Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

izis888

Kto na 2010??

Polecane posty

wczoraj natknelam sie na taka suknie slubna... i nie wiem czemu ale normalnie mi sie podoba... a jest narawde bardzo newiele sukien ktore nie sa banalnie proste a podobaja mi sie.. ta chyba zaliczac sie bedzie do ich grona:D .. koszt uszycia to 900zł:) ... c myslicie?:) .. tzn. napewno jej nie zamowie!:) ale tak jakos cce uslyszec coo niej sadzicie?:) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e656f1b437d30f9f.html P.S. Witamy nowe Panny Młode!:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe przyszłe zonki:) Myaja ta suknia bardzo mi sie podoba, jest taka elegancka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukająca82
myaja: Sukienka jest bardzo ładna :) I do niej należy mieć nienaganną figurę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia kasiulenka mi nie dawno uswiadomila kolezanka, ze moja data to ,,oczko\'\' :P ona bierze slub miesiac przed nami, a dodajac jej liczby czastkowe, wychodzi ,,13\'\' heh ale sie smialysmy :D :D myaja a mi sie nie podoba ta sukienka, wole cos nowoczesniejszego i prostszego :P jak dla mnie za duzo tych koronek i w ogole jakos nie tak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suknia piękna :) Ja mam w planach iść już po wszystkich zaliczeniach i obronach na spokojnie do salonów, czyli gdzieś w lipcu. Chodzi głównie o sprawdzenie w jakich modelach mi dobrze, może upatrzenie jakiejś konkretnej sukni. A dopiero na przełomie roku serio już będę kupować, bo wtedy dobre ceny są. Trochę to co innego mierzyć suknię zimą, kiedy jestem blada jak śmierć i ogólnie inaczej się wygląda, a mierzyć latem (zresztą ślub też jest w lecie). Więc na samo mierzenie uważam, że wcale nie za wcześnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oleum – ja sam nie wiem dlaczego mnie się ta sukienka podoba:)… ja tak jak i Ty bardziej preferuje prostote.. ale ta (przynajmniej dla mnie:) ) ma to ‘cos’:) .. przynajmniej na zdjęciu mi się podoba ciekawe jak wyglądałabym w niej na zywo:D … tzn. nie wiem jaki to jest rozmiar ale ja suknie slubna będę mieć walasnie 36/38 zalezy od rozmiarówki:) i jestem (chyba) troszke wyższa od tej modelki.. ale t jak mama i brat zob ta modelke to doszli ze jestem do niej bardzo podobna i z figury i urody .. .wiec może faktycznie by mi pasowala:) … nawet wlosy ma takie jak ja.. czyli nieszczesne lekkie loki a ma upiete dokladnie jak ja bym chciala!:) wiec moze bede miec wlasnie taka fryzure na slubie:) no zobaczymy.. :):):).. ehhh.. najpierw to musze się ‘wybuszowac’ po salonach i obczaic czy ja mogole z ta koronką jakos wygladac:D bo straszyc pzrzeciez nie chce:D:D:D ciesze sie ze wams ie podoba... :) tylko teraz jaki bukiet bo tego i bty:D ... heheh... tak wogole to juz sie nie moge doczekac jak bede szukac sukni.. :):):) a kto wam bedzie pomagal przy wyborze?:) bo u mnie mama oczywscie, tato pewenie brat albo psiapsiola:) Narzeczony nie bedzie widzial sukni:) .. tzn caly czas sie ewentualnie doradzam a co sadzi o takiej albo takie wiec mniej wiecej wiem co mu przypadnie do gustu:) .. no ale nie zdjeciu inaczej moze przypasc niz w rzeczywistosci.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GbybyByłoTak - ale wiesz co Ci powiem... no masz raceje z tymmierzeniem itd ... przeciez czlowiek faktycznie zupelnie inaczej wyglada w lecie a w zimie itp. ... ja na koniec wakacji jestem dośc ciemna!:) coponmiektrzoy myla mnie czasem z obcokrajowcami):):) ... a w zimie tez jestem dosc ciemna no ale nie az tak.. a ze wesele mamy na osotania sob wakcji to moze i faktycznie nie zaszkodzilo by pojsc juz w te wakcjie? ... hmmmmm.. nawet tak wrzesnien... dobry pomysl!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka19
Oj dziewczyny. Widzę że jestem bardzo opóźniona w tym temacie. Bo ślub też już za rok a ja ledwo znalazłam salę. Teraz dopiero zabrałam się za szukanie orkiestry i widzę że będzie ciężko.. ;( No ale szkoda by było czekać na wymarzony zespół i salę 2 lata, jak ja już teraz nie mogę się doczekać. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasienka, nic się nie martw, na pewno coś znajdziesz. Tak z ciekawości (nie musisz odpowiadać) - masz 19 lat? myaja, ja na pewno nie pójdę kupować sukni z rodzicami i tak już mam awantury o różne rzeczy, które im się w głowie nie mieszczą, poza tym nie sądzę, żeby mi dobrze doradzili. Myślałam, żeby z narzeczonym i ewentualnie najbliższą koleżanką, która prawdopodobnie będzie też świadkową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) Kasienka to szukaj czym predzej :) lepiej zamowic juz i miec z glowy :) myaja ja na pewno bede szukala sukni slubnej z moja mama :) nikt tak dobrze jak ona mi nie doradzi :) z siotra i przyjaciolka :) no i pewnie do tego jeszcze dojdzie przyszla tesciowa i siostra mojego S. :) Z narzeczonym na pewno nie bede szukala sukni, bo chce zeby zobaczyl mnie w niej dopiero w dzien slubu, zreszta sam powiedzial, ze woli poczekac do tego dnia :) i nie chodzi mo tu wcale o jakies przesady, nic z tych rzeczy :P poprostu chce go olsnic w dniu slubu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak na marginesie to ...my z narzeczonym mamy identyczny gust co do sukien slubnych :) czasami mu jakas pokazuje na necie i zawsze podobaja nam sie te same suknie :) tak samo proste i nowoczesne :P roznimy sie tylko w kwestii nakrycia glowy :P on chce zebym miala welon, a ja welonom mowie stanoczo NIE!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
achajka calkiem nie w moim stylu :D :D ale ogolnie fajna stronka :) mi sie chyba podoba najbardziej 4 w 4 rzedzie :P tylko bez tego trenu, czy co to w ogole jest :P a zdjecie 4 w 8 rzedzie!!!! boski kapelusz !!!! mam slabosc do nich. Sama bardzo chcialabym miec na slubie, ale doszlam do wniosku z mama, ze to cyba troche bez sensu, bo bede go miala tylko przed kosciolem, pozniej trzeba sciagnac, pozniej po kosciele...no i na sali tez trzeba sciagnac :) noo chyba ze do zdjec :P ale jest boskiiiiiiiiii :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukająca82
Hmmm ja chyba nie będę chciała brać za dużo osób towarzyszących na szukanie sukni. Wiadomo, że to my sie musimy super czuć w kiecuszkach, jedynie doradzą nam czy wyglądamy ok. Zresztą im więcej doradzających, tym więcej gustów... Ja dopiero dziś jade posłuchać orkiestry, którą wybraliśmy, jeśli nam się nie spodoba, to dalej musimy szukać :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jezeli chodzi o suknie to ja bede jej szukac tak na początku stycznia. Chyba nie za pozno??? Bede szukac z narzeczonym i z mamą. Problem w tym ze my z mamą mamy inne gusta a moj narzeczony ma bardzo podobny gust do mojego i chciałabym zeby mi doradził. Pewnie pomoze tez cos wybrac siostra. U mnie jest tak smiesznie ze mamie najbardziej podobają sie suknie jak najskromniejsze, proste, mojej siostrze takie nowoczesne, ekstrawaganckie, a mi tak po środku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oleum: mamy zupelnie inny gust. Wez pod uwage ze kapelusz ci zepsuje fryzure, wlosy pod nim przyklapna, zwlaszcza jak bedzie cieplo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
achajka no wlasnie dlatego tez z niego zrezygnuje :( mi wystarczy kwiatek wpiety we wlosy :) zreszta fryurke tez chce prosta i naturalna :) zadnych wyszukanych kokow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia kasiulenka
a ja nie moge sama sie zdecydowac jaka chce suknie, juz tyle ogladalam, tyle myslalam a nadal nie mam wybranej zadnego fasonu:( a ile macie lat dziewczyny? ja w styczniu skonczylam 22 a moj narzeczony 23 rowniez w styczniu:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia kasiulenka
ja np nie chce zadnego welonu, nie podoba mi sie za bardzo taka firanka wiszaca na wlosach, mysalam raczej o jakims bialym kwiatku:) Co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo to kolejna panna mloda z 1987 :D :D ja skonczylam 22 -15 dni temu, a moj narzeczony skonczy za 3 tygodnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihhi,.. no t tak ja ja 87:D .... tylko ze ja dop z konca roku jestem wiec magiczne 22 jeszcze przedemna:D ... hihihihi... achajka - suknia ladna na swoj sposob aleja mam podobny gust do oleum:) ze mna suknie bedzie wybierac napeweno mama bo mamy bardzo podobe zdanie, z narzeczonym rozwniez:) tato mowi ze mi we wszytkim ladnie ale ktos nas wozic musi:D ... a brat z przymusu bo tez mu sie czasem uda cos madresgo powiedzeic:D ... hihihi... sukni moj A. nie zob ale nie dlatego ze przesady poprostu to ma byc dla niego takie wieeeelkie suprise!:) ... i mam nadzizje ze zrobi taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakie oczy:D hihihihi... welonu rowneiz miec nie bede.. bedzie to kwietek taki jakbede miec w bukiecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myaja mam tak podobny gust...co do sukien, kwiatow we wloscah itp. ze najchetniej do tego salonu w mszanie wybralabym sie z Toba :D :D hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia kasiulenka
jaki koler sukni chcecie? biale? ja zastanawiam sie jeszcze na ecri

