Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość jeremiasz_zly

REKLAMY, OD KTÓRYCH NÓŻ OTWIERA SIĘ W KIESZENI!!!

Polecane posty

Gość jjhwpqifh
mnie najbardziej denerwuje ta reklama chyba netia albo telekomunikacja -ze jakas baba chyba ania jest w CIAAAZZZZZZZYYYYYY najpierw dzwoni do meza i mowi jestem w CIAAAAAAAAAAAAZZZZZYYY zajebisty maz nawet z nia na badania nie polazl pozniej ten maz dzwini do swoich starych i znow ania jest w CIIIIIIIAAZZZYY do szalu mnie doprowadza ta CCCCCCCCCCIIIIIIIIIAAAAAAZZZZZAAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sraty taty pierdolety
Kinder mleczna kanapka: ,,Lodowy lodowy pingwin, jestem lodowy lodowy pingwin" ło żesz kurna! Reklama dla dzieci, która uczy kombinowania,kłamstwa i kradzieży! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sraty taty pierdolety
No ta ciąża to chyba cyfrowy polsat. Rzygać się chce od tego: myszko moja, słoneczko itd. Jakby to było niewiadomo co,tym bardziej,że mają już kilkoro dzieci :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qpqpqp
Zamachowski stracił w moich oczach przez te występy w reklamach. No rozumiem w jednej,ale ciągle :o A tak go ceniłam! Buuu! Reklama pasty do zębów: za 14 dni chyba mi się oświadczy! Wróżka czy co? Chyba,że napisał jej na tej kartce: ,,tego i tego dnia Ci się oświadczę. Przygotuj się" :D Tylko w takim razie dlaczego ta bab mówi ,,chyba"? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zamachowski to juz nie aktor
:(:( i FRONCZEWSKI tak się zeszmacić w tej reklamie z Getinem.....i te pizzzzdy z tym jogurtem marzy się TV w którym ustawiłabym głośność jednakową na wszystkich kanałach :-D - bo te kurrewskie reklamy stawiają mnie po nocach na równe nogi - specjalnie pogłaśniają .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjhwpqifh
w paula krowa odlotowa wkurwia mnie jak temu dzieciakowi te okulary opadaja na oczy OOOOOOOOO MMATKO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjhwpqifh
a Pamietacie pania KARBASZ ??? HEHHEHEHEHEHEHEHEHEHEHE Z reklamy colgate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleczkaaaa
ta zupa ma płaski smak......litości!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeojeo
Soraya!!!! Beznadziejna i wkurzająca na maxa, przez....... piosenkę Górniak!!!!! Po co dodali to wycie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jupijej
Ostatnio dobija mnie reklama Actimela z tym dzieciakiem,który mówi: ,,ale o co chodzi???" - jeśli nie wiesz o co chodzi to musi być Actimel! Niby nie jest chory,bo pije Actimel. Buuuu,niech go matka zaprowadzi do jakiegoś lekarza,bo widać ma coś nie tak z głową skoro ciągle zapomina tych kluczy! Coś na pamięć mu się przyda. Debilizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość v.n.
mnie doprowadza do szalu ten kretyn z wielkim nochalem, ktory reklamuje jakis bank, nomi i cos tam jeszcze, kiedy tylko wlaczam tv to go widze!!! wkurzaja mnie tez chrupiace owoce jogobelli, te wszystkie acivie, problemy ze wzdeciami itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sony ericsson
haha ale sie usmialam!wkurzaja mnie praktycznie te same reklamy.o czyms to swiadczy, tylko szkoda ze producenci tych "prelek" tego nie rozumieja ;P a teraz tez mnie wkurza taka jakiegos banku z tyranozaurusem czy jakos tak.i ta pacjentka z tym tekstem:on tego nie lapie!!i tak pier*ola do niego ze wola inny bank :O zenada...i ogolnie reklamy z rapujacymi dziecmi albo tanczacymi breaka ze niby tacy cool a tylko zal...masakra wybilabym ich.i z kobiet roba takie kury domowe szczesliwe ze maja srodki czyszczace obiad na stole a ich dzieci brudzac sie dbaja o to zeby mialy zajecie i byly jeszcze przykladniejszymi zonkami :O az mi sie cisnienie podnosi.ale topik dobry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość v.n.
