Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ola2222222

Która z was uprawiała sex z facetem poznanym na internecie??

Polecane posty

Gość ola2222222

jesli wstydzicie sie przyznac zalogowane, to wpisujcie na pomaranczowo ;) i moze z grubsza okolicznosci, wasz wiek i czy zalujecie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja uprawiam seks z facetem poznanym w internecie, ale my jestesmy ze soba wiec chyba sie nie licze;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola2222222
nie, ale to troche taka specyficzna forma poznawania ludzi :) i jak bylo, powiedzcie cos blizej :) tarquoise jak to szanse rosnal? z kim tam romansujesz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To tylko taka sobie Ja
Ja tez uprawialam seks z facetem z internetu... pisalismy ze soba kilka miesiecy, on nie byl z mojej miejscowosci, ale przeprowadzil sie bardzo blisko, bo wyslali go do innego oddzialu firmy... mial 28 lat, roczne dziecko i byl w trakcie rozwodu, spotykalismy sie przez pol roku, kiedy moj maz byl za granica... a pozniej sie to skonczylo, bo on chcial czegos wiecej... a ja nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego specyficzna? teraz praktycznie kazdy ma dostep do sieci a przez zabieganie ciezej poznac kogos w innym miejscu. Ja nie dziele ludzi na tych z sieci itych z poza sieci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola2222222
no tak, ale zeby uprawiac z kims sex on musi podniecac mnie fizycznie, a przez internet to ciezko tak :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ola ale przecież zeby sie z kims kochac najpierw go trzeba zobaczyc, no chyba, ze zamkniesz oczy i bedziesz czekac az ci wlozy XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, ale zeby uprawiac z kims sex on musi podniecac mnie fizycznie, a przez internet to ciezko tak no to chyba oczywiste ze nie bylo to na zasadzie umiwienia sie w sieci na seks ;) poza tym seks zaczyna sie w glowie, widac ze jeszcze mlodziutka jestes ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To tylko taka sobie Ja
Niemozliwe, zeby na calej kafe nikt wiecej tego nie robil z facetem z netu... nooo przyznac sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejooooo..
z netem mialem przygody, ale z dziewczyna.. ale to nie tern temat wiec nie pisze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To tylko taka sobie Ja
Naaapisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejooooo..
poznalerm pewnego raz udziewczyne na czaterii, fajna i ladna, ale nieco sie roznilismy od siebie tak chocby wynikalo z naszych rozmow,, twierdzila ze bardzo brakuje jej seksu niezobowiazujacego wiec po miesiacu pisania spotkalismy sie..nalala mi soku to tamto siamto i owamto pogadali i zaczelismy si rozbierac i takie tam.. no i doszlo do tego..wczesniej raz jeszcze przypomnielismy sobie ze to tylko seks..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bjedroneczka czyli tak jak ja sie nie liczysz bu XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To tylko taka sobie Ja
A jakie wrazenia po seksie z kobieta? Ja tez szczerze mowiac mialam kiedys okazje, ale nie skorzystalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olawchujdwojek - nie moge poiedziec z kim, to tajemnica :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uprawiaczka sexu
Ja uprawiałam, ale będąc już z Nim w związku 7 miesięcy. Co nie zmienia faktu, że poznałam go przez neta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale wiesz w jedzeniu nalesnikow nie mozna sie na nic zmuszac, obie strony musza sie zgodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wielokrotnie... i z żadną do tej pory nie jestem, choc zaliczylem kilka fajnych związkow/znajomosci dzieki temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uprawialam a co :D do tej pory uprawiam:P to moj wlasny rodzony maz a to czyms sie rozni przepraszam? tacy faceci maja cyber siusiaki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam, że warto zapoznać się ze stroną www.partnerdoseksu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×