Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

izis888

Kto na 2010??

Polecane posty

Czesc Dziewczyny :D Ja sama nie umiem sie wypowiedziec czy chce kamerzyste czy nie :D z jednej strony chce bo to zawsze pamiatka, a z drugiej nie lubie byc kamerowana. Jednak sadze, ze u nas zostaniemy przy kamerzyscie bo narzeczony tego bardzo chce :P My mamy kolege fotografa i zastanawiamy sie czy wypada go poprosic o to zeby robil nam zdjecia czy troche glupio o to pytac bo jednak bedzie naszym gosciem i troche dziwnie zeby pracowal na naszym weselu:/ tym bardziej, ze bedzie z zona :/ hmm bo co do pleneru w innym dniu to bedzie na pewno on nas fotografowal :) Czas nieublagalnie leci a u nas nic nie posunelo sie do przodu, chcielismy w styczniu isc do ksiedza, jednak z powodu braku czasu przesunie sie pewnie wszystko na luty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, ja jestem zdania, że jeśli sam nie zaproponuje, że porobi trochę zdjęć, to lepiej nie prosić o coś takiego. Co innego, gdyby nie był gościem na Waszym ślubie, tylko po prostu znajomym. Naszego dobrego znajomego dziewczyna (oboje będą na ślubie) pięknie śpiewa i ma nawet zespół, z którym grywa na weselach. Ale nawet o nich nie pomyślałam, żeby grali u mnie, bo chcę, żeby byli moimi gośćmi (poza tym stawiam na DJ\'a). Jedak chyba poproszę, żeby jakąś piosenkę specjalnie nam zaśpiewała, taki ciekawy akcent :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak chyba masz racje :) tylko pomyslelismy tez ze on moze pomyslec :D :D ze poprostu nie chcemy zeby robil nam zdjecia :/ tak wiec najprawdopodobniej zapytamy go czy moglby nam zrobic plener, a na slub zamowimy kogos innego z tego wzgledu ze on jest naszym gosciem :) :) tylko ze sadze, ze on i tak i tak przyniesie swoj sprzet i bedzie strzelal fotki, bo naprawde uwielbia to co robic :D :D hmmm musimy sie z nim rozmowic :) Ja w rodzinie tez mam kuzynke z mezem, ktorzy maja swoj zespol, ktory gra na weselach itp. ale tez jakos nawet o nich nie pomyslalam ( beda moimi goscmi) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bieedronaa
oleum u nas tez narazie zastoj a tez mielismy isc do ksiedza najprawdopodobniej pojdziemy własnie w lutym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez pomocy
dziewczyny ja widzę że Wy już o księdzu myślicie..czy to nie za wcześnie??pytam bo mi wydaje się to strasznie szybko..może jesteście z dużych miast i tak wcześnie musicie to załatwiać???a jak ta sprawa wygląda w mniejszych miejscowościach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do księdza się jeszcze nie wybieram, nie jestem z dużego miasta i z tego co wiem nie ma potrzeby tak wcześnie tego załatwiać. W ogóle denerwuje mnie to, że trzeba wszystko tak wcześnie załatwiać, półtora roku wcześniej stresować się już tym wszystkim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bieedronaa
mnie tez to wszystko denerwuje ale niestety tak jest, tez nie jestem z duzego miasta ale słyszałam ze niektorzy juz maja zamowiony temin mimo ze slub biora pod koniec 2010 r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem z malego miasta, mieszkam na obrzezu Katowic, miasteczko 5 tysieczne, jedna parafia :) do ksiedza spokojnie pojdziemy sobie w te wakacje :) i pewnie bedziemy sobie mogli wybrac godzine czyli 13 lub 14 :) w mojej parafi wogole jak w ciagu roku jest 15-20 slubow to duzo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anuszka, 13-14 to bardzo wcześnie. Ja myślałam raczej, że nie wcześniej niż 17! Tym bardziej, że to będzie lato i może być gorąco. No i bez nerwów zdążę się uczesać, umalować i dojechać (bo ślub i wesele za miastem). No i chyba dla gości to też mniej męczące będzie. Co o tym myślicie? U mnie na razie zastój z organizacją, a wiem, że muszę w najbliższym czasie znaleźć i umówić DJa i zadzwonić do USC, żeby ustalić, jak i kiedy mam zaklepać termin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GdybyByłoTak no fakt wczesniej bardzo ale w niektorych rejonach tak wczesniej robi sie sluby :D moj kuzyn na slasku mial o 11 rano!!!!!!!!! w kosciele a pozniej wesele :D u mnie tez robi sie pozniej troszke hihih My planujemy zarezerwoac tak na 16:00 lub 17:00 i slub mamy na obrzezach miasta a wesele calkiem w innej miejscowosci oddalonej o 18 km :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie śluby są tak miedzy 12 a 14 raczej, później rzadko się spotyka. Ja chciałabym nie wcześniej na tą 14, tym bardziej że część gości będzie z daleka. Ale to i tak wszystko w praniu wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olqaa88
