Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość apateka

Najtańsza apteka internetowa?

Polecane posty

Gość Gość goście

Koniecznie gnamy z  jednego końca miasta na drugi ,aby złożyć wizytę w wybranej przez nas samych aptece ,

gdzie mgr. farm zawsze udzieli aktualnej wiedzy.

Czytanie  dopiero na własną rękę jakiś opisów w internecie to niepoważne , tam wszystko na leki upodobnione i musi udawać " cuda" , tak jak reklamy ogłupiające w telewizji, radio i gazetach  i zagłuszające normalne funkcjonowanie ludzi. Grunt to nie dać się zmanipulować i komplikować życia.

Chodzi o to , że na żywo udzieli mnie mgr, farm. w aptece  wiedzy i dopiero moja decyzja.Tak jest prosto i praktycznie.

WYCHODZI NA ZDROWIE W POTRZEBIE I ZDROWSZY PORTFEL ,ale w wybranej aptece   przez NAS SAMYCH ,bo składam wizytę po pierwsze  mgr. farmacji jako specjaliście co najlepiej się zna na lekach , suplementach,  pielęgnacji skóry  i  dopiero po tym zastosuję.

Ile to razy i latami z roku na rok  więcej tabletek tylko braliśmy różnego kalibru i tylko gorzej wychodziło ,bo sami z niewiedzy, aż po rozum do głowy samym nam przyszło i koniecznie gnamy z  jednego końca miasta na drugi ,aby złożyć wizytę u  mgr. farmacji w aptece .

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A propo podawania leków  np. do nebulizacji: przez prawie 5 lat zle podawałam córce leki.

Doceniam  teraz wizyty wyłącznie w aptece  ale  indywidualnej wtedy wiedza i profesjonalizm niezastąpiony . Takie nieuzależnione sieciowo  ( od koszyka sprzedaży i produktów mających  być odgórnie narzuconych w wysprzedaży ) . Wtedy  na pierwszym miejscu pacjent, wiedza i profesjonalizm za darmo. W żadnej ulotce tego nie wyczytasz . Przerażające ile lat można robić zle , przez samego siebie a kluczem jest wizyta u wybranego mgr. farm . w aptece indywidualnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina.

Po to właśnie się chodzi z dzieckiem do lekarza. Żeby wiedzieć jak leki podawać.  Ja idę normalnie na wizytę a potem zamawiam przez aplikację doz. Nie chce mi się stać w kolejce, ani stresować czy dzieci rozniosą aptekę zanim kupię co potrzebuję czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość goście

Lekarz diagnozuje i przepisze lek, ale wizyta osobista u   mgr. farmacji w aptece  to niczym niezastąpiona , bo specjalistą od leków jest mgr. farmacji . Zdziwiły  i nas  brednie  opisowe  w ulotce  , po to właśnie jedziemy do wybranej sobie apteki i wiemy ,ze poprawnie

podany będzie lek i  o co chodzi  w naszej  nebulizacji. Niezastąpiona wiedza i trzeba wiedzieć  jak tracimy i podajemy leki zle w domu  po wyjściu z gabinetu lekarskiego.  Z lekami to nie jak z cukierkami klikać sobie w internecie  to stracony czas i szkoda na zdrowiu .

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tylko i wyłącznie i to jeszcze sobie jedziemy na drugi koniec miasta ,bo wiemy, że w takiej  SOBIE wybranej i niezależnej   od handlarza inwestora  aptece zawsze mamy najwyższej klasy wiedzę mgr. farmacji do każdej potrzeby indywidualnej o leku, suplemencie ,kremie  , a nie do potrzeb handlarzy,j filozofia  dla kasy, czyli wypychaj dużo i najszybciej , a to już bardzo źle i niebezpieczne dla życia nieszczęśliwych ludzi.A podatku z tego zysku i tak nie płacą w kraju i wychodzi się  nam ludziom na  grubym minusie w interesie społeczeństwa, bo to właśnie z podatków od tych co płacą w kraju z działalności gospodarczej są ,leki z listy refundowanej , a cena jest ich taka sama w każdej aptece. Dla starszych  naszych rodziców są darme leki, program dla 75 plus . Wiemy , że dokładamy cegiełkę dla dobra wspónego  w aptekach niezależnych, bo płacą podatki w kraju. To takie proste  i bez kitu.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goście

Dane podatników CIT, które opublikowało Ministerstwo Finansów wynika, że największe sieci aptek  zapłaciły groszowe podatki .Dostępne publkacje dla każdego.

