Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

izis888

Kto na 2010??

Polecane posty

Gość bez pomocy
ja Anulka 84 w Kielcach:) to w sumie nie daleko:):) kurcze ja to się chyba nie doczekam...:( jeszcze tyle czasu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evvvunia
bez pomocy - dasz rade! ja tez tak mam! też juz sie nei moge doczzekać! ale zobaczysz jak szybko zleci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez sie juz nie moge doczekac... mam nadzieje ze nie bedziecie zle ze troche zmienie temat, ale chcialam sie spytac jakie macie prezenty/ pomysly na prezenty dla swoich mezczyzn? bo u mnie w tym roku kiepsko z pomyslami :P pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJJJ A ja sie moge doczekac :) jestem typem czlowieka, ktory w kazdej sytuacji znajdzie pozytywne strony :D tak samo teraz-jestesmy narzeczenstwem i to jest piekny stan :) malzenstwem bedziemy cale zycie :P wiem ze bedzie cudownie ale i teraz jest cudnie :) :) Co do prezentu to ja juz zamowilam nawigacje :) troche kosztowny prezent ale jest on mikolajkowo-gwiazdkowo-imieninowy :P wiec w sam raz :) Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez pomocy
ja nie mogę się doczekać ślubu bo mój misiek mieszka za granicą i strasznie mi się tęskni za nim a jak będziemy po ślubie to już będziemy razem:):) a prezent jeśli chcesz jakiś wyjątkowy i niezapomniany to polecam stronę www.wyjatkowyprezent.pl :) wydaje mi się że są naprawdę spoko i nie oklepane:) ja już wybrałam sobie jeden ale to dopiero na urodzinki bo teraz mam już coś wyjątkowego co zapewni wiele wrażeń hihihi:) pozdrawiam Was i życzę udanych połowów prezentowych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oleum ja już kupiłam nawigację na Mikołaja:) Mój Misio był szczęśliwy jak małe dziecko:) w pierwszym dniu ciągle ją testował:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już mam zestaw kosmetyków Loreal for men - krem i żel do twarzy (skończy się podbieranie moich), książkę Christophera Moore\'a i jak coś jeszcze wpadnie mi w oko to dokupię :) Ogólnie nie mam aż takich problemów z kupowaniem mu prezentów, często to robię. Najczęściej coś wpada mi w oko i kupuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez juz kupilam :) wybralam ksiazke Stephena Kinga \"Christine\", srebrana obraczke i skarpeciochy z Big Stara :) ja tez ogolnie uwielbiam kupowac prezenty, szczegolnie dla mojego Grzesia ale jakos w tym roku mnie ogarnela taka niemoc :( to przez ten brak czasu... pozale sie wam jeszcze ze genialny rektor AE w Katowicach wymyslil ze chodzimy na zajecia do wtorku (dzien przed wigilia!) do godziny 13.30 :/ a do tego mam w poniedzialek kolokwium :/ eh... no nic pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, ja też mam wesoło przed świętami, w weekend zjazd (w niedzielę egzamin). A 24.12 pracuję do 14 :) Ale sama się zgłosiłam, bo wigilii przecież nie szykuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evvvunia
GdybyByłoTak współczuje Ci!!! zjazd egzamin i jeszzce praca przed swietami to koszmar!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evvvunia
a jakie macie plany na sylwestra..??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) nie jestescie same :) ja tez mam zjazd i zaraz lece do szkoly :( i jeszcze ta pogodaaaaaa bleeee :P Ja w Sylwestra robie impreze w domu ;) zapowiada sie ciekawie:D Ok zmykammmm papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, bidulki. Widzę, że tylko UŚ jest taki przyjazny dla studentów ja już mam wolne od wczoraj :) Prezenty kupione, więc na razie mogę leżeć i nic nie robić. pozdrawiam ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daisy272
A czy marzec 2009 to za pozno:(:(:( na zalatwianie roku 2010:(??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Ja też mam na tym weekendzie zjazd, ale na szczęście tylko w niedzielę, więc nie jest tak źle. A co do sylwestra to niestety nigdzie nie idziemy zostajemy w domu... Ale może będzie fajnie...U Was też dziś pada śnieg?:) Pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez pomocy
królowa życia 86 widzę że studiujemy na tej samej uczelni:):)ja też miałam wczoraj ostanie zajęcia dzięki czemu mogłam już przylecieć na świąta do mojego miśka:):) a teraz leżę sobie i czekam aż wróci z pracy:)ale już niedlugo musimy wybrać się na zakupy choinki no i wszystkich ozdób..a wy razem spędzacie świąta ze swoimi mężczyznami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dotin
My w tym roku spedzimy pierwszy raz ze soba świeta :)juz sie nie mozemy doczekac:) pozniej jedziemy na mazury do jego rodzinki a sylwestra spedzimy u mnie w domu z jego siostra i jej meżem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daisy272, a czemu chcesz do marca czekać? To oczywiście wszytko zależy, gdzie chcesz robić, jakie miasto, na jaki miesiąc. Ale im później tym mniejszy wybór, wiadomo. Ja mieszkam z moim narzeczonym od dwóch lat, jedziemy do jego mamy na wigilię, a do moich rodziców tylko zajrzymy złożyć życzenia i na śniadanie w pierwszy dzień. A sylwestra u koleżanki na wsi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez pomocy
