Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

izis888

Kto na 2010??

Polecane posty

U mnie na szczescie nie ma takiego zwyczaju zeby dawac gosciom wódke na wynos....uff. :) Nie to zebym była jakas skompa ale te koszty zaczynaja mnie powoli przerazac. Moje wesele wyniesie mnie jakies 28000 podzielone na pół na mnie i na narzeczonego. Czyli jakies 14000 i dla mnie jest to bardzo duza kwota. Większosc finansuja rodzice, ale chciałabym jak najwiecej dołozyc od siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas na szczescie tez nie ma zwyczaju zeby na odchodne dawac wodke :) u nas sie tylko robi jakies drobne podziekowania :) cos w stylu: http://allegro.pl/item615657877_podziekowania_dla_gosci_cudne_z_migdalami_ekwm.html http://allegro.pl/item613219519_nowosc_upominki_podziekowania_dla_gosci.html http://allegro.pl/item615657866_podziekowania_dla_gosci_cudne_z_migdalami_tom.html takie cukiereczki ze zdjeciem mi sie podobaja i chyba na takie sie zdecyduje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas tez nie ma zwyczaju dawac wódki:) no moze tym NAJBLIZSZYM przyjaciolom ale i to nie bardzo ... a jako ze wesele mamy na ok 170osob to rozdanie alkoholu graniczy sie z kolejnymi OGROMNYMI kosztami!:( ... wiec nie bedziemy sie w to pakowac... anik.... -> :) my za kamerzsta płacimy 900zł:) ... nie wiem co to za facet i wybralismy go z int:) ... pwoiem szczerze ze zalezalo nam poporstu zeby byla kamera.. wiem ze mozna teraz nakrecic pieeeknie film w HD i 3D i czym tam jeszcze wymysla.. ale takie cudo kosztuje juz o wiele wiele wiele wiecej! ... a ze moj A. wogole nie chciala kamery wiec wzeilismy \'dosc dobrego\' i nie drogiego!:) .. mam nadzieje,ze tragedi nie bedzie!):) anik... -> ... Twoje CAŁE WESELE WYJDZIE 28 000? ... powaznie? ... na ile ludzi masz przyjecie? ... strasznie mało... powaznie... ja ostatnio jak zliczylam koszta to wlosy zaczynaja mi deba stawac!:( ... i owiem ze dobra to nie ma!. .... i jak kazdy zreszta liczymy na wiekszy zwrot kasy od gosci.. wiem przykre ale prawdziwe... bo nasza suma zaczyna opiewac na ok 40 000zł!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anuszka88 -> co do podziekowania dla rodzicow!:):):) Dajemy im najprowdopodobniej kosze z słodyczami i jakims alkoholem... ale nie duzo.. tak aby sama symbolika zostala a cena nie przerosla nas samych:) rodzie oczyscie pow, ze absolutnie nie chca nic d nas.. ale to tak nie ladnie przeciez... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myajam -> te podziekowania co tam pokazalam to nie sa podziekowania dla rodzicow przeciez tylko dla gosci drobny upominek za przybycie :) dla rodzicow to wiadomo trzeba cos wiekszego kupic :) myslimy tak ok 30-50 zl dac na jedno podziekowanie, i tez myslelismy o jakims koszu :) na allegro tego sporo ;P (my niestety bedziemy musieli kupic 3 podziekowania, bo przyszli tesciowie sa po rozwodzie...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myaja ja bede miała wesele na ok 90-100 osób i jak zliczyłam koszty to wychodzi własnie jakies 28000. Z tym ze nie wliczałam sukni i garnituru. Na suknie juz zaczynam odkładac kase.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie daje sie jedynie ciasto, tzw szyszke. Wodki licze 0.5l na osobe + na bramy itp ze 20 butelek + dodatkowe jesli beda poprawiny (wahamy sie jeszcze, wyjdzie w czerwcu jak pojade rozmawiac z menedzerka lokalu). Koszty mi wychodza ok 40-50 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):):) my najprawdopodobniej im wiecej damy rady tym wiecej sami bedziemy chciielisfinalizowac weselicho... ALE np. moi rodzice juz sie uparli ze zakupia mi sukienke+dodatki a rodzice Pana mlodego ze jego (wec my sie kłócic nie bedziemy;D ... byla rowniez rozmowa z moja mama o ciasto.. a tato przynal sie ostanio ze ok tydz. tem chcial nas zaprosc na jakis obiadek i zabrac do jubilera zapupic obrączki!;D .. Kochany.. :):):) niestety ie dotarlismy my MY... ehhh... Moj A. misial jeschac na egazminy..:):):) ALE liczy sie gest... :):):) ... teraz nie wiem czy w koncu dojedzie do \'transakcji\' poniewaz bedziemy miec mozliwosc dluzeszego wyjazdu w celach czysto zarobkowych wiec moze uda sie ze sami na wszytko uzbieramy... :):):): choc sukienki pewnie mi i tak nie odpuszcza!