Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość apateka

Najtańsza apteka internetowa?

Polecane posty

Gość gość
Im więcej dobrych i sprawdzonych adresów,tym lepiej bo dzięki nim możemy naprawdę zaoszczędzić,podobnie jest w przypadku kiedy chcemy kupić kosmetyki,tutaj polecam Wispol.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magott33
Mega taniocha jest w Zdrowicie. Ostatnio inwestowałem u nich w sprzęt medyczny. Apteki Zdrowitu otwierają się teraz momentalnie praktycznie na całym Śląsku, no i oczywiście w Oświęcimiu. Widać, że ich polityka cenowa odbija się pozytywnie na biznesie. Nie widziałem o tej aptece żadnych negatywnych opinii. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hagart
Mnóstwo wyprzedaży leków widziałem w aptece Zdrowit. Wyrwałem niedawno świetne krople do oczu za kilka złotych, co mnie zaskoczyło. Mają punkt dokładnie na Diamentowej 3 w Piekarach Śląskich. Zero problemów z jakością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hagartt
Dobre mam zdanie na temat cen w aptekach sieci Zdrowit. Na Korczoka w Zabrzu mają swój sklep i jeszcze przy ul. Wolności też można ich znaleźć. Szeroka gama produktów, duża dostępność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rickman33
Pilnują niskich cen na pewno w Zdrowicie, jeżeli chodzi o Racibórz. Uzupełniam u nich, np. preparaty do protez zębowych. Mają też spory wybór nowoczesnych szczoteczek. Wyprzedaże non stop, farmaceuci ogarnięci. Nie ma właściwie do czego się przyczepić : - )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bendek55
Znajomy farmaceuta stwierdził, że najtańszą apteką w Skoczowie jest Zdrowit przy Cieszyńskiej 3b i zalecił mi, abym w razie czego tam się zgłaszał, jeżeli chcę trafić na najtańszy lek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja artykuły dla siebie i dla dzieci zamawiam w http://www.aptekawsieci.pl/ zdecydowanie bardzo dobry asortyment oraz niskie ceny. Lubię też tę aptekę, bo jest bardzo tania i szybka dostawa. Często też mają to, czego w normalnych sklepach nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od pewnego czasu zamawiam i leki i kosmetyki w aptece Melissa. Cały czas mają mnóstwo promocyjnych ofert.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marrecczekk445
Najlepsze apteki jakie możecie znaleźć znajdziecie na : http://hotmed.pl/ świetny spis aptek, lekarzy czy szpitali, najlepsze punkty aptek znajdziecie właśnie tam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaMagda21
Ja ostatnio kupiłam w aptece www.aptekalubelska.pl produkty Solgar Mają też fajne ceny na kosmetyki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie zdecydowanie Melissa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie najtańsza apteką internetową jest Medest. Zamawiam od kilku miesięcy I jeszcze nigdy się nie zawiodłam, do tego mają naprawde niskie ceny, które mega róznią się od tych w aptekach stacjonarnych ;/ http://www.e-medest.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.aptekalubelska.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Melissa - można wybrać opcję odbioru paczki na dowolnej poczcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem DOZ jest najtańszą apteką. I ja tam bardzo często robię zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od dłuższego czasu zamawiam na Wapteka, większość leków czy suplementów, które kupuję regularnie tam jest właśnie najtańsza. Apteki tradycyjne omijam szerokim łukiem - różnice z tymi internetowymi są kolosalne, czasem nawet dwukrotne w cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie Melissa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również jak kilka osób wyżej polecam aptekę Mellisa. Kupuję leki przez internet już od dłuższego czasu (ten internet to wielkie ułatwienie :) ). Jeszcze jakiś czas temu same zakupy nie były przyjemne przez wygląd strony internetowej (strona była po prostu brzydka :D ), ale od niedawna ktoś chyba zdał sobie z tego sprawę bo strona jest poprawiona i zakupy są przyjemnością https://www.apteka-melissa.pl/ Ceny leków w aptekach są wyższe niż w aptekach internetowych, ale Melissa bije je na głowę. Super zorganizowana i bardzo szybka wysyłka i ogromny wybór leków, suplementów i kosmetyków. Można powiedzieć, że to taka tania apteka rodzinna bo jest tam dosłownie wszystko. Jak byłam w ciąży zaopatrywałam się tylko tam bo mają oprócz standardowych produktów również duży wybór produktów dla niemowląt i super biustonosze dla karmiących mam w naprawdę dobrej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda T
Ja najczęściej kupuję przez aptekę internetową kosmetyki z Dory. Rewelacyjne szampony do moich przetłuszczających się włosów a niestety słabo dostępne. Bardzo szybko i tanio jest w aptekapoznanska.pl także mogę polecić z czystym sumieniem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusiaaaa
Faktycznie kosmetyki z Dory tylko w http://aptekapoznanska.pl/ Ja nie mogłam wyleczyć się z łupieżu a płyn do skóry głowy Dora pomógł, po tygodniu po łupieżu ani śladu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie Melissa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdecydowanie www.aptekalubelska.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie istnieje tylko jedna, po wieloletnim poszukiwaniu i chodzeniu do wielu stacjonarnych - Melissa, która prowadzi również sklep internetowy: http://www.apteka-melissa.pl Nigdy się nie zawiodłam, realizują zamówienia wręcz w ekspresowym tempie, a jak nie mam sposobu osobiście odebrać leków, wtedy korzystam z opcji odbioru poprzez kuriera, raz nawet na poczcie. Nigdzie też nie znalazłam takich tanich leków, a to z powodu tego, że za dokonanie zakupu przez internet dają korzystne upusty i przez to ceny są niższe mimo kosztów przesyłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie najtaniej jest w www.aptekawarszawa.pl. Mają wiele suplementów i lekarstw taniej niż w innych aptekach. Ja przynajmniej tam zawsze zamawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może nie tyle apteka ile dobry i godny zaufania sklep internetowy z kosmetykami i nie tylko to Zdrowie-i-uroda.pl można im zaufać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×