dotin to też nasze pierwsze świąta więc dodatkowo się cieszę:):) tylko mam problem z prezentami bo muszę je ukrywać przed nim..hihihih ciekawy jest jak dziecko co dostanie:) ci faceci to jednak takie duże dzieci:) a co do Sylwestra to pewnie jakiś spontan będzie a jak nie to posiedzimy sobie w domciu i też będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana, ja to jestem okropna z prezentami, bo przeszperałabym całe mieszkanie, gdybym wiedziała, że schował przede mną prezent :D Ja chowam ze spokojem, bo on nie szuka w ogóle, pełna cierpliwość w tym względzie. Na mikołaja było śmiesznie, bo już 5.12 mieliśmy przygotowane dla siebie paczuszki i wieczorem nie wytrzymaliśmy i je sobie daliśmy :) No, ale teraz trzeba poczekać do wigilii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez pomocy
hahahha to widzę że więcej jest takich niecierpliwców:):) ja chyba też do nich należę ale naszczęście wiem że jeszcze mi nie kupił bo też pewnie biegałabym po domu zaglądając w różne zakamarki:) a tak ..siedzę grzeczniutko jak mysz pod miotłą:) i pilnuje prezentów dla niego żeby nie wyszperał bo chcę żeby miał niespodziankę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ma strategicznie w różnych miejscach rozłożone, w takich, do których nie zagląda :) Mój dla mnie też jeszcze nie kupił, bo wie, że by mnie skręcało z chęci zobaczenia co to jest. W tamtym roku mnie nieźle zwiódł, bo powiedział, że prezent dla mnie już ma, ale zawiózł od razu do mamy i dostanę w wigilę, a potem się okazało, że cały czas był w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo, widze ze tu zycie kwitnie na tym forum :) my niestety spedzamy osobno Wigilie :( ale za to Swieta juz razem :) tak jak co roku od 4 lat, ale za to juz ostatni raz, bo w wakacje planujemy moja przeprowadzke do niego :) a co do Sylwestra to spedzamy go czworka naszych przyaciol, taki kameralny ale fajny :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezentów nie muszę ukrywać, bo nie mieszkamy jeszcze razem. ale rzeczywiście faceci to jak małe dzieci, mój luby nie daje mi żyć i ciągle mnie wypytuje co, dostanie na święta :) Święta spędzimy razem i po raz drugi już wigilię. Nigdy nie zapomnę jaka byłam zestresowana rok temu na wigilii u jego rodziców... Na szczęście będę miała bardzo fajnych teściów :) A sylwester jest jak zawsze niewiadomą do ostatniej chwili, ale przeważnie wychodzą super imprezy. A propos imprez, idę na piwko :] Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Jak tu juz swiatecznie :) My mieszkamy w sumie niedaleko siebie wiec nie mamy takich problemow z dojazdami itp :) Jak co roku moj Miś zje Wigilie u siebie, a pozniej przyjedzie do mnie ( bo mam zawsze pozniej :P ) no i cale swieta razem ....nasze czwarte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) Dawno mnie tu nie było... ale widzę, że jest już bardzo świątecznie :) My Wigilii nie spędzamy razem, ale po wigilii idę do mojego B., a potem idziemy razem na pasterkę- to już taka nasza tradycja, bo jesteśmy ze sobą właśnie od 25.12... w tym roku wypada pięć lat. Pierwsze święto u niego, a na drugi dzień świąt mój B i jego rodzice zostali zaproszeni przez moich rodziców... ale będzie impreza ;) Ja prezenty też już mam wszystkie gotowe... w tym roku dla Niego zestaw Hugo Boss Selection. A na urodziny (ma 2 stycznia) zegarek. Święta coraz bliżej, a ja na diecie- nie wiem jak to przeżyję :D Na Sylwestra idziemy do znajomych, którzy mają roczne dziecko. Zabawa będzie tym razem raczej spokojna, ale mi to odpowiada... chyba już się starzeję ;) Jeszcze Wam życzeń świątecznych nie składam, bo na pewno tu zaglądnę. Póki co nie dajcie się gorączce przedświątecznej i trzymajcie się cieplutko, bo ponoć idą mrozy. Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ja nie lubie za bardzo swiat a wlasciwie nie lubie tego czasu przed swietami,wszyscy wtedy narzekaja ile to maja do zrobienia.... Wigilie spedzamy osobno,potem 1 dzien u mnie a 2 u mojego. prezentow nie dajemy sobie na swieta,juz dawno temu,od samego poczatku uzgodnilismy,ze robimy sobie tylko Mikolajki . Sylwestra tez jeszcze nie wiem gdzie spedzimy, pewnie cos spontanicznie wyjdzie. Wesołych swiat Wam zycze,wszystkiego najlepszego,oby szybko nam zlecialo do 2010 roku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołych i pogodnych świąt oraz samych wspaniałych chwil w nadchodzącym nowym roku!!!(już za niedługo będziemy mogły powiedzieć, że mamy ślub w przyszłym roku :D pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×