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nawet nie chce wszystkie podliczac, bo bez obraczek i podrozy poslubnej najprawdopodobniej zaplacimy jakies 40-50tys. Decydujecie sie na podroz poslubna? Wiecie, gdzie chcialybyscie pojechac ? Chyba znalazlam kamerzyste,ktory nie wrzuca na plyte 50 golabkow, serduszek i glupich wierszykow :P Musze sie z nimi spotkac w maju, bo maja bardzo interesujaca oferte,jesli zdecydowalibysmy sie zatrudnic od nich fotografa i kamerzyste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas też się wódki nie daje, tylko ciasto weselne. My też tak planujemy. Alkoholu w ogóle kupować nie będziemy, bo będziemy mieli bar. Potem tylko rozliczymy się z kosztów wypitego alkoholu i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem na razie co z podróżą poślubną, bo generalnie problem jest taki, że mój skarb boi się latać samolotem ;) Myślałam o dwóch wariantach, albo wyjazd tygodniowy do jakiegoś luksusowego SPA w Polskę, albo samochodem do Włoch (np. Toskania) :) Niestety na moje wymarzone Bora Bora nas nie stać, ale może kiedyś... na 50 rocznicę ślubu ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GdybyByloTak, ja znam wiele osob,ktore boja sie latac a jednak lataja wiec moze narzeczony da sie przekonac. Nawet babcia i mame udalo nam sie przekonac a moja mame sama mysl o samolocie przyprawiala o palpitacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... u nas podroz poslubna... ehhhh... :):):) miejmy nadzieje, ze wogole bedziemy miec takowa... :) ... wiec nawet o tym nie myslelismy.. moze Krym? ... albo Chorwacja? byle daleko i byle jak najmniej ludzi... :) Ewelina1985- a masz moze jakis adres int tego Pana? :) moze cos podpatrzymy albo cos nas \'zainspiruje\'??:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina, pół biedy, gdyby nigdy nie latał, to bym wymusiła. Ale latał i wiem, że to dla niego bardzo duży stres, więc wolę iść na ustępstwa. Tym bardziej, że w wiele miejsc można dostać się innym transportem, a jak już wspomniałam na Bora Bora nas nie stać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj ogladalam te filmiki z siostra i na ostatnim filmiku sa zdjecia z pleneru a w podkladzie piosenka Pauli. I pomimo,ze nie lubie tej piosenki ani nie znam tych ludzi to sie autentycznie wzruszylam a moja siostra prawie plakala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GdybyByloTak, ale Toskania tez jest bardzo romantycznym miejscem wiec na pewno nie bedziecie zalowac,ze nie pojechaliscie na Bora Bora :) W Anglii para,ktora niedawno wrocila z Meksyku z podrozy poslubnej zarazila sie swinska grypa wiec ja chyba wybiore polskie gory. Najbezpieczniej bedzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina1985- SLICZNIE! ... naparwde... I zdjecia i film isam ogół róweniż bardzo PIKĘKNY! ... :):):) ehhhh.. załuje bardzo ze tak daleko są Ci Państwo.. napewo chcialabym z nimi współpracowac! ... a cena... jak cena.. no troszke duzo... ALE za to jakie wspomnienia! ... WARTO!:) ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my wstępnie zarezerwowaliśmy salę na 01.05.2010 a ta sesja z firmy foto-kamera super szkoda ze my mieszkamy na drugim koncu Polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) my dzis bylismy u ksiedza, powiedzial nam co i jak mamy zalatwiac i z czym przyjsc