Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość apateka

Najtańsza apteka internetowa?

Polecane posty

Gość gość
No i co oszukujesz,wszystkie leki refundowane muszą mieć jednakową cenę ,a przekonaliśmy się na własnej skórze i nie ćpamy wszystkiego co wypychają za szybki ekranu w internecie handlarze,bo przecież tego nie dostarcza mgr. farm. Tylko z ręki mgr. farm, w aptekach stacjonarnych z wyjaśnieniem zrozumiałym jest skutecznie i najtaniej , Najbezpieczniej bo to nie cukierki,te internetowe na wszystko specyfiki.Jak troszczysz się o ZDROWIE TAK MASZ! PACZKAMI NIE DOSTANIESZ ZDROWIA .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalola78
Nie wiem czy najtaniej, bo nie tylko cena powinna być wyznacznikiem, ale też poziom obsługi klienta czy zaufanie. Ja najczęściej korzystam z aptek doz/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FankaKAAA
Ja tam wole apteki stacjonarne. Praktycznie jedyny lek, który kupuję to Gardan: https://adamed.expert/product/gardan/ a jest on dostępny praktycznie w każdej aptece bez recepty. Nie wiem jak jest w internetowych aptekach w przypadku recept? Gardan jest najsilniejszym lekiem na ból, i na mnie działa bardzo skutecznie (polecam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co takie wymysly i szukanie leku na ból,każdy lek ma dzialanie uboczne !!! Właśnie dlatego chdzę do stacjonarnej apteki gdzie mgr. farmacji pokieruje i wiele razy powie, że łykanie jest bez sensu bez ustalenia przyczyn . Trzeba zbadać z jakiego powodu ten ból. Więc glupot internetowych absolutnie nie warto czepiać się i brać jak leci. Najprostrze rozwiązanie to w wybranej stacjonarnej aptece,gdzie jest z najwyższej pólki wiedza i tylko płaci się za to co wykupuję. Nie muszę wyczekiwać na wizytę w gabinecie i płacić. Chodzę na wizyty kontrolne,bo trzeba wiedzieć o stanie swojego zdrowia i taki plan jest bardzo skuteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parslinka
Jak chce znać działanie leku i wiedzieć co mi pomoże w chorobie to ide do lekarza a nie do magister w aptece :) Poza tym jeśli o internetowe chodzi, to można zamówić leki które wiesz, że przyjmujesz, kosmetyki i wyposażenie apteczki. Ja przynajmniej tak robie. Zamawiam na doz i wszystko mi do domu przynosza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grość
Na doz jak chcesz sobie o cos zapytać to jest infolinia całodobowa 800 110 110 7 dni w tygodniu gdzie masz dużyr farmaceuty. Na to samo wyjdzie tylko nadal nie musisz wychodzić z domu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirq
Dobrze wiedzieć, bo czasem mam pytania dotyczące składu herbatek. Dzięki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
Wpisz konkretny lek, dopisz ceneo i wyskoczy Ci pełne zestawienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirq
No właśnie sprawdzałam i często wyskakuje w wynikach właśnie DOZ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej zawsze gdy nam mgr, farm wyda i bezposrednio wybieram sobie taka apteke,dzieki temu wiem i widze na wlasne oczy! Najlepiej wychodzi i wszystko od reki zalatwione na najlepszym poziomie . A o to sie rozchodzi ,zeby byl mgr. farm . co sie widzi i od niego odpowiedzi na zapytania ,bo nie wszystko na etykietach pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O jak trzeba wychodzic z domu dla zdrowia,co wy nie wiecie o tym! Wlasnie o leku i dzialamiu jego to pierwszy specjalista to wlasnie mgr, farm.Wlasnie dlatego osobiscie ide do apteki zeby miec bezpiecznie na wypadek niejasnosci czy pomylki na recepcie od lekarza.To jest prawdziwa obrona i ochrona pacjenta i nigdy jej nie warto zamieniac na tetelele linie. Naprawde glupich szukacie i przekrety na tetemele .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sikorkaka