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia kasiulenka
kolor***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka19
oj wiecie co głupio mi trochę, bo od czasu kiedy miałam 19 lat cały czas podpisuje się tym samym pseudo ;) a tu już 24 stuknęło... mnie się marzy taka suknia z koronki chyba kolor ecru albo śmietanka - na pewno nie biała, ale w sumie teraz mam większe zmartwienie (zespół!!!) wiec jeszcze się nie rozglądałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja raczej też nie zdecyduję się na białą, bo pewnie będę wyglądała jak śmierć w karnawale ;P Ale to się w sumie okaże przy mierzeniu. Mi wybieranie sukni z narzeczonym pasuje najbardziej, w dniu ślubu i tak zobaczy mnie po długim czasie, z fryzurą, makijażem, więc efekt i tak będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwuska88
Witam dziewczyny dołączam do was ja mam datę na 28.08.2010 ;-) jak na razie mam sale, kucharza na zespół jeszcze nie mogę się zdecydować mam dwa do wyboru ale myślę ze w tym tygodniu sprawa się wyjaśni ze zespołem i kamerzystą ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DJ Lepszy
Od ponad dwóch lat zajmujemy się organizacją i oprawą muzyczną uroczystości różnego rodzaju. Imprezy okolicznościowe, integracyjne, bankiety dla firm, dyskoteki, a przede wszystkim wesela. Jest nas dwóch. Marcin zajmuje się tylko i wyłącznie muzyką, natomiast Paweł stroną merytoryczną imprez. Stajemy na przeciw tandetnym, sztampowym zabawom, które nie mają w sobie krzty humoru i charakteryzują się banalnością. Właśnie humor, ale także niekonwencjonalne pomysły cenimy sobie najbardziej, ale przy tym uważamy, iż nie wolno deptać tradycji oraz dobrego smaku. Imprezy prowadzone przez nas są zatem mieszanką nietypowych zdarzeń z zachowanie kultury i porządku. Celowo dzielimy między siebie obowiązki, gdyż uważamy, że jeśli ktoś jest do wszystkiego, to tak naprawdę jestdo niczego. DJ Lepszy, bo tak brzmi nasza pełna nazwa, zapewnia prowadzenie imprez na najwyższym poziomie, gwarantując zarówno doskonałą muzykę, jak i szereg zabaw, czy konkursów. Nie zajmujemy się tym przypadkowo! Marcin przez długi okres czasu był djem w jednym z wrocławskich pubów, natomiast Paweł udzielał się przez wiele lat w dyskusjach publicznych oraz jest obecnie dziennikarzem sportowym. Oferta 2009: PAKIET STANDARD - oprawa muzyczna, prowadzenie zabaw,konkursów, oczepiny, światła CENA 1500 zl PAKIET GOLD - PAKIET STANDARD + pokaz multimedialny ze zdjec Mlodej Pary, profesjonalne karaoke, bańki, dym CENA 1800zl dojazd - w zaleznosci od miejsca (koszt paliwa) poprawiny - 500 zl Cennik na 2010: PAKIET STANDARD - oprawa muzyczna, prowadzenie zabaw,konkursów, oczepiny, światła CENA 1800 zl PAKIET GOLD - PAKIET STANDARD + pokaz multimedialny ze zdjec Mlodej Pary, profesjonalne karaoke, bańki, dym CENA 2100zl dojazd - w zależności od miejsca (koszt paliwa) poprawiny 100zł/godz. + nocleg KONTAKT gg 807557 606403797 djlepszy@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie nowe przyszle zonki :) sylwuska88, widze ze jestesmy z jednego rocznika :) padlo tu haselko ze 22 lata, to magiczna liczba :P ja bede miala wiec te magiczne lata w roku slubu :) a moj G bedzie mial 25 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja mam 23 lata i mój narzeczony tez. W dniu slubu bedziemy miec po 24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×