po nowym roku, zeby wszystko bylo ok ;) mowil tez, ze nauki przedmalzenskie lepiej zalatwic wczesniej :) Wczoraj zarezerwowalismy fotografa (znajomego)...eh ruszylismy, nie ma to tamto :) w przyszlym tygodniu idziemy podpisac umowe z kamerzysta i od razu od niego zarezerwowac autko na slub ( cadillac eldorado) :) a co do podrozy poslubnej to pewnie sie gdzies wybierzemy ( wole zrezygnowac z poprawin i pojechac w podroz, bo mniej wiecej to ten sam koszt). Nie myslelismy jeszcze gdzie ale na pewno bedzie to jakis cieply kraj :) witaj vavava :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesze sie,ze Wam sie podoba , bo mnie wlasnie oni tez sie bardzo podobaja. Mialam upatrzonego innego fotografa,ale z drugiej strony mojemu S sie tamte zdjecia za bardzo nie podobaly. Byly zbyt artystyczne jak na jego gust :) Witamy vavava :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolipopppppppp
2010: Styczeń: -Agucha-ropucha 23.01.2010 Luty: -loloinka 13.02.2010 Kwiecien: -biedronaa 17.04.2010 -kwiecienplecien 24.04.2010 -sylvvia85 24.04.2010 Maj: -mroofka 22 1.05.2010 -chysula 1.05.2010 -iff 1.05.2010 -vavava 1.05.2010 --manika 15.05.2010 -_majka_ 15.05.2010 -muffinka 21.05.2010 -krea 29.05.2010 -patricio76 29.05.2010 -wesola holenderka 29.05.2010 -anusll maj 2010 -przyszlazona maj 2010 -medea23 wiosna 2010 Czerwiec: -komi 5.06.2010 -aniolek27 5.06.2010 -raamonaa 5.06.2010 -anik... 5.06.2010 -N.O.R.M.A.L.N.A 12.06.2010 2 -yeenna 12.06.2010 -Ancia1979 12.06.2010 -czona 12.06.2010 -makusia 12.06.2010 -GdybyByloTak 19.06.2010 -pcheła 19.06.2010 -Ewelina1985 19.06.2010 -Anulka 84 26.06.2010 -Dotin 26.06.2010 -evvvunia 26.06.2010 -bez pomocy 26.06.2010 -olqaa88 26.05.2010 -mia85 26.06.2010 -Mycha38 26.06.2010 -motylek_85 26.06.2010 -Ewelina 1985 czerwiec 2010 -ul3k czerwiec 2010 -Katii23 czerwiec 2010 -natalak czerwiec lub lipiec 2010 - Blond Dajmond czerwiec lub sierpien 2010 Lipiec: -izis888 10.07.2010 -Wenecija 10.07.2010 -agusiaaaaaaaa 10.07.2010 -JA TEŻ MAM 10/07/2010d 10.07.2010 -ewelka 17.07.2010 -zabcia_ 17.07.2010 -lusiatczew 17.07.2010 -marcowa narzeczona 17.07.2010 -ewelelinka 17.07.2010 -salsera 24.07.1010 -krolowazycia 86 31.07.2010 -blackksieczka 31.07.2010 -cosinusss_ lipiec 2010 Sierpień: -havanka 7.08.2010 -Anuszka 88 7.08.2010 -agnieszka 9922 7.08.2010 -aaaanula 7.08.2010 -błyskotka6 7.08.2010 -madziulek86 7.08.2010 -JMS 7.08.2010 -agula8686 7.08.2010 -k-eight 13.08.2010 -smkttwmm 14.08.2010 -Toczek 14.08.2010 -jagodowe_pole 14.08.2010 -pannna młoda 14.08.2010 -oliwka8 14.08.2010 -achajka27 14.08.2010 -Antonina123 21.08.2010 -magdunia1987 21.08.2010 -kamila 1986 21.08.2010 -kiniam 21.08.2010 -oleum 28.08.2010 -cytrynka277 28.08.2010 -Dominika2888 28.08.2010 -sczzesliwa1111 28.08.2010 -myaja 28.08.2010 -madziulka_85 28.08.2010 -szczęśliwa narzeczona 28.08.2010 -szkajaca82 28.08.2010 Wrzesień: -kala19 11.09.2010 -Brzoskwinka_27 11.09.2010 -ihgkljk 18.09.2010 -Ania_G. wrzesien 2010 -świeżanarzeczona wrzesien 2010 -sunrise girl wrzesien 2010 -Łukasz88 wrzesein 2010 Październik: -samasamotna 10.10.2010 -lakkika pazdziernik 2010 -daisy mum pazdziernik 2010 -asienka 23 rok 2010 -Katii23 rok 2010 -23latkaaaa rok 2010 -ewela85 rok 2010 -Gosiuniaczek rok 2010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brzoskiwnka_27
