Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

izis888

Kto na 2010??

Polecane posty

Gość statystyczki jhgklj
2010: Kwiecien: - kwiecienplecien 24.04.2010 -biedronaa kwiecien 2010 Maj: -mroofka 22 1.05.2010 -chysula 1.05.2010 -iff 1.05.2010 -muffinka 21.05.2010 -anusll maj 2010 -przyszlazona maj 2010 -medea23 wiosna 2010 Czerwiec: -komi 5.06.2010 -GdybyByloTak 19.06.2010 -Anulka 84 26.06.2010 -Dotin 26.06.2010 -evvvunia 26.06.2010 -Ewelina 1985 czerwiec 2010 -natalak czerwiec lub lipiec 2010 Lipiec: -izis888 10.07.2010 -ewelka 17.07.2010 -krolowazycia 86 31.07.2010 -blackksieczka 31.07.2010 Sierpień: -havanka 7.08.2010 -Anuszka 88 7.08.2010 -agnieszka 9922 7.08.2010 -Antonina123 21.08.2010 -magdunia1987 21.08.2010 -kamila 1986 21.08.2010 -N.O.R.M.A.L.N.A 21.08.2010 -kiniam 21.08.2010 -oleum 28.08.2010 -cytrynka277 28.08.2010 -smkttwmm sierpien 2010 Wrzesień: -ihgkljk 18.09.2010 Październik: -samasamotna 10.10.2010 -asienka 23 rok 2010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super podsumowanie:) Dziewczyny mam takie pytanie czy jest któraś z was jeszcze bez zaręczyn? Bo u nas planowanie i wszystkiego zamawianie tylko że zaręczyn nie było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ My zareczeni juz jestesmy. Najpierw byly takie sam na sam a potem spotkanie rodzicow zeby pogadali sobie itp, dopiero po tym spotkaniu rezerwowalismy wszystko. Do ksiedza idziemy w styczniu zeby dowiedziec sie co i jak i zarezerwoac godzine,chcemy 17.00 Do slubu jeszcze daleko a ja juz ogladam suknie,zaproszenia,mieszkania. Wiem,walnieta jestem,powinnam sie uczyc i wymyslam wszsytko zeby tylko tego nie robic....:o Najwczesniej takie przygotowania za rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia, znam to wyszukiwanie sobie zajęć :) My jesteśmy zaręczeni od 21 czerwca tego roku. Bez tego nie zaczęłabym nic planować :) Rodziców tylko o tym poinformowaliśmy, jeszcze się nie poznali. Na razie mamy podpisaną umowę w restauracji i z fotografem. W styczniu będę szukała DJ\'a i zadzwonię do USC. Na pozostałe kwestie to uważam, że jest czasu bardzo dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Super podsumowanie :) My jesteśmy zaręczeni od 2 maja. Zaręczyny były sam na sam w Zakopanem, kilka dni później mój B. przyszedł z kwiatami do rodziców i razem oznajmiliśmy im tę nowinę. Później dopiero była wspólna impreza zaręczynowa z rodzicami jednymi i drugimi... oni się znają już od dawna, od jakiś 9 lat, bo my razem chodziliśmy do klasy w gimnazjum i poznali się na wywiadówkach ;) Już mamy za sobą niejedną taką imprezę i nawet wspólne wakacje moi i jego rodzice. Cieplutkie pozdrowienia dla Was wszystkich... jak wynika z tego podsumowania jest nas już całkiem sporo... i na pewno jeszcze sporo nas przybędzie. Buźka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Razem zaplanowaliśmy że zaręczyny będą po mojej obronie i dlatego tak zwlekamy z nimi. Dlatego zaczeliśmy właściwie od końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm no ladnie ladnie :) sporo nas :D My zareczylismy sie 27 sierpnia tego roku, byl to dla mnie wielki szok bo w ogole sie tego nie spodziewalam :) myslalam ze moze za rok.... chociaz jestesmy ze soba juz pona 3 lata :) i wlasnie te niespodziewane zareczyny byly najpiekniejsza w zyciu dla mnie niespodzianka!! bylo tak romantycznie, bylismy wtedy calkiem sami. 3 tyg po tym przyszedl czas na oficjalne zareczyny z rodzicami (takie na ktorych moj narzeczony prosil moich rodzicow o moja reke :) ) i po tych zareczynach zaczely sie rezerwacje. Nasi rodzice znali sie juz wczesniej ale teraz po zareczynach zaczynaja sie poznawac jeszcze lepiej :) Pozdrawiam cieplutko i milej nocki zycze :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka1984
Ja troszkę boję się tych zaręczyn... raczej nie będą romantyczne no ale cóż nie można mieć wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka84
Dziewczyny a wy planujecie już dzieci?:) bo mi się marzy takie dzieciąko moje własne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie mieć takiego szkraba w domu... moje koleżanki albo chodzą w ciąży albo już urodziły a ja nawet mężatką jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evvvunia
a ja już nie moge doczeka sie dziecka! to takie wspaniałe widziec w takim małym malenstwie owoc miłości. ale niestety trzeba jeszcze troche poczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bieedronaa
czesc to sie rozgadałyscie:) my oficjalnych zareczyn jeszcze nie mielismy tzn rodzice sie nie poznali i mysle ze spokojnie to jeszcze moze poczekac tym badziej ze wesele opłacamy sobie praktycznie całe sami wiec nie maja co omawiac, a te nieoficjalne zareczyny ( bardziej oswiadczyny) były w kwietniu tez sie tego niespodziewałam fajnie było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dotin
nasze zareczyny byly w grudniu rok tem ehhh jak to szybko zlecialo... a rodzice sie nie znaja i pewnie zobacza sie dopiero w dniu slubu :( niestety odleglosc 300km nie sprzyja poznawaniu sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor :D Do slubow jeszcze daleko a tu juz dzieciaczki w glowie :D My chyba nie bedziemy sie spieszyc. Zaraz po slubie zaczynac bedziemy V rok studiow (teraz jestesmy na III) wiec pewnie damy sobie spokoj, pozniej kariera ;P a dziecko tak 2-3 lata po slubie :D :D moj narzeczony chcialby zaraz po slubie :p ale ja raczej nie dam sie przekonac chyba ze mi sie cos odmieni ;) Dobrej Nocki zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie :] my tez juz po zareczynach, byly 12.09. tego roku :)no i wtedy zie zaczelo konkretne zamawianie i rezerwowanie :) ale wczesniej, przez wakacje juz jezdzilismy i szukalismy fajnej sali tyle ze rodzicom nic nie mowilismy :P ale Aulka nic sie nie przejmuj, moja kolezanka z gr tez bierze slub w 2010, maja juz wszystko pozalatwiane i dopiete na ostatni guzik, a nawet ostatnio sie zajeli przebudowa i podwyzszaniem domu a tez jeszcze nie sa zareczeni, mysle ze zareczyny to tylko taka kwestia umowna, wiadomo piekna chwila, ale czy z pierscionkiem czy bez, sie jest nadal taka sama para, tyle ze kobiata ma pierscionek :P pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby taka sama para, ślub to w końcu też formalność - można bez niego żyć. Ale ten element zaskoczenia, wzruszenia, nie da się niczym zastąpić. Anulce też chyba trochę tego żal i to jest dobry powód, żeby nie \"umawiać się\", kiedy w końcu te oświadczyny mają być. Powiedz narzeczonemu, żeby Cię zaskoczył :) Jednym słowem nie wszystko stracone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GdybyByłoTak to nie takie proste powiedzieć by mnie zaskoczył.... Ma drobny problem z takimi rzeczami... Rozumiecie zamiast dać kobiecie kwiaty to da mikser albo patelnie więc wątpie by było to taka niespodzianka dla mnie.... A co do dzieciaczków to po ślubie tak 3 miesiące zaczniemy się starać o dzieciątko. Myśle, że będzie to dobry czas bo będę po skończonych studiach, już pracuję więc powinno być dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez pomocy
hej dziewczynki widze ża mamy ślub w tym samym roku:):):) moja data to 26 czerwiec:) no a jeśli chodzi o moje przygotowania to chyba są na takim samym poziomie jak wasze mianowicie: sale,kucharke,orkiestre i fotografa:) a co do księdza to nie myślicie że to za wcześnie??ja mieszkam w dosyć małej miejscowości więc może nie musze iść tak wcześnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evvvunia
ja też mam tą sama dziewczynki! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez pomocy
hej Anulka no to super!!!!!:):) wiesz że stworzyłam osobny topik z naszą datą:):)ale spoczko możemy sobie tutaj też pisać..a czemu wybraliście akurat tą datę??? to widzę jednak że jest nas więcej bo myślałam że na dzie.ń dzisiejszy to tylko ja z evvunią mamy ten termin:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez pomocy
no to super datę mamy taką samą no i wiek nasz też taki sam sądząc po nicku:):) a nam się super złożyło bo to urodziny mojego miśka:) a wogóle gdzie mieszkasz??może się okaże że jeszcze to samo miasto hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkradł się błąd, ja biorę ślub w czerwcu nie w sierpniu 2010: Kwiecien: - kwiecienplecien 24.04.2010 -biedronaa kwiecien 2010 Maj: -mroofka 22 1.05.2010 -chysula 1.05.2010 -iff 1.05.2010 -muffinka 21.05.2010 -anusll maj 2010 -przyszlazona maj 2010 -medea23 wiosna 2010 Czerwiec: -komi 5.06.2010 -N.O.R.M.A.L.N.A 12.06.2010 -GdybyByloTak 19.06.2010 -Anulka 84 26.06.2010 -Dotin 26.06.2010 -evvvunia 26.06.2010 -Ewelina 1985 czerwiec 2010 -natalak czerwiec lub lipiec 2010 Lipiec: -izis888 10.07.2010 -ewelka 17.07.2010 -krolowazycia 86 31.07.2010 -blackksieczka 31.07.2010 Sierpień: -havanka 7.08.2010 -Anuszka 88 7.08.2010 -agnieszka 9922 7.08.2010 -Antonina123 21.08.2010 -magdunia1987 21.08.2010 -kamila 1986 21.08.2010 -kiniam 21.08.2010 -oleum 28.08.2010 -cytrynka277 28.08.2010 -smkttwmm sierpien 2010 Wrzesień: -ihgkljk 18.09.2010 Październik: -samasamotna 10.10.2010 -asienka 23 rok 2010 Anulka 84 my też nie jesteśmy jeszcze zaręczenie i zaczynamy wszystko od końca :) teraz staramy się o dziecko i planujemy ślub a zaręczyny kiedy będą nie weim, ale jesteśmy juz ze sobą 6,5 roku i w tym 1,5 roku mieszkamy razem więc zareczyny nic nie zmienią. Mamy taką umowę że na 10 dni przed ślubem to ostateczny termin zaręczyn bo inaczej powiem nie na ślubie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×