Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sylwia766

ostry sex

Polecane posty

Ja wstaje jak sie obudzę - okolice 6 :)) Cała przyjemność po mojej stronie Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez Mało stanowczego
jest drętwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Amorek 🖐️ Tak mnie jakoś życie przytłoczyło :O Jebło z zaskoczenia i zostawiło krwawiące zwłoki :O Hmmm... czy zwłoki mogą krwawić? A tak w ogóle to obudziło się we mnie zwierzę, tylko że to kurwa znowu leniwiec :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm...to może zmień nick na Bardzo_leniwy ? Eeee tam nie marudź ;)Nie możesz się tak zachowywać bo stracisz autorytet:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam jakiś autorytet? :classic_cool: Poza tym to byłoby ciekawe doświadczenie, zrobić z siebie... eeee... metroseksualnego, a potem odzyskać opinię normalnego mężczyzny :classic_cool: Ja dziś chyba nie mam siły stłuc Was po doopkach :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kto mówi o tłuczeniu po doopkach?:p mówię ,że do aktywności to dzisiaj jest Ci daleko:) nim staniesz się metroseksualny uprzedź mnie:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeeee... no ja mówię :classic_cool: A czy Ty wcześniej to machałaś do mnie trzy razy łapką czy..... hmmmmmmmmm.... :classic_cool: Chyba nie jestem wystarczająco odważny żeby stać się metroseksualnym :O Wystarczy, że odróżniam krem do golenia od dezodorantu i nie miewam traumatycznych przeżyć z powodu drzagi w paluszku :O Niech no się tu tylko pojawi jakaś namiastka geja to mu zrobię z doopy jesień średniowiecza :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry ...hmmm.. dzień/wieczór, jeszcze z pracy Państwu :) No więc własnie ...co to jest facet metroseksualny? Nie za bardzo mogę sobie wyobrazić - czasami ktoś daje przykład, ale ja bym wolał definicję. (Tak, wiem, że nie zaczyna się zdania od \'no więc\' :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego właśnie jeszcze siedzę w pracy :)))))) Ani myślę siedzieć teraz w samochodzie i patrzeć tepo w d... innego kopciucha.... Poczekam aż dojedziecie do domów, wtedy może wrócę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno masz, tylko musimy domówić godzinę co do 15 minut i miejsce - proponowałbym promień 20-30 metrów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko ze skakaniem u mnie trochę kiepsko. Jakieś 2 metry - może. 20 - zdecydowanie nie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
promień, nie sferę (zaraz powierzchnię półkuli czy też kopuły mierzymy za pomocą całek....brrrr, nie pamiętam już,)...wystarczy jak w bok sie przemieścisz, ewentualnie gotów jestem stanąć przy jakichś schodach coby Ci ułatwić ruch korytarzami pionowymi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś mnie chyba starość dopada, w każdym razie nastrój filozoficzny , bo za każdym razem jak tu piszę zastanawiam się, co by było, gdyby niejaka Sylwia766 nie napisała, że jej "mąż zarzucił ......" Myslicie o tym czasem? To zupełnie jak Wielki Wybuch w kosmosie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×