Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

izis888

Kto na 2010??

Polecane posty

no wlasnie sie zdziwilam :P ja tez na Zarzadzaniu (bez Marketingu w nazwie :P) jestem :) tyle ze specjalnosc Logistyka ;) zobaczymy za pare lat co ja bede po tym robic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja studiowałam zaocznie w Koninie (zapytacie, gdzie to jest :P) pedagogikę, specjalność praca socjalna :P A teraz studiuję sobie w Łodzi :) na Uniwersytecie Łódzkim ; Jestem na 1 roku studiów II stopnia :) Nadal pedagogika choc teraz inna specjalność, a mianowicie: pedagogika wspierająca z profilaktyką niedostosowania społecznego ;) No i ja zadam to pytanie:P ciekawe co po tym kierunku będę robiła w przyszłości :P hehe z pracą ciężko :( Chyba się przekwalifikuję na fryzjerkę :P i otworzę własny biznes :D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na Uniwersytecie Pedagogicznym ( dawniej Akademia Pedagogiczna ) :) a co do piesenki to my uwielbiamy ta : http://www.lastfm.pl/music/The+Righteous+Brothers/_/Unchained+Melody i pewnie przy niej zostaniemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O widze ze nawiązała sie dyskusja o studiach:) Ja studiowałam w warszawie na Uniwersytecie im Kardynała Stefana Wyszyńskiego (UKSW) na wydziale prawa i administracji. A obecnie pracuje w firmie transportowej i naliczam pensje kierowcom, wiec niezbyt to związane z moimi studiami, ale cóz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaanula
ja też skończyłam AP w Krakowie, a co do pracy po pedagogikach to myślę , że jej nie zabraknie, bo dzieci z deficytami jest mnóstwo, tyle, że to raczej słabo płatna praca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukająca82
Coś dawno mnie tu nie było :(( Witam nowe przyszłe panny młode:)) Zaczęłyście pisać o piosence, a ja się nad nią wczoraj zastanawiałam :P Coś mi chodzi po głowie "Najmniejsze państwo świata" Varius Manx (nie wiem dokładnie czy to ten tytuł), ale to chyba jeszcze sporo czasu :)) Co do studiów ja też skończyłam Akademię Ekonomiczną w Katowicach Wydział Finanse i Rachunkowość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek_85
Ja skończyłam licencjat "pedagog społeczny" a od października ide na magisterke na UŚ w Katowicach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anik....
Jezeli chodzi o piosenke to mi bardzo podoba sie piosenka Celine Dione "Because you love me"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaanula ja jestem na III roku Na UP ( AP ) i tak szczerze, mowiac, nie jestem na kierunkiu pedagogicznym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolipppopp
2010: Styczeń: -Agucha-ropucha 23.01.2010 Luty: -loloinka 13.02.2010 Kwiecien: -biedronaa 17.04.2010 -kwiecienplecien 24.04.2010 -sylvvia85 24.04.2010 Maj: -mroofka 22 1.05.2010 -chysula 1.05.2010 -iff 1.05.2010 -vavava 1.05.2010 --manika 15.05.2010 -_majka_ 15.05.2010 -muffinka 21.05.2010 -krea 29.05.2010 -patricio76 29.05.2010 -wesola holenderka 29.05.2010 -anusll maj 2010 -przyszlazona maj 2010 -Novomova maj 2010 -medea23 wiosna 2010 Czerwiec: -komi 5.06.2010 -aniolek27 5.06.2010 -raamonaa 5.06.2010 -anik... 5.06.2010 -N.O.R.M.A.L.N.A 12.06.2010 2 -yeenna 12.06.2010 -Ancia1979 12.06.2010 -czona 12.06.2010 -makusia 12.06.2010 -GdybyByloTak 19.06.2010 -pcheła 19.06.2010 -Ewelina1985 19.06.2010 -Anulka 84 26.06.2010 -Dotin 26.06.2010 -evvvunia 26.06.2010 -bez pomocy 26.06.2010 -olqaa88 26.05.2010 -mia85 26.06.2010 -Mycha38 26.06.2010 -motylek_85 26.06.2010 -Ewelina 1985 czerwiec 2010 -ul3k czerwiec 2010 -Katii23 czerwiec 2010 -natalak czerwiec lub lipiec 2010 - Blond