Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Joanna-22

cesarskie ciecie

Polecane posty

Gość Joanna-22

hej jestem juz 38 tyg ciazy .Mialam wlasnie ostatania wizyte z polozna ktora skieriowala mnie do szpitala zeby sprawdzic czy z moiom synkiem jest wszystko ok w szpitalu lekarze stwierdzili po wsystkich badaniach ze jest dobrze tylko moj syn jest bardzo duzy ma 4 kg i nie urodze wlasnymi silami tylko przez cesarskie ciecie .Ogolnie mosze przyznac ze opika jaka mnie teraz otoczyli jestem zadowolona co 2 dzien chodze do szpitala na kontrole czy z malenstwem wszystko wporzadku w czwartek 31.08.08 rano mam sie wstawic juz do szpitala na cesarke mam pytanie czy ktos juz z was mial cesarke jak tutaj jest boje sie troszke dziewczyny opiszcie mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie powinni ci wykonac
cesarki w 40 tc??? 31.08 to troche odległa data?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie chciała dziewczyna napisać - 31.07.08, tylko sie zestresowała. pomyślcie trochę. a cesarka, no cóż. . nic miłego, ale dla mnie lepsza niż poród. gorzej boli po cesarce. ja miałam cesarkę ze względu na ciążę bliźniaczą. pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też miałam cesarkę.Najpierw rodzilam prawie dobę naturalnie a że głowka nie chciala zejsc niżej to lekarz zdecydowal sie na ciecie.Bylam przytomna caly czas i powiem Ci,że nie było najgorzej.Wprawdzie nie możesz sie ruszyc przed 24 h a pozniej cięzko jest wstac z łóżka ale wszystko jest do przezycia.Mnie rana zagoila sie bardzo szybko.Glowa do góry.Bede trzymac kciuki za Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna1077
ja też miałam cesarkę 31 lipca :) dwa lata temu :) była to moje druga cesarka, pierwsza była z powodu braku postępu porodu, druga była zaplanowana i dlatego o wiele lepiej ją wspominam. Dość szybko doszłam do siebie, chociaż oczywiście trwało to dłużej niż przy prawidłowym porodem siłami natury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam cesarke prawie poltora roku temu, jestem bardzo zadowolona choc dochodzilam do siebie przez 2 tyg. nic sie nie martw najwazniejsze zeby malenstwo bylo zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiele kobiet świadomie decyduje się na cesarke bo widzą w tym wiecej plusów i potem sobie wychwalają .... ja tez pomimo 24 godz. prób siłami natury musiałam poddać sie cesarce i nie narzekam ;-) ;-) Najwazniejsze zeby dziecko było całe i zdrowe ;-) Blizna jest minimalna i szybko się zagoi do tego dostaniesz leki przeciwbólowe i bedzie ok ;-) a czas tak szybko leci ;-) POWODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×