Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sylwia766

ostry sex

Polecane posty

Cześć Weekend po części w pracy. Do tego zapalenie gardła, więc zbytnio produkować się nie mogłam. Na szczęście mam wybór-mówię ja, lub inni dają z siebie wszystko:) Wybrałam to drugie:P Szczęśliwy nikt nie był;) Na przyjemności czasu nie miałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ms to było machanie:)a to 👄dla Ciebie...a Spragniona no cóż..za dużo pisania ale zainteresowana wie o co chodzi.:p..tylko,że zamiast ust powinnam dać jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee tam ja tylko doczytałam ,że inni dają z siebie wszystko...więc jakoś zaraz erotycznie skojarzyło mi się:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mało_stanowczy :-D Byłam bardzo grzeczna podczas weekendu :-D Chciłabym dostać jakąś miłą nagrodę :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo dziś mam ochotę na spacer po krainie łagodności :-) Poszurałabym trochę nogami po jesiennych liściach. Powdychała zapachu jesieni. i zjadła lody winogronowe z gorącym sokiem malinowym. I kawa cynamonowa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamieńmy ten kącik w takie miłe ciepłe miejsce, gdzie można napić się herbatki, zjeść maślane ciasteczka i wymienic się uwagami natemat koronkowych serwetek :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm. Uwierz Amorku. Mogłabym właśnie świecić weekendowa cnotą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podły wieczór Draństwu... Małpy jesteście, ot co wam napisze, jak jestem to udajecie, że Was niema, a jak poświęcam się pracy to piszecie na wyścigi. Skandal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brum, z tym kącikiem - to ja kurcze wpłaciłem Tobie już składkę na Koło Gospodyń Miejskich...to Ty teraz dopiero proponujesz takie zmiany??? Myślałem, że te szydełka co mnie uwierają w pupe przy pisaniu to wyposażenie standardowe tego miejsca, a nie porzucone przez kogoś utensylia ;) Czuję się lekko zmieszany.... Gdyby trochę bredni było w moim pisaniu - zrzucam na karb przepracowania i chęć odreagowania. i bez rymowania wrrrr....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzelam kawe na miłe zakończenie dnia i czas rwac do domu.... Brum, stawać pod balkonem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję. Szybko się uczę. Wolę ni ryzykować. Na Koło Gospodyń jeszczenie zbierałam.To będzie kącik dla robiących na drutach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×