A  wybierając się do apteki,  sami możemy  podjąć świadomą decyzję, czy chcemy  wspierać te firmy, które rzetelnie odprowadzają  do polskiego budżetu, czy może te, które zarabiają  na nas , ale  chętniej zasilają budżety innych państw i tam  ich obywatele mają korzyści.

 U nas  ostatnio 7 miliardów na świadczenia zdrowotne zabrano z budżetu.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ksenja

Szczerze mówiąc nie interesują mnie rozliczenia aptek tylko to, czy dana apteka ma wszystko to, czego oczekuję, czy w razie potrzeby zrealizuje mi zamówienie przez internet, wyśle kurierem i zrealizuje e-receptę. Takich aptek jest trochę, z różnym czasem wysyłki, ale np. e-receptę napotkałam tylko w aptece DOZ.pl. A to wygoda jednak, jak ktoś jest sam i liczy tylko na siebie na co dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość

SERIO !! Bez kitu.

Nieosiągalne jest prestarium, który zażywają m.in.  my chorzy z rozrusznikiem serca ,nie ma nigdzie znaleźć goptenu,

Leków przeciwzakrzepowych, jak pradaxa czy xarelto, wielu rodzajów insuliny. W  hurtowniach ,  ich nie ma, bo  specyfiki wywożone są za granicę do zachodnich sąsiadów z tych  hurtowni z aptekami w sieci.

Nasze oczekiwania to takie, aby  dowiedzieć sę o specyfice leku, bo inna dawka jest dla takiego w sile wieku a inna dla starszych ,a prawidłowości takie to najważniejsze, pory przymowania i cała długa lista w procesie leczenia. Widzimy naocznie, że mgr. farm. sprawdza lek , ze jest niepodrobiony i bezpiecznie nadaje się do przyjmowania .

Nigdy nie przyjdzie  nam do głowy leczenie sie z internetem e -recepta DOZ , czy leczenie z telewizorem bo to jest niemożliwe wyzdrowieć

 i fatalnie. Idę do lekarza i prosto z  e -receptą do wybranej   indywidualnej apteki  i mam 100% bezpiecznie za jednym razem jaka to wygoda , bo liczę na siebie i  jest widziały gały co brały.

Gdyby rozliczenia były nieważne to LEKI  byłyby w kraju to proste.

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tyle się zna ludzi, którzy stracili zdrowie lub życie przez  wykupywanie  nieświadome w sieciowych aptekach  że się nie odważę brać cokolwiek i uprawiać samowykupywania i samoleczenia dla swojej zguby w rodzinie.Takie wykupywanie samowolne na przesyłki w paczkach  i nadużywanie przeróżnych leków i suplementów  jest zgubne.Tak tylko dla pierwszego lepszego  przykładu ibuprofenu albo aspiryny , a to w jakich  przypadkach to tylko na wizycie  w wybranej aptece indywidualnej mnie uprzedzono i zawdzięczam swoje życie.

Tak zasada wiedziały i widziały gały co brały to numer jeden !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnkaŚ

Zamawiałam na doz.pl i leki i kosmetyki, mają dużo taniej, można też często jakieś promocje ustrzelić, 
zamawiam głównie z odbiorem w aptece i nie płacę za wysyłkę 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnkaŚ

Zamawiałam na doz.pl i leki i kosmetyki, mają dużo taniej, można też często jakieś promocje ustrzelić, 
zamawiam głównie z odbiorem w aptece i nie płacę za wysyłkę 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośc

Na oko to chłop w szpitalu umarł , bo złej  dorady zasłyszał , ale nam  to potrzebna  jest za każdym razem wizyta u mgr. farm w  aptece ,aby te wszystkie ostrzeżenia wiedzieć przed przyjmowaniem  doustnie i w kosmetykach na skórę, aby wykluczyć niszczące zdrowie chemikalia.

