Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fagot

Kierunek się liczy a nie uczelnia!!!

Polecane posty

Gość modzia
Tak wlasnie tez slyszalam ze architektura to takie studia dla osob ze znajomosciami albo wielkim bagazem doswiadczenia w tym kierunku.... niestety innego pomyslu na zycie nie mam a czas leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fagot
@facetz bronią 1) jaka to droga stricte prawnicza bez aplikacji ?:P 2) jakbyś kończył informę to bym uwierzył, przecież to na ogół ściśle zamknięte kręgi 3) haha tak sie sklada, ze kolega po znajomosci w biurze wyciaga ok. 1,2 tys ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modzia
no fakt lepiej zalowac :) niz nie wiedziec co by bylo gdyby... ale jednak takie studia tzn przygotowanie do nich to porzadne wydanie grosza i czasu wiec chyab jednak trzeba to przemyslec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facetz bronią
fagot tak jak już pisałem - gówno wiesz, gówno widziałeś... wiesz wszystko o wszystkim czyli tak na prawdę nie wiesz nic.. a jeśli z pośród Twojego jak wynika licznego i zróżnicowanego grona kolegów masz i inż. budowlanych, którzy z powodu braku uprawnień i doświadczenia nie mogą znaleźć pracy, to niezłe z nich lebiegi :-D bo akurat w obecnych czasach w tym fachu to pracodawca szuka pracownika, a za samo studiowanie ma być płacone wynagrodzenie z powodu dużego spadku liczby studentów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zgadzam się
fagot... zapewniona= załatwiona po znajomości? być może.. nie wnikam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zgadzam się
facetz bronia... chill out :D ale się zacietrzewiłeś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka81
Modzia; No tak, bez przemyślenia nie da rady. Jeśli jeszcze w grę wchodzi kasa to tym bardziej. Al Ty chyba już sporo nad tym dumasz :-) Ale fajnie potem pracować w zawodzie, który się lubi i przynosi satysfakcję. Ja o architekturze mogłabym tylko pomarzyć...mam dwie lewe ręce jeśli chodzi o zdolności manualne i rysunki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mfkng
facetz bronią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mfkng
facetz bronią ---- Widać że to Ty palasz niesamowitą wiedzą na każdy temat :-) Za bardzo się unosisz. Myślisz ,że ubliżając komuś masz racje ? Jesteś w błędzie :-) Przyhamuj troszkę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facetz bronią
to ja przecież piszę, że ona akurat nie o ściśle prawniczej ścieżce myśli, a Ty widać nie rozumiesz, co się do Ciebie pisze... kumpel wyciąga 1, 2 tyś?? współczuję :-D ślepy? czy jaki?? zapewniona to w moim wypadku ZA PEW NIO NA !! to znaczy, że czekają na mnie z otwartymi rękami od października :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fagot
@facetz bronią - tak się składa, że mieszkam w dużej aglomeracji i mam znajomych z róznych kręgów, a nie tylko z polibudy, przyczynia się również do tego działalność społeczna i dwa rodzaje studiów. Więc sorka, ale o realiach mam pojęcie. Aglomeracja powoduje, że prawie każdy studiuje, tak więc sta rozległe grono. Swoja drogą na takim forum nie bedę podawał Ci imion i nazwiski znajomych (mógłbyś sprawdzić na n-k:)) Pracodawca szuka pracownika, ale nie po studiach a z bagażem doświadczenia i uprawnień, no chyba że mówisz o szkole zawodowej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facetz bronią
nie, ja piszę tylko o moim kierunku i o kierunku mojej dziewczyny a fagot widzę, w swoim przeświadczeniu na każdy temat wie więcej niż osoba, która w nim siedzi.. zna się takich ludzi trochę i zwykle koniec końca wychodzi, ze nie wiedzą oni nic o niczym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka81
No nie wiem czy to fajne, mówić o kimś że jest ślepy bo zarabia 1,2 tys.;-) Wiele osób tak zarabia i żyje. Nie każdy ma szczęście mieć na rekę 2 tys. czy więcej. A to, że taka płaca 1,2 tys. to nieporozumienie to już inna historia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modzia
moze niby lewe nie sa ;) ale nie mam zadnego doswiadczenia wiekszego, kasa to dlatego ze slyszalam ze sa kursy przed naborem trwajace ok rok za 1500 pomagajace stworzyc i skompletowac prace. Sama nie wiem za co sie wziasc, wiadomo chcialo by sie robic to co sie lubi albo zas trzeba pomyslec o tym co pozwoli zarobci godziwe pieniadze i jeszcze jakies nienormowane godziny pracy i jestem w niebie :P ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zgadzam się