My tez bierzemy ślub 26 czerwca 2010:D widze ze oblegana data:D Pozdrawiam dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc olqaa88 :) widze ze moja rowiesnica :P co do godzin slubow to faktycznie jest tak ze w niektorych regionach sie robi wczesniej a w innych pozniej :) u nas akurat jest tak i mnie sie to podoba :) slub na 13, trwa powiedzmy do 14, przed kosciolem zyczenia i te sprawy, goscie na sali sa gdzies tak 14.30 czyli idealna poraz zeby podac obiadek :) potem wiadomo tak jakies \"pierdoly\", kawa krojenie tortu, podziekowania dla rodzicow no i o 18 sie super zabawa rozkreca :) a jeszcze biorac pod uwage ze robimy jednak dwudniowe to im wczesniej sie zaczna bawic tym szbciej skoncza :P a tak a propo uwazacie ze 250zl/os na dwa dni to dobra cena ? pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anuszka no troszke drogo ale w duzych miastach pewnie sa takie ceny :/ nam jak na razie wychodzi 140 zl od osoby za dwa dni z zastrzezeniem, ze do 2010 ceny moga ulec zmianie ( podrosnac) o ok 20 zl od osoby :) no i sala jest w malej miejscowosci ale za to bajeczna :D :D a i mamy w tym wszystko procz alkoholu i ciast na prezenty dla gosci :) aa no i dwoch kieliszkow do rozbicia :) sprawdzilismy menu i jest naprawde bardzo roznorodne i duzo wszystkiego tak, ze mysle, ze sie bardzo oplaca :) nooo a 250 zl od osoby to mi sie troszke duzo wydaje ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evvvunia
olquaa88 no ten 26 czerwca 2010 pojawil sie juz wielokrotnie wiec witaj w klubie!!! my za sale placimy 200od osoby. ale sala boska wielka przestronna i ogolnie piekna!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez pomocy
u nas niej śluby są tak najwcześniej na 15 ale 16,17 to raczej taki standard więc my sobie tak myślimy zamawiać na 17 tym bardziej że jest to lato:) moja koleżanka bierze ślub w tym roku więc chyba jej poprostu poradzę się jak wcześnie u nas to trzeba zamawiać albo i lepiej jutro ksiądz po kolędzie będzie chodził to go zapytam hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeżanarzeczona
hej dziewczynki:D ja też na 2010:D wrzesien najprawdopodobniej choc dokladnej daty ustalonej jeszcze nie mamy:D mam nadzieje ze zdazymy wsyztsko załatwić:D póki co szukam sukienki w stylu lat 70:/ i nigdzie nic nie ma:/ może któraś z was widziała coś w tym stylu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewczynki:) Dawno mnie tutaj nie było i jak widzę dużo się pozmieniało:) U Nas płacimy 120 od osoby więc myślę że cena jest ok. Jest zniżka dla dzieci ale jeszcze nie wiemy ile. Co do zespołu to mysimy tylko jechać potwierdzić wszystko, bo wstępnie nas już zapisali. A płacimy 2 000 za jeden dzień. Poprawin chyba nie robimy... A jak jest u Was z wakacjami? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wakacje to jest dla mnie jeszcze tak odległy termin, że w ogóle o nich nie myślę :) Póki co na głowie mam sesje. Ale pewnie się coś zaplanuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My w ramach oszczędności postanowiliśmy pojechać samochodem do Włoch, z własnym wyżywieniem (drugi powód to taki, że mój ukochany boi się latać). Początkowo mieliśmy zostać w Polsce i pojechać gdzieś nad jezioro, ale mama mnie przekonała, że póki mamy takie możliwości to wyjeżdżajmy. I w sumie przyznałam jej rację. A koszty wychodzą mniej więcej takie, jak wczasy nad naszym morzem. Już nie mogę się doczekać :) Na razie podpytujemy znajomych, czy nie chcą z nami pojechać, ale niedługo chcę już robić rezerwację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GdybyByłoTak masz fajnie:) my niestety nie możemy sobie pozwolić na takie wypady, więc zostajemy w kraju... Zna może ktoś jakieś fajne miejsce w Polskich górach? Moje wakacje będą ciut wcześniej.. bo już pod koniec marca:) Pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej bylismy we Wloszech wlasnie i zahaczylisMy tez na razie o wakacjach nie myslimy :) 2 lata temu my rowniez o Lazurowe Wybrzeze :) i w Anglii na kilka dni :) W zeszlym roku w sumie nigdzie :P a w tym nie wiem :) pasuje zbierac pieniazki na slub :P ale jeszcze sie zobaczy ;) Anulka szukasz fajnego miejsca w gorach??? heh to moze sie spotkamy, bo ja do gor mam niedaleko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm cos sie zle wyslalo... :/ mialo byc ze my wlasnie 2 lata temu bylismy we Wloszech, zahaczylismy o Lazurowe Wybrzeze i kilka dni spedzilismy w Anglii, w zeszlym roku w sumie nigdzie na dluzej nie bylismy a w tym zobaczymy na razie nad tym nie myslelismy :) trzeba zbierac pieniazki na slub :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oleum dzięki:) coś szukamy ale nie wiem gdzie jest fajnie bo do Zakopanego jakoś nie chcę jechać...ma ktoś pomysły? No mnie na dzi n dzisiejszy nie stać na wypady zagraniczne... Pozdrawiam Cieplutko wszystkie Panny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bardzo lubię Karpacz, byłam tam wielokrotnie i wiele sentymentów mnie z tym miejscem łączy. Lubię tam wracać... A co do panien, to w tą niedzielę postanowiłyśmy się spotkać z dziewczynami z byłej klasy liceum. Na nas 6 (klasa typowo męska), 4 są już zaręczone i w zasadzie wszystkie w tym roku hehee :) Potoczyło się jakoś tak lawinowo. No i chcemy się spotkać poplotkować, pewnie temat wesel się przewinie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka masz racje :) Zakopane jest zbyt tloczne i troche oklepane :) ale jest duzo fajniejszych miejsc w poblizu Zakoapnego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniolek27
5 czerwiec 2010 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga6224
witamy kolejną pewną parę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×