Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość apateka

Najtańsza apteka internetowa?

Polecane posty

Ja sporo kupuję na DOZ. Ale głównie dlatego, że mogę odebrać zamówienie osobiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wielka glupota , nigdy nie zamawiam kota w worku w internecie i jeszcze dodatkowo chodzić osobiście, leki refundowane mają wszędzie jednakowe ceny. Cała reszta na nic się zda.Same przeciwskazania . OD razu wybieram się do najlepszej apteki lokalnej i to nie byle jakiej gdzie mgr. farm.aktualnie idzie z wiedzą zaleceń naukowych potwierdzonych. Nie chodzi mnie o odebranie siaty tego i tamtego . i jeszcze z tym klopot ,bo skasowali pieniądze a zwrotu nie chcą przyjąć. Tylko najpirw potrzebna mnie wiedza praktyczna i potrzebny lek. Wtedy nie tracę pieniędzy ,czasu a przede wszystkim zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupuje mleko modyfikowane dla dziecka - roznica na puszce to az 20zl! W Internecie najtaniej na olmed i wapteka oraz apteka Zawiszy - odbior w łodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego kupuję w wybranej aptece lokalnej , bo jak GIF podnosi alert na wycofanie ,bo mleko z Salmonellą czy podrobione , czy lek, suplement do natychmiastowego wycofania to apteka lokalna badzo sprawnie informuje i nie ma ceregeli ze zwrotem pieniędzy, Czuję się i tym razem na 100% bezpieczny i zawsze informacja taka dojdzie w porę a najwazniejsze nie narobić sobie kłopotu. http://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2017-12-15/podrabiali-mleko-w-proszku-dla-niemowlat-trwa-ustalanie-czy-moglo-stanowic-zagrozenie-dla-zdrowia/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basiagość
Ja polecam aptekę , w której jest duży wybór a zarazem niskie ceny. Oto link: https://aptekaverano.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko apteka stacjonarna i to taka ,gdzie skutecznie wspomaga pacjenta w drodze jego zdrowienia i w praktyce ma efekty. To nie chodzi aby z całą torbą tego i tamtego wyjść ,ale o Indywidualne potraktowanie potrzeby pacjenta,a na szczęście można poszukać i to cała i jedyna podpora dla nas ,bo niebagatela do lekarza specjalisty za dwa lata termin .W aptece mam specjalistę mgr. farmacji i płacę za co wykupuję,ale chodzi mnie o ta praktyczną wiedzę osobiście udzieloną i jest skuteczna a bezcenna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka prawda , te indywidualne apteki stacjonarne to podpora slużby zdrowia ,bezcenna wiedza i udzielona za darmo . Slabe place nie wystarczają na wizyty prywatne,Z kolei sieciowe to wypychanie specyfików i wychodzi się z gromadą wszystkiego a nic z tego co potrzeba ,Podobnie w internetowych wszystko na cacy i o dziwo skuteczne , czyli zakup sobie gromadę.Tylko można sobie porządnie zaszkodzić.Biorę przykład z niemieckich obywateli w Niemczech , oni doceniają osobiste i koniecznie w aptece porady mgr. farm przed przyjmowaniem czegokolwiek .Nie ma aptek internetowych chociaż w technologii zawsze byli i są najpierwsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja najczęściej kupuję tutaj: https://aptekaverano.pl/ Często mają promocję na moje leki,szybka wysylka, doskonały kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko apteka stacjonarna ,co mgr.farm objasnia i wspomaga proces leczenia i jest na bierząco ze współczesnymi lekami w leczeniu.dużo więcej się może każdy nauczyć o potrzebach swojego leczenia i tolerowania leku.Dokładnie niepotrzebne w kraju za miedzą właśnie w Niemczech jak prawdziwie już ktoś napisał apteki internetowe ,bo każdy wie , że do apteki idzie się osobiście jak do lekarza.Leki wymagają specjalistycznego przechowywania, jego struktura się zmienia ,gdy upływa godzinami miedzy wypuszczeniem z apteki a krążeniem w przesyłkach w warunkach niekontrolowanych. Jeszcze ważniejsze ważniejsze wprost należy odbierać lek z rąk mgr. farm. bo to gwarancja, że pochodzi z właściwej hurtowni ,a nie podrobiony , Za dużo afer w tych internetach,aby swoje zdrowie narażać.Ale jak przysłowie mądry po szkodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia68999
Staram się nie korzystać z aptek internetowych, ponieważ mamy fajną aptekę w Krośnie http://www.apteka-alba.com.pl/apteka-krosno.html Zagląda do niej wiele osób, ponieważ mają super ceny i jest to jedna z lepszych aptek w Krośnie. Możecie przy okazji sobie zerknąć, co mają w asortymencie, gdy będzie szukać jakiejś apteki właśnie w Krośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bardzo lubię tę- https://aptekamirowska.pl/. Kupuje w niej już od dawna, jeszcze nigdy mnie nie zawiedli i nie zanosi się na to, mogę śmiało polecić. :) Dodam, że jak porównałam do cen z innej, okazało się, że mają bardzo konkurencyjne- polubiłam ją jeszcze bardziej! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzimy osobiscie na badania do lekarza. I nic nie zastąpi wizyty w aptece sobie wybranej. Najlepiej to wybrac apteke stacjonarną indywidualną mgr. farm . Chodzimy przez lata do tej samej ,bo po pierwsze wiedza i wybranie do potrzeb indywidualnych każdego z osobna to sedno sprawy i najważniejsze dla każdego człowieka a mamy cukrzycę,wysokie ciśnienie i cholesterol. To musi być pomoc mgr, farm, co wiemy ,że ma aktualną wiedzę ze światowych doniesień. Tak wychodzimy razem ze znajomymi najtanieja i zawsze skutecznie. Całe wytłumaczenie jest bezcenne ,a płaci się tylko za wykupienie. Znajomi łykali tabletki i wykupywali w internetowej i nic , bo nie taniej w cenach i to im nie pomagało, gdy poszli na przebadanie. Teraz chodzą do indywidualnej ,mają pomoc mgr, farm, i wiedzą jak kompleksowo w swojej cukrzycy i ciśnieniem postępować, Skutecznie i tanio taka jest prawda.Mniej leków teraz potrzebują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie , tym się kierujemy wybierając się do apteki.jest skutecznie i najtaniej ,bo fachowa pomoc w leczeniu lekami i o lekach jak też farmacja żywienia jak dla nas w chorobach serca,cukrzycy, nadciśnienia i cholesterolu, a płaci się tylko za leki.Pod takim kierunkiem skutecznie i nawet lekarz teraz mniejsze dawki wypisuje. Sukces widoczny ,ale bez fachowej pomocy mgr. farmacji nie byloby tak,bo przedtem latami łykaliśmy tabletki i nic lepiej po wynikach, a doszła zgaga. Teraz jak marzenie, mniejsze dawki leków, Wydaje się, że mentalność w Niemczech ,że do apteki wybiera się świadomie jak do lekarza to najlepsze czego nauczyć się można będąc tam na robotach czy wakacjach. Warto i to jeszcze jak z takiego wyboru za darmo korzystać ,bo tu jest wielka pomoc i wiedza bezcenna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem od aptek internetowych są stacjonarne. Leki zazwyczaj są nam potrzebne, kiedy jesteśmy chorzy. W stacjonarnej aptece dostaniemy je od razu. Polecam wam sieć aptek www.aptekacodzienna.pl Mają szeroką ofertę i dobre ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszędzie leki refundowane muszą mieć cenę w każdej aptece jednakową,Ale najważniejsze jest to, że aptekę wybieram jak lekarza ,czyli jaka dorada i jak skutecznie mnie wychodzi. Jak podliczyłem to najtaniej mnie wyszło z takim wyborem a niestety gdzie indziej w sieciówkach jak skarżą się mgr, farm. idzie wypychanie na najwięcej ,a co to z tego dla zdrowia, Zamiast pomóc to szkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jest, jak nic nie zastąpi wizyty u lekarza tak też nic nie zastąpi wizyty w wybranej aptece indywidualnej, gdzie mgr, farm jest z latami praktyki i zna naukowe obecne doniesienia nie tylko wyda lek ,ale jaka farmacja żywienia pomiędzy lekami np. u nas w cukrzycy,nadciśnieniu,chorobach serca ,alergiach jest istotna, bez tego ani rusz.Jak tu się nie cieszyć ,gdy z taką podporą wychodzi się z choroby po wynikach widać i na skórze widać a cała pomoc jest w jednym miejscu w wybranej aptece. Oszczędza się czas i pieniądze.,bo każdy płaci tylko za wykupienie. Właśnie tym kierować sie w wyborze indywidualnej apteki jest najtrafniej , najskuteczniej i najtaniej.Tak też badania kontrolne u lekarza wychodzą lepiej i poprawa w kierunku zdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My latami chodzimy do tej samej apteki indywidualnej ,gdzie mgr, farm. z praktyką ma kontakt z pacjentem. Zawsze jest to prawdziwa pomoc ,nic nie zastąpi osobistej wizyty w takiej aptece : po pierwsze , dlatego, że to jest najbezpieczniej dla każdej osoby , mgr. farm to specjalista od działania lekówi ich dawek w chorobach wszystkich i postaci przyjmowania i interakcji wszelkich po drugie : z miejsca wyłapie przed wydaniem i gdy jest niejasne czy pomyłka z miejsca bezpośrednio kontaktuje się z lekarzem, potwierdzenie i natychmiastowy kontakt jest konieczny w trosce o nasze zdrowie . Po prostu stoi na strazy naszego zdrowia . To najważniejsze ,a pakowanie do wysyłek internetowych ,gdzie nie mamy pojęcia kto to robi jak i przesyłanie , gdzie nie mamy pojęcia co sie dzieje z produktami zamówionymi w drodze zanim ktoś dostarcza z miejsca dla nas to czerwone światło i po co komplikować sobie życie, kiedy jest prosta droga do apteki i profesjonalna usługa, gdzie zrealizowanie recepty to tylko część co potrzebujemy ,jeszcze bardziej zależy na wytłumaczeniu i doradzie bezcennej co jest ogniwem w naszych chorobach po trzecie : każdej osobie przyjmującej leki komfort jest potrzebny ,bo ile razy inspektor farmaceutyczny ogłasza wycofanie leków, syropów, preparatów dla dzieci , a z mieszankami i mlekiem dla dzieci straszne podróbki ,w takch częstych przypadkach mamy kontakt ułatwiony i idzie się do apteki ,a przede wszystkim komunikat ostrzegający NIE POMINIE PACJENTA , a w internecie szukaj wiatru w polu po czwarte: w internetowych opisach tak opisują suplementy , że sugerują leczenie co jest ściemą dla szukającego przez siebie samego leczenia po piąte : w wybranej przez nas aptece mamy prawdziwą informację i jasną lek to lek a suplement nie jest lekiem po szóste: Po co nam z samymi niewiadomymi w sieciowych zakupach mieć doczynienia. KTO wtedy Ostrzeże nas o reakcjach fototoksycznych i fotoalergicznych w produktach i ich substancjach przyjmowanych doustnie i na skórę a to już nie żarty. Po prostu gra nie warta tego całego zamieszania i ryzyka o zdrowie i swoje pieniądze ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet nan się nie śni ,żeby zamawiać w aptekach internetowych, każdy może sobie taką witrynę zrobić, bo praktycznie żadne ich zabezpieczenie. Też po co takie czekanie i nerwy co się dzieje po drodze i nieznajomy dowoźnik . To po prostu komplikowanie sobie życia , ale furteczka dla zbicia szybko pieniędzy w necie . 16 aptek internetowych sprzedawało leki ,ale 10 z nich sfałszowane .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Leki to nie wafelki i nic tak się nie opłaca jak ochrona zdrowia przed witryną w necie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żaden problem przejść się do wybranej apteki przez samego siebie bo nam o specjalisty mgr, farm poradę chodzi na pierwszym miejscu i bezpieczeństwo każdego z osobna . Opisom internetowym preparatów nie idzie wierzyć ,bo kreowane są na robienie kasy i po co swoje zdrowie w ryzyko stawiać ,kiedy to jedyna wizyta dla nas w aptece i specjalistyczna pomoc za którą nie trzeba płacić . Tak też robimy i czujemy przede wszystkim bezpiecznie , że sami sobie nie szkodzimy ,bo " internetowy radzi " z wityny internetowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmiało polecam https://aptekamirowska.pl/ . Kupuje tam od dość dawna, nigdy nie miałam problemu z dostępnością produktu, czy wysyłką. Zakupy odbywają się sprawnie i w atrakcyjnej cenie. Zachęcam do odwiedzenia podanej strony, można miło się zaskoczyć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzimy do apteki , ale przez nas wybranej bez narzucania gdzie mamy iść , bo to wielka oszczędność czasu ,nie tracimy czasu w internetowych witrynach ,bo i tak prawdy na nich z tych opisów niepełnych się nie dowie , czujemy się bezpieczni ,bo z miejsca mamy specjalistę mgr, farm co udzieli potrzebnej informacji w każdej indywidualnej sytuacji, bo masówka tu nie działa , że wszystkim to samo i kupujcie ,tylko indywidualna sytuacja do indywidualnych innych potrzeb z osobna.Najwięcej w walce z cukrzycą i nadciśnieniem w zakresie jak postępować zawdzięczamy wizytom w wybranej aptece i najlepiej się wychodzi w tych indywidualnych ,gdzie mgr, farm ,jest dla pacjenta osiągalny.A badania lekarskie potwierdzają wynikami i bardzo cieszymy się, że właściwie postępujemy ,wiedza w aptece jest bezcenna i w zasięgu ręki dla każdego i nie warto zmarnować takiej szansy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fergiena
Ja zamawiam leki w doz pl, nawet te na receptę, nie mam czasu chodzić po 15 placówkach i szukać swoich leków, więc wolę korzystać z tego, co jest dla mnie wygodne. Mam aptekę doz pod domem i tam odbieram swoje zamówienia – wtedy, kiedy mnie jest wygodnie i jest to dla mnie ogromny atut. Poza tym ceny też mają spoko, więc nie mam na co narzekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×