facetz bronią... cieka żem jest, jakie tyś doświadczenie masz młodzieńcze? :D aach i uważaj bo Cię w tych ramionach za bardzo ścisną. Twoim tokiem rozumowania, jako koncząca studia na renomowanej publicznej uczelni w kierunku Finanse i Bankowość mam wygłaszać na lewo i prawo, że będą latać za mną i prosić mnie? oj chyba masz wyidealizowany świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka81
No fakt; niestety tak jest, że aby coś mieć na początku trzeba wyłożyć sporo kasy na jakiś kurs itd. Tyle, ze skąd brać kasę jeszcze przed pracą? I kółko się zamyka. A architekci to chyba źle nie zarabiają ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facetz bronią
fagot no wspaniale ho ho ho! tylko co innego mieć znajomych, bo i ja mam różnych, a co innego uznawać się za znawcę tematu w dziedzinie, która dotyczy kolegi, czy też kolegi kolegi, a nie Ciebie bezpośrednio. bo kolega mógł Ci powiedzieć to i tamto, a ja siedzę w tym głęboko, nie słyszałem tu i tam pół zdaniem, tylko sam dla siebie mocno się interesuję realiami z tej dziedziny i akurat na brak ofert pracy ( satysfakcjonujących i z perspektywami) nie narzekam, mimo że moje miasto jest raczej średnie niż duże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fagot
@facetz bronią - nie musiałbym nawet z nimi rozmawiać, widze po prosty czym sie na co dzień zajmują. Ponadto chyba nie wiesz co to dyskusja, bo tutaj ciągle starasz sie usilnie narzucac swoje zdanie i obrazac innych. A więc jaka to ta droga stricte prawnicza bez aplikacji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fagot
@facetz bronią po Twoim tonie i podejściu do ludzi to nie wiem czy masz jakichs znajomych, nie mowiac juz o dyskusji z nimi :) Watpie zeby ktos Ci sie zwierzyl, a takie sprawy problemowe poznaje sie tylko wtedy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facetz bronią
nie zgadzam się ja nie idealizuję, nie gdybam, pisze o tym co jest, a nie co być może.. a jeśli o moje doświadczenie chodzi, to już pisałem, nie mam żadnego 9 prócz b. dobrej znajomości sieci dróg w mojej okolicy, co akurat jest przydatne ). i to jest właśnie najlepsze - praca i tak na mnie czeka :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fagot
@facetz bronią - tylko wiesz czesto wszedzie mowi sie i pisze jaka to przyszlosc po kierunkach techiniczych, tylko szkoda ze nikt nie dodaje, ze z 5letnim stazem i uprawnieniami...powiedz na co komu pracownik bez uprawnieni ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zgadzam się
facetz bronią... jeśli jesteś wyznawcą teorii 'wiara czyni cuda' to już rouzmiem Twoje podejście :p może nie znaczy musi i na pewno będzie, a zachowujesz się jakbyś własnie podpisał umowę o pracę na okres niokreślony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facetz bronią
fagot nie narzucam mojego zdania, tylko piszę o moich doświadczeniach, a tych nie możesz zanegować. to Ty próbujesz mi wmówić, że wcale nie mam tak kolorowo ( niby skąd ta wiedza? znamy się?) a tym czasem lepiej trafić nie mogłem - kończę studia, z miejsca mam dobrą pracę i automatycznie po paru latach uprawnienia... :-D dobrej nocy, może i Tobie się kiedyś powiedzie....choć nie sądzę :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka81
Oby się tylko chłopak nie zdziwił, z ową super pracą i zarobkami;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawnikprawnikk
Jestem po prawie. Po aplikacji. Nie ma czegoś takiego jak prawnik bez uprawnień Fagocie. Jeśli nie zrobisz aplikacji nie możesz zostać sędzią, adwokatem etc. Za to możesz pracować w wielu firmach (doradztwo). W wielu firmach są działy prawne. Zarobki są duże. Znajomi którzy na aplikację się nie dostali chwalą sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facetz bronią
raz jeszcze powtarzam - ja nie opieram się na artykułach z gazet i opiniach. tak! ja praktycznie mam już podpisaną umowę o pracę, tak mniej więcej to wygląda! poza tym sporo ofert mi sie przewineło, gdzie ani staż ani uprawnienia nie były wymagane. powód?? mała ilość pracowników w tej branży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fagot
@facetz bronią - wmowic nie wmowie, ale jakbym slyszał kumpli z polibudy :) Szkoda tylko ze po inżynierze troszke im się "oświeciło". Natomiast przynaje był jeden pewny i pracę znalazł, ale kończył informe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facetz bronią
dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawnikprawnikk
a Facetz z bronią to jeszcze mały chłopczyk który nie zna życia. Pewność siebie jest ceniona, ale Ty przesadzasz. Życzysz innym złych rzeczy, gratuluję! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka81
Praktycznie podpisać umowę a podpisać umowę to różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×