Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

izis888

Kto na 2010??

Polecane posty

Gość królowa życia86
4500 zł bierze zespół ?! My God! Strasznie dużo. Ten zespół co by mnie interesował brał dwa lata temu 1400 zł za całą noc. Byli to sami faceci. Prezentowali się dobrze(eleganckie koszule, spodnie w kant). Pili, ale raczej dla kurażu. Nikt nie był wstawiony, dobrze spiewali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królowa życia86
W sumie to tak dokładnie nie liczyliśmy jeszcze ile nas wyniesie wesele. Wszystko podzielimy na pół, ale za gości płacimy oddzielnie. więc na razie mogę tylko powiedzieć, że za swoich weselników wyjdzie mi jakieś 5000 -6000zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bieedronaa
tez liczyłam ze zespoł to maksymalnie wezmie 2500 nie nie trzeba sie powaznie zastanowic nikt mi nie gwaratuje ze jak sa drodzy to beda super spiewac niby same dobre opinie o tym zespole słyszelismy ale przeciez nie wszystkim podoba sie to samo a jednak chciałabym miec wesele z poprawinami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królowa życia86
Ja oficjalnie dwudniowego wesela w restauracji nie robię. Ale ewentualnie jedzenie i wódkę, co zostanie, przeniesiemy do pubu mojej chrzestnej i tam sie jeszcze trochę pobawimy :) ale trzeba przyznać, że na weselach to ludzie najlepiej się bawią właśnie w poprawiny. bo goście sie już znają, są jeszcze trochę ciachnięci po 1 pierwszym dniu, szybciej zaczynają tańczyć i w ogóle atmosfera jest luźniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) to żeście mnie zdziwiły tymi cenami za zespół... 4500 A co do poprawin to taka trochę dziwna sprawa. Kiedy na każdym weselu były poprawiny... mój brat się żenił 18 lat temu i jego wesele trwało 3 dni!! A teraz zauważyłam, że mało kto jeszcze robi poprawiny i tak myślę, że to wcale nie jest taki zły pomysł, żeby robić wesele 1- dniowe... zapytacie dlaczego... Rok temu byłam na weselu koleżanki ze studiów, po pierwszym dniu leczyliśmy kaca, byliśmy mega zmęczeni całym długim poprzednim dniem, a poszliśmy właściwie tylko z grzeczności, bo nie wypadło nie iść. Do tego było tak nudno i wszyscy byli tak padnięci, że po obiedzie zaczęli się zmywać do domu. Nie wiem czy to kondycja jest słabsza niż 20 lat temu, czy z czego to wynika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do kosztów to my postaramy się zrobić to tak żeby było po pół. Mój B. będzie odpowiedzialny za alkohol, ja w zamian za to za formalności i zaproszenia... itd. Wyliczyliśmy, że wyjdzie nas ok. 25 tys. Nas sama sala będzie kosztowała ok. 14 tys... ale się zastanawiamy czy jednak nie poszukać jakiejś innej tańszej sali, póki zaliczki jeszcze nie wpłaciliśmy, bo 200 zł od osoby to bardzo dużo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królowa zycia86
200 zł to naprawdę bardzo dużo. A jak masz jeszcze czas, to poszukaj innego lokalu. A nóż znajdziesz tańszy. bo można. I sporo byś zaoszczędziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Drogie Panie :) my bierzemy ślub w czerwcu 2010 i jak chodziliśmy po salach nikt nie był zdziwiony....szczególnie, że restauratorzy mają już rezerwacje na lato 2010. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bieedronaa