Dajmond czerwiec lub sierpien 2010 Lipiec: -izis888 10.07.2010 -Wenecija 10.07.2010 -agusiaaaaaaaa 10.07.2010 -JA TEŻ MAM 10/07/2010d 10.07.2010 -ewelka 17.07.2010 -zabcia_ 17.07.2010 -lusiatczew 17.07.2010 -marcowa narzeczona 17.07.2010 -ewelelinka 17.07.2010 -salsera 24.07.1010 -krolowazycia 86 31.07.2010 -blackksieczka 31.07.2010 -cosinusss_ lipiec 2010 Sierpień: -havanka 7.08.2010 -Anuszka 88 7.08.2010 -agnieszka 9922 7.08.2010 -aaaanula 7.08.2010 -błyskotka6 7.08.2010 -madziulek86 7.08.2010 -JMS 7.08.2010 -agula8686 7.08.2010 -k-eight 13.08.2010 -smkttwmm 14.08.2010 -Toczek 14.08.2010 -jagodowe_pole 14.08.2010 -pannna młoda 14.08.2010 -oliwka8 14.08.2010 -achajka27 14.08.2010 -sylwunia23 14.08.2010 -Antonina123 21.08.2010 -magdunia1987 21.08.2010 -kamila 1986 21.08.2010 -kiniam 21.08.2010 -oleum 28.08.2010 -cytrynka277 28.08.2010 -Dominika2888 28.08.2010 -sczzesliwa1111 28.08.2010 -myaja 28.08.2010 -madziulka_85 28.08.2010 -szczęśliwa narzeczona 28.08.2010 -szkajaca82 28.08.2010 Wrzesień: -kala19 11.09.2010 -Brzoskwinka_27 11.09.2010 -ihgkljk 18.09.2010 -Ania_G. wrzesien 2010 -świeżanarzeczona wrzesien 2010 -sunrise girl wrzesien 2010 -Łukasz88 wrzesein 2010 Październik: -samasamotna 10.10.2010 -lakkika pazdziernik 2010 -daisy mum pazdziernik 2010 -Lenka1402 pazdziernik 2010 -asienka 23 rok 2010 -Katii23 rok 2010 -23latkaaaa rok 2010 -ewela85 rok 2010 -Gosiuniaczek rok 2010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i zaklepalismy wlasnie kamerzyste i samochod, ktory powiezie nas do slubu :) ale sie ciesze :D :D wiec na razie koniec z przygotowaniami :) wszystko co powinnismy miec na ten czas, mamy :D ruszymy dalej jakos pod koniec roku, moze wczesniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek_85
oleum - gratuluje przygotowan ;) a jakim autkiem jedziecie do slubu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest to cadillac eldorado :) nie pamietam juz z ktorego roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oleum a mozna wiedziec ile płacisz za wynajecie tego samochodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oleum- a jak z alkoholem? macie? bo pisalam ze sie zbieracie do zakupu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
placimy 700 zl, w tym oczywiscie jest kierowca, samochod jest przystrojony, jedziemy nim do kosciola z kosciola na sale ( odleglos ok 18 km), no i w pozniejszym czasie kiedy, bedziemy robic plener auto rowniez bedzie nam pozyczone do zdjec :) myaja a co do alkoholu, no to tak sie zamierzamy i zabrac sie nie mozemy :) ale chcielibysmy zalatwic to do konca wakacji :) zeby pozniej nie wystraszyla nas jakas kosmiczna cena :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a ile płacicie za wódke i jaką bierzecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oleum, pytam bo jestem ciekawa czy faktycznie mozna kupic teraz taniej niz my placilicmy:) ... i czy w tej hurtowni co pisalas bedzie taniej:) anik.... my placilicmy w lutym 19,90 za 0,5l \"pan tadeusza\':) taraz w hurtowni za ten towar spotkalam sie z cena od 23zł z cuda znizkami po 26zł ! ... i dlatego pytam jakie sa ceny itp teraz:):):) jestem z małopolski:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka1402
