Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aniołek2552

zostałam sama i jest mi źle

Polecane posty

Gość aniołek2552

jestem porzuconą kobietą-niby historia jakich wiele,ale dlaczego tak boli???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cozzzz
trzeba bylo wykazac sie refleksem i pierwsza odejsc:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boniu jak ja sobie poradze
tez jestem juz samotna;( echhh..... Boli cholernie boli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zaproponuje
ibuprom albo apap:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm aaaaa
poboli i przetanie tak jak z bolem zeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no kurde no
glowa do gory ...niech wala sie mury:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniołek2552
cała historia jest wogóle chora-to był najbardziej chory związek jaki mógł być,ale...miałam wrażenie, że to facet na całe życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boniu jak ja sobie poradze
aniolek tak samo u mnie wlasnie!... Ale czlowiek kocha ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość az zal dupe sciskaO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaary
co to znaczy na całe życie? Poznasz kogoś innego, zakochasz się, kiedy zamykająsięjedna drzwi otwierają się nastepne - tak jż jest. Trochę trudnych chwil przed Tobą, ale prędzej czy później to minie. Tylke sznas i dróg przed TObą, jutro albo pojutrze je okryjesz i zobaczysz że prowadza do innych, ale cześto ciekawszych meijsc niż te w których byłaś ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość az zal dupe sciskaO
sama jestes sobie winna skoro wiedzialas ze to chory zwiazek na co liczylas,nic nie dzieje sie odrazu ,napewno byly jakies sygnaly...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniołek2552
jak mógł powiedzieć, że jestem jego ideałem kobiety i od razu po tym powiedzieć , że to koniec? gdzie tu logika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniołek2552
jeżeli sygnałem były informacje o wspólnych wakacjach-to faktycznie mogłam czegoś takiego się spodziewać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomyslmy
kocham cie ale byz z toba nie moge-ot taka logika aby sie ow pan nie czul niewygodnie,ze nie jest dupkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goodbye Goodbye
A co jeśli nigdy nie pocałuje już Twoich ust? Albo jeśli nigdy nie poczuje Twojego słodkiego uścisku? A co jeśli kiedyś odejdę? Bez Ciebie nie będę miała swojego miejsca Pewnego dnia miłość wróci do mnie Ale póki to si nie stanie, moje serce będzie puste Więc muszę wierzyć Że gdzieś tam myślisz o mnie Aż do dnia, w którym pozwolę Ci odejść Póki nie powiemy kolejnego 'cześć' To nie jest pożegnanie Póki nie zobaczę Cię ponownie Po prostu będę tu, pamiętając. I jeśli czas jest po naszej stronie Nie będzie łez do wylania Na naszej drodze To jest jedyna rzecz której nie mogę odmówić To nie jest pożegnanie Ty uważasz, że będę wystarczająco silna do końca Że będę wznosić się, gdy deszcz spada w dół Ale tak ciężko być silną Gdy tak długo się za kimś tęskni To po prostu kwestia czasu, jestem pewna Ale czas ucieka, i nie potrafię się trzymać A Ty nie próbujesz tak ciężko jak potrafisz Sprawić by moje złamane serce było znów w całości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomyslmy
wspolne wakcje to nie wszystko!!!byly napewno inne sygnaly nie wierze ze wszystko bylo super,pewnie cos umknelo twojej uwadze,po co ci teraz taka analiza najlepiej zajmij nsie soba:Ozakupki,spacer,zadbaj o siebie,kino ze znajomymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniołek2552
najgorsze jest to,że jak znam siebie i swój słaby charakter to wiem,że jak będzie chciał wrócić, to Go przyjmę z otwartymi ramionami...tak mi na Nim zależy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomyslmy
tak mysla jedno robia drugie czyzby choroba psychiczna rozdwojenie jazni,schizofremia:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomyslmy
no walsnie zalezy ci on o tym wie i nie raz jeszcze to wylorzysta,bedzie sie toba bawil,bo jak ty nie szanujesz siebie to nie mozesz tez wymagac tego od niego ot takie bledne kolo:Oi bedzie tak sie bawil toba az znajdzie sobie kogoc innegoi powie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomyslmy
a widocznie mu nie zalezy na tobie i twoich uczuciach ,bo skoro przez niego cierpisz...i on wie o tym:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj ex tez
na to cierpial :o w momencie rozstania "Kochanie jestesmy ze soba, spotykamy sie jest zajebiscie, wszystko ok, ale nie czuje nic do Ciebie" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniołek2552
jedyny znak to taki, że już raz tak zrobił-powiedział, że to koniec a na drugi dzień pojawił sie jakby nigdy nic... tym razem po takiej informacji ja się wkurzyłam i mu powiedziałam,że tak nie będzie...że ja mam dosyć takiej jazdy...bo to jest chore, dałam mu termin 2 tygodnie na to,żeby podjął decyzje,ale taką która będzie juz na zawsze. Tylko jak mam żyć do tego czasu i co jak on powie mi, że jednak nie chce być ze mną i że zostaniemy tylko przyjaciółmi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile ze soba byliscie
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniołek2552
właśnie dlatego,żeby chociaż resztki szacunku do samej siebie ocalić musiałam taki warunek postawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniołek2552
byliśmy ze sobą 7 miesięcy-to były piękne miesiące,wspólne wyjazdy, spotkania...prawie codziennie się spotykaliśmy,a jak nie było takiej możliwości to były telefony-on dzwoni, a teraz taki cios-i jak zrozumieć faceta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaki szacunek do siebie
??? Gość Cię zostawia którys raz z rzędu, a Ty mu dajesz 2 tygodnie na podjęcie decyzji? Dawno już mu pokazałaś, że się nie szanujesz i on właśnie tak Cie traktuje :O Dziewczyno, opamiętaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniołek2552
tak właściwie to jestem ciekawa czy dzisiaj zadzwoni-wcale bym się nie zdziwiła gdyby zadzwonił-ale tak naprawdę to chciałabym tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×