czesc dziewczynki witaj niczka.net kamila1986 to chyba zalezy od ludzi nie no nie wiem ale mi sie wydaje ( na takich weselach byłam) ze ludzie na poprawinach tez dobrze sie bawia chociaz zmeczeni to sa napewno :) co do sali to chyba tez bym jeszcze poszukała czegos bo 200 zł to duzo, my zaklepalismy wczoraj zespoł ale mimo ze zaliczka juz wpłacona to mam obawy, załatwienie dobrego zespołu w 2 tyg to naprawde ciezka sprawa, przesłuchalismy z internetu wszyststkie mozliwe zespoły z naszego regionu, dzwonilismy, pisalismy maile, strasznie duzo czasu to zajmuje, a i tak wyszło na to ze zamowilismy zespoł troche w ciemno bo polecony tylko przez znajomego muzyka i do tego wszystkiego prawdopodobnie od 2010 zespoł bedzie grał z dziewczyna ( bo podobno ludzie bardzo chca ) az sama sobie sie dziwie jutro jade wpłacic zaliczke za sale buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bieedronaa
no jak tam dzieczynki?:) ale sie ciesze ze juz weekend troche wypoczne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niczka i Muffinka witam :) Niczka i jak masz już jakąś salę? Muffinka a jak Twoje przygotowania? Bieedronaa a jaki macie ten zespół? Mają jakąś stronkę www? Skoro sprawdzony i polecony to na pewno będzie dobrze :) My się narazie w necie rozglądamy za salami i w przyszły weekend chcemy pojeździć popytać osobiście i już coś zarezerwować. Mam swojego faworyta ale nie chcę zapeszać, więc dam znać jak już będzie zarezerwowane :) Jakie macie plany na weekend? :) Pozdrawiam cieplutko!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bieedronaa
jaaaaaaaaaaaaaaaa jak sie wkurzyłam pojechałam do goscia od sali a go nie ma syn powiedział ze jest własnie na sali to podjechałam (tam sa 2 sale jedna w ktorej robia wesela a ta druga to w sumie chyba tylko do ich - strazaków - urzytku) ale sie okazało ze tam jakas konferencje maja wiec nie chciałam przeszkadzac bo musiał by wychodzic jechac ze mna do domu zeby wypełnic papierki, wyszło na to ze bede musiała jutro znow jechac, miejmy nadzieje ze juz jutro to załatwie. kamila1986 zespoł mamy ten drogi co mowiłam ale nie maja zadnej strony w necie, wogole jak Moj do nich dzwonił a oni powiedzieli ze nie musza sie ogłaszac bo i tak maja pozajmowane terminy to pomyslałam ze niezłe z nich buce:) ale jak gadalismy na zywo z jednym z nich to całkiem w porzadku chłopak, no miejmy nadzieje ze bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj to miałaś pecha... mam nadzieję, że dzisiaj to wszystko załatwisz, daj znać :) My dzisiaj jedziemy wieczorem oglądać taką jedną salę... zobaczymy co z tego wyjdzie. Życzę wszystkim miłego weekendu!! Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my wybraliśmy 01.05.2010 ładna data no i długi weekend, więc jest szansa, że odpoczniemy trochę po ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Widzę, że sporo tu panien z rocznika \'86 :) Także i ja hehe Zaręczona jestem od 21.06 teg roku, a ślub planujemy na 2010. Strasznie mnie zdziwiłyście, że już sale macie porezerwowane i zespoły. Ja myślałam, żeby we wrześniu się przejechać po tych miejscach co mi się podobają i popytać, kiedy termin rezerwować. Hmm trochę mnie to przeraża, że tak w ciemno trzeba ustalić datę na \"za dwa lata\"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bieedronaa
czesc dziewczynki witajcie nowe:) GdybyByłoTak nie wiem jak jest u Ciebie ale u mojej miejscowosci choc małej sale na letnie miesiace 2010 sa juz w wiekszosci zarezerwowane, wczoraj udało mi sie wplacic zaliczke za sale tak wiec zespół, sale, kucharke mamy juz zaklepane w tygodniu podjedziemy jeszcze do fotografa a reszte chyba juz po nowym roku:) miłej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bieedronaa no to super :) A reszta co już ma pozałatwiane? Pochwalcie się :) Jeśli nie macie jeszcze nic, to kiedy będziecie rezerwować salę, kamerzystę i zespół? My znaleźliśmy inny lokal ale niestety w tej samej cenie (na dzień dzisiejszy 190zl, za dwa lata ok.200zl) ale baaaardzo nam się tam podoba, i chyba się zdecydujemy, bo w naszej okolicy naprawdę