Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oco kaman

czy kto pracuje/ował w PCM w lublinie?

Polecane posty

Gość oco kaman

bylam na rozmowie kwalifikacyjne pod koniec pan X.X spytal czy mam jakies pytania na to ja ze tak jedno kiedy sie dowiem o wyniku rekrutacji czy zostałam przyjeta on na to ZE już teraz może mi powiedziec i ze pozytywnie a szkolenie w sierpniu.tyko ze juz sierpien a oni nie dzownia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Swistak 888
W ciągu tygodnia powinieneś dostac zaproszenie na szkolenie panelowe- ale wiesz co? Jeżeli szukasz dobrej pracy, gdzie nie będziesz musiał dzwonić i wciskać ludziom totalnego chłamu, dodatkowo - kłamać, to omijaj PCM. Dlaczego? Bo trafisz pewnie na tele2, sprzedażówkę, i będziesz miał przeyebane, ponieważ nikt tego gówna nie chce, argumentację Ci dają taką że sobie można tymi skryptami i wszystkim dupę podetrzeć, Polacy nie są głupim narodem i na przekrętach sie poznali. A w pcmie możesz kariere zrobić tylko i wyłącznie oszukując, nie ma prostej ścieżki! Każdy kierownik to oszust i kłamca, czytaj- dobry sprzedawca. Bez sumienia, byle więcej wcisnąć. Aha, dodatkowo jak przejdziesz szkolenie panelowe i nie odpracujesz 500 godzin to płacisz 300 zł za szkolenie. A samo szkolenie to jest 2 dni totalnej, absolutnej NUDY. N U D Y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o co kamannn
ale ja szukam czego na wakacje i niemoge znalezc. a rodzice juz mnie katują ze siedze w odmu mam 21 lat. a co do skzolenia to ja dzownilam i podobno jescze nie ustalili niewiem czy sie tam niewybrac i nei zapytac. kolezanka teraz zaproponowala mi prace w OVB ja nie jestem przekonana ale ona argumentuje \'\'CZY CHCĘ jak moja kolezanka ZARABIAC 600zł za siedzenie na kasie przez caly miesiac\'\' to bylo niemile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×