Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość jeremiasz_zly

REKLAMY, OD KTÓRYCH NÓŻ OTWIERA SIĘ W KIESZENI!!!

Polecane posty

o jakosci towaru oraz o tym , ze My konsumenci to tylko ilosc sprzedanego nam badziewia swiadczy reklama tej \" szwarc pamady\" , ktora paluchem na nas wskazujac Niewiasta imperialistyczna zachwala , że pamada jest: dla ciebie, cie bie i cie bie.dla wszystkich znaczy czyli dla nikogo i do niczego!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gematria
"wszystko bym dla niego zrobiła, byłabym grzeczna przez KWILĘ" pierdolenie o szopenie, pitu pitu, porażka :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela ela uuuuu
up fajny topic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polonistka88
-Aspiryn c - fastum astum - I najbardziej SPUER ZAJEBISTA ŻONECZKA DZWONI DO SUPER ZAJEBISTEGO TATUSIA I TłUMACZY MU ŻE JEST W CIĄŻY NO LUDZIE LITOSCI ALBO INNA WERSJA GLUPI BACHOR CIESZY SIE ZE ZDALA I ODRAZU SIE CALUJA NO ZAL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgosia Wydrzyńska jest gruba
AA lubicie grubasa-okularnika zTesco ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość licha szkapa
a mnie najbardziej rozbroiła ta reklama chyba witamin czy czegoś jak facet rąbnął beretem w szklaną bańke i ten tekst NIE MUSISZ ŻYĆ POD KLOSZEM hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jupijej
Nie wiem,jak nazywa sie ten produkt,ale chodzi mi o reklamę,w której babka siedzi za szybą i wpieprza takie chrupiące kuleczki. Na owej szybie widnieje napis: przerwa. Przy okienku mega długa kolejna,a ta baba ciągle otwiera i zamyka szybkę,wymachując tabliczką z napisem przerwa! Pewnie piszę nieskładnie,ale ta reklama wywołuje u mnie tak negatywne emocje,że nie mogę trzeźwo myśleć Od razu powinnni zwolnić tego głupiego babsztyla :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja.kocham reklamę Coca-Coli
Niezmiennie od lat................;););););););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jewels
knorr bodajże reklamujący sos śliwkowy i zajebiście szczęśliwą i kochającą się rodzinkę - "anka trochę nas rozpieszcza". kuźwa, to jest takie mdłe, że aż się robi słabo, mają radochę, bo matka sos śliwkowy zrobiła. a reklamy tesco są zajebiste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość licha szkapa
Jupijej tak tak a do tego wpie**za jakby nigdy nic w życiu nie żarła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaauuuuaaaa
a reklama Grześków??? i Machalica deklamujący jakby to była jego zyciowa rola....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze frytki do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te z
Biedronki sa fajne:P pomyslowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no reklama grześków porażka. Najpierw ta blond aktorczyna gada jakby właśnie próbowała bez pomocy rąk sznurek od stringów z rowa wyjąć, a potem machalica jak otello.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady Baby
Zborowski w reklamie proszku do prania jest żenujący!!! Taki fajny aktor,a szmaci się w reklamach :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super sa biedronki reklamy a NIENAWIDZE jak niczego na swiecie tej pojebconej reklamy ZOTTjogurtow -na sniadanie!! - na lunch!! -na kolacje!!! Nieznosze !! Czy te baby kurwa mac tykljo jogurty zreja od rana do nocy?? Debilizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efefefefefefefefefef
Kondrat, Zborowski, Zamachowski, Fronczewski, Machalica oj źle się dzieje z przemysłem filmowym w Polsce skoro zniżają się do takiego poziomu w głupawych reklamach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienawidzę tej
twix i ibuprom. "Ale maratończyk się nie poddaje, nie przed startem" :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowa debilna reklama jakiegoś żelu pod prysznic. Facet (chyba jakiś gej) zamyka półnagiej pięknej lasce drzwi od kabiny przed nosem bo to tylko dla niego...:o skoro woli samotny prysznic tylko on żel & ręka.... jakaś reklama witamin. zwykła matka kupuje cos tam ( oczywiście na ciemnym tle zabiedzona kobieta wyciąga z pudełka 3 listki) natomiast super matka kupuje cerutin(chyba?) oczywiście z pudełka wysypuje się z 50 listków :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak wam się podobają reklamy Simplusa...? szczególnie ta z kowbojami i dzieckiem- to przez ten akcent angielski :) a chłopczyk stojący nad tym stawem w oprawie horroru jest przesłodki :) i ma taki wyraz twarzy hmm rozbraja mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leech
pojadę teraz znieczulicą - wkurwiają mnie niemożliwie "reklamy" (reklama to to nie jest, ale podciągam, bo też w telewizji) fundacji tvn, typu niewidoma dziewczynka mówiąca: "to jest globus, mam w rękach cały świat", kiedyś było jeszcze zestawienie kilku pokrzywdzonych przez los dzieci i muzyka jak z horroru, plus wersja świąteczna: "kochany święty mikołaju, chciałbym, żeby moja siostra chodziła". to jest straszne, wysyłam smsy na przeróżne fundacje i wspieram je, ale tworzenie takich reklam, to kompletna porażka, nic mnie chyba tak nie wkurwia w tej telewizji. a reklamy simplusa super, zwłaszcza z chłopcem, bo kowbojów zbytnio nie zrozumiałam, przegapiłam początek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opisująca reklamy
\" 22:40 [zgłoś do usunięcia] chciałabym żeby obiekt aha i relama z wywiadem Raczka tego geja pieprzonego \"z mężczyzną jest jak zbankiem,musi zarabiać\"\" Pieprzeni to byli Twoi rodzice, że cię zmajstrowali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opisująca reklamy
🌻 Dla mnie najgorszą reklamą jest ta, w której szowinistyczny facet rzuca uwagi, że nie wszystko jest dla kobiet, ale "Drogie panie wystarczy grzecznie poprosić" Ta reklama powinna być zakazana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upencja upencja
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość towary vat
te reklamy simplusa z tym dzieciaczkiem sa wzorowanie na filmie "inni" , ale faktycznie fajne sa :D a nie cierpie tej ze stockingerem: wyslij ZA DARMO pusty sms na nr... : bleeeeee, okropnosc :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfyhgf
no ta z mobilkinga jest zwalona wnerwia mnie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaziu..normaknie zalamka,proszek rex gdzie panna mloda tanczy na stole...jogobella masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coswtymjest
oczywiscie reklamy tiny wpienia mnie niemilosiernie. ale jeszcze o tej paleobankowoscie - konto w mbanku, nosz huj mnie strzela jak ta labzdra wykreca ryjem i ramionami jak diznozaur na nich idzie. i ten koszmarny glos baby - pooooooooooooooooobudkaaaaaaa, juz ranek, a wy nie macie energi czy jakos tak o reklamach jogobelli nie wspomne a reklama grzeskow z tymi aktorami i ta mala zapatrzona w siebie gowniara z filmu z zakoscielnym - wszytko bym za niego oddala, ideal jest tylko jeden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lodowy lodowy pingwin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coswtymjest
a z pierwszych reklam to pamietam TAMPAXY - jak dziewczyna przekonywala, ze teraz moze juz chodzic na basem w "te" dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×