Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

izis888

Kto na 2010??

Polecane posty

pewnie to ten cholerny filtr przeciwspamowy spróbuj wysłać mia na maila. miareczka@gmail.com a ja spróbuje wkleić na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane szukamy takiej kamizelki i musznika: http://www.we-dwoje.pl/kamizelka;slubna,ogloszenie,29581.html?foto_id=1 widzialyscie gdzies moze taka ?? my chodzimy po salonach i pelno takich we wzory, kwiatki i inne pierdulki a chcemy w paski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny:) naprawdę uwielbiam kwiaty i pracę w ogrodzie, ale róż nie będę sadzić. Wczoraj je oplewilam i tak mi ręce przez grube rękawice podrapały, że szok!:( mówiłam Z, że jakbym chciała sądzić róże to niech mi to szybko wyperswaduje:-) dzisiaj z druhnami mamy w końcu wybrać fason sukienek jaki będą miały na ślubie.a one takie niezdecydowane:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oleum- nasz znajomy kupił bardzo podobną w salonie Sanset Suit. Ja już po próbnej. Bardzo mi się podoba efekt może uda mi się potem zrobić fotkę i wkleję. Dziś zawiązywałam winietki na całej tej zawartości monopolowego która stoi w moim pokoju;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedługo będziesz musiała zamknąć monopolowy z braku towaru w sprzedaży;) no to czekamy na fotki. Ważne że jesteś zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oleum swego czasu widziałam taką w Bytomu i LaVard'zie. Warto też zajrzeć do Wólczanki może tam jest... a jakbyś miała problem to zawsze można zamówić u krawcowej, w Łodzi kamizelkę i krawatkę szyją za 90zł... wiem, bo sami mieliśmy szyć na zamówienie, ale udało nas się w ostateczności zdobić w LaVard'zie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MIaraka co do tyc winietek...wiesz co ja pomyslalam,ze ede miala ze 20 winietek i jak beda stawiac wodke na stoly beda zmieniac.Jejku chyba glupi ten pomysl...jak Ty napisalas ,ze na calej zawartosci,chyba musze cos z tym zrobic.Nie wiem co ja sobie myslalam. Co do tego tanca tez nie chce jakiegos pokazu jak taniec z gwiazdami.I wczoraj znow bylismy na lekcji,facet tak nagadal mojemu,ze ten pierwszy raz w zyciu zaczal mnie prowadzic:)Taka ulga na sercu.Facet do niego"ty masz trzymac rame,nie partnerka,nie daj jej nigdzie uciekac i robic jakichkolwiek krokow"Po tych slowach ten sie wzial i normalnie zaczelismy wolniutko tanczyc.Dziewczyny ja to pisze,bo moj ma dwie lewe nogi.Moze teraz mial:) Sukienka miala byc 10maja i tak czekam jeszcze nie zadzwonili,jutro chyba sama do nich zadzwonie. Mysle tez nad tortem,nie mam pojecia jaki ludziom smak najbardziej by smakowal? Jakie wybralyscie smaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panna mloda79 My mamy 4 piętra: dwa górne będą truskawkowo-czekoladowe dwa dolne orzechowe z alkoholem. CO do winietek to wygodnie teraz to zrobić. Na weselu nie będziesz miała czasu myśleć o pierdołach. Siedzę właśnie w butach i próbuje ja trochę zmiękczyć;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie my mielismy szyc na zamowienie tam gdzie garniak ale jak mi pokazala jakie maja probki materialow to masakra - wszystkie kwieciste :O i z musznikiem kosztowala 100 zl wiec tanio :) ale bedziemy szukac dalej. Panna mloda, mi tez babka mowila, ze pierwsza przymiarke bede miala w polowie maja i miala dzwonic a tu jak na razie cisza :) ale ja mam jeszcze czas wiec wszystko na spokojnie :D My smaki torta bedziemy wybierac dopiero na tydzien przed weselem :) tort mamy w cenie sali :) Miarka ja wczoraj chodzilam caly wieczor w moich bucikach, zeby je rozchodzic i zeby nie bylo przykrych niespodzianek :) ale one sa tak wygodne i miekkie, ze to chyba zbyteczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się moimi butami trochę martwię, to wiązania na kostce jest dość sztywne. Ale już jest lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miarka fryzurka ok, szkoda ze nie pokazałas zdjecia z profilu. Tez próbowałam rozchodzic buty i chodziłam w nich 2 godziny po domu i powiem wam ze nie jest zle. Dziewczyny do skórzanych butów dobre sa takie preparaty do rozciagnia skóry, ktorymi psika sie na but. Albo mozna tez natrzec fragment buta wódka albo spirytusem i pochodzic w takich butac troche. Napewno skóra dopasuje sie do waszej stopy. Moja znajoma kiedys maczała skarpetki w wódce, zakładała na stopy i tak chodzi w butach jakies 30 minut i potem robiły sie bardzo wygodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przedwczoraj bylismy u księdza zeby spisac protokół i załatwic te wszystkie formalnosci. Tak sie fajnie składa ze godzine przed nami inna para ma ślub i umówilismy sie z nimi ze dzielimy