Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Camp Nou

Kobieca hipokryzja

Polecane posty

Takie mam nieodparte wrażenie, że kobiety mimo wszystko są jednak mniej mądrą częścią społeczeństwa. Nie twierdzę, że wszystkie. Nie twierdzę bynajmniej, że każdy facet jest mądrzejszy od każdej kobiety. Bo to bzdura. Twierdzę jednak, że spora częśc kobiet z naszego kręgu kulturowego raczej nie myśli mózgiem. Nie wiem czym 🖐️ Od najwcześniejszych lat mojej młodości nie mogłem się nadziwic pokrętnej kobiecej naturze. Temu swego rodzaju hipokryzji pomieszanej z obłudą. Nieraz rozmawiając z różnymi dziewczynami o ich ideałach, wyobrażeniach o przyszłości, o męskich typach urody można było usłyszec,że ona to wybierze sobie partnera na całe życie, że musi byc mądry, wysoki, przystojny. Że sama się szanuje, z byle kim nie zadaje itp itd. A za godzinę można było zobaczyc tą ładną, wykształconą i niegłupią dziewczynę, wychodzącą za dyskotekę z jakimś neandertalem o urodzie orangutana, takimże ilorazie inteligencji i takim też sposobie bycia (z tym że nie srał na posadzkę), na krótkie trzepotanko w krzakach :o Dziewoja niezrażona niczym, wraca po chwili w wymiętej sukieneczce i jakby nigdy nic, nawija dalej smutki o wymarzonym księciu z bajki. Nawet nie rozumiała czemu nikt z chłopaków nie chciał już z nią gadac. Takich i podobnych przykładów każdy zna pewnie dziesiątki. Można by powiedziec, ok, w czym problem? Ano w niczym. Miała ochotę, nie miała nigdy żadnych problemów z szybkim przygruchaniem sobie faceta. Tylko po co to pieprzenie o partnerze na całe życie? Faceci przynajmniej się nie kryją 😴 Że chcą sobie zaliczac jakieś naiwne laski i nie dorabiają do tego jakichś bajkopisarskich teorii. Jeśli któryś szuka partnerki na całe życie, swego ideału, jest przeważnie konsekwentny i dąży do tego celu 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalosny autorze
tez niue czytalam, ale sam tytul sugeruje ze znow sie pograzasz! Ty naprawde musisz KOCHGAC KOBIETY, bo wszystkie Twoje mysli i przemyslenia ktraza wokol nich. Zajmij sie soba co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to straszne
napisz do Bravo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buk z bukowej
U facetów jest to samo: teraz przelecę tą podpitą, głupią dziwkę bo jest okazja ale na żonę to szukam dziewicy. Niemniej oba wzorce, dziewczyny z dyskoteki dającej w krzakach i prawiącej i miłości idealnej i podany przez mnie wyżej, dotyczą jakichś prymitywów i ja bym ich za opiniotwórcze radziła nie brać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalosny autorze
:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurwiona od rana
Jakie to smutne.💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnnko
no cóż jestem kobietą i pewnie powinnam sie tu na Ciebie obrazic...ale myśle....hmm w zupełności sie z Toba zgadzam...widziałam to wielokrotnie . To smutne ze te śliczne i madre dziewczyny musza sobie w ten wlasnie sposob udawadniac ze sa 'fajne'...:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to w jakim
w środowisku zbieraczy buraków. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem, że w waszych środiwskach dwulicowość i hipokryzja to zjawiska całkowicie normalne i często występujące? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie masz koleżanek opowiadających o księciach, bo jesteście stare i we wszystkie bajki zwątpiłyście? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co autorze, ja z pośród wszystkich kilkuset w sumie moich koleżanek mam może ze 2 które by postąpiły w sposób który opisałeś. więc nie generalizuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana w camp noe
Ja lublu tiebia ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> wiesz co autorze, ja z pośród wszystkich kilkuset w sumie moich koleżanek mam może ze 2 które by postąpiły w sposób który opisałeś. Aha, bo co, tak deklarowały, mówiły? :o Wy kobiety macie ta paskudną ceche, że co innego mówicie, co innego myślicie, a jeszcze co innego robicie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeteryjna ziewaczka
ten nudny topik też sie nadaje do ziewania. 💤 💤 💤 💤 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoolek
a mnie sie ten post podoba - bo wiele w nim prawdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> ten nudny topik też sie nadaje do ziewania. Alez szanowna koleżanko nikt nie broni założyć arcyciekawego tematu, kótry porwie tłumy :) Próbuj 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> nie - bo je znam i żadna nigdy tak nie zrobiła Raczej się nie pochwaliła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nou Estadi del Futbol Club Bar
Czy Camp Nou to nie brat Komicznego? :> A co do tematu, masz racje. Hipokrytki z nas ale moze po prostu same siebie oszukujemy i wierzymy naprawde w to ze chcemy ksiecia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej ruchanie w krzakach to żaden powód do chwalenia. a poza tym nie wiedziałam że ty lepiej znasz moje koleżanki ode mnie. czyli marny z ciebie rozmówca. narazie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> Hipokrytki z nas ale moze po prostu same siebie oszukujemy i wierzymy naprawde w to ze chcemy ksiecia? Zakładając, że masz racje - po co oszukiwac samą siebie, jaki to ma cel, jaki ma przynieść efekt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×