Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość apateka

Najtańsza apteka internetowa?

Polecane posty

Gość gość
Tylko od lekarza prosto do apteki,najmniej tracimy czasu ,a wiedza i pomoc bezcenna. Nigdy prawdy się nie dowie w tych internetowych i ich opisach ,aby tylko zepchnąć towar . U nich towar wypychać to pierwsze zadanie a nie indywidualna kondycja człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rabatka
A co w aptekach stacjonarnych to też kitu nie mogą wciskać? Dlatego wolę internetowe, bo większy wybór i można się na spokojnie zastanowić. U mnie to jest praktycznie zawsze DOZ i to między innymi dlatego, że darmowa dostawa jest, jak się odbiera osobiście. A mam niedaleko domu jedną i w drodze do pracy drugą ich aptekę, więc rozwiązanie idealne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie da się wydumać,bo wizyty u lekarza nie da się zastąpić tak i apteki stacjonarnej nie da się zastąpić takiej samemu sobie wybranej ,gdzie wiemy.że dobro pacjenta zawsze na pierwszym miejscu, bo ćpanie tabletek nie jest obojętne.Latami tak robimy i jest spoko!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emska4444
aptekę stacjonarną mozna zastąpić, też kupuję na doz, jest taniej, leki na receptę tez mogę zamówić nie ma żadnego problemu, łatwo też po składach znaleźć tańsze zamienniki leków, ja się w dużej częsci przestawiłam na tańsze odpowiedniki np. tabletek przeciwbólowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli nie chcesz wydać dużo to polecam i-aptekę. Mają spory wybór, a przy tym nie zdzierają tak strasznie. Jeśli muszę kupić jakieś lekarstwa, to najczęściej robię tam. Korzystam jeszcze z portalu Tipli. Po dostaniu zwrotu, okazuje się, że leki wcale nie są takie drogie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nam nie opłaca sie nawet za darmo,wiemy, że w aptece indywidualnej podaje i tlumaczy bardzo dokladnie mgr, farmacji i o takie leczenie nam chodzi. nie jest tajemnicą, że refundowane leki w każdej aptece mają ceny takie same,chociaż sieciówki pomaranczowe i te obcego kapitału zaskarżały do UNII EUROPEJSKIEJ i rościły sobie pretensje do ustalania sobie cen tych wygórowanych.I tak powywozili leki ratujace zdrowie za lepsza kasę spryciarze. Ale gdzie tam u nich do wydania leku to mgr. farm jest nieosią galny i co nam z takiej wizyty kiedy nie mam się zapytać specjalisty od leków mgr, farm. A zdrowie jest najważniejsze ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja wpisuję nazwę leku na ceneo - filtruję po najtańszej cenie i wtedy wchodzę na najtańszą aptekę internetową. Sprawdzam w kilku najtańszych, bo czasem jest jeszcze tańsza przesyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zawsze stracony czas na internet , bo od lekarza prosto i po drodze wizyta w indywidualnej aptece,a po to bo w takiej mgr. farm.wydaje lek a najwazniejsze jest wyjaśnienie o leku,dawkowaniu, przjmowaniu i czy z innymi nie ma interakcji, nawet czy nie ma z żywieniem i dużo więcej w kwestii leczenia zawsze się dowiadujemy.Zawsze omijamy z daleka takie , gdzie nie wydaje mgr. farm lekarstw . A leki czy witaminy krążące w przesyłkach to oczekiwanie i niewłaściwa temperatura czyni je do wyrzucenia , bo zmiana subsancji aktywnej. Od razu widać, że czyim kosztem i kosztem zdrowia ta metoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jammaica
U mnie pierwsze miejsce pod tym względem zajmuje zdecydowanie https://www.apteka-melissa.pl/ . Zamawiam tam kosmetyki, suplementy, ostatnio nawet się skusiłam na termometr i ciśnieniomierz, w takich sprzętach też mają fajny wybór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henretka
Zdecydowanie doz.. Najczęściej nastepnego dnia mam paczkę do odbioru, no chyba, ze akurat zamawiam kurierem, to dochodzi dzień na dostawę. Wszystko zawsze ładnie zapakowane, z długim terminem wazności. Ceny konkurencyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My wybieramy apteki gdzie Leki wydaje mgr. farm. wtedy właściwa informacja i bezpiecznie z każdej strony. W opisach sieciowych to wszystko leczy i ulecza i po co ten cukier zamieniony w drażetki ćpać jeszcze zamawiać i płacić pakowaczowi i dostarczycielowi co kisi i w nosie dłubie. Najdroższa to głupota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Izka