Leki refundowane we wszystkich aptekach mają te same ceny, więc nie bujać ludzi , tylko nie ma w hurtowniach  ani ich aptekach sieciowych ,bo powywozili za granicę, bo to dopiero interes  dochodowy.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baniak
Dnia 26.02.2019 o 22:57, Gość gośc napisał:

Na oko to chłop w szpitalu umarł , bo złej  dorady zasłyszał , ale nam  to potrzebna  jest za każdym razem wizyta u mgr. farm w  aptece ,aby te wszystkie ostrzeżenia wiedzieć przed przyjmowaniem  doustnie i w kosmetykach na skórę, aby wykluczyć niszczące zdrowie chemikalia.

Leki refundowane we wszystkich aptekach mają te same ceny, więc nie bujać ludzi , tylko nie ma w hurtowniach  ani ich aptekach sieciowych ,bo powywozili za granicę, bo to dopiero interes  dochodowy.

Co Ty gadasz?? Zobacz sobie jakikolwiek lek i wpisz cena w google i zobacz róznice w cenach. Nawet  w tych internetowych aptekach sa róznice. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościee

 

 Apteki  sieciowe potworzyły odwrócony łańcuch dystrybucji, czyli odsprzedają hurtowniom i pośrednikom leki kupione przez te swoje   sieciowe apteki. Produkty te następnie wywożone są za granicę i sprzedawane drożej. Na tym zarabiają właściciele sieciowi.

Leki refundowane we wszystkich aptekach muszą mieć te same ceny, ale tych potrzebnych  leków i tak  nie ma.

Suplementy  to nie lekKi  i tak sobie samemu nie można zajadać i po to idzie się dowiedzieć do wybranej apteki , a pożytek wielki.Zaoszczędzisz pieniadze i SWOJE ZDROWIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulaa

Ale tu nie chodzi o cenę, czy refundowane czy nie, czy lek czy suplement, tylko o wygodę zakupu, o pominięcie kolejek w aptece. O to, że zamawiasz sobie leki na receptę, idziesz po odbiór stacjonarnie i one tam są a nie musisz się wracać jeszcze raz bo nie było. Ja mam apkę doz i jeszcze wygodniej jest. A takie naciąganie na siłę, że to zło to jest kompletnie bez sensu. Takie czasy, że ludzie zapracowani i nie chce się biegać po aptekach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość P

W Wybranej sobie  aptece lokalnej  mgr. zawsze sprawdzi i odpowie co jest z szukanym lekiem i niie biegam po aptekach.

Leki, suplementy  to nie  są produkty zwykłe i nie zajada się, tak sobie bez przyczyny, dlatego bezpiecznie wydaje nam mgr, farmacji w upatrzonej SOBIE aptece., sprawdzi w oczach przed nami i ta wiedza do rozszyfrowania jest niezastąpiona.

Inaczej sobie nie wyobrażamy jak wybrany lekarz i wybrany aptekarz  w leczeniu, a nie telewizor czy internetowe zamawianie .

Prosto w lokalnej aptece wybranej SAMEMU  bez internetowego zamawiania  wszystko bardzo sprawnie mam i po co mnie internet ! w ingerencję zdrowia.

Pączki można zamawiać przez internet z przysłaniem i to tylko produkt codziennej sprzedaży,,ale potrafiliśmy wystać godzinami ,bo muszą być właśnie z wybranej SOBIE cukierni.TO TAKIE PROSTE I  BEZ KITOWANIA .

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe te Wasze propozycje. Jeszcze nigdy nie korzystałem z apteki internetowej. Może czas najwyższy zacząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati

To skorzystaj, bo często na zwykłch aptekach przepłacasz. Zazwyczaj kupuję na doz.pl, bo sklep internetowy jest dobrze zrobiony i łatwo znaleźć co się chce. No i po drugie w drodze z pracy mogę odebrać leki w ich aptece stacjonarnej, czyli bez kosztów transportu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina

Ostatnio ściągnęłam sobie ich aplikację, zakupy odbywają się jeszcze szybciej a przypomnienie o lekach dość się przydaje, nie odbieram osobiście bo jak mam stać w tej kolejce gigantce i korku po drodz to wolę zapłacić te kilka złotych i mieć to w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgość

 My i tak  nie dajemy  się uwieść na takie naciąganie na siłę na  ten  sklep internetowy

i robieniu zakupów pakami  .