sie po połowie kosztami wystroju koscioła ( kwiaty). Moja suknia juz sobie wisi na szafie, spogladam sobie czasem na nią i wtedy troche mnie stres przedslubny łapie :) Chyba bede sie modlic zeby na slubie nie miec okresu. Niestety jest to mozliwe:( Napewno nie bede w stanie tanczyc na weselu jezeli to bedzie drugi dzień, ale mam nadzieje ze niebedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez juz mam za sobą swoją próbna fryzure i wyszło fajnie. Podobnie do miarki tylko to upięcie mniejsze. W sobote bede miała próbny makijarz. jestem strasznie ciekawa jak wyjdzie. Mam tylko nadzieje ze nie bede wygladała jak wariat. w sumie maluje sie na codzien, i pewnie z powodzeniem mogłabym sie pomalowac sama na slub ale boje sie ze bede zestresowana i nic mi nie wyjdzie. dlatego wole sie oddac w czyjes rece. Ale mam juz swoja koncepcje jak chce miec pomalowane oczy:) Do mojego slubu jeszcze 23 dni!!! Ale ten czas leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to obu nam niewiele zostało panieńskich czasów;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och z tymi winietkami jednak prawda,musze dorobic:( Co do butow to sie nie martwie mam z cywilnego,ale do tanca musze kupic,beda to sandaly wiec mysle nie bedzie takiego problemu z rozchodzeniem. Jutro jak nie zadzwonia z sukienka to dzwonie do nich,bo poprawki robie calkiem gdzies indziej. W sobote jedziemy za obraczkami i moimi kolczykami. Miarka z tortem babka tez tak nam radzila,zeby wziac np na pol po polowie kazdego smaku,ale pomyslalam ,ze jak zechca 2 sprobowac,sama juz nie wiem. Tak poza tym Miarka ladna fryzurka:) Hmm i jeszcze nie wiem gdzie bukiet zamowic...i chyba to tyle,zamawiam jakies pierdolki do ustrojenia mojego mieszkania i klatki schodowej:) Czy ja o czyms zapomnialam?:)jejku tyle na glowie:)pozdrawiam Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam skurcz żołądka jak patrzę na prognozy pogody. Mój hotel mieści się zaraz nad rzeką Sołą. A ona już prawie stan alarmowy osiąga. Jak tak dalej pójdzie to mi hotel zaleje. I nic nie mogę zrobić tylko się martwić;/ Dziś mamy ostatnią wizytę u księdza, już z wszytkimi dokumentami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze:-( nic dziwnego Miarka że się okropnie stresujesz:-( Miejmy nadzieję, że pogoda się poprawi i wszystko będzie Ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno od czwartku ma być ciut lepiej;-) A jak nie będzie to kupiłam dziś wielki parasol:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęściary dzisiejsze- u na wstał piękny słoneczny dzień;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaanula
my w przyszłym tygodniu idziemy spisać protokół, bo w urzedzie juz papiery załatwilismy, decyzja o zmianie naziska podjęta, kolejne osoby zaproszone na wesele, ale poza tym nic niezałatwioone wiecj niz było bo w pracy masakra jakaś... i w mojej i u mojego narzeczonego :/ choć wiem , że ważne ze prace mamy póki co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaanula- najważniejsze że ta praca jest. Ja wiem jak nam ciężko z jedną pensją. A teraz tyle wydatków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaanula
my z jednej pensji bysmy sie nie utrzymali, mamy dosc wysoki czynsz a do tego kredyt studencki narzeczonego, a teraz doszła pozyczka na slub na szczescie w pracy mozna było wziąć nieoprocentowaną. Będzie w sam raz na zakup alkoholu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pierdykam- właśnie wróciliśmy z hotelu. Woda stoi już prawie w nim;/ A wcale się nie zapowiada że przestanie padać,. Nie wiem co będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miarka a ogladałas prognozy pogody? Moze nie bedzie tak zle. A rozmawiałas z włascicielami tego hotelu o tej sytuacji??? Bądz dobrej mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam tam dziś i się strasznie martwię. Wody jest naprawdę dużo. Jeszcze ze 2 taki dni i ni wiem czy Oła nie wyleje:-( Menadżerka niewiele może zrobić tak samo jak ja liczy na poprawę pogody. http://www.booking.com/images/hotel/org/354/354450.jpg woda praatomie już sięga tego betonowego zejścia nad rzekę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaanula
kurcze nie zazdroszczę stresu, mam jednak nadzieje ze przestanie padac bo pogoda nie nastraja zbyt dobrze, z domu sie nie chce wychodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie ustalaliśmy dziś po mszy ostatnie detale z kościelnym i organistą.Okazało się że nasz etatowy organista wyjeżdża ktoś inny musi go zastąpić. Prawdopodobnie zagra nam kuzyn od B. I widziałam że rzeki dalej wzbierają. Pełno straży pożarnych ,próbują coś zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×