hej Dziewczyny,jakie plany na długi weekend?My za chwilkę wyjeżdżamy na totalne relaksowanie sie,moja przyjaciółka wyjechała i zostawiła nam klucze do swojego mieszkania na cały tydzień wiec będzie sie działo;-) Przygotowania stanęły w miejscu i Czekaja na marzec-kwiecień 2010:) kilka dni temu dowiedziałam sie ze dwa tygodnie przed nami ma wesele moja kuzynka i maja ten sam zespól na weselu co my...kombinowałam co zrobić żeby i nas zaprosili ( w sumie kuzynostwo sie już w moich rejonach za bardzo nie zaprasza tym bardziej ze dzieli nas prawie 8 lat różnicy wieku i jakoś nie byłyśmy zżyte ze sobą, nas rodzice owszem i moi na pewno dostana zaproszenie ale...ja muszę zobaczyć jak w realu przez całe wesele gra ten zespół...hehehe) i wymyśliłam...gadam z nia często na Gadu,wymieniamy wrażenia dotyczące naszych wesel no i najważniejsze....wyprzedzimy ich z zaproszenie na nasz ślub ( oni będę se musieli zrewanżować);-) tym bardziej ze i tak byli na liście gości....Jestem strasznie wredna??? aha...w maju chyba w końcu odwiedzimy księdza...jakoś mi nie spieszno do tego "pana" :-/ Ahaaa:-) w liście dat ślubów jest błąd ja mam ślub 18.09.2010 (zmieniła sie nam data). Odpoczywajcie i nabierajcie energii Panny:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam brzoskwinko nie jestes wredna tylko ciekawa zespołu a to co innego:) Ja miała w domu wielkie sprzątanie...uff nareszcie koniec. Teraz siedze sobie i czekam na mojego skarba. Zjemy u mnie jakis obiad a potem jedziemy do niego bo jego rodzice wyjechali i jest wolna chata i spedzimy razem cały weekend:) Nareszcie sami, cisza, spokój, piwko, winko, tv. Na jutro zaprosilismy znajomych, ale tylko 2 osoby bo reszta powyjezdzała. Kolege z dziewczyną. Bedziemy robic sobie szaszłyki na kolacje, jeszcze nigdy nie robiłam, ciekawe co nam z tego wyjdzie? Mam zamiar sie relaksowac ile sie da. Wkoncu nam sie to nalezy:) Jezeli chodzi o przygotowania to niedługo zaczniemy szukac kamerzysty, a od wrzesnia zaczynamy nauki przedmałzenskie. Trzymajcie sie dziewczyny, miłego wypoczynku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamerzysta i fotograf, ktorych stronke tu wklejalam sa juz zajeci :( Powiedzieli,ze moze zatrudnia dodatkowa osoba. Ale ja nie moge podpisac umowy na cos czego na oczy nie widzialam. Do nas tez jutro przychodza znajomi i bede miala okazje ,,popisac,, ;) sie moimi umiejetnosciami kucharskimi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jutro z rodzicami ide do przyszlych tesciow na imprezke :) a co nauk to o ile sie nie myle u mnie w parafii sa w pazdzierniku i w lutym wiec pewnie zrobimy sobie w pazdzierniku, bo po nowym roku mamy przyjsc juz z papierami do ksiedza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie wróciłam z rodzicami od teściów ;) Impreza się udała, nie ma co - szykują się następne :) Już jutro znów wybywam do mojego ukochanego :D i wrócę w niedzielę :D mogłam zostać dzisiaj, ale ktoś musiał odtransportować rodziców do domu :P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczeta :) mi niestety nie jest dane wypoczac w ten dluzszy weekend, za to spedze go bardzo imprezowo-rodzinnie ;P wczoraj moj brat mial bierzmowanie - mini imprezka, dziedki i chrzestni byli no i moj Grzes bys swadkiem :) wiadomo trzeba cos przygotowac, dom posprzatac... dzis troche odpoczynku a jutrpo na komunie chrzesniaka Grzesia jedziemy ;) ciesze sie z jednej strony bo przyszla szwagierka robi komunie w IRYSie czyli tak gdzie bedziemy miec weselko :) wszystko sobie dokladnie obadam :D pozdrawiam i wypocznijcie tez za mnie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bieedronaa
czesc dziewczynki dawno mnie tu nie było na szczescie w sprawach slubnych nic sie u mnie nie zmnieniło załatwilismy sobie kamerzyste ale tylko na wesele, w przyszłym tygodniu musze zamowic dekoratorke sali, a co do kosztow wesela to nam wyszło mniej wiecej 26 -27 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dotin
mam do Was takie troszke nie typowe pytanie... :) niedlugo wraca moj narzeczony z delegacji z Niemiec i chcialabym go jakos milo przywitac na lotnisku ale za bardzo nie wiem jak bo kwiatki, maskotki, czekoladki to raczej dla kobiety niz faceta... macie moze jakies pomysly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×