Leki refundowane we wszystkich aptekach mają te same ceny ,

W stacjonarnych  aptekach ,ale  wybranych  samemu  mam 100% gwarancji  ,mgr.  farm.mówi  JAK  ,CO, KIEDY , dla KOGO W JAKIM WIEKU  w leczeniu, w indywidualnej sytuacji, Sprawdzają co jest grane z szukanym lekiem, nie muszę latać po innych i 100% satysfakcji.

 Totalna porażka to  nachalne wpieranie  robienia  zakupów pakami leków, suplementów, syropków , bo to nie są zwykłe produkty  codziennego zajadania tak sobie , ale za  to wielka szkoda dla  zdrowiu  i kieszeni , a nigdy leczenie, a tylko  zwijanie kasy  od ludzi .

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barberina

Ale z tego co kojarzę apteki DOZ mają możliwość realizacji e-recept stacjonarnie, tak? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megannka

No u mnie w mieście to tylko na drzwiach DOZ naklejkę widziałam jak do tej pory, więc na pewno mają. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość M

Takiej głupoty nie strzelamy sobie , aptekę lokalną sobie wybieramy  mgr. farm. i to taka musi być, gdzie doświadczyliśmy

sami , że najlepiej dowiemy się o leku, dawkowaniu, zależnościach z innymi , przed jedzeniem ,czy w trakcie, lub po i dlaczego to

takie ważne , a przy tym generalne zapytania , co powinno się wiedzieć o długości terapii lekowej   i dużo więcej.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gertrudzia
Dnia 11.03.2019 o 09:07, Gość Megannka napisał:

No u mnie w mieście to tylko na drzwiach DOZ naklejkę widziałam jak do tej pory, więc na pewno mają. 🙂

a jak wygląda ta e-recepta? jak mam pokazać to w aptece? Faktycznie u nas też w  DOZ są naklejki że można realizować ale nigdy jeszcz nie próbowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Helusia

A wiadomo, że w aptekach lokalnych mgr. farm i  samodzielnych, nie sieciowych  pacjentowi wychodzi najlepiej w całym procesie leczenia. Teraz wszystkie apteki realizują e -recepty , bo tylko takie recepty istnieją. Koniec z papierowymi, ale aptekę sami pacjenci sobie wybieramy ,tam , gdzie wiedza dla  przebiegu procesu leczenia pacjenta ,a potem mgr. sprawdza co się dzieje z wypisanym lekiem i nie musimy latać po aptekach i szukać. W jednej sobie wybranej aptece wszystkiego się dowiemy,a satysfakcja 100 %.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gertrudzia

No niestety nie wszystkie apteki realizują, byłam wczoraj z receptą w kilku i tylko w DOZ udało się zrealizować bez problemu, tylko kod w tel potrzebowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość Z

NIE  kłam z tym  DOZ  ,bo paki chcesz aby odchodziły , a każdemu zależy aby proces leczenia przebiegał pod najlepszym nadzorem,

a idzie się do mgr. farm. co dokiładnie wytłumaczy, a najważniejsze ,gdy doswiadczony i wie , że nie dla każdego pacjenta może być

zamiennik ze względu na reakcję. Mnie po prostu uratowała wiedza mgr, farm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biribiti

To zazdroszczę, że twoja magister ma czas Ci robić przy okazji wykład o stosowaniu leków, jak idę do jakiejkolwiek apteki to zazwyczaj dziki tłum i nie ma czasu na pogadanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość ć

My też wybieramy aptekę sobie, bo poprwne zastosowanie leku to najważniejsze. W aptekach  mgr. z doświadczeniem wiedzą, bo np. u nas też zastosowanie zamiennika w leczeniu  daje bardzo szkodliwe dla zdrowia reakcje niepożądane.  To samo w przyjmowaniu suplementów  np. u mnie  żelaza, to dzięki mgr. farm w aptece ,zrozumiałem , że robiłem wszystko  źle.  Leczenie jest skuteczne i ma sens gdy znamy dopasowany do siebie proces postępowania w naszym INDYWIDUALNYEJ KONDYCJI.

W  ogólnej inforamcji w ulotce tego nie wyczytałem przy braniu leku czy suplementu, Nie wyobrażam sobie  odbierania  paki

leków, suplementów, kremów z handlu internetowego i na dziko zajadać czy się smarować .

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×