pan stefczyk pozyczyl nam pieniadze, monte, mersiiiii... i rodzina matolow cieszaca sie ze wzieli pozyczke u providenta :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JEOJEO-
O MATKO JEDYNA, TYLKO NIE TINA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zupa ma płaski smak, chciałam żeby mi mama ugotowała zupę z płaskim smakiem jestem bardziej ciekawa tego płaskiego smaku niż tego z ziarenkami smaku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reklama chyba kinder delice...matka pyta dzieciaka co robił w szkole ten (mały maczo kuzwa) że nic.... potem pokazują jak strasznie nazapier.dalal sie w szkole a na końcu bachor stwierdza - i to niby nic? bez sensu ....:o mowi dwie różne rzeczy:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie osobiscie do szalu doprowadza ta reklama pantene -----------------------------------------------------------------------> zabierzcie ten warkocz!!! bleee... mam wrazenie ze kon mi macha ogonem przed twarza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pamietacie reklame frugo?? łysy daj łyka... ostatniego mialem baryla idz po frugo, no idz samo nie przyjdzie... a moze przyjdzie?? co podac? no... frugo?? idz po frugo zanim wyjdzie!! ołł jeeeeee a propo, chyba nie ma juz tego w sklepach co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogólnie to bardzo mało
jest fajnych reklam,ja np uwielbiam mastercard jak te chłoposzki tak zajebiście tańczą i Beco jak facet taki zaspany chodzi do lodówki po jedzenie dla zony w ciąży-to jest urocze :) A ostatnio do szalu doprowadza mnnie cyfrowy polsat-"kochanie,TAK" i sepleniący dzieciak "będę miała siostfyczke" :O Poza tym wszytskie reklamy banku i ta ni to melodia ni to śpiewanie orange-jakby jakiś przygłup to nucił :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hefajla
ja nienawidzę jak 45 letni przysiwiały facet siedzi na sofie i całuje go dziewczyna na oko góra 19 lat albo jakieś perfumy czy coś facet starszy wyciąga sie na tapczanie . siwe baki a dziewczyna na oko góra 15 lat przechodzi obok niego i majtki ma werżnięte w tyłek i ogląda sie za nim :-O jeżeli już to niech pokażą że np 16 letni chłopak podrywa 15 latkę , nierozumiem po co takie obrzydliwstwa :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie do szlu doprowadzaja: - ała ałaałaała.. ibumibum ... -nazywam sie żanetka leka.. (czy jakos tak..) -ciastkooo karmeeel czakolaaaadaaa -reklama netii co ją tak przewijaja... masakra jakas i pewnie wielee innych ktore io tak poznej porze na szczescie nie przychodza mi do glowy.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzieliście nową reklamę ASTOR? z Wolszczak??????????? jak ją zobaczyłam szczęka mi opadła :o wyglądała tak sztucznie jakby została pokryta kilkucentymetrową warstwą wosku a potem kilka godzin była szpachlowana podkładem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A mnie wkurwia
reklama Colon C. Zawsze puszczą te rozpuszczające się gówna jak akurat coś do żarcia mam Bardziej obrzydliwie tego zrobić nie mogli :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bankomatt
"nie podwyższysz tych cen! idź w pokoju! niech żyje republika!" z kerfura. drugiego tak zjebanego ryja i drugiej tak zjebanej reklamy nie widziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rimbi rimbi
rimbi rimbi rimbi - czy my nie śpiewamy imbir imbir? imbirimbirimbir!! piwo imbirowe, wrrr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polonistka88
Fastum fastum tak mnie to wkurza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×