Hej:) to troszke o mnie bo nic tak naprawdę nie napisałam o sobie.. Przygotowania hmm jeszcze troszkę czasu do października zostało ale mamy zarezerwowaną salę na min 80 osób(i tu pojawia się problem ale o tym za chwilkę), zespół (bardzo fajnie sie z nimi bawiliśmy już na kilku imprezach), samochód. Niby wszystko wygląda fajnie i najważniejsze zaklepane ale właśnie... mnie od zawsze marzył się mały uroczy ślub i jednodniowe przyjecie dla ok 40 os, moi rodzice zostawiają tą decyzję mi, sami też są za taką wersją, ale oczywiście rodzicom mojego narzeczonego nie odpowiada ta forma. U nich tradycją są duże 100-120 os weselicha obowiązkowo 2-dniowe bo "co powiedzą inni". Ilekroć rozmawiam o tym z moim narzeczonym wybucha kłótnia, bo naprawdę nie potrafimy dojść do kompromisu, ostatecznie on się poddaje i mówi że bedzie jak ja chcę bo on chce mojego szczęścia a ja czuję się źle z tym zwyciestwem bo chce żeby to również spełniało jego oczekiwania... Dodam jeszcze że nie upierałabym się tak przy swoim gdyby w grę nie wchodziły jeszcze tak kolosalne koszty i fakt że od razu po ślubie jesteśmy zmuszeni wynająć mieszkanie, dodatkowo praca(kończę właśnie jeden kierunek studiów ale zaczynam drugi od paźdz.) pracuję ale chcę poszukać innej stałej pracy, a mój narzeczony bedzie świeżo po obronie. Pomocy!....:(ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myaja jak bede cos wiedziala to dam Ci znac :) my pewnie postawimy na wyborowa albo sobieski :) ale sie zobaczy :) Lenka u nas byl podobny problem, chcielismy wesele na gora 140 osob ( no coz mamy duze rodziny) ale rodzice stwierdzili, ze jak juz robimy wesele to zapraszamy wszystkich, no i wyjdzie ok 200 osob zaproszonych. Na poczatku z tym walczylismy ale teraz doszlismy do wnisoku. ze nasi rodzice tez pomagaja nam w weselu, wiec niech im juz bedzie :D czemu duze wesele nie mialoby byc urocze :) u mnie w rejonie zwykle robi sie takie duze :D A co do poprawin to akurat w tej kwestii powiedzialam dobitnie NIE!!, chociaz rodzice, tesciowe i moj mis chcieli. Wytlumaczylam im, ze szkoda kasy, nerwow itd, ja za ta kase wole pojechac np w podroz poslubna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaanula
co do wódki, to my chyba jednak zdecydujemy się na wyborową, jeśli ktoś już kupował to proszę o orientacyjne ceny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a moj tata ostatnio pił wódke i był nia zachwycony. nazywa sie ona Wódka Polska. Mój tata powiedział ze wogule głowa po niej nie boli. Jest w ładnej butelce. 0,5 kosztuje w hurtowni 20zl. Podobno to jest bardzo dobra wódka. Tylko ja sie zastanawiam bo w sumie jest mało znana, a nie chce zeby goscie pomysleli ze postawilismy na stołach jakąs tanią, kiepską wódke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka1402
Dziękuję Oleum, u mnie właśnie w okolicy panują podobne zwyczaje:( zgodziłabym się na to wszystko gdyby nie było to takim obciążeniem dla naszych rodziców też, widzę że uparli się że nam to wesele zorganizują- pokryją koszty ale to ich przerasta:( jeszcze na szczęście dużo czasu i mam nadzieję że dojdzie do szczerej rozmowy między nami wszystkimi, w której uda mi się przeforsować wszystkie za i przeciw i wybrać najlepszą wersję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka1402
A co do wódki, najczęściej na wszystkich weselach na których bywałam spotykałam sobieski, wyborową, białą damę, pan tadeusz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brzoskiwnka_27