Nie wiem, czy jest coś takiego, jak najtańsza apteka internetowa, bo sporo zależy od tego, co się tam kupuje. Dla mnie najkorzystniej wychodzi doz, bo mogę sobie sama odebrać leki w ich aptece i wtedy transport jest za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nam to chodzi o wydanie leku z apteki i to przez mgr, farm. Wyjasnienie to podtawa, bo nie wszystko wypisane na etykiecie. A juz obowiazkowo powinni sie tak troszczyc ci co biora po kilka lekow dziennie , bo nie jedna chorobe maja a to niestety najwazniejsze jest u nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak sobie zrobilismy porownywarke z korzysci w aptekach stacjonarnych ,gdzie mgr, farm zrozumiale wyjasnia i wydaje leki to same korzysci mamy a leki sa w takiej samej cenie W DOZ to wprost narzucaja to kupowanie i to odbieranie a to chodzi o ograniczanie roznych lekow ,bo kazdy ma uboczne dzialanie. Wszystkie leki,proszki przeciwbolowe, syropki to nie cukierki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajna jest apteka internetowa https://aptekamirowska.pl/ Są dobrze zaopatrzeni i mają dobre ceny. Nie pamiętam kiedy byłam w stacjonarnej aptece. Co jakiś czas wchodzę do tej internetowej i kupuję zapas leków a w sumie dawno mocno nie chorowałam i nie miałam takich leków na receptę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lekomania to najgorsza dla ludzi, w stacjonarnej aptece pod fachowym okiem mgr, farm wychodzimy najlepiej ,bo zawsze mamy ważne pytania jakie leki z jakimi pasują, a nie ma nacisku na robienie zapasów i jak je ograniczaić ,bo mniej leków to zdrowienie gdy lekarz po badaniach i wynikach poleci mniejsze dawki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzamy się w 100%, a zdrowie to nie pakowanie paczek z internetowych aptek. To pasowanie na lekomanów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamilKrzys
Nie ma niestety czegoś takiego jak najtańsza apteka internetowa, jedna jest tania na jedne produkty, a inna na inne. Dla siebie i rodziny kupujemy od kilku miesięcy w eapteka.pl i muszę powiedzieć, że maja rewelacyjną szybkość dostawy (dostałam zamówienie w 23 h od złożenia zamówienia) i świetne ceny na określone produkty np. miałem problemy z kolanem i Biolevox mieli najtaniej, kupowałem także w apteka-mellisa.pl i apteka gemini, ale akurat mi najbardziej przypasowała eapteka. Każdy kupuje tam gdzie lubi i jest zadowolony! Oby było dla nas tanio to najważniejsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawze komu zależy na zdrowieniu to patrzy na jakość i wytłumaczenie zrozumiałe w aptece z mgr. farm.bo leki to nie cukierki a co to z tego brać ,odbierać paczki i nie zdrowieć,Wychodzi wtedy najdrożej ,a na zdrowiu ruina. Przejechałem się równo na tych internetowych i takiego głupstwa nie robię więcej. Na miejscu w aptece ,to dopiero wychodzi taniej kieszeni , mniej potrzebuje leków i wychodzę najlepiej i nie błądze z tym jak, kiedy, z czym, dlaczego i po co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kortka
Na doz nawet on line możesz zapytać farmaceuty. Ogólnie leki nie cukierki, ale jak coś poważnego to idzie sie do lekarza nie szukac w aptekach. Niestety leki nie są tanie, wiec jak już wiesz co chcesz kupić to warto zamówić korzystnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMorellaa
Ale leki na receptę tez możesaz sobie zamówić tylko odbiór stacjonarnie bo trzeba receptę donieść, z tą różnicą, że leki już czekają zapakowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzisz jak znyślasz i nie rajaj się,bo leki refundowane muszą mieć w każdej aptece ceny takie same. DOZ to dbam o zarobek. Raz ,że nie warto sobie utrudniać ,a drugie to po co ,kiedy w wybranej satcjonarnej aptece gdzie mgr. farm. najlepiej przy wydaniu leku objaśnia w sposób niezawikłany i mam jasno bez robienia sobie kłopotu i straty czasu ,pieniędzy za jednym razem a najważniejsze jest dla nas objaśnianie , widzenie leku i dopiero na ostatku pakowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klientka