Jeśli mam receptę i lek do wykupienia to wiadomo, że do apteki trzeba. Ale pozostałe preparaty, które stosuję czy kosmetyki, to w aptece internetowej zamawiam na wapteka . Cieszę się, że nie przepłacam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My wybieramy apteki ,gdzie wydaje mgr.farm , a chemikaliami w kosmetykach gotowych co stoją w magazynach najmniej po trzy lata niezaprawiamy się. Każdy ma jak nie w rodzinie to znajomych cierpiących na choroby nowotworowe. Smutne to bardzo ,ale prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupuje głównie na https://aptekamirowska.pl/, czasem zahaczę o jakąś aptekę ‘po drodze do domu’, ale jak mam być szczera, to właśnie zamawiając jest znacznie taniej. No i wygodniej tez zdecydowanie, bo w stacjonarnych wiecznie te kolejki… ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honora93
Izka zajrzyj na doz tam dostaniesz leki na receptę. Choć oczywiście odbiór zawsze będzie w ich aptece. Dlatego mi zresztą doz najbardziej odpowiada, bo odbiór w aptece jest bez kosztów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupiego robota z tym niejasnym przecież szukaniem po internecie Doz czy nie doz i tracenie czasu ponownie na dyskusje w aptece , Zawsze najlepiej gdy potrafimy sobie dobrać sami aptekę co mgr. farm. wydaje leki , bo co jednemu działa i jest dobrane to drugiemu NIE.,bo ma inne jeszcze interakcje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co to robić ściemy! Leki z refundacji wszędzie muszą mieć takie same ceny!! Głupota to cukier w drażetkach podawany za lek w tych opisach kupować . Najlepiej wychodzi się od lekarza sobie wybranego do apteki sobie wybranej, bo wiedza niezastąpiona i to za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już kilka razy robiłam zamówienia w aptece Melissa i zawsze byłam zadowolona. Ze względu na to, że paczka przyszła w przeciągu dwóch dni, a leki i kosmetyki były z długim terminem ważności. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie tam z paczkami, przecież do wybranej sobie apteki chodzi się aby dowiedzieć się więcej na temat swojego zdrowia,,a dopiero objaśnianie wydawanego leku, nowoczesna farmacja żywienia, jaki styl życia,bo np. gdy jesteś cukrzykiem jak my to gdy zapominasz czy nie wiesz , że sypanie cukru ,czy cukier w jedzonych pokarmach to cios i nic z tego przyjmowania leku. W takiej sobie wybranej aptece wiele się korzysta na drodze do zdrowienia, nawet pełna lista produktów do otrzymania o niskim GI.To jest naprawdę specjalistyczne miejsce do porozmawiania na temat swojego zdrowia w każdej kondycji. To nie wiecie jak zadbać, myślicie , że zdrowie przyjdzie w paczkach . Niewiedza czy lenistwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wielki problem dotyczy preparatów emolientowych przeznaczonych dla dorosłych i dzieci w aptekach internetowych i drogeriach. Analiza występowania alergenów kontaktowych w kosmetykach dla noworodków i niemowląt przeprowadzona w 2016r. wykazała, że aż 28% produktów zawierało alergeny kontaktowe. Co więcej, aż 92% spośród nich oznaczono jako produkty „hipoalergiczne”, „testowane dermatologicznie i/lub alergologicznie”, „rekomendowane przez Instytut Matki i Dziecka”. Wybór odpowiedniego emolientu jest więc dla rodzica nie lada wyzwaniem. Po pierwsze, warstwa naskórkowa noworodków i niemowląt pozostaje niedojrzała, co może skutkować nasiloną penetracją haptenów alergizujących do głębszych warstw skóry i tym samym silniejszą reakcją alergiczną. Po drugie, opis składu preparatu emoliacyjnego nie powinien pozostawiać wątpliwości co do jego jakości, a określenie ,,hipoalergiczny” nie powinno znajdować się na opakowaniu potencjalnie uczulającego produktu , Przeanalizowano skład 177 kosmetyków zawierających łącznie 522 różne substancje, w tym 181 substancji aktywnych i 49 składników problematycznych. Wśród nich znalazły się 24 konserwanty, 15 substancji zapachowych i 6 filtrów słonecznych. Składnikami