Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zamyslony wacek

Troche mnie przerazilo, ze moge miec dzieci, o ktorych nawet nic nie wiem

Polecane posty

Gość zamyslony wacek

A oto dlaczego. Bylem dwa lata temu na wakacjach w Hiszpanii. Plywalem sobie wzdloz brzegu w sporej odleglosci (czyli dalej niz wiekszosc ludzi). W pewnym moemencie mi stanal. Juz nie raz zdarzala mi sie taka sytuacja, kiedy plywalem w polskim morzu. Przechodzilo mi wtedy przez mysl, a moze by tak zwalic konia w morzu? Ale w polskim morzu nie ma do tego warunkow. Fala jest tak silna, ze nie mozna sobie pozwolic na takie zabawy. Natomiast tam. Morze spokojne, ja w miare daleko od brzegu i ludzi, choc oczywiscie ich widzialem. Jako, ze bylem wtedy dosc wyposzczony, nie trzeba bylo duzo czasu do namyslu. Zaczalem sie onanizowac. Nawet fajnie i takie dziwne uczucie, ze jednak jestem w miejscu publicznym, nie tak daleko od ludzi. W koncu sie spuscilem. Wszystko oczywiscie robilem dyskretnie, plynac sobie na brzuchu, wiec sadze ze nic nie bylo widac. Potem oplukalem waclawa woda, schowalem i... i przyszla refleksja. Czy plemniki moga zyc w tej cieplej morskiej wodzie? W koncu jak inaczej samce ryb zapladniaja jajeczka zlozone przez samice ryb? Zaczalem plynac a w to miesce, gdzie dokonalem mojeo swinskiego wybryku plynely akurat mlode dziewdzyny. Slowo daje. Naprawde troche sie nieswojo poczulem. No ale w koncu pomyslalem sobie, ze nie bede sie tym gryzl i najlepiej jak nie bede o tym myslal. Tak tez zrobilem. Ale czasem jednak mnie to zastanawia. A mozektos z was wie, czy plemniki moga zyc w wodzie cieplego morza? Ciekawe tez czy wiecej facetow wyczynia takie harce. Jestem pewien, ze nie ja jeden. Ciekawe, czy zdarzaja sie potem jakies niewytlumaczone poczecia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość profesor anatomii
Plemniki moga zyc w cieplej morskiej wodzie do 5 lat od momentu wypuszczenia ladunku. Tak wiec najprawdopodobniej jak Cie zlapia, zajebia Cie za alimenty. Policz sobie ile tam kobiet od tamtej pory i jeszcze przez 3 lata bedzie sie kapac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamyslony wacek
no 5 lat to na pewno nie zyja ale nawet gdyby pare minut przezyly a ktoras z tych dziewczyn by akurat miala czas plodny to cholera wie...ale z drugiej strony tak sobie mysel, ze pewnie nie jeden napaleniec juz tak robil jak ja a jakos sie nie slyszy, zeby kobiety po kapieli w morzu zachodzily w ciaze. Pewnie ktos by ostrzegal o takich zagrozeniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ty myslisz że skąd się biorą
A ty myslisz że skąd się biorą syrenki? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość profesor anatomii
5 lat, potwierdzone badaniami. Ewenement, tylko w cieplej, morskiej wodzie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leśny
Jak w okolicy tej plaży pojawi krzyżówka flądro-człowieka to możesz śmiało jechać i powiedzieć synu/córko czy synocórko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plemniki w tej slonej
wodzie zachowuja dluzsza zywotnosc wystaczy ze taki glut sobei plynal i dajmy na to natralil na cipke amatorki plywania na golasa zabka - i masz chlopie dziecko !!!! kobiety sa nie tylko wiatropylne ale takze wodonosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×