Dla mnie najważniejszy jest czas, nie mam go za wiele, leki na receptę również zamawiam internetowo, bo u nas w DOZie kolejki jak ta lala, refundowane są na receptę i odbiera je się stacjonarnie, a to nie zmienia faktu, że kosmetyki, leki bez recepty i zioła mogą mieć taniej internetowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polka

Dla mnie doz.pl, nie dośc że tanie kosmetyki nawet te z najwyższej półki to jeszcze tania dostawa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapara

W sumie pierwsza apteka internetowa z jakiej zamawiałam to DOZ i przyznam, że tylko z niej zamawiam. Nie widzę potrzeby szukania innej, bo tu jest duży wybór, nieskie ceny i szybka dostawa która kosztuje grosze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość goście

O jaka głupota i po co to marnować pieniądze na dostawy, rzeczywiście .

I TAK LEKU  ratującego życie nie dokupisz u nich, bo wywiezione,  a cukier w drażetkach nie uleczy.

Kosmetyki i zioła to dobiera specjalista w aptece mgr. farm. i od tej pory wiem co najlepsze dla mojej cery .

A jaka wiedza o ziołach we wspomaganiu w niedomaganiach ,bo tych tabletek to trudno znosić.

Tak jest najtaniej dla kieszeni a najbogaciej i najkorzystniej dla swojego zdrowia i jego potrzeb  na wizycie z mgr, farm prosto w aptece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga

To nie jest do końca tak. Leki na receptę możesz sobie zamówić, ale odebrać trzeba w aptece, więc te ważniejsze też zamówisz, a co do płacenia za dostawę, ja zamawiam leki, kosmetyki, środki higieniczne i uzbierała się kwota, dzięki której n ie musiałam płacić za dostawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Gość, goście

Przede wszystkim mamy najlepiej w lokalnej aptece i to tak dobranej, ze mgr. farmacji WYDAJE LEK.

A ile korzystamy, bo z nieprawidłowego przyjmowania leku i ich reakcji z żywieniem pewnej grupy

LEKI NIE działają. Dlatego Niemcy są bardzo wdzęczni i zawsze idą do apteki po te cenne wskazówki mgr,

farm i dobieranie kosmetyków indywidualnie.Jak widać nie musimy być mądrzejsi dopiero po szkodzie i wyniszczonym zdrowiem z niewiedzy, a  każdy lek ma działanie uboczne ! jak widać DOZ  DBAM O ZYSK nie wychodzi na zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość goście

Szczerze mówiąc nigdy wcześniej nie zastanawiałem się nad tym, kiedy łączę pare różnych leków i jakie to może mieć dla mnie konsekwencje. Jednak przerażająca jest niewiedza  !

Odkąd składam wizyty w wybranej sobie aptece z objaśnieniami  mgr, farm. to z niewiedzy po prostu sobie nie szkodzę.

Wychodzi nam  na lepsze zdrowie, mniej leków ,a  skuteczniej ,wizyta bardzo istotna i nie da się zastąpić tej kompleksowej opieki  w aptece, a  do tego bezpłatna,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniela

Ja zamawiam sobie leki z doz online od dłuższego czasu a tam mogę sobie dokładnie przeczytać specyfikacje danego leku, jeśli mam  z nim problem wybieram odbiór w aptece i konkretnych informacji udziela mi farmaceuta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×