Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bezire

PROSZĘ O POMOC KUPKI U 8tygodniowego dziecka

Polecane posty

Hej dziewczyny mam problem, mój synek bardzo czesto robi kupki i to raczej luzniejsze papkowate praktycznie po kazdym jedzeniu a raczej przed karmieniem, karmie go mlekiem Bebilon AR na ulewanie, wczesniej mial podejrzenie biegunki gdzie praktycznie tryskal woda żółtą, nie bylo tam sluzu ani krwi. Bierze raz dziennie priobiotyki w kapsułkach, normalnie je i przybiera na wadze. Bardzo sie denerwuje do lekarza latałam bardzo czesto, ale nic konkretnego nie pOWIEDZIAL pomóżcie bardzo prosze czy to normalne????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupki
jesli dziecko prawidlowo przybiera na wadze oraz nei ma kriw ani sluzu to mysle ze nic zlego sie nie dzieje mozesz sprobowac mu zmienic mleko ja karmie NAN teraz juz 2 i nie mam zadnych problemow z kupkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nie są to zielone kupy to spokojnie, przeciez niemowlaki robią luzniejsze kupki bo jedza tylko mleko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdkjfgdkdfl.
moja mala robila (robi) zielone kupki...rozmawialam z lekarzem...podobono to nic zlego..a karmie ją syfskim Nutramigenem...ale powoli zmieniam to tragficzne mleko/....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z mlekiem to jest problem to juz jego 4 mleko najpierw mial Nan pozniej bebiko nastepnie bebilon comfort bo straszne mial zaparcia i wymiotoqwal mlekiem po tym mleku nie wymiotuje nie ulewa ani grama moze poprostu tak musi robic kupki robi żółciutkie może zbt panikuje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupki
moj maluszek tez robi zielone i lekarz tez mi powiedzail ze to nic zlego jesli nie ma luzu ani krwi kolor kupki nie ma tu nic do rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulewanie to efekt nierozwinietego calkowicie przelyku ;-) dlatego dzieci ulewają (niezalezne jest to od mleka), jak nie ma wodnistej tej kupy to uspokoj sie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×