jutro mi opowiesz i z głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie masz tam jakiegoś faceta,koleżanki,dziecka,psa,kota,chomika,itp co by można objąć i zodważnieć? :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co Ty? Tutaj to nie zabrzmi śmiesznie. Zresztą, o ile mi wiadomo amorki mają twarde d.... - wiem, czytałem :) Ćwiczą przecież to swoje strzelanie do tyłków, a na kim ćwiczą? na innych amorkach. Reasumując, to wcale nie zabrzmi śmiesznie - powiem więcej, wierzę Ci :)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ROZPALĘ KAŻDĄ
AMOREK, sprawię że dotkniesz się również gdzie indziej spróbuj :) Sprawię, że Twoje zmysły zostaną pobudzone pomimo późnej pory, doznasz rozkoszy płynącej z ust mężczyzny o ciepłym głosie, uczynię że poczujesz się jak ukoronowanie kobiecości. Mogę zadzwonić, nie musisz nic mówić, ja będę mówił, szeptał, Ty tylko słuchaj. ZAPRASZAM!! Mój numer gg: 2893904 Tomek, lat 25 P.S. Uwierz... ja naprawdę istnieję.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba będzie przerobić powiedzonko na twardy bądź jak amorek.... nie wiem tylko na jaką skalę trzeba to rozpropagować....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wierzę Tomku na słowo;) Panie zim...tak...tylko żebym później nie musiała "dawać doopy"do pomacania niedowiarkom:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byle nie męskim...a nie masz obok...żony..przyjaciółki..koleżanki ..kotki suczki...kogoś kto Ci poszepta?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amorku ...hmm... no dobra...skoro już zaproponowałaś ;) to ja sie ewentualnie mogę poświęcić dla dobra ogółu ;) Zrobimy tak, że ja pomacam, a potem będziemy odsyłali niedowiarków do mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nie..... ja wierzę ale to przecież Ty nalegasz, żeby mieć potem jakieś 'namacalne' poparcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×