wszędzie są takie ceny :/ to link: http://www.parkowa.pl/index.php niestety na stronce jedyne aktualne zdjęcie z wewnątrz lokalu to to w zakładce oferta, ale wczoraj tam byliśmy i jest pięknie. Mają już zarezerwowane niektóre terminy na lato 2010. A jak Wam się podoba? A jak Wam minął weekend? :) Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem z Wrocławia, liczę na to, że miejsc do wyboru będzie na tyle dużo, że bez problemu coś znajdziemy, chociaż mam dość sprecyzowaną wizję ślubu i wesela. Ślub chcemy cywilny i najlepiej na terenie miejsca, gdzie będzie też wesele. Także bierzemy pod uwagę restauracje z ogrodami i ładnym otoczeniem. Może któraś z Was też z Wrocławia i coś poleci? :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bieedronaa
czesc kamila1986 sala piekna w porownaniu z moja " wiejska" to cudo:) ale nam zalezało zeby było taniej (juz na zespoł wydamy duzo za duzo) no własnie jak inne dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królowa życia86
witam panie. Sprawy weselne na razie stanęły w miejscu, a właściwie jeszcze nawet nie ruszyły ;) Tak jaki pisałam wcześniej zabierzemy się za wynajęcie sali i kapeli pod koniec roku. Mamy wielu znajomych, którzy wesele zorganizowali w pół roku, więc czym my się mamy przejmować. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bieedronaa
no i stanełysmy w miejscu?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ja też jestem na 2010 rok... na razie sale mam zarezerwowaną na 21.08.10 ale bedziemy musieli przesunąć ślub na czerwiec... nie mam pojęcia w jaki to sposób zrobię ponieważ moja sala jest zarezerwowana na cały czerwiec :/ a niektórzy mówią że 2 lata to długo :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gothenka
Hej, a ja nie mogę przetłumaczyć mojemu R. że jak chcemy brac ślub w 2010 r. to już najwayższa pora myśleć o rezrwacji sali i innych takich. No ale przegadasz facetowi??? Jak się wkurzę to zacznę sama wszytsko załatwiać i postawię go przed faktem dokonanym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gothenka
oczywiście żartowałam z tym stawianiem przed faktem dokonanym, ale musze go jakoś zmusić żeby też zaczął o tym wszytskim myśleć. Dwa lata to niby dużo ale tak naprawdę miną nawet się nie obejrzymy kiedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bieedronaa
czesc czesc gothenka zalezy kiedy planujecie ten slub bo np miesiace letnie u mnie były juz pozajmowane, chociaz roznie z tym jest ja sie ciesze ze mam juz sale zarezerwowana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) Witam również te nowe. Co tam u Was słychać? My planujemy we wtorek się przejechać do ostatniej restauracji którą mamy na oku i już na pewno się na coś zdecydujemy. W tej dla odmiany jest dużo taniej 130 i 150 od osoby w zależności od menu a to link: http://www.hotel-tawerna.pl/hotel.html Pozdrawiam i życzę udanego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bieedronaa
kamila1986 bardzo ładne sale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...zainteresowana...
piszecie o zespołach ale czy koniecznie musi być zespół? ostatnio byłam na 2 weselach na każdym był wodzirej (każdorazowo inna osoba) doskonale rozkręcił imprezę, dodatkowo muzykę wybierają młodzi bez obaw, że usłyszą białego misia czy inne "szlagiery"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Kamila bardzo ładne sale i cena też bardzo ok :) Ja nie wiem, kiedy wyruszymy na te poszukiwania sali, bo zaczynam praktyki rano, a mój narzeczony znowu pracuje we wszystkie popołudnia, weekend szkoła albo praca. No, ale chcę jeszcze w tym miesiącu zacząć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×