hej Dziewcyny, ja jak zwykle siedze i szperam za fajnymi stronkami i natrafiłam na perełki:-) Juz Wam wszystko kopiuję co mi wpadlo w oko:-) Przypominam ze jestem ze slaska wiec te linki przydadza sie dziewczynm z moim terenów ale inne zawsze mogą coś podpatrzeć;-) No wiec: 1) niesamowita dziewczyna od make-upu..polecona przez wiele znajomych jak looknełam na jej stonke wiem ze w poniedziałek bede dzwonic do niej i obgadywac sprawe z moim makijarzem i terminami (bo w inny dzien mamy sesje w plenerze wiec da razy bedzie musiał sie bawic w malowanie mnie)...lokonijcie na makijaze slubn jakie robi...na nie zrobiło to wrażenie... http://super-oko.com/index.php Suknie ślubne na innym forum doczytałam sie o salonie sukien w rYBNIKU, Wodzisławie Karina...niezłe suknie, i podobno ceny całkiem przyzwoite, pozatym uwaga jak ktos potrzebuje wiekszy rozmiar niż 36 :-/ to maja podobno dduuzzo wieksze do przymiarki.... http://www.karina.net.pl/ no i samochód...z tym mam ciagle problem bo mój J cos wymysla z dziwnymi markami a mi sie normalne autka podobaja...ale koniecznie koloru czarnego zeby mi sie suknia oddźnaczała...no i znalazlam chyba dość fajne stronki: http://www.www.jaguar-gliwice.pl.tl/ a jesli chodzi o kamerzystę...chyba tego co my klepnlismy moge już polecić..profesjonalni na maxa (fakt ze drodzy 1800 zł) ale mozna w pełni uczestniczyc w skladaniu filmu,mozna se wtracac ze swoimi uwagami,to nasz film i my mamy byc w pełni nzadowoleni,posiadaj swoje studio i kreca na max wypasionym sprzecie HD (kurde nie do knca sie na tym znam ale moj J kwiczał z zachwytu;-) http://www.asvideo.pl/ wejdzcie sobie na Galerie-video i słowa papieża...max mi sie to podoba zamiast kazania wstawki słow papieża o miłosci :-) no i fotograf... polecam Natalię z jastrzębia..ma niesamowita reke do tego robiłam juz u niej kilka sesji no tzw sesja nażeczeńska (chcemy miec ładne zdjecia na poczatek filmu ze slubu a nie zwykłe zwakacji:-/....dawno nienwidziałam zeby ktos miał tyle wyobrazni i drygu...mamy np zdjecia zrobione w chrzowskim Parku rozrywki...w autobusie..na łace...niebanalne...warto:) http://www.fotonata.com/ jej nr GG: 1802640 (mozecie sie powołac na Jolke z Bielska) ona przysyła rozne stronki z fotmi ktore robiła zeby sobie na maxa mozna było pooglądac..wiem ze ma duzo terminów nawet w tygodiu jest ciężko sie umówic (wiem bo jak sie na sesje nazeczńska umawiałam juz było ciezko). Namarudziłam ale mysle ze to fajne adresy i może któras z Was skorzysta :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DXIEWCZYNY JA MAM ZAREZERWOWANY ZESPOL I SALE..WIDZE ZE NIEKTPORE Z WAS DAWNO WYBIEGLY Z ALKOHOLEM ITP..CZY POWINNAM MOZE JUZ ZACZAC SZUKAC SMAOCHODU,FOTOGRAFA,KAMERZYSTE ITP? A KOSCIOL? KIEDY REZERWOWAC??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kala no oczywiscie, ze jest najwyzszy czas na kamerzyste i fotografa :) my w piatek zamawialismy kamerzyste a fotografa z tydzien temu i juz bylo pelno wpisow na 2010 w jego kalendarz!!! na czerwiec 2010 np. mowil ze juz nie ma wolnych terminow ( a podkreslam, ze ta firma ma kilka ekip obslugujacych wesela w jeden dzien :) samochod tez juz mamy :) bo to jedna firma z kamerzysta :) a co do kosciola to zalezy, czy to duza parafia czy nie :) my bylismy nie dawno u ksiedza dowiedziec sie co i jak i powiedzial, ze mamy przyjsc po nowym roku z papierami juz i odbebnionymi naukami ;) wiesz lepiej chyba wszystko wczesniej zalatwic, bo bedziesz miala z glowy te sprawy :) a co do alkoholu to my przez wakacje mamy zamiar kupowac :) nie przeterminuje sie a przeciez ceny drastycznie rosna, wiec lepiej juz teraz :) zreszta fajnie jest rozlozyc sobie koszty a nie tak wszystko na ostatnia chwile :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my na razie mamy spokoj z przygotowaniami :) jedynie w przyszlym tygodniu wybieram sie do kancelarii mojej parafii po licencje ( pozwolenie) na slub w innej parafii :) no i musze dopytac sie kiedy sa nauki przedmalzenskie, bo z tego co pamietam to tylko w pazdzierniku i w lutym :) wiec bedziemy robic w pazdzieniku :) tak nam radzil ksiadz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×