niepożądanymi były najczęściej metyloparaben (38%), fenoksyetanol (36%) i propyloparaben (33%) Duże kontrowersje budzi przede wszystkim dość powszechna obecność parabenów w preparatach emoliacyjnych. W emolientach znajdziemy również niekiedy laurylosiarczan sodu (SLS). Jest to skuteczny surfaktant anionowy, który pomaga w emulsyfikacji olejów do kremów, ale może również działać drażniąco, a ponadto nasila przeznaskórkową utratę wody i zmniejsza grubość warstwy rogowej. Dowiedziono, że codzienna aplikacja emolientu zawierającego SLS prowadzi do zmniejszenia wielkości i postępu dojrzewania korneocytów i nasila TEWL .Zauważono ponadto, że emolienty, w składzie których znajduje się SLS, zawierają najczęściej również inne substancje problematyczne, co może jedynie zwiększać ryzyko rozwoju alergii kontaktowej po zastosowaniu takich preparatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość felciaa
taaa, nie wiem w której aptece dowiesz się na temat swojego zdrowia, powodzenia, jak idę do osiedlowej apteki to zazwyczaj jest kilka osob w kolejce, w wikszości kaszlą, kichają i kupują siatkę leków i tak za kazdym razem, nie słyszalam zeby ktoś rozmawiał o zdrowiu, dlatego wolę leki zamawiać sama na doz pl, kupuję te same regularnie i przy okazji oszczędziam sporo pieniędzy bo jest dużo taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze w aptece indywidualnej dostajemy pełną informację i mgr. farm. zawsze jest dla pacjentów z najnowszymi informacjami w zaleceniach . Korzyści z tego mamy wielkie , bo wiemy jak postępować i jednocześnie nie faszerujemy się lekami .Na spokojnie zadajemy pytania i mamy odpowiedzi mgr. farm . Lekarz nas pochwala na badaniu kontrolnym z wynikami ,sam przepisuje teraz dawki mniejsze jako cukrzykom i z nadciśnieniem. Same korzyści dla zdrowia i kieszeni. Wszystkie leki refundowane mają tę samą cenę we wszystkich aptekach . Trzeba po prostu wiedzieć jak sobie wybrać najskutczniej w poprawianiu zdrowia .Widzimy , że mamy szanse osiągnąć normalne wyniki . Leki wydawane w aptece to najbezpieczniejsza forma i najlepsze rozwiązanie i prosto do naszych rąk a nie przez nieznajomych pośredników utrudniać sobie stwarzając tyle problemów co poza oczami się działo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość negdys
Tez korzystam z DOZ ale zazwyczaj chodzę do apteki stacjonarnie :) Na necie sobie przeklikuje i odbieram osobiście. No chyba, że jestem chora to kilka razy wziełam kuriera, bo dostawa wyszła mi 4,99zł .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMargarita
Ja jak nie muszę to nie chodzę do apteki stacjonarnej, jedyny przypadek to jak mam coś na receptę to wtedy trzeba odebrać osobiście, ale tak, omijam stacjonarną szerokim łukiem, on line jest nawet taniej, mam czas na zastanowienie, nie czekam w kolejkach, a kurier z DOZ zawsze był następnego dnia, jak zamawiałam rano, niby zastrzegają 72godziny, ale nie zdarzyło mi się jeszcze tak długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiemy, że te opisy to na mylenie aby produkty schodziiły i z cukru w drażetkach robią , że to leki. Lekarze natychmiastowo zalecili do wyrzucenia takie specyfiki opisowe z internetowego obrotu. Nie ma jak takie apteki stacjonarne a w nich mgr. farmacji wydający i objaśniający , prosto i jaki pożytek dla zdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirq
Nie znalazłam niczego mylącego, a też kupuję na doz pl - oprócz leków, również całe mnóstwo rzeczy z zielnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O jak bardzo te produkty z opisów internetowego handlu mylą i nas dokładnie jak nachalne reklamy ,żeby sprzedawać za leki. Po co sobie biedę robić i dawać ogłupiać internetowym smykałom. Zawsze od badania w gabinecie najporęczniej do miejscowej apteki a mgr, farm dokładnie wytłumaczy ze zrozumieniem . To nie cukierki i samemu to największa głupota wszystko łykać co internet " poleca ". Prosto. najskuteczniej i w kieszeni pieniądze zostają .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem najtaniej jest w aptece Melissa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×