Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

izis888

Kto na 2010??

Polecane posty

Gość evvvunia
u nas bedzie : Glenn Medeiros - Nothing's gonna change my love for you super jest ta piosenka, niesamowicie pasuje do okazji i nie jest jakims strasznym smutem. myslelismy wczesniej nad Kancelaria - Zabiore Cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę że sierpień oblegany :) My wybraliśmy 14 :) Jest ktoś jeszcze? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaanula
nie mysle jeszcze o piosence, na razie mam kłopot z wyborem kapeli...... a jest to dla mnie bardzo ważne bo jestem muzykiem (choc niepraktykujacym juz) i nie chce na weselu bylajakości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sczzesliwa1111
ja.. ja! ja! ja!;) a raczej my;) dokopiuje sie do postu;) 28 SIERPIEN 2010...:) i juz sie nie moge doczekac!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sczzesliwa1111
a mam kilka pytan:) -jaka macie pioseke na tzw. pierwszy taniec??:) mam kilka prozozycji ale nie mam pojecia na co padnie wybor:) -kiedy bedziecie rozgladac sie za suknia?? wiem, ze to jeszcze straaasznie duzo czasu no ale;) -i skad macie fotografa.. bo ja ubolewam czas ucieka a my ani fotografa ani kamerzysty ani drużby!;/ Ci co chcielismy sa juz zarezerwowani!;/ bez sesnu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sczzesliwa1111
a mam kilka pytan:) -jaka macie pioseke na tzw. pierwszy taniec??:) mam kilka prozozycji ale nie mam pojecia na co padnie wybor:) -kiedy bedziecie rozgladac sie za suknia?? wiem, ze to jeszcze straaasznie duzo czasu no ale;) -i skad macie fotografa.. bo ja ubolewam czas ucieka a my ani fotografa ani kamerzysty ani drużby!;/ Ci co chcielismy sa juz zarezerwowani!;/ bez sesnu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocna ile trzeba
a powiedzcie mi tak z ciekawosci pytam:) ile macie bedzieciemiec lat wychodzac za mąż? studiujecie? macie gdzie mieskac??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, my szukamy sali na 18 czerwca 2010 rok i ciezko jest znalezc cos dobrego (jakas mozliwa cena i ładna sala)... poradzcie jesli macie juz cos upatrzonego - kat.ka@wp.pl Bede miala 27 lat skonczone studia i mieszkam w Warszawie:) Pozdrawiam i czekam na rady !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi si podoba piosenka kindla \"z kims takim jak ty\", cudna jest. pasowalaby na pierwszy taniec;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23latkaaaa
A my mamy plany na 2010 ale jeszcze nawet oświadczyn nie było :( :O :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evvvunia
23latkaaaa : to radze sie spieszyc bo z sala ciezko bedzie. powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja bede miala skonczone 23 latka tak jak moj narzeczony :) studiujemy zaocznie i pracujmy. Mieszkac mozemy u mnie lub u niego, jednak poki co raczej cos wynajmiemy i zaczniemy budowe wlasnego domku :) Witam kolejna osobe na 28 sierpnia 2010 :) Co do piosenki to jeszcze nie myslelismy, gusty do tego czasu moga sie zmienic :P i na wybiernie sukienki chyba tez jeszcze sporo czasu :) Wiem na pewno ze bedzie to cos prostego i skromnego :) Co do kamerzysty i fotografa to teraz sie rozgladamy, chociaz ja wolalabym bez kamerzysty :P ale moj narzeczony jest przeciwny :) Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ul3k
My na czerwiec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evvvunia
ul3k a ktory czerwiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błyskotka6
my na 7 sierpien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bieedronaa
a ja sie zastanawiam co robic z kosciołem tzn kiedy isc zaklepac date i godz bo niby mielismy isc po nowym roku ale cały czas wydaje mi sie ze to za wczesnie bedzie, my na szczescie bedziemy miec gdzie mieszkac tz ma mieszkanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katii23, w piątek macie ślub? Ja mam 19.06 :) sczzesliwa1111, drużba też już zarezerwowany, ten go upatrzyłaś ;P A ta osoba, co się pytała o wiek i stan posiadania, to może sobie przejrzeć temat od początku, wtedy jej ciekawość będzie w pełni zaspokojona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaanula
ja bede miała 26 lat i na dzien dzisiejszy wydaje mi sie ze to bedzie straaaasznie duzo;/ mam skończne studia, pracę i mieszkanie, szkoda że ślub nie w tym roku. Do kościoła ide za dwa tygodnie chyba, jeśli czas mi na to pozwoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fakt byl juz watek o wieku w jakim wychodzimy za maz... ale moge sie powtorzyc :P ja bede miec ledwo skonczone 22 :) a moj ukochany 25 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela85
witam ślub mamy zaplanowany na 2010 r i nie wiem kiedy mamy już załatwiać te wszystkie formalności ., sprawy kościelne nauki, i zaklepanie godziny ślubu. myślicie że wystarczy jak udam sie do księdza w przyszłym roku o tej porze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewela85 - my bedziemy szli dopiero za rok, tak na poczatku 2010 do Ksiedza, bo teraz i tak nam nic nie zarezerwuj, i wtedy od razu sobie odbebnimy nauki przedmalzenskie zeby potem juz nie zawracac sobie tym glowy ;) a juz w marcu, moze w kwietniu idziemy na kurs tanca :D:D i mam nadzieje ze nam obojgu to cos da bo kiepsko z naszym tancem hehe jakos tak ni eumiemy sie zgrac :] w niedlugim czasi ide tez z kolezankami ogladac suknie slubne :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaanula
ja suknie ślubne pewnie poprzymierzam w wakacje, ale z zakupem się wstrzymam, bo podobno z końcem roku jest dużo taniej, a z kasą jak jest w dobie kryzysu każdy wie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tez narazie nie zamierzam kupowac sukni slubnej, bo znajac moj gust to pewnie zdanie zmienie jeszcze ze 100 razy ;) dlatego ja najlepiej zrobilabym kupujac suknie na dzien przed slubem :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczynki widzę ę temat się nieźle już rozwinął:) W dniu ślubu będę miała 26 latek i też już skońvczone studia:) A piosenka no cóż... już dawno wybrałam jaką chcę... Walc Barbary z nocy i dni... melodia jest piękna pzrynajmniej dla mnie:D a sukienka to no cóż za wcześnie jak dla mnie:) Na razie czekam na Walentynki bo wtedy będą zaręczyny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) Jejku dzis sobie uswiadomilam, ze w tym miesiacu minie juz pol roku od zareczyn!!!!!!!!!!! rany!!! jak ten czas szybko leci, wydaje mi sie jakby to bylo 2 miesiace temu :) :) :) ciagle martwi mnie kwestia kosciola, bo powinnismy zalatwiac to juz teraz.... a tu brak czasu :( glownie mojego narzeczonego. Mam nadzieje, ze wybierzemy sie jeszcze w lutym do ksiedza :) :) :) kamerzysty tez nie mamy i fotografa :( hmmm Trzeba wziasc sie w garsc i zalatwic te sprawy, zeby ponziej miec spokoj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja się pochwalę, że wczoraj podpisaliśmy umowę z DJ\'em (i wodzirejem). Świetny facet, ma na siebie pomysł i wizję wesela :) Ogólnie jestem bardzo zadowolona. Teraz to chyba do urzędu muszę zadzwonić i resztę przygotowań odkładam na bliżej nieokreśloną przyszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13/02/2010 :) Sala znaleziona, teraz pora na zalatwianie całej reszty. Macie jakieś godne polecenia zespoły z Warszawy ? Gorączkę przedślubną czas zacząc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loloinka piekna data :) i to juz tak niedlugo :) niecaly roczek :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorrki zle przeczytalam